ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira'

Go down

KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira' Empty KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira'

Post by Hektorović Sun 18 Aug - 18:06

POVEZALE SE TRAKICAMA
[size=40]FOTO: IVANA I NIVES SPOJILE BIKINIJE PA IZAZVALE POMUTNJU Obožavatelji se ne mogu dogovoriti koja je zgodnija: 'Koliko ste vas dvije moćne ribe'

[/size]

    AUTOR: 


    • Jutarnji.hr



     OBJAVLJENO: 

  • 18.08.2019. u 17:29




KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira' Ivana%20knoll%20nives%20celzijus
Instagram




 





Nives Celzijus i Ivana Knöll još uvijek uživaju u zajedničkom odmoru u Istri, a njihove fotografije na Instagramu izazivaju pravu pomutnju. U posljednjoj objavi svezale su trakice donjeg dijela bikinija i tako se spojile na oduševljenje obožavatelja.

VEZANE VIJESTI






  • [size=16]FOTO: KOJOJ BOLJE STOJI CROKINI? Nives i Ivana u vrućem ljetnom izdanju na godišnjem odmoru u Istri: 'Dijamanti! Ne zna se koja je bolja! Gorite!'[/size]






- Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira - napisala je Knöll uz fotografiju dok je Nives u objavi izazvala pratitelje:
- Kozmička konekcija! Pokušaj razdvojiti nas!

'Sjajna fotografija', 'prekrasne', 'koliko ste vas dvije moćne ribe', 'opasne hrvatske guze', samo su neki od komentara...
 
Zajedno ljetuju već neko vrijeme i ne propuštaju priliku istaknuti obline i zauzeti seksi pozu. No, u svemu tome najvažniji su kupaći kostimi prepoznatljivog uzorka. Knöll je hrvatske kvadratiće već učinila svojim zaštitnim znakom prošle godine tijekom Svjetskog nogometnog prvenstva, a sad neumorno promovira kolekciju Knölldoll kupaćih kostima koju je nazvala CROkini.

KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira' Ivana%20i%20nives
Instagram

Objava u Pričama s dodatkom škara


 
U tome joj zdušno pomaže Nives koja kad ne pozira u kvadratićima, promovira svoj novi singl ‘Odjebando’ u objavama.
 
U srpnju se Ivana Knöll na službenoj stranici CROkinija pohvalila člankom koji je izašao u britanskom The Sunu. ‘Jako sam ponosna i sretna što su CROkiniji uspjeli’, napisala je uz screenshot članka naslovljenog ‘Najseksipilnija hrvatska navijačica Ivana Knöll ostavila bez daha obožavatelje u ‘Crokini’ kupaćim kostimima’.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira' Empty Re: KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira'

Post by RayMabus Sun 18 Aug - 18:12

Ta Nives mi je napeta još od srednje škole a i dan danas je komad i po. Prava ona pičketina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176183
2014-04-11


Back to top Go down

KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira' Empty Re: KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira'

Post by veber Sun 18 Aug - 18:39

sponzoruše

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira' Empty Re: KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira'

Post by Hektorović Sun 18 Aug - 19:05

veber wrote:sponzoruše
 Ivana tvoja stara patnja :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira' Empty Re: KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira'

Post by RayMabus Sun 18 Aug - 19:34

Nives je dobra riba. Kurvica al to joj leži.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176183
2014-04-11


Back to top Go down

KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira' Empty Re: KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira'

Post by veber Sun 18 Aug - 19:42

Hektorović wrote:
veber wrote:sponzoruše
 Ivana tvoja stara patnja :D
da.
sada si me otkrio.
:P

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira' Empty Re: KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira'

Post by prckov Sun 18 Aug - 22:34

Gene izdrži

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34132
2014-04-19


Back to top Go down

KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira' Empty Re: KOLIKO STE VAS DVIJE MOĆNE RIBE' Nives i Ivana spojile bikinije i izazvale pomutnju na društvenim mrežama: 'Kad se mi ‘skonektiramo’, internet se diskonektira'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum