ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

za operwa i SVETI DAN

Go down

za operwa i SVETI DAN Empty za operwa i SVETI DAN

Post by FRANK Mon 9 Nov - 14:42

Pripremi sve za strijeljanje i organiziraj sve
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

za operwa i SVETI DAN Empty Re: za operwa i SVETI DAN

Post by jalnirajko Mon 9 Nov - 14:51

pablo_escobar wrote:strijeljanje
ajde hvala Bogu, nije ga već dugo bilo
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

za operwa i SVETI DAN Empty Re: za operwa i SVETI DAN

Post by muckodjubre Mon 9 Nov - 15:16

kuracodigraca wrote:
pablo_escobar wrote:strijeljanje
ajde hvala Bogu, nije ga već dugo bilo

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

za operwa i SVETI DAN 6b8efe2f85c2b63406b2za operwa i SVETI DAN Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500za operwa i SVETI DAN Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

za operwa i SVETI DAN Empty Re: za operwa i SVETI DAN

Post by muckodjubre Mon 9 Nov - 15:16

nekako sam navikao da me svake nedjelje streljaju pa mi sad neobično kada nema streljanja

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

za operwa i SVETI DAN 6b8efe2f85c2b63406b2za operwa i SVETI DAN Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500za operwa i SVETI DAN Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

za operwa i SVETI DAN Empty Re: za operwa i SVETI DAN

Post by Guest Mon 9 Nov - 16:16

počet ću s pripremama, raspisati tjeralicu, napisati točke optužnice, tko god se nađe na listi nema pravo na žalbu i nema pravo da donosi ispričnice to se pogotovo odnosi na tominja i njegove penzionerske ispričnice gdje laže da je na samrti i da ga se pomiluje, nema milosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

za operwa i SVETI DAN Empty Re: za operwa i SVETI DAN

Post by Guest Mon 9 Nov - 16:42

Ako mi se tko od vas pojavi na vratima prvo će dobit metak, a onda ga bacam u Savu s privezanim kamenom za noge...prije toga ću mu urezat svastiku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

za operwa i SVETI DAN Empty Re: za operwa i SVETI DAN

Post by FRANK Mon 9 Nov - 17:05

Neboj se fosilu dok ti budes privezan za zid i svezan budes gledao let i slusao zvuk stektanja pusaka i zvuk metaka ja cu ti po zeni prskati.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

za operwa i SVETI DAN Empty Re: za operwa i SVETI DAN

Post by FRANK Mon 9 Nov - 17:06

Triba prihvatiti strijeljanje muski i casno. .milosti nema

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

za operwa i SVETI DAN Empty Re: za operwa i SVETI DAN

Post by Guest Mon 9 Nov - 17:19

Ja sam ti rekao svoje...ako vidim nekog u nacističkoj uniformi prvo pucam pa onda pitam...makar taj dan bile i maškare.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

za operwa i SVETI DAN Empty Re: za operwa i SVETI DAN

Post by FRANK Mon 9 Nov - 17:22

Ko da ti mozes drzati pistolj cigane prolupali. Nego cekaj momke u uniformi islred kuce ako sam nemozes sici obdace te moji momci pomoci

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

za operwa i SVETI DAN Empty Re: za operwa i SVETI DAN

Post by FRANK Mon 9 Nov - 17:24

Sretan vam dan KRIATALNIH NOCI.. 1939 GODINE U MUNCHENU

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

za operwa i SVETI DAN Empty Re: za operwa i SVETI DAN

Post by Guest Mon 9 Nov - 17:25

pablo_escobar wrote:Neboj se fosilu dok ti budes privezan za zid i svezan budes gledao let i slusao zvuk stektanja pusaka i zvuk metaka ja cu ti po zeni prskati.


Ti možeš po njoj jedino vodom iz onih dječjih plastičnih pištoljčića prskati, konjino stara, impotentna. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

za operwa i SVETI DAN Empty Re: za operwa i SVETI DAN

Post by Guest Mon 9 Nov - 17:26

pablo_escobar wrote: moji momci pomoci

Ako su ko ti , ne mogu oni ni sami sebi pomoći kad idu pišat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

za operwa i SVETI DAN Empty Re: za operwa i SVETI DAN

Post by jalnirajko Mon 9 Nov - 17:38

tominjo je prešao svaku mjeru. pljuje po svetom nacizmu. strijeljajte ga bez milosti
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

za operwa i SVETI DAN Empty Re: za operwa i SVETI DAN

Post by Guest Mon 9 Nov - 17:41

Kad Vojvoda priča o nacizmu uvijek se sjetim onih smiješnih nacista iz "Alo, Alo". Ne znam zašto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

za operwa i SVETI DAN Empty Re: za operwa i SVETI DAN

Post by FRANK Mon 9 Nov - 17:52

Da tebi udbasko cigansko govno nebi vojvoda pricao o nacizmu u kojem lageru... i sve to skupa dok mi tvoja zena pusi i guta moju anakandu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

za operwa i SVETI DAN Empty Re: za operwa i SVETI DAN

Post by Guest Tue 10 Nov - 23:24

VO-jvodi tetoviram na sred cela krst sa 4 ocila...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

za operwa i SVETI DAN Empty Re: za operwa i SVETI DAN

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum