ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 26/8/2019, 01:45

aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:


jo sun misli da su ljudi odustali od poločic u zahodu;

to užasno izgljedo, ko klaonica
ne ne, odustali su od linoleuma, al nema veze ako ga ti jos imas, ionako nitko ne moze vidjeti
a možda imaš šuder?!
nemun, 
ali vidi sun današnje linoleume, to je odlična stvor. da imun šoldov, siguro bi to metnu na tloh.

ča je šuder?
Šljunak, šoder

linoleumi, pvc podovi i LVT su meni nekako više za javne prostore, al ako ti voliš ...ok
Jedin bogatun vode komene je učini kuću od milijun i četiresto iljud eurov- metnu je linoleum na tloh... to izgljedo fantastično. naravski, nemo pločice na zidu
1.400.000,00?! auuu :)
i to je garancija da je nešto fantastično? :)
no, ako meni nije, a nije...ne znači da ne može biti ni tebi..
znači na tlohu kupaone zasmoljeno pluto koje daje dojam plastike, a zid samo žbuka?

sigurno mu je nešto i ostalo...užicaj

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 26/8/2019, 08:02

night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:




......pridonosis stvaranju kaosa.... a trebalo bi biti obratno.......
istina ne more pridonositi kaosu. ona more razarati, ali samo ono ča i zaslužuje razaranje.
laži, tj modificiranje zaključaka da bi se zaštitilo osjećaje involvironih je veliko zlo.


.....sto je istina?..... to ne postoji, samo tvoj, moj.... neciji recept za prezivljavanje.... stvarnost je ono s cime imamo posla jer je svatko kreira u drugacijim bojama,ima drugaciji recept.... onaj tko kreira sto humaniju stvarnost taj je vise covjek a manje necovjek, i ne prizeljkuje kaos jer nema sto razoriti kad stvarav sklad tj. bar nastoji....
istina je tvrdnja koja odgovoro stvarnosti.
naravski da postoji.

kreiranje humanija stvarnosti tebi možda zvuči lipo, ali meni je to vrh zla. naprimjer, crnci su najgluplja rasa, ali to ni humano reći jer se neki crnac more uvriditi. no,  jamčin ti da će šutnja o tomu proizvesti puno veći kaos i nehumanu stvarnost nego ča bi to učinila istina.

..... cije stvarnosti?...... nap. pola svijeta vheruje u boga, pola ne.... dakle, cija stvarnost i cija istina?...


..... humanija stvarnost za sobom ostavlja manje leseva jer svaka ih stvara......
..... bijelci su preplovivsi atlantik izgurali sva domorodacka plemena bahato osvajajuci nove teritorije, indiju, australiju, afriku.... u cemu se ocituje njihova pamet? zeljom za moci?..... zivi i pusti druge da zive, ako te napadne brani se. tocka....
ne postoji čija stvarnost, stvarnost je jedna a naše su interpretacije. čija interpretacijanje bolja, taj je u posjedu istine.
ako bog postoji, unda je prva spomenuta polovica u posjedu istine, ako ne postoji, unda druga.



a, ljevičarski mit o zlim bijelcima i plemenitin divljacima:)


inače, je znoš ka ideologija je uzidjana oko devize živi i pušti druge da živi, i broni se ko te napadu?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 26/8/2019, 08:11

Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
ne ne, odustali su od linoleuma, al nema veze ako ga ti jos imas, ionako nitko ne moze vidjeti
a možda imaš šuder?!
nemun, 
ali vidi sun današnje linoleume, to je odlična stvor. da imun šoldov, siguro bi to metnu na tloh.

ča je šuder?
Šljunak, šoder

linoleumi, pvc podovi i LVT su meni nekako više za javne prostore, al ako ti voliš ...ok
Jedin bogatun vode komene je učini kuću od milijun i četiresto iljud eurov- metnu je linoleum na tloh... to izgljedo fantastično. naravski, nemo pločice na zidu
1.400.000,00?! auuu :)
i to je garancija da je nešto fantastično? :)
no, ako meni nije, a nije...ne znači da ne može biti ni tebi..
znači na tlohu kupaone zasmoljeno pluto koje daje dojam plastike, a zid samo žbuka?

sigurno mu je nešto i ostalo...užicaj
u kući od stotinjak kvadrati
to je jamstvo da se ni štedilo na materijalima. mislin, kuća je gruba, njanci nemo krov, to je arhitektonsko preseravanje, ali prvo ča sun učini je da sun kljako i pipnu tloh, jer nis mogo verovati kako dobro izgljedo.

ali, da, u zahod metnuti pločice je passe. ajde do jedno metar dvodeset, ali ka ih stavu dvo metra, ili do vrha zida, mesnica. 
jo sun sebi metnu običan gips.

no mi to patrijot, to je neki njemac učini

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 26/8/2019, 10:07

jel ta kuća ima narančastu fasadu?

gips ne smiješ polijevati, ni onaj zeleni

aha, a vidi ovu mesnicu 

Denkverbot - Page 26 Modern-bathroom-tiles54158980451

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 26/8/2019, 11:09

Noor wrote:jel ta kuća ima narančastu fasadu?

gips ne smiješ polijevati, ni onaj zeleni

aha, a vidi ovu mesnicu 

Denkverbot - Page 26 Modern-bathroom-tiles54158980451

ajajaj.. 
ja bi' rado taj kič u kupatilu B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 26/8/2019, 13:42

Noor wrote:jel ta kuća ima narančastu fasadu?

gips ne smiješ polijevati, ni onaj zeleni

aha, a vidi ovu mesnicu 

Denkverbot - Page 26 Modern-bathroom-tiles54158980451
nis dobro vidi fasadu, jer je nekako sve u staklenin površinami, mislin da je sivo crna.

zoč bi polivo, pa nis munjin. 
konkretno, meni su oči otvorili prijatelji. rejčel je imala teplu ljubičastu kupaonicu s pločicami do polak- čak i u kadi. unda sun jo malo luto s latex bojami (imun jenu sliku di baš to činin, za mativku da se napaljuje) da bi na kraju svrši na nojobičnijin gipsu i jupolu, bez pločic- i nikakovih problijemov. a prostor izgljedo ugodno i teplo.
 
viš, ov zahod fingiro ono o čemu ti jo govorin; stavi je pločice na zid ali bez fug, da ne izgljedo ko mesnica. 
inače, imo identičnu tuš gabinu ko ča sun je jo učini u storomu stanu, stin da sun je jo samo stavi na tloh, bez još 5 iljod za kadu i 2 iljade za seksi sifon:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 26/8/2019, 14:34

aben wrote:
Noor wrote:jel ta kuća ima narančastu fasadu?

gips ne smiješ polijevati, ni onaj zeleni

aha, a vidi ovu mesnicu 

Denkverbot - Page 26 Modern-bathroom-tiles54158980451
nis dobro vidi fasadu, jer je nekako sve u staklenin površinami, mislin da je sivo crna.

zoč bi polivo, pa nis munjin. 
konkretno, meni su oči otvorili prijatelji. rejčel je imala teplu ljubičastu kupaonicu s pločicami do polak- čak i u kadi. unda sun jo malo luto s latex bojami (imun jenu sliku di baš to činin, za mativku da se napaljuje) da bi na kraju svrši na nojobičnijin gipsu i jupolu, bez pločic- i nikakovih problijemov. a prostor izgljedo ugodno i teplo.
 
viš, ov zahod fingiro ono o čemu ti jo govorin; stavi je pločice na zid ali bez fug, da ne izgljedo ko mesnica. 
inače, imo identičnu tuš gabinu ko ča sun je jo učini u storomu stanu, stin da sun je jo samo stavi na tloh, bez još 5 iljod za kadu i 2 iljade za seksi sifon:)

pa, kad ti tuš ispadne iz ruke, sve se zalije :P

a na tloh ih je stavi :)

pa stavi slike svog rada, da vidimo

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 26/8/2019, 14:49

Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:jel ta kuća ima narančastu fasadu?

gips ne smiješ polijevati, ni onaj zeleni

aha, a vidi ovu mesnicu 

Denkverbot - Page 26 Modern-bathroom-tiles54158980451
nis dobro vidi fasadu, jer je nekako sve u staklenin površinami, mislin da je sivo crna.

zoč bi polivo, pa nis munjin. 
konkretno, meni su oči otvorili prijatelji. rejčel je imala teplu ljubičastu kupaonicu s pločicami do polak- čak i u kadi. unda sun jo malo luto s latex bojami (imun jenu sliku di baš to činin, za mativku da se napaljuje) da bi na kraju svrši na nojobičnijin gipsu i jupolu, bez pločic- i nikakovih problijemov. a prostor izgljedo ugodno i teplo.
 
viš, ov zahod fingiro ono o čemu ti jo govorin; stavi je pločice na zid ali bez fug, da ne izgljedo ko mesnica. 
inače, imo identičnu tuš gabinu ko ča sun je jo učini u storomu stanu, stin da sun je jo samo stavi na tloh, bez još 5 iljod za kadu i 2 iljade za seksi sifon:)

pa, kad ti tuš ispadne iz ruke, sve se zalije :P

a na tloh ih je stavi :)

pa stavi slike svog rada, da vidimo
pa u zatvorenomu si, nemo veze da ti pade

ne, na tlogu je ok. premda je linoleum ili epoksi ili nešto slično u jednon komadu ipak bolje rješenje.  jesi vidila ono sa slikami na tlohu?

nemun, to mi je u storomu stanu bilo...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 26/8/2019, 15:04

aben wrote:
pa u zatvorenomu si, nemo veze da ti pade

ne, na tlogu je ok. premda je linoleum ili epoksi ili nešto slično u jednon komadu ipak bolje rješenje.  jesi vidila ono sa slikami na tlohu?

nemun, to mi je u storomu stanu bilo...

u zatvorenome s 2 ili 3 strane..a četvrta? ili ti je tuš kada obučena u staklo/pvc..whatever.. sa sve 4 strane?
na podu su fuge ok ako su napravljene i na zidu, ovako kako je na slici nije ok...šaka u oko, al sam ti namjerno stavila takvo opločenje, da vidim što ćeš reći :)

slike u podu? ovo? :)

Denkverbot - Page 26 Pol-v-vannoj-vidi-pokritiya-i-luchshie-cvetovie-resheniya_3

Denkverbot - Page 26 417

Denkverbot - Page 26 6d2fe2dbadadddcf65dbd993f47e092e-564x430

Denkverbot - Page 26 Custom-3d-floor-wallpaper-waterfall-carp

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 26/8/2019, 15:13

kic wrote:
volim vidjeti djevu u uredu, ali više volim profesionalnost..
kako misliš...voliš vidjeti djevu u uredu? što pod tim podrazumijevaš :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 26/8/2019, 15:48

Noor wrote:
aben wrote:
pa u zatvorenomu si, nemo veze da ti pade

ne, na tlogu je ok. premda je linoleum ili epoksi ili nešto slično u jednon komadu ipak bolje rješenje.  jesi vidila ono sa slikami na tlohu?

nemun, to mi je u storomu stanu bilo...

u zatvorenome s 2 ili 3 strane..a četvrta? ili ti je tuš kada obučena u staklo/pvc..whatever.. sa sve 4 strane?
na podu su fuge ok ako su napravljene i na zidu, ovako kako je na slici nije ok...šaka u oko, al sam ti namjerno stavila takvo opločenje, da vidim što ćeš reći :)

slike u podu? ovo? :)
a misliš na moju? ma jo sun siromah, jo ne morin birati ča oću. 
ka sun uzimo stan, i ka sun izvodjaču reko da metne pločice samo do 1,2m, oni su se pobunili da to tako ne more, da mi ne će dati jamstvo.. pa su pristali ako ih stavin iza kade do vrha...

na podu su fuge uvika ok, ali ne i na zidu, pogotovo ne visoko. nemo vece s zid tloh podudarnosti. mramor na zidu je somo po sebi grubo. opločenja zida je obćenito teško pull of, u svakon slučaju ih tribo mećati malo, samo na jednu površinu i sl.


e, to. ne tako napadno, ali zamisli to u jednoj boji, ili grčko rimskom stilu, ili stilizirano psihodelično šahivsko polje...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 26/8/2019, 16:51

aben wrote:
a misliš na moju? ma jo sun siromah, jo ne morin birati ča oću. 
svejedno, zid na koji se kabina učvršćuje mora biti opločen..i to minimalno u njenoj visini, ne može taj zid biti goli knauf..jer je izložen vodi
aben wrote:
ka sun uzimo stan, i ka sun izvodjaču reko da metne pločice samo do 1,2m, oni su se pobunili da to tako ne more, da mi ne će dati jamstvo.. pa su pristali ako ih stavin iza kade do vrha...
jamstvo na što? :D
aben wrote:
mramor na zidu je somo po sebi grubo.
tko kaže?
Denkverbot - Page 26 Interijer-zeleni-mramor-dekor%20(16)
aben wrote:
e, to. ne tako napadno, ali zamisli to u jednoj boji, ili grčko rimskom stilu, ili stilizirano psihodelično šahivsko polje...
ima zanimljivih 3D podova, ali čini mi se da se na njima gubi osjećaj realnog prostora, pa i ravnoteže..bar dok se ne navikneš

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 26/8/2019, 17:21

aben wrote:
ne postoji čija stvarnost, stvarnost je jedna a naše su interpretacije. čija interpretacijanje bolja, taj je u posjedu istine.

Načelno si ovdje u pravu, ali ne u potpunosti odnosno ne u boldanom dijelu.
Ako je nečija subjektivna intepretacija odnosno percepcija objektivne stvarnosti bolja od nečije druge, to ne podrazumjeva nužnu potpunu istinitost iste, samo veću istinolikost odnosno činjenicu da je ta intepretacija/percepcija bliže (objektivnoj) istini od one druge.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 26/8/2019, 17:29

Speare Shaker wrote:
aben wrote:
ne postoji čija stvarnost, stvarnost je jedna a naše su interpretacije. čija interpretacijanje bolja, taj je u posjedu istine.

Načelno si ovdje u pravu, ali ne u potpunosti odnosno ne u boldanom dijelu.
Ako je nečija subjektivna intepretacija odnosno percepcija objektivne stvarnosti bolja od nečije druge, to ne podrazumjeva nužnu potpunu istinitost iste, samo veću istinolikost odnosno činjenicu da je ta intepretacija/percepcija bliže (objektivnoj) istini od one druge.

Ne znam sjećaš li se da sam na starom forumu navodio procjene o broju atoma u svemiru.
Pretpostavimo da imaš dvije takve procjene.
Ako je jedna bolja od druge, to ne znači da je ista nužno i (potpuno) istinita. Samo da je bliža istini od one druge.
A znaš da je s obzirom na činjenicu (istinu) o neprestanom širenju svemira jako teško, praktički nemoguće dobro procjeniti, a kamoli precizno ustanoviti broj atoma od koji se sastoji cijeli svemir, jer se taj neprestano mijenja.
Dakle, tu je riječ o činjenici/istini koja nam je zapravo praktički gledano nedostupna i takva će i ostati. Najbolje što mi možemo učiniti u smislu njen spoznaje ja približiti joj se što je moguće više.
Dodatan je problem u tom naporu da će najvjerojatnije ostati samo na utemeljenom nagađanju, zato jer ne vidim načina kako bi mogli precizno ustanoviti koja bi procjena mogla biti u skladu sa tim kriterijem.
No, utemeljeno nagađanje nam je često posve prihvatljivo s obzirom na značenje odnosno manjak istog koje imaju neke vrste činjenica odnosno istina i njihova spoznaja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 26/8/2019, 17:36

aben wrote:



a, ljevičarski mit o zlim bijelcima i plemenitin divljacima:)

"Prazna ploča: Moderno poricanje ljudske prirode" - Steven Pinker.
Taj je mit u knjizi vrlo uvjerljivo opovrgnut i to isključivo argumentima znanosti (multidisciplinaran pristup).
Ali razumijem da će mnogima ta istina/činjenica ostati nedostupna jednostavno zato što im se ne da čitati ozbiljnu knjigu od nekih 485 stranica i to još (popularno) znanstvenu.
Da o drugim preprekama poput čvrstog prilijeganja uz stav solipsizma tako tipičnog za određenu kategoriju ljudi (što smo vidjeli i na ovoj temi) i ne govorim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 26/8/2019, 17:44


https://nova-akropola.com/covjek-i-svijet/aktualno/danas-sam-vidjela-zvijezdu/?

Što je zvijezda koja se gasi? Jedan ciklus koji završava, koji ona zaokružuje u vlastitom životu? Je li možda loše što se jedna zvijezda gasi? Je li loše da se ono što je živjelo polako rastvara u prostoru, ostavljajući svijetleće tragove? Ako je zvijezda živjela, ako je u svom zrcalu svjetla sakupila slavne trenutke, ako je ispunila svoju sudbinu, kraj je dostojanstveni ukras ništa manje dostojanstvenog postojanja. U smrti jedne zvijezde, u tamnoj praznini koju ostavlja, skriva se misterij dublji od samog života.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 26/8/2019, 21:54

Noor wrote:
aben wrote:
a misliš na moju? ma jo sun siromah, jo ne morin birati ča oću. 
svejedno, zid na koji se kabina učvršćuje mora biti opločen..i to minimalno u njenoj visini, ne može taj zid biti goli knauf..jer je izložen vodi
aben wrote:
ka sun uzimo stan, i ka sun izvodjaču reko da metne pločice samo do 1,2m, oni su se pobunili da to tako ne more, da mi ne će dati jamstvo.. pa su pristali ako ih stavin iza kade do vrha...
jamstvo na što? :D
aben wrote:
mramor na zidu je somo po sebi grubo.
tko kaže?

aben wrote:
e, to. ne tako napadno, ali zamisli to u jednoj boji, ili grčko rimskom stilu, ili stilizirano psihodelično šahivsko polje...
ima zanimljivih 3D podova, ali čini mi se da se na njima gubi osjećaj realnog prostora, pa i ravnoteže..bar dok se ne navikneš
a, naravno, moru biti pločice iza tuš gabine, to je ok. 
bolje da ih ni, ali moru biti.
inače, u seriji pravila za brak imali su pločice do polak, i vjerojatno kateks ozgor. to izgljedo superirono.
evo monikin;

pa jamstvo na stan, doli su mi tri godine.

jo kožin. to izgljedo ko krematorij.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 26/8/2019, 21:55

Denkverbot - Page 26 25ea1010

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 26/8/2019, 23:38

Speare Shaker wrote:
aben wrote:
ne postoji čija stvarnost, stvarnost je jedna a naše su interpretacije. čija interpretacijanje bolja, taj je u posjedu istine.

Načelno si ovdje u pravu, ali ne u potpunosti odnosno ne u boldanom dijelu.
Ako je nečija subjektivna intepretacija odnosno percepcija objektivne stvarnosti bolja od nečije druge, to ne podrazumjeva nužnu potpunu istinitost iste, samo veću istinolikost odnosno činjenicu da je ta intepretacija/percepcija bliže (objektivnoj) istini od one druge.
naravski, 
ali ne moreš nekomu ki drži da postoju dvi oprečne istine odjednon sasut celu istinu u lice:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 26/8/2019, 23:45

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:
ne postoji čija stvarnost, stvarnost je jedna a naše su interpretacije. čija interpretacijanje bolja, taj je u posjedu istine.

Načelno si ovdje u pravu, ali ne u potpunosti odnosno ne u boldanom dijelu.
Ako je nečija subjektivna intepretacija odnosno percepcija objektivne stvarnosti bolja od nečije druge, to ne podrazumjeva nužnu potpunu istinitost iste, samo veću istinolikost odnosno činjenicu da je ta intepretacija/percepcija bliže (objektivnoj) istini od one druge.

Ne znam sjećaš li se da sam na starom forumu navodio procjene o broju atoma u svemiru.
Pretpostavimo da imaš dvije takve procjene.
Ako je jedna bolja od druge, to ne znači da je ista nužno i (potpuno) istinita. Samo da je bliža istini od one druge.
A znaš da je s obzirom na činjenicu (istinu) o neprestanom širenju svemira jako teško, praktički nemoguće dobro procjeniti, a kamoli precizno ustanoviti broj atoma od koji se sastoji cijeli svemir, jer se taj neprestano mijenja.
Dakle, tu je riječ o činjenici/istini koja nam je zapravo praktički gledano nedostupna i takva će i ostati. Najbolje što mi možemo učiniti u smislu njen spoznaje ja približiti joj se što je moguće više.
Dodatan je problem u tom naporu da će najvjerojatnije ostati samo na utemeljenom nagađanju, zato jer ne vidim načina kako bi mogli precizno ustanoviti koja bi procjena mogla biti u skladu sa tim kriterijem.
No, utemeljeno nagađanje nam je često posve prihvatljivo s obzirom na značenje odnosno manjak istog koje imaju neke vrste činjenica odnosno istina i njihova spoznaja.
nemo većeg pokazatelja samopouzdanja čovječanstva od računanje krija čestica u svemiru:)

inače, nojveći problijem s istinim je ča se ništa drukčije ne čuje ni ne vidi, niti se na nijedun izravan nočin nišće ne premini jednon kad i jesmo u posjedu nad istinon:(

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 27/8/2019, 23:12

marija selak bi tribala siditi na mestu di sidi musić, lipša bi bila

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum