ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"

Go down

Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"   Empty Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"

Post by Eroo 29/8/2019, 09:38

Huligani na auto-putu razbijali automobile i napadali vozače
Prošle noći na ulasku na auto-putu "Miloš Veliki" kod Obrenovca, grupa huligana uz barikade, upaljene baklje i bejzbol palice napala je automobile, razbijala stakla i pokušavala da se fizički obračuna sa vozačima.

VIDEO:

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/hronika/3641285/huligani-na-auto-putu-razbijali-automobile-i-napadali-vozace.html
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"   Empty Re: Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"

Post by vuksadinare 29/8/2019, 09:40

ero tema vec ima..sinoc je postavio..daj se skuliraj Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"   Empty Re: Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"

Post by Eroo 29/8/2019, 10:05

vuksadinare wrote:ero tema vec ima..sinoc je postavio..daj se skuliraj Basketball
Kad već mijenjaš naslov teme nauči se da je promijeniti tako da je kratka i prepoznatljiva.
Komentar-naslov (vtoje mišljenje) odbija....Objavi temu, pa tek  onda napiši svoj komentar.
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"   Empty Re: Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"

Post by Guest 29/8/2019, 17:31

Kako rekoh ...vec negdje ...zabraniti nogomet za slijedecih 100 godina jer sakuplja zadnji olosh i nisht koristi ljude oko sebe..U Hrvatskoj cijeli stadion pohapsiti i deportirati u logor da chiste shume i tako sprijeche pozare u sezoni..Da vidish kako bi se osjecali korisniji i sigurno vishe nebi ishli na utakmice a onda ni Mamici ne bi imali lovu sa kojom potkupljuju stotine drugih u raznim drzavnim ustanovama,,,znachi i drushtvo bi bilo manje korumpirano...Ljudi moji sv vam je to kao u prirodi u prehrambenom lancu..samo treba znati kako neku kariku iz toga lanca izvuci da lanac ne pukne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"   Empty Re: Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"

Post by Regoč 29/8/2019, 21:24

Pretjeruješ, Frka. Dovoljno je kad zapale baklju tribinu zaliti benzinom. Da vidim tko će idući zapaliti! Kad krene tučnjava, baciti napalm. Da vidim tko će idući dići ruku!

_________________
Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"   Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"   Empty Re: Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"

Post by Guest 30/8/2019, 06:35

Sta pretjerujem??Ja to ne bi radio kao ti,,jer bi mi bilo zao te mularije da izgori i ostane bez ruku,,,ali odgojni efekat bi bio sigurno vaspitavajuci da chiste parkove i ulice svoga grada da bude chist i da se zove gradom a ne vukojebinom po kojoj cucki i kreteni seru i pishaju,Nekada su tu mulariju slali na sluzenje vojske,,,tamo ih drilali i jebavali u mozak dok nisu sazreli..Zato je zapad i inzistirao kao navodno demokratsko dostignuce da nema sluzenja vojske nego da to rade profesionalci koji ce kod prvog sukoba zbrisati u rupu....Imam veoma loshe mishljenje o toj mulariji,,,ali isto tako znam da nisu samo oni krivi zato shto s takvi nego je krivo cijelo drushtvo bez obzira gdje se to deshavalo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"   Empty Re: Noćna promocija autoputa "Miloš Veliki"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum