ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by Eroo 9/8/2019, 15:48

Dodik: Ukoliko sporazum ne bude proveden, u pitanju suverenitet BiH



http://balkans.aljazeera.net/video/dodik-ukoliko-sporazum-ne-bude-proveden-u-pitanju-suverenitet-bih

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by Eroo 9/8/2019, 15:49

...sa još jednim drugom. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by Eroo 9/8/2019, 16:09

Definitivno jedan od najkompletnijih političara na Bakanu. 
Car! :tu

Naravno, tu ne brojim KGK, jer HR i nije na Balkanu. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by jastreb 9/8/2019, 17:27

Eroo wrote:  

Naravno, tu ne brojim KGK, jer HR i nije na Balkanu. :)
Je,ma koliko bježali od toga.

Na kraju ćete tvrditi da niste ni zemlja Ex Yu.

Da niste Slaveni,to već znamo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by Guest 9/8/2019, 18:31

ma niste na balkanu
njofra reko
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by Guest 9/8/2019, 20:15

by Eroo Today at 10:09

Definitivno jedan od najkompletnijih političara na Bakanu.
Car! :tu

Naravno, tu ne brojim KGK, jer HR i nije na Balkanu.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Slushaj stari KENJATORU..Ti bi malo kakio ...pa malo pishkio...a tko ce ti pelene mijenjati bog te jebo..
Pomiri se sa time da ste pichkice i ne shlepaj se uz ovoga Dodu koji ima muda da kaze u ochi ono shto misli onima shto vladaju svijetom...pa i po cijenu zivota.Vi 11 abcdefhfglmnnj..bi se jebali ali da vam ne udje,,,kad vam uvale kurchinu onda kukate da vam je shupak premali.Da se Hrvatska "oslobodila" i da su njeni gradjani zadovoljni u toj zemlji,,,da nije protjerano toliko ljudi ne samo srba ..da ljudi zele ostati u toj vukojebini..da je demokratska ...da nije shupouvlakachka..da nije plemenski ustrojena itd..Tko bi mogao bilo shto reci protiv takve drzave??
Poznajem par ljudi iz BiH hrvati iz Posavine..uglavnom normalan svijet..kazu mi,,Hrvatska nas je izdala...mi nismo trebali ici u rat jer smo svi na podruchju bivshe YU imali rijesheno nacionalno pitanje..kazu..Hrvatska nas je ostavila na cjedilu i prikopchala na muslimane,,kazu...zato smo otishli vani zivjeti jer tu zemlju ne mozemo smisliti organski vishe..Naravno nisu svi takvi ..ima ih koji su se prikopchali na HDZ i razne druge takozvane domoljubne stranke,,,jebaji ga snadji se ..ili ode u pichku materinu..ne osudjujem takve ljude,,shto su bili prisiljeni promijeniti kauput preko noci..Nije to od jucher,,shto se mora nije teshko....ali oni koji su otishli vani,,,njih skoro 90% boli kurac za Hrvatsku..Kako reche Epikurac..zavrsheno..grupni sex je gotov...dobili ste u shupak,,,popushili kurac amerima i schwabama pa nastavite sanjati drzavotvorni san i dalje ..jer kad zivite u iluzijama onda ste totalno hepi raja::)))
Sad je Dodo dobar..ali ajde ..isti vam je mentalitet,,jucher se koljete a danas se ljubite,,,sunce ti jebem zareno koji ludi balkanjerosi..Imate neshto zajednichko,,shto vas vec stoljecima obiljezava,,,ukral bi rodjenom djetetu flashicu mlijeka samo da ne budete gladni.
Nitko se u Cro nije pitao zashto da udjemo u NATO ,,,ajmo se dogovoriti sa tim jebenim chetnicima i mudzahedinima da zivimo kao ljudi a ne kao stoka ..Jock brale,,,nas ce shtititi NATO...oce moj kurac,,,sutra da neshto zagusti sa Rusima prva ce Njemachka okrenuti ledja Amerima,,a onda za njom i sve druge zemlje,,Pa shto cesh onda u NATO....da placeash reket???




U odnosu na Načela formiranja vlasti na razini BiH, trebala bi se voditi onim što piše, da nigdje ne pise da je MAP prihvaćen.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by Eroo 9/8/2019, 20:31

frka wrote:by Eroo Today at 10:09

Definitivno jedan od najkompletnijih političara na Bakanu.
Car! :tu

Naravno, tu ne brojim KGK, jer HR i nije na Balkanu.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Slushaj stari KENJATORU..Ti bi malo kakio ...pa malo pishkio...a tko ce ti pelene mijenjati bog te jebo..
Pomiri se sa time da ste pichkice i ne shlepaj se uz ovoga Dodu koji ima muda da kaze u ochi ono shto misli onima shto vladaju svijetom...pa i po cijenu zivota.Vi 11 abcdefhfglmnnj..bi se jebali ali da vam ne udje,,,kad vam uvale kurchinu onda kukate da vam je shupak premali.Da se Hrvatska "oslobodila" i da su njeni gradjani zadovoljni u toj zemlji,,,da nije protjerano toliko ljudi ne samo srba ..da ljudi zele ostati u toj vukojebini..da je demokratska ...da nije shupouvlakachka..da nije plemenski ustrojena  itd..Tko bi mogao bilo shto reci protiv takve drzave??
Poznajem par ljudi iz BiH hrvati iz Posavine..uglavnom normalan svijet..kazu mi,,Hrvatska nas je izdala...mi nismo trebali ici u rat jer smo svi na podruchju bivshe YU imali rijesheno nacionalno pitanje..kazu..Hrvatska nas je ostavila na cjedilu i prikopchala na muslimane,,kazu...zato smo otishli vani zivjeti jer tu zemlju ne mozemo smisliti organski vishe..Naravno nisu svi takvi ..ima ih koji su se prikopchali na HDZ i razne druge takozvane domoljubne stranke,,,jebaji ga snadji se ..ili ode u pichku materinu..ne osudjujem takve ljude,,shto su bili prisiljeni promijeniti kauput preko noci..Nije to od jucher,,shto se mora nije teshko....ali oni koji su otishli vani,,,njih skoro 90% boli kurac za Hrvatsku..Kako reche Epikurac..zavrsheno..grupni sex je gotov...dobili ste u shupak,,,popushili kurac amerima  i schwabama pa nastavite sanjati drzavotvorni san i dalje ..jer kad zivite u iluzijama onda ste totalno hepi raja::)))
Sad je Dodo dobar..ali ajde ..isti vam je mentalitet,,jucher se koljete a danas se ljubite,,,sunce ti jebem zareno koji ludi balkanjerosi..Imate neshto zajednichko,,shto vas vec stoljecima obiljezava,,,ukral bi rodjenom djetetu flashicu mlijeka samo da  ne budete gladni.
Nitko se u Cro nije pitao zashto da udjemo u NATO ,,,ajmo se dogovoriti sa tim jebenim chetnicima i mudzahedinima da zivimo kao ljudi a ne kao stoka ..Jock brale,,,nas ce shtititi NATO...oce moj kurac,,,sutra da neshto zagusti sa Rusima prva ce Njemachka okrenuti ledja Amerima,,a onda za njom i sve druge zemlje,,Pa shto cesh onda u NATO....da placeash reket???




U odnosu na Načela formiranja vlasti na razini BiH, trebala bi se voditi onim što piše, da nigdje ne pise da je MAP prihvaćen.

Jesil' to ti, Vojo? :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by Guest 9/8/2019, 20:32

Jebo vam bog mater glupu..zato je i izbio rat jer Slovenija i Cro su pojurile da skinu gace zapadu misleci kako ce se brze razvijati..Kad ono tam,,,prtz ..schmrtz..kurac od ovce..Ali nije prvi puta u povijesti da je tako..Pa bog te jebo,,neko te zajebe jednom u zivotu,,,obilazish ga ko govno...a ne dozvlit mu da ti i treci puta ucera..Ajde sad,,,bez emocija,,,kako misliti o tome narodu da nije glup i podanichki,,Ajde razuvjerie me ..i ne pitajte odakle sam pichka vam materina primitivna i ne civilizirana.Pazi ovo ..njima je vazno tko sam igdje zivim??A nije im vazno shto pishem...Iskompleksirana smeca i opanchari se teshko odvikava od svoga mentaliteta,,Ja sam kao njihov ili nash...sta je vashe pizda vam materina..ono shto ponesete sa sobom u grob,,neko kinesko odijelo ili cipele,,,charape najlonke koje ce duze trajati od vasheg tijela pod zemljom.Pa onaj majmun na grani je inteligentniji od vecine hrvata..Dokaz je njihova povijest,,A mozda je u pitanju kolektivni mazohizam koji im je uvalila crkva kako treba u ovome zivotu patiti,,,A kazu da smo bozija djeca,,pa kako normalan otac moze zeljeti svojoj djeci da pate? Jedino ako Bog nije vrag..Ali hrvati si nikad nece postaviti takva pitanja...nego jure u maglu ko guske,,kokodakajuci iz straha kao ovdje na ovom forumu..Pazi ovo Hrvatska nije Balkan a zagovara najmanje Hercegovinu u njoj..pa sa takvim razmishljanjem samo govorish o svojoj podsvijesti ..i negirash sam sebe u svemu....Kako onda misliti da su takvi ljudi normalni,,,Znaju li oni shto je to logika>>Hrvati i logika....hahahahhahahahahahaahhahaahahahaha..dobar vic::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by Guest 9/8/2019, 20:37

by Eroo Today at 14:31
Jesil' to ti, Vojo? :D
==============================
Jebo ti bog mater i chovjeku kad ne zna dvije smislene odgovoriti nego upotrebljava neke internet fraze ..i shta da mu odgovorish nego da ga pitash...Imash ti kakvu kcerku da joj Vojo ucera ..sigurno bi bila sretnija nego sa nekim slovencom..Balkanchino nedojebata...kamenjarska::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by Eroo 9/8/2019, 21:23

frka wrote:Jebo vam bog mater glupu..zato je i izbio rat jer Slovenija i Cro su pojurile da skinu gace zapadu misleci kako ce se brze razvijati..Kad ono tam,,,prtz ..schmrtz..kurac od ovce..Ali nije prvi puta u povijesti da je tako..Pa bog te jebo,,neko te zajebe jednom u zivotu,,,obilazish ga ko govno...a ne dozvlit mu da ti i treci puta ucera..Ajde sad,,,bez emocija,,,kako misliti o tome narodu da nije glup i podanichki,,Ajde razuvjerie me ..i ne pitajte odakle sam pichka vam materina primitivna i ne civilizirana.Pazi ovo ..njima je vazno tko sam igdje zivim??A nije im vazno shto pishem...Iskompleksirana smeca  i opanchari se teshko odvikava od svoga mentaliteta,,Ja sam kao njihov ili nash...sta je vashe pizda vam materina..ono shto ponesete sa sobom u grob,,neko kinesko odijelo ili cipele,,,charape najlonke koje ce duze trajati od vasheg tijela pod zemljom.Pa onaj majmun na grani je inteligentniji od vecine hrvata..Dokaz je njihova povijest,,A mozda je u pitanju kolektivni mazohizam koji im je uvalila crkva kako treba u ovome zivotu patiti,,,A kazu da smo bozija djeca,,pa kako normalan otac moze zeljeti svojoj djeci da pate? Jedino ako Bog nije vrag..Ali hrvati si nikad nece postaviti takva pitanja...nego jure  u maglu ko guske,,kokodakajuci  iz straha kao ovdje na ovom forumu..Pazi ovo Hrvatska nije Balkan a zagovara najmanje Hercegovinu u njoj..pa sa takvim razmishljanjem samo govorish o svojoj podsvijesti ..i negirash sam sebe u svemu....Kako onda misliti da su takvi ljudi normalni,,,Znaju li oni shto je to logika>>Hrvati i logika....hahahahhahahahahahaahhahaahahahaha..dobar vic::))

Moja trenutno "pate" na nekim atlantskim otocima. Baš su mi maloprije poslali filmić...užas.... :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by Eroo 9/8/2019, 21:26

frka wrote:by Eroo Today at 14:31
Jesil' to ti, Vojo? :D
==============================
Jebo ti bog mater i chovjeku kad ne zna dvije smislene odgovoriti nego upotrebljava neke internet fraze ..i shta da mu odgovorish nego da ga pitash...Imash ti kakvu kcerku da joj Vojo ucera ..sigurno bi bila sretnija nego sa nekim slovencom..Balkanchino nedojebata...kamenjarska::))
Gnječ je ipak prva liga za tebe. Koda vas nije pravija isti ćaća. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by Eroo 9/8/2019, 21:30

jastreb wrote:
Eroo wrote:  

Naravno, tu ne brojim KGK, jer HR i nije na Balkanu. :)
Je,ma koliko bježali od toga.

Na kraju ćete tvrditi da niste ni zemlja Ex Yu.

Da niste Slaveni,to već znamo.
Balkan je ono di su Turci mrčili 5 stoljeća, a haplotip I1b*, odnosno Eu7, nije moja izmišljotina već znanstveni dokaz.
Koji van je đava, imate tražilicu i potražite, pročitajte, učite...Sabrani govori druga Tite vam nisu dovoljni za širinu. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by Guest 10/8/2019, 05:40

by Eroo Today at 15:23
Moja trenutno "pate" na nekim atlantskim otocima. Baš su mi maloprije poslali filmić...užas.... :D
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bogami popametna djeca koja nisu na cacu,,tko zan tko ih je takve smlatijo chim nisu hercegovachki domoljubi kao ti,,Bit ce neki alpski srbo::))Deder ti uzmi pljuvachku i poshali na analizu..nisu to chita posla,,Bog te jebo ,,privlachi ih neshto sto je od ercegovine udaljeno par tisuca kilometara,,a tek njihova djeca,,,,,,tvoji unuci,,,govorit ce ,,,ma onaj nash dedo je biJo hercegovachki idiJot::))
Jarane,,chak ti ni vlastitu djecu ne uspijeva zatrovati shto je svakako pozitivno,,,zato dolazish na ovaj forum da trujesh neku drugu,,,ali nisi svjestan da ovdje dolaze vecinom idioti kao shto si ti pa i nemash shto zatrovati...Bujrum ,,,na atlanski otocima,,,mozda mi budesh susjed kojega cu morati marisati svakodnevno po glavushitzi da ga nauchim pameti::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by Guest 10/8/2019, 05:45

by Eroo Today at 15:26
Gnječ je ipak prva liga za tebe. Koda vas nije pravija isti ćaća. :D
=====================================================
Gnjech je moj omiljeni lik,,chovjek koga boli kuratz shto tko misliti ali izrazito poshten i pravedan kao i ja,,,ne ulizuje se nikome i jebe svima mter u po pichke ako smatra da je u pravu,,,nas dva smo braca bliznaci po pravdi,,,samo shto je on bolji od mene kad pichkara,,ja sam za njega beba,,,jebaji ga josh uchim::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by vuksadinare 10/8/2019, 06:11

jastreb wrote:
Eroo wrote:  

Naravno, tu ne brojim KGK, jer HR i nije na Balkanu. :)
Je,ma koliko bježali od toga.

Na kraju ćete tvrditi da niste ni zemlja Ex Yu.

Da niste Slaveni,to već znamo.
pa to sad srbi tvrde da nisu slaveni vec iliri u biti svi tvrde..a onda prema rujama kao fol slavenska braco kad treba nesto uzicat :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by epikur37 10/8/2019, 07:41

Car, bog i idol.... ujedno Milorad Dodik. Treba mu dici spomenik u Mostaru.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by Eroo 10/8/2019, 08:09

frka wrote: by Eroo Today at 15:23
Moja trenutno "pate" na nekim atlantskim otocima. Baš su mi maloprije poslali filmić...užas.... :D
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bogami popametna djeca koja nisu na cacu,,tko zan tko ih je takve smlatijo chim nisu  hercegovachki domoljubi kao ti,,Bit ce neki alpski srbo::))Deder ti uzmi pljuvachku i poshali na analizu..nisu to chita posla,,Bog te jebo ,,privlachi ih neshto sto je od ercegovine udaljeno par tisuca kilometara,,a tek njihova djeca,,,,,,tvoji unuci,,,govorit ce ,,,ma onaj nash dedo je biJo hercegovachki idiJot::))
Jarane,,chak ti ni vlastitu djecu ne uspijeva zatrovati shto je svakako pozitivno,,,zato dolazish na ovaj forum da trujesh neku drugu,,,ali nisi svjestan da ovdje dolaze vecinom idioti kao shto si ti pa i nemash shto zatrovati...Bujrum ,,,na atlanski otocima,,,mozda mi budesh susjed kojega cu morati marisati svakodnevno po glavushitzi da ga nauchim pameti::))
Prije toga su bili u Hercegovini (detaljno-nešto su ostavili za drugu godinu), mrčavi.
'Ko se jednon nadiše ercegovačkog zDraka, gotov je za sva vrimena. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by Eroo 10/8/2019, 08:12

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:  

Naravno, tu ne brojim KGK, jer HR i nije na Balkanu. :)
Je,ma koliko bježali od toga.

Na kraju ćete tvrditi da niste ni zemlja Ex Yu.

Da niste Slaveni,to već znamo.
pa to sad srbi tvrde da nisu slaveni vec iliri u biti svi tvrde..a onda prema rujama kao fol slavenska braco kad treba nesto uzicat :)
Sa svima lipo, šnikin iskreno. :cry

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Ide Mile Lajkovačkom prugom... Empty Re: Ide Mile Lajkovačkom prugom...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum