ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

video sam haradinaja kako ubija..

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

video sam haradinaja kako ubija.. - Page 2 Empty Re: video sam haradinaja kako ubija..

Post by vuksadinare Mon 26 Aug - 13:23

uglavnom ako cemo posteno reci zapravo srbija je najveci krivac za dolazaka radikalnijih opcija na vlasti u gotovo svim drzavama nastalim iu ex-yu...2012 na vlast su dosli seseljevo đaci Suljo i nikolic i nerealno bi bilo da onda ocekujes da drugdje ne dođu radikalnije opcije cisto kao samoobrambeni mehanizam..

vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

video sam haradinaja kako ubija.. - Page 2 Empty Re: video sam haradinaja kako ubija..

Post by Ringo10 Mon 26 Aug - 13:28

vuksadinare wrote:uglavnom ako cemo posteno reci zapravo srbija je najveci krivac za dolazaka radikalnijih opcija na vlasti u gotovo svim drzavama nastalim iu ex-yu...2012 na vlast su dosli seseljevo đaci Suljo i nikolic i nerealno bi bilo da onda ocekujes da drugdje ne dođu radikalnije opcije cisto kao samoobrambeni mehanizam..
DA, istina je to.

Mislim to što su došli Suljo i Tomo Grobar, zaboli nekoga kitomir. 

Problem je što je velikosrpska najezda sa kraja osamdesetih radikalizirala i ostale narode bivše SFRJ, što je i normalno.

I to traje sa manjim ili većim intenzitetom do dana današnjeg.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

video sam haradinaja kako ubija.. - Page 2 Empty Re: video sam haradinaja kako ubija..

Post by vuksadinare Mon 26 Aug - 13:29

ne mozes nametati koga ce ovi birati radi s eo drugoj drzavi ali mozes birati drustvo sa kim ces sjediti a sa kim neces...ja osobno da sam predsjendik drzave nikad ne bi sjedio ili bi odbio sjediti u drustvu vucica ili nikolica,dacica..jer je poznata njihova 'uloga' devdesetih..cisto higijene ali i moralnih nacela...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

video sam haradinaja kako ubija.. - Page 2 Empty Re: video sam haradinaja kako ubija..

Post by omni Mon 26 Aug - 13:30

Obnavljanje gradiva za nase srpske tutleke na forumu. Sto ti je sudbina sad vam vecina ovih kretena sa snimaka yebe kevu srpsku za ono u sta ste ih uvukli. Karma is da bich hehehehehehe.

omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

video sam haradinaja kako ubija.. - Page 2 Empty Re: video sam haradinaja kako ubija..

Post by Šandor Winnetou Mon 26 Aug - 14:23

crvenkasti wrote:Tko god ubije bilo kojeg četnika, to je samoobrana.
bravo crvljikasti, biće od tebe jednog dana dobar Hrvat :tu

_________________
video sam haradinaja kako ubija.. - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

video sam haradinaja kako ubija.. - Page 2 Empty Re: video sam haradinaja kako ubija..

Post by Šandor Winnetou Mon 26 Aug - 14:29

a koliko je tog svjedoka hardinaj puta ubio? Možda ne zna da svakog srbu moraš 18x mrkniti da budeš kako tako siguran da se neće ustati!

_________________
video sam haradinaja kako ubija.. - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

video sam haradinaja kako ubija.. - Page 2 Empty Re: video sam haradinaja kako ubija..

Post by omni Mon 26 Aug - 15:19

tre wrote:a koliko je tog svjedoka hardinaj puta ubio? Možda ne zna da svakog srbu moraš 18x mrkniti da budeš kako tako siguran da se neće ustati!
Jok nego radi statistike. Svakog dvadesetak puta zakolju a on onda ode na pivo.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

video sam haradinaja kako ubija.. - Page 2 Empty Re: video sam haradinaja kako ubija..

Post by Šandor Winnetou Mon 26 Aug - 15:53

omni wrote:
tre wrote:a koliko je tog svjedoka hardinaj puta ubio? Možda ne zna da svakog srbu moraš 18x mrkniti da budeš kako tako siguran da se neće ustati!
Jok nego radi statistike. Svakog dvadesetak puta zakolju a on onda ode na pivo.
morati ću napraviti update tih podataka, zadnji put je bilo 18x no vjerujem da će sljedeći put to skočiti na 25x

_________________
video sam haradinaja kako ubija.. - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

video sam haradinaja kako ubija.. - Page 2 Empty Re: video sam haradinaja kako ubija..

Post by Regoč Mon 26 Aug - 16:00

Srbin očevidac,
Srbin lažac.

_________________
video sam haradinaja kako ubija.. - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

video sam haradinaja kako ubija.. - Page 2 Empty Re: video sam haradinaja kako ubija..

Post by vuksadinare Mon 26 Aug - 16:12

koliko je haradinaj roknuo srba danas na kosovu ne bilo nijednog srbina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

video sam haradinaja kako ubija.. - Page 2 Empty Re: video sam haradinaja kako ubija..

Post by Ringo10 Mon 26 Aug - 16:46

vuksadinare wrote:koliko je haradinaj roknuo srba danas na kosovu ne bilo nijednog srbina
MA roknuo ili ne, ali tip je živi ološ. To su mi i mnogi Albanci rekli. Kriminalac i on kao i Tači.

Nije mi jasno da ne mogu naći bolje ljude.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

video sam haradinaja kako ubija.. - Page 2 Empty Re: video sam haradinaja kako ubija..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum