ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 1 Nov - 8:24

Ante se popiša po mamićevim kujicama...
  :cru

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 1 Nov - 8:31

muckodjubre wrote:Dok su neki oko njega išli oružjem, neki su ga pokušali obasipati cvijećem, zapravo, novcem pa su mu tako menadžerske agencije nudile mito kako bi s njima pobliže surađivao nakon što je preuzeo funkciju u Hajduku.

A što se ti tome čudiš? Pa tko su u Hrvatskoj menađeri igračima?
Utipkaj u google imena poput : Siniša Šošo ili Zdravko Mamić pa ćeš vidjeti što će ti izbaciti... 

A javio nam se i sam Andersson:


- Nikad nisam rekao da sam sjedio s naoružanim osobama u Splitu ili u prostorijama Hajduka, niti da su to službene osobe iz Hajduka. Ne znam tko su oni bili jer ih ne poznajem. Moje je mišljenje da su imali određene ekonomske interese u određenim igračima koje su nam nudili. To nije imalo nikakvu poveznicu sa postojećim igračima Hajduka, niti s klubom - poželio je razjasniti u početku.

Naravno da je za jednog šveđanina to jedan drugi svijet, pa je brzo pobjegao glavom bez obzira...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Fri 1 Nov - 9:21

I za hajdučić šrd je to drugi svijet, zato je i pobjegao iz europskih takmičenja glavom bez obzira. Sada je pobjegao i iz hrvatskog kupa glavom bez obzira. Sve snage sad bacaju na prvenstvo da skinu Dinamo s trona sve dok i od tuda ne pobjegnu glavom bez obzira. Unatoč sudačkom pogurancu, jer su suce isprepadali i zato im, bar u Splitu, idu uz dlaku. Nema Hajduk 100 %-tni učinak u Splitu ove sezone, već ga ima Torcida koja je batinjanjem isprepadala suce.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Fri 1 Nov - 21:28

Andreas Goldberger wrote:Ante se popiša po mamićevim kujicama...
  :cru:
autistični idiot.

po hajduku ne piša samo onaj tko ne digne nogu...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Sat 2 Nov - 18:33

https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/clanak/id/630600/nema-kalkulacija-bijeli-u-goricu-idu-po-dvije-pobjede-buric-ce-danas-izvesti-najjace-snage

život je okrutan.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Sat 2 Nov - 18:37

sitting_bull wrote:https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/clanak/id/630600/nema-kalkulacija-bijeli-u-goricu-idu-po-dvije-pobjede-buric-ce-danas-izvesti-najjace-snage

život je okrutan.
Još jednom jako dobar otpor Hajduka, pali si tek pred kraj. Nek je nama Našeg Hajduka što duže. Što jest, jest, rade odličan posao. Doći će i njihovo proljeće.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-09


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Sat 2 Nov - 18:59

Evo, hajdučić šrd je bacio sve karte na osvajanje prvenstva, ali je jako brzo i od tuda pobjegao. Ništa čudno i ništa novo, pobjegulje su još od Maksimira prije nekoliko godina.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Sat 2 Nov - 20:40

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/navijaci-hajduka-postrojili-svoje-igrace-ispred-tribine-pokisli-nogometasi-dugo-su-morali-slusati-uvrede-torcide-vi-niste-hajduk-bjezite-iz-kluba/9565706/

Daj, nek više netko ugasi to govno od kluba. Šaka narkomana postrojava profesionalne nogometaše a oni sami sve to izabrali. Očekuje se priopćenje onog debila Ampera iz neke rupe u Irskoj kako je sve ovo u cilju boljitka nekad slavnog kluba a sad sprdačine.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-09


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sat 2 Nov - 22:46

Tominjo kako ti neshvacas da je rezultat trend a ideal vjecan.
A stize i tematski park .
Pub je nesto zapeo.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sat 2 Nov - 22:47

Od burica je jedino trenutno gori kovac. Danas je lipu porciju primio

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Sun 3 Nov - 1:03

Oni dva budu ruku pod ruku otišli. Jedan za trenera Pušće Bistre, a drugi u jedne od Kaštela. A naš hajdučić im bude izabrao NO.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 3 Nov - 11:13

PABLO ESCOBAR wrote:Od burica je jedino trenutno gori kovac. Danas je lipu porciju primio
Nije... :)

Burić je izgubio dvi tijesne utakmice s dvi greške golmana iz standardni sudački poguranac. Nije on najveći krivac nego vječni SD kojem ugovor produžuje već 3 predsjednika što dosta govori i njima.
Isto tako, nije problem izgubiti, ali je problem ne pokušati pobijediti. Meni je jasno da Burić igra defanzivni nogomet, ali mi nije jasno da u situaciji kad treba gol ne reagira i zaigra ofenzivnije? Osim zamjene (zadnji vezni za zadnjeg veznog zbog ozljede) on mijenja u 80 i nekoj. Treću izmjenu nije ni napravio, a na klupi mu sjede Edouk, Teklić koji mogu nešto napraviti i okrenuti utakmicu. Pa ono, preuzmi malo jebenog rizika, trener si Hajduka a ne drugoligaškog davljenika u Njemačkoj. Jučer je potpisa sebi otkaz koji će se dogoditi kroz ovaj tjedan ili malo kasnije, ne zbog poraza nego zbog gore spomenutog...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 3 Nov - 11:16

Roland Deschain wrote:https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/navijaci-hajduka-postrojili-svoje-igrace-ispred-tribine-pokisli-nogometasi-dugo-su-morali-slusati-uvrede-torcide-vi-niste-hajduk-bjezite-iz-kluba/9565706/

Daj, nek više netko ugasi to govno od kluba. Šaka narkomana postrojava profesionalne nogometaše a oni sami sve to izabrali. Očekuje se priopćenje onog debila Ampera iz neke rupe u Irskoj kako je sve ovo u cilju boljitka nekad slavnog kluba a sad sprdačine.
Klubovi su se gasili 45-e, danas su drugačija vremena. Basketball

Nego, kako gura ona tvoja Udruga "Dinamo to smo MI"? Sad kad su rezultati dobri ne smeta više ni odbjegli bjegunac iz Međugorja niti njegov brat također?  lol!

Obraz ka opanak...

Btw. Tupko, nisam u Irskoj. Nastavi dalje pogađati.  Basketball


Last edited by Andreas Goldberger on Sun 3 Nov - 11:18; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Sun 3 Nov - 11:18

Tak' je. Opet je bio standardni sudački poguranac, jer Gorici nije sviran klasični penal. Smrdljiva dalmatinska forumska  jocolor briljira.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sun 3 Nov - 14:42

Jebo te Bog amper je skroz lud. Svi su krivi osim UNH

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sun 3 Nov - 14:46

Zeko wrote:I ti stvarno misliš da se preuzimanje imena Dinamo moglo odbiti? I to 1945-e? Početkom '70-ih da, ali 1945-e!!! Pa mrak bi progutao onog koji bi to odbio. Mislim, možemo mi raspravljati, ali treba biti realan i stvar postaviti u okvire vremena kad se to događalo. A cijela poanta i jest u tome da se zatrlo ime Građanski i umjesto njega nametnulo ime Dinamo. Tak' da poveznica između Građanskog i Dinama itekako postoji. Ponavljam, da nije zabranjen rad Građanskom, Dinama ne bi ni bilo.
IZDAJA. svako popustanje komunjarskoj zgadiji je izdaja. Bas kao sto je Hajduk izdao Hrvatsku ali se odupro talijanizaciji Dinamo je napravio izdaju prihvativsi boljsevicko ime. Oprosti zeko ali komunjare mrzim. Doduse nisu bi mogli nista drugo osim napraviti veleizdaju ako uzmemo u obzir da su tada Dinamom upravljali ratni zlocinci i mega koljaci ivan gosnjak i marko belinic.
Ali 2000 godine u slobodnoj hrvatskoj je napravljena najgora izdaja u reziji udbe. Svetto ime Croatia je promjenjeno u ime Dinamo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Sun 3 Nov - 16:56

PABLO ESCOBAR wrote:
Zeko wrote:I ti stvarno misliš da se preuzimanje imena Dinamo moglo odbiti? I to 1945-e? Početkom '70-ih da, ali 1945-e!!! Pa mrak bi progutao onog koji bi to odbio. Mislim, možemo mi raspravljati, ali treba biti realan i stvar postaviti u okvire vremena kad se to događalo. A cijela poanta i jest u tome da se zatrlo ime Građanski i umjesto njega nametnulo ime Dinamo. Tak' da poveznica između Građanskog i Dinama itekako postoji. Ponavljam, da nije zabranjen rad Građanskom, Dinama ne bi ni bilo.
IZDAJA. svako popustanje komunjarskoj zgadiji je izdaja. Bas kao sto je Hajduk izdao Hrvatsku ali se odupro talijanizaciji Dinamo je napravio izdaju prihvativsi boljsevicko ime. Oprosti zeko ali komunjare mrzim. Doduse nisu bi mogli nista drugo osim napraviti veleizdaju ako uzmemo u obzir da su tada Dinamom upravljali ratni zlocinci i mega koljaci ivan gosnjak i marko belinic.
Ali 2000 godine u slobodnoj hrvatskoj je napravljena najgora izdaja u reziji udbe. Svetto ime Croatia je promjenjeno u ime Dinamo
Za 2000. godinu se ne slažem s tobom.Croatia je bilo nametnuto ime od Tuđmana i uopće nije prihvaćeno među navijačima. Pa sve te godine kad se klub zvao Croatia sa tribina se čulo samo navijanje za Dinamo. Dakle 2000. godine navijačima je vraćeno samo ono što su i htjeli. Dokaz ti je, kad je Zajec objavio ispod zapadne tribine da je skupština kluba vratila ime Dinamo, pod tribinom je bilo više navijača nego što ih danas ima na utakmicama i taj povratak imena Dinamo dočekan je sa oduševljenjem.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Mon 4 Nov - 10:54

sad hajduk može kovača dovesti za trenera.

možda niti on ne bi ništa napravio s onim što hajduk ima, ali bi tovarima pokazao što znače red, rad i disciplina.

kovača torcida ne bi postrojavala.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 4 Nov - 13:23

Hajduk i kad je los, tu su suci da ga još vise razjebu...
Al ovaj put im i neću zamjerit gol Gorice iz ofsajda za pobjedu...
Jer Hajduk je bija užasan...
Al nema veze, jer:

Hajduk živi vječno!

<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Mon 4 Nov - 15:22

sitting_bull wrote:sad hajduk može kovača dovesti za trenera.

možda niti on ne bi ništa napravio s onim što hajduk ima, ali bi tovarima pokazao što znače red, rad i disciplina.

kovača torcida ne bi postrojavala.
I njegovog brata također.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-09


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 4 Nov - 15:51

PABLO ESCOBAR wrote:Jebo te Bog amper je skroz lud. Svi su krivi osim UNH
Jedina krivica UNH je ta što žele da klub ostane u rukama navijača.
To što Hajduk ima samo 30 tisuća članova i još jedno 999 tisuća "hajdukovaca od rođenja, ali" je problem društva i okruženja gdje klub djeluje. Za pišljivih 100 kuna tvoj glas se može čuti i možeš odlučivati, ali jednostavnije i jeftinije je siditi u fotelji i pametovati što/kako treba napraviti. A svi pametni u 3pm i svi znaju sve...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum