ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na Pulskom festivalu hit film o ženskom Barmanu u NDH-a

Go down

Na Pulskom festivalu hit film o ženskom Barmanu u NDH-a Empty Na Pulskom festivalu hit film o ženskom Barmanu u NDH-a

Post by RayMabus Fri 26 Jul - 14:21

Sedma umjetnost = peta kolona


https://www.google.com/amp/s/www.hop.com.hr/2019/07/25/na-pulskom-festivalu-hit-film-o-srpskom-zenskom-batmanu-u-ndh-j-i-posljednjem-srbinu-u-vukovaru-nakon-genocida-cirilica/amp/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Na Pulskom festivalu hit film o ženskom Barmanu u NDH-a Empty Re: Na Pulskom festivalu hit film o ženskom Barmanu u NDH-a

Post by RayMabus Fri 26 Jul - 14:41

To je peta kolona ono. Daš in sto miljuna godišnje i opet seru. Najbolje da ih potiramo u Srbiju a Srbi svoje potiraju nama pa bar znam koga financiram jer će kritizirat Srbiju a ne nas.

Daš in sto milona kuna godišnje i onda kad oću pogledat gledljiv film moran ić pogledat Rocky 2.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Na Pulskom festivalu hit film o ženskom Barmanu u NDH-a Empty Re: Na Pulskom festivalu hit film o ženskom Barmanu u NDH-a

Post by jastreb Fri 26 Jul - 15:11

RayMabus wrote:To je peta kolona ono. Daš in sto miljuna godišnje i opet seru. Najbolje da ih potiramo u Srbiju a Srbi svoje potiraju nama pa bar znam koga financiram jer će kritizirat Srbiju a ne nas. 
BUdale,pa uspjeh srpskog filma je baš u tome što Srbadija u svom filmu ismijava i sprda prvo sebe,pa onda ostale.

Kad tako nešto pokušaju Hrvati,onda s desna počnu mrmljanja i prosvjedi.

Pa budale jedne benaste,pa i engleski humor je toliko jak,baš zato jer se sprdaju i sa premijer(k)om i kraljicom,i Big Benom,i Temzom,i Parlamentom,i Čurčilom i nogometnom reprezentacijom,i Bitlsima i folkloru,a napose svojoj aristokraciji.

Vi desnohrvati uopće nemate smisla za to. Zato nam film i propada.  Ja da sam režiser ismijao bih sve u 16 od kralja Tomislava,preko hrvatsko-ugarskih kraljeva,ustašiju,partizane sa Kalnika i Žumberka,Nazora,Tita,Pavelića,pa do Tuđmana,branitelja,Thompsona do obiteljskih udruga.  Srbe bih spomenuo tek ovlaš.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Na Pulskom festivalu hit film o ženskom Barmanu u NDH-a Empty Re: Na Pulskom festivalu hit film o ženskom Barmanu u NDH-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum