ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Starlete odjebale humanitarca u Africi

Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by vuksadinare 26/7/2019, 11:09

http://www.maxportal.hr/vijesti/hrvatski-humanitarac-u-africi-u-tanzaniji-sam-sreo-tri-hrvatice-sokirao-sam-se-njihovim-ponasanjem/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by vuksadinare 26/7/2019, 11:10

https://www.maxportal.hr/vijesti/hrvatski-humanitarac-u-africi-u-tanzaniji-sam-sreo-tri-hrvatice-sokirao-sam-se-njihovom-ponasanjem/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by vuksadinare 26/7/2019, 11:12

a i ovaj glup i corav..ako vidis naprlitane,nasminkane,umjetne krave ti ides njih traziti pomoc..pa jebote to kao da trazis ne znam kockara da  ti posudi soma eura... pirat...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by vuksadinare 26/7/2019, 11:13

je'l mislim da mozda bi mu pomogle..a'l da je platio i dosao porseu..jos bi mu u naturi i popusile pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by kic 26/7/2019, 11:13


malo zvuči umjetno njihova reakcija, malo je tog nadodao i izmislio:"mi smo tu došle snimati storyje, napuniti Instagram novim slikama, ne zanimaju nas ovaj jad i siromaštvo, u biti, sve nam se gadi. Idemo safari, Kilimanjaro, Zanzibar slike skupiti i vraćamo se doma"
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by vuksadinare 26/7/2019, 11:15

kic wrote:
malo zvuči umjetno njihova reakcija, malo je tog nadodao i izmislio:"mi smo tu došle snimati storyje, napuniti Instagram novim slikama, ne zanimaju nas ovaj jad i siromaštvo, u biti, sve nam se gadi. Idemo safari, Kilimanjaro, Zanzibar slike skupiti i vraćamo se doma"
dobro mozda iz ljutnje..ali realno ides zicati sponzoruse i starlete...da ti pomognu..jos da umazu ruke,nokte ne daj boze pokvare frizuru,trepavice..i ovajh vidi se dugo zivi u divljini pa izgubio realnost
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by Hektorović 26/7/2019, 11:17

vuksadinare wrote:a i ovaj glup i corav..ako vidis naprlitane,nasminkane,umjetne krave ti ides njih traziti pomoc..pa jebote to kao da trazis ne znam kockara da  ti posudi soma eura... pirat...

S njima ne trebaš imati posla... čak i za nešto neobvezno.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by vuksadinare 26/7/2019, 11:18

jednostavno su ga odjebale...tu su dosli turisticki na tuđi racun..napraviti par selfija..slikati se na devi...i biti faca doma..a ne tu da pomazu nekim crnjama...jos mogu pokupiti kakvu bolestinu...i smrde jos ktome.. pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by vuksadinare 26/7/2019, 11:21

ispao on veci debil od ovih...'zazelio sam se domace rijeci'...o majko moja da mu je naisao sam mile martic iline znam seselj on bi se pospominjal sa njima po domaci...ajmo lipi moj vracaj se ti u hravtsku dok nisi skroz postao tarzan cheers
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by Hektorović 26/7/2019, 11:21

vuksadinare wrote:jednostavno su ga odjebale...tu su dosli turisticki na tuđi racun..napraviti par selfija..slikati se na devi...i biti faca doma..a ne tu da pomazu nekim crnjama...jos mogu pokupiti kakvu bolestinu...i smrde jos ktome.. pirat

Može biti da se i lik malo nabacivao kojoj... desanka dosadi...

A love nema, tako da...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by vuksadinare 26/7/2019, 11:23

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:jednostavno su ga odjebale...tu su dosli turisticki na tuđi racun..napraviti par selfija..slikati se na devi...i biti faca doma..a ne tu da pomazu nekim crnjama...jos mogu pokupiti kakvu bolestinu...i smrde jos ktome.. pirat

Može biti da se i lik malo nabacivao kojoj... desanka dosadi...

A love nema, tako da...
moguce..ali vise mi se cini da je lik malo prosvirao boraveci tamo..pa sprema sacekuse na aerodromu da malo porica i podruzi se sa nasima..jbg nije racunao da moze naici i na idiote pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by Hektorović 26/7/2019, 11:24

vuksadinare wrote:moguce..ali vise mi se cini da je lik malo prosvirao boraveci tamo..pa sprema sacekuse na aerodromu da malo porica i podruzi se sa nasima..jbg nije racunao da moze naici i na idiote pirat

A vjerojatno je mislio pred pičkama ispasti faca


no ove pičke zanima druga vrsta faca...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by vuksadinare 26/7/2019, 11:25

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:moguce..ali vise mi se cini da je lik malo prosvirao boraveci tamo..pa sprema sacekuse na aerodromu da malo porica i podruzi se sa nasima..jbg nije racunao da moze naici i na idiote pirat

A vjerojatno je mislio pred pičkama ispasti faca


no ove pičke zanima druga vrsta faca...
on im moze samo ponuditi rizu i batata krumpir..mozda kakvog kuratog domoroa u zamjenu za dvije krave lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by kic 26/7/2019, 11:25


trebao je izvaditi svoj VELIKI foto aparat
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by vuksadinare 26/7/2019, 11:26

mozda mu je dosadilo vise jesti crno meso pirat..pa uzelio bjelancevina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by vuksadinare 26/7/2019, 11:31

o majku ti tvoju..pa da si im samo obecao jedan safari ili veceru ispod kokosova oraha u zanzibaru ove bi mu istovarile sleper olovaka i teka..a ne on ko zadnji klosar ih zica..'cujte mozete li mi nabaviti olovke i teke' ..jos bi mozda i pičoka dobio..ali vidi se d aje neki štreber klosar pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by Hektorović 26/7/2019, 11:36

vuksadinare wrote:o majku ti tvoju..pa da si im samo obecao jedan safari ili veceru ispod kokosova oraha u zanzibaru ove bi mu istovarile sleper olovaka i teka..a ne on ko zadnji klosar ih zica..'cujte mozete li mi nabaviti olovke i teke' ..jos bi mozda i pičoka dobio..ali vidi se d aje neki štreber klosar pirat


Lik je idalist


ove očito nisu
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by vuksadinare 26/7/2019, 11:48

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:o majku ti tvoju..pa da si im samo obecao jedan safari ili veceru ispod kokosova oraha u zanzibaru ove bi mu istovarile sleper olovaka i teka..a ne on ko zadnji klosar ih zica..'cujte mozete li mi nabaviti olovke i teke' ..jos bi mozda i pičoka dobio..ali vidi se d aje neki štreber klosar pirat


Lik je idalist


ove očito nisu
poslusale pjesmu bore corbe..za ideale ginu samo budale
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by Regoč 26/7/2019, 22:39

U čem je problem? Zašto bi mu itko moral pomoći? Svatko ga je slobodan odjebati, kao što mu je slobodan i dati prilog.

_________________
Starlete odjebale humanitarca u Africi Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by Guest 26/7/2019, 22:46

dish uznemiravati studentice sa Instagrama.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starlete odjebale humanitarca u Africi Empty Re: Starlete odjebale humanitarca u Africi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum