ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by RayMabus 13/7/2019, 13:10

Pala kiša 

https://novac.jutarnji.hr/novcanik/i-u-nasem-susjedstvu-panika-zbog-lose-sezone-privatni-smjestaj-je-poluprazan/9116507/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by debotoijusto 13/7/2019, 13:23

Oslonili smo se na buking i sve se pretvorilo u jedan veliki bazar

i to je to
zaradjuju oni kojima turizam posao
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by Guest 13/7/2019, 13:27

ma kakva c.gora
plaze su pretvoruli u kafice
ponasaju su ko kreteni
niko nije nezamenljiv
glume nesto kad odes
ko ih yebe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by Guest 13/7/2019, 13:30

nema vode,
bez frizidera i sporetica, indukcionog r.
zajednicka kupatila / wc
cao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by RayMabus 13/7/2019, 13:31

Pa sad će morat spustit cijene. Oni su daleko zapadnoj Europi da bi in dolazili autima ko nama , a nemaju ni autocestu još jer je i cesta kroz Hrvatsku samo do Ploča i sad se radi Pelješki most koji neće bit gotov još dvi tri godine.

Oni moraju drastično spuštat cijene noćenja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by Guest 13/7/2019, 14:20

u hrvatskoj je oko 10 % manje turista
nego pr.godine.
to prihvatite kao opomenu
nista strasno.
dignite nivo
jurnjava za novim trzistima
bez podizanja nivoa, kvaliteta ponude, sizifov je posao.
vi ste pukli gde ste objektivno
losiji od grcke, pvt. smestaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by RayMabus 13/7/2019, 14:41

pizzon wrote:u hrvatskoj je oko 10 % manje turista
nego pr.godine.
to prihvatite kao opomenu
nista strasno.
dignite nivo
jurnjava za novim trzistima
bez podizanja nivoa, kvaliteta ponude, sizifov je posao.
vi ste pukli gde ste objektivno
losiji od grcke, pvt. smestaj.
A brige mene. Ja iman dva apartmana ( stana ) pa neću da se bavin turizmon. Jebe se mene. Da Bog da in cili turizam krahira. Pun mi je kurac i njih i turista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by Guest 13/7/2019, 14:46

to je dobra para
trazi ljubav prema tom poslu
i ulaganja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by RayMabus 13/7/2019, 14:47

pizzon wrote:to je dobra para
trazi ljubav prema tom poslu
i ulaganja.
Ma ne zanima me.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by RayMabus 13/7/2019, 14:56

To ti je za kurac ti apartmani jer ti ako si muško opet će ti se uvalit stara i žena i onda one to iznajmljuju i njima dobro a tiš opet morat radit negdi za njih cilu godinu.

To bolje iznajmit podstanarima pa sebi pare u đep dok radiš negdi.

Šta će.ti one gazdovat.

To se zove protok novca jer nije meni isto kome pare idi u đep jer ako mi ne ide ništa onda je nula kuna a ovako mi ipak nešto ide i manje je zajebaancije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by Guest 13/7/2019, 15:02

c.gora belezi i do 40% minus pvt smestaj.
c.gora je mala, 50 % turista cine srbi.
sad je to presahlo, debeli minus iz srbije.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by RayMabus 13/7/2019, 15:06

pizzon wrote:c.gora belezi i do 40% minus  pvt smestaj.
c.gora je mala, 50 % turista cine srbi.
sad je to presahlo, debeli minus iz srbije.

Plus i susjedna Albanija ima puno bolje i veće mogućnosti za turizam masovnog apartmanskog tipa na koji se Cg bazirala.

https://www.staputovanja.com/sve-o-putovanjima/q/vodici/1047/Od-Tirane-do-mora:-Albanija-je-jeftina-destinacija-na-Jadranu-koju-tek-treba-istraziti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by Guest 13/7/2019, 15:13

RayMabus wrote:
pizzon wrote:c.gora belezi i do 40% minus  pvt smestaj.
c.gora je mala, 50 % turista cine srbi.
sad je to presahlo, debeli minus iz srbije.

Plus i susjedna Albanija ima puno bolje i veće mogućnosti za turizam masovnog apartmanskog tipa na koji se Cg bazirala.

https://www.staputovanja.com/sve-o-putovanjima/q/vodici/1047/Od-Tirane-do-mora:-Albanija-je-jeftina-destinacija-na-Jadranu-koju-tek-treba-istraziti

albanija ima sanse
kroz desetak godina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by mutava baštarda 13/7/2019, 15:13

100000 nekretnina vele imaju rusi tamo...
vele i da odseljavaju iz CG...
+ Pala im kiša kao i nama. Dobro je za krompire a loše za sezonu s ove strane jadrana....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by RayMabus 13/7/2019, 15:19

pizzon wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:c.gora belezi i do 40% minus  pvt smestaj.
c.gora je mala, 50 % turista cine srbi.
sad je to presahlo, debeli minus iz srbije.

Plus i susjedna Albanija ima puno bolje i veće mogućnosti za turizam masovnog apartmanskog tipa na koji se Cg bazirala.

https://www.staputovanja.com/sve-o-putovanjima/q/vodici/1047/Od-Tirane-do-mora:-Albanija-je-jeftina-destinacija-na-Jadranu-koju-tek-treba-istraziti

albanija ima sanse
kroz desetak godina
Sve ti je to kurac od ovce kad je to tri miseca turizma a tebi ka muškome to ne igra jer to nije cilu godinu posao tako da to samo jača žene u familiji a tebi će opet reč da moraš ić radit negdi za njih tako da bolje podstanare a pare sebi u đep a one nek idu radit negdje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by Eroo 13/7/2019, 15:21

pizzon wrote:u hrvatskoj je oko 10 % manje turista
nego pr.godine.
6% više ustvari...a trebalo bi ga smanjiti barem za 10%.
Nepismena talibanska krezuba sirotinja neka se kupa u lavoru. A i u to sumnjam. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74969
2016-07-22


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by RayMabus 13/7/2019, 15:30

To ti žene forsiraju te apartmame. Nagovori muža pa eto nek imaju i dica di stat i onda ti se one uvale tu i iznajmljuju a eto ti si muško pa onda ajd negdi radit za ženu i djecu.

To sve one u pozadini guraju a ti ka muški nemaš uopće koristi od toga nego to fino iznajmiš podstanarima , žena postaje suvišna i aj ti sad čerce fino radi a ja iman love za sebe.

Eto ti je to. Zato ja nedan da se to iznajmljuje turistima nego samo podstanari.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by RayMabus 13/7/2019, 15:41

To ti se zove : Ni zrna žita neprijatelju.

Zato je meni drago šta će puknit turizam i nema više zarade od turizma ko prije jer to žene stavljaju sebi u đep i bogate se i sad kad to padne to je to a meni su stanovi u urbanijurbanij sredini , postoji potražnja cile godine i mene boli kurac.

Neće se ni jedna obogatit kod mene a ja da gubin lovu a ona da jača financijski.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by RayMabus 13/7/2019, 15:53

Ja znan masu ljudi ode i niti jedan od njih nije da ne radi nego svi rade a onda in te apartmane drže il matere il žene koje su se tu lipo egzistencijalno uvalile.


A ti radi i dalje. Zato kod mene toga nema nego podstanari i sebi pare u đep a ti radi ženska glavo.

Eto tako. Više ne znači i bolje zato šta postoji protok novca pa nije isto jel ide njoj u đep a meni ništa il nešto meni ide u đep a ti sama zaradi pare.

Bar danas ne fali ponuda za rad na kasi u dućanu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by RayMabus 13/7/2019, 15:55

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Klix-logo


PREVISOKE CIJENE 11


U Hrvatskoj od početka sezone 400.000 noćenja manje nego lani



L.K.
prije 4m


 7



Ilustracija: Shutterstock
Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone B_190713050


Mjesec jul bilježi znatan pad u broju posjeta turista u Dalmaciji. Brojevi ne izgledaju zadovoljavajuće, te se čini da sve manje posjetioca bira sunčanu obalu Hrvatske za odmor, a glavni razlog su previsoke cijene smještaja, prenosi index.

Od 1. do 8. jula Hrvatska je zabilježila 90.000 gostiju manje nego prošle godine u istom periodu. Također, ove godine je zabilježeno čak 400.000 noćenja manje nego prošle godine. Pad je zabilježen u svim hrvatskim županijama, a najveću štetu je pretrpio privatni smještaj.

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone 190713050.1_mn

Foto: Index.hr



U prvoj sedmici jula 2018. godine u privatnom smještaju je boravilo 474.061 gostiju, dok je ove godine taj broj pao na 414.211. U hotelima je nešto bolja situacija, te je u prvoj sedmici jula 2018. godine zabilježeno 264.882 gostiju, a ove godine 263.200.

Kako prenosi Index, njemačko tržište je najvažnije za Hrvatsku glede turizma, a broj posjeta iz Njemačke pao je za 20 posto. Uprkos smanjenom broju posjetilaca, sezona je još uvijek u plusu. Prošle godine je u Hrvatsku početkom jula stiglo 1.094.199 gostiju, dok ih je ove sedmice pristiglo 1.004.139.

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone 190713050.2_mn

Foto: Index.hr



Ipak, susjedi se nadaju popravljanju situacije obzirom da je jul tek počeo, što znači da će uskoro zakoračiti u srce sezone kada bi posjeta trebalo biti mnogo više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone Empty Re: Crnoj Gori prijeti kolaps turističke sezone

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum