ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pretnje pekinga nisu prazne price...

Go down

pretnje pekinga nisu prazne price... Empty pretnje pekinga nisu prazne price...

Post by Guest 14/8/2019, 10:25

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=08&dd=14&nav_category=78&nav_id=1577479
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pretnje pekinga nisu prazne price... Empty Re: pretnje pekinga nisu prazne price...

Post by Guest 14/8/2019, 10:27

msm da je ovo lose prevedeno
nije realno da neko preti sopstvenom narodu, i to tenkovima.
apsolutna greska
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pretnje pekinga nisu prazne price... Empty Re: pretnje pekinga nisu prazne price...

Post by epikur37 14/8/2019, 11:32

gazi
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

pretnje pekinga nisu prazne price... Empty Re: pretnje pekinga nisu prazne price...

Post by vuksadinare 14/8/2019, 11:34

pizzon wrote:msm da je ovo lose prevedeno
nije realno da neko preti sopstvenom narodu, i to tenkovima.
apsolutna greska
pa koliko su se u povijesti puta kinezi međusobno gazili..mozda i najvise do svih to im dođe kao neka tradicija..mozda zatop sto ih ima puno pa i na taj nacin rjesavaju problem prenapucenosti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

pretnje pekinga nisu prazne price... Empty Re: pretnje pekinga nisu prazne price...

Post by vuksadinare 14/8/2019, 11:38

inace ti kinezi kao narod mi nisu bas ono lezali...vise sam preferirao japance,koreance,mongole cak i vijetnamce od kosookih..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

pretnje pekinga nisu prazne price... Empty Re: pretnje pekinga nisu prazne price...

Post by Guest 14/8/2019, 11:43

znam
zezam se


Last edited by pizzon on 14/8/2019, 11:47; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pretnje pekinga nisu prazne price... Empty Re: pretnje pekinga nisu prazne price...

Post by Guest 14/8/2019, 11:45

uuuu,
japanci se ljute kad ih neko makar
vizuelno izjednaci sa kinezima
ako bih morao da biram, japan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pretnje pekinga nisu prazne price... Empty Re: pretnje pekinga nisu prazne price...

Post by Guest 14/8/2019, 11:48

biram formozu, pod 2
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pretnje pekinga nisu prazne price... Empty Re: pretnje pekinga nisu prazne price...

Post by vuksadinare 14/8/2019, 11:51

pizzon wrote:uuuu,
japanci se ljute kad ih neko makar
vizuelno izjednaci sa kinezima
ako bih morao da biram, japan
meni djeluju ti kinezi ko neki paraziti...a realno makar bili najbrojniji bar u proslosti ih nisu krasila velika muda..bili su desetorostruko brojniji od mongola a ovi ih osvojise u manje od godinu dana..isto je i sa japancima...koji su u pola mjeseca sa dvadesetak tisuca vojnika okupirali manđuriju koaj je velicine dvadesetak sfrj-ota..u boxerskom ustanku diglo ih se milijun a porazise ih nekoliko tisuca vojnika zapadnih saveznika...koreance isti naropd su zavadili međusobno d akrenu jedni na druge...u vijetnamskom ratu su odbijali se vojno angazirati osim sto su vijetkongovcima davali oruzje..jedini na koje su navalili bili tibetanci koji nisu bili nikad naoruzani jer je pol tibeta prakticno svecenistvo..danas imaju oruzje ali opet mislim da im nedostaje opet muda...i da vise galame...i da ce opet udariti na svoje prije nego na amere recimo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

pretnje pekinga nisu prazne price... Empty Re: pretnje pekinga nisu prazne price...

Post by Guest 14/8/2019, 11:53

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:uuuu,
japanci se ljute kad ih neko makar
vizuelno izjednaci sa kinezima
ako bih morao da biram, japan
meni djeluju ti kinezi ko neki paraziti...a realno makar bili najbrojniji bar u proslosti ih nisu krasila velika muda..bili su desetorostruko brojniji od mongola a ovi ih osvojise u manje od godinu dana..isto je i sa japancima...koji su u pola mjeseca sa dvadesetak tisuca vojnika okupirali manđuriju koaj je velicine dvadesetak sfrj-ota..u boxerskom ustanku diglo ih se milijun a porazise ih nekoliko tisuca vojnika zapadnih saveznika...koreance isti naropd su zavadili međusobno d akrenu jedni na druge...u vijetnamskom ratu su odbijali se vojno angazirati osim sto su vijetkongovcima davali oruzje..jedini na koje su navalili bili tibetanci koji nisu bili nikad naoruzani jer je pol tibeta prakticno svecenistvo..danas imaju oruzje ali opet mislim da im nedostaje opet muda...i da vise galame...i da ce opet udariti na svoje prije nego na amere recimo...


Da !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pretnje pekinga nisu prazne price... Empty Re: pretnje pekinga nisu prazne price...

Post by vuksadinare 14/8/2019, 12:06

jebes one koji igraju na brojnost takvi obicno popuse
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

pretnje pekinga nisu prazne price... Empty Re: pretnje pekinga nisu prazne price...

Post by epikur37 14/8/2019, 12:45

vuksadinare wrote:jebes one koji igraju na brojnost takvi obicno popuse

Odoše šiptari znači niz vodu :p

ZDS
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

pretnje pekinga nisu prazne price... Empty Re: pretnje pekinga nisu prazne price...

Post by vuksadinare 14/8/2019, 13:11

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:jebes one koji igraju na brojnost takvi obicno popuse

Odoše šiptari znači niz vodu :p

ZDS
pa srba je vise ako bi gledali viojni sraz srbije i kosova  Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

pretnje pekinga nisu prazne price... Empty Re: pretnje pekinga nisu prazne price...

Post by Guest 14/8/2019, 13:53

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=08&dd=14&nav_category=78&nav_id=1577596
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pretnje pekinga nisu prazne price... Empty Re: pretnje pekinga nisu prazne price...

Post by omni 14/8/2019, 14:55

Pricao mi jedan Koreanac da ih ne voli, te Kineze. Kaze glasni, prljavi, nekulturni... a meni isti kujac svi ti kosooki, A i njima smo mi svi isti od Siptara do Norvezana.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

pretnje pekinga nisu prazne price... Empty Re: pretnje pekinga nisu prazne price...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum