ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by Hektorović Wed 10 Jul - 10:45

Sin pravoslavnog svećenika zaludio Hrvate: S 22 godine već vozi Porsche
prije 26 minuta

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate 217cdf9e-eaca-4390-82ee-be2d083f5d11-baka
Foto: Instagram
TRENUTNO najpopularnija ličnost među mladim Hrvatima srpski je YouTuber Baka Prase, čiji je spot za pjesmu "Poni" zauzeo prvo mjesto trenutno najgledanijih videa u Hrvatskoj. "Poni" je zapravo Porsche, čijom se kupnjom nedavno pohvalio, a u pjesmi se hvali i da nosi Rolexov sat.
Pravo mu je ime Bogdan Ilić, a ovaj 22-godišnjak karijeru je započeo kao eSport gamer. Nije trebalo dugo da se "prešalta" na novu karijeru te je lani snimio debitantski hip-hop album, koji je izazvao veliku pažnju. Baka na YouTubeu ima gotovo nevjerojatnih 1,2 milijuna pretplatnika koji s nestrpljenjem čekaju svaki njegov video. Zanimljivo je da mu je želja bila do travnja prošle godine skupiti samo 100.000 pretplatnika, no ostvarena brojka je višestruko nadmašila njegova očekivanja.
>>>Mladi Hrvati poludjeli za srpskim YouTuberima, koriste i njihov jezik



"To je bila brojka koju sam jurio, ali promijenilo se svašta nešto, proširio sam publiku masovno. Krenulo je s igranjem igrica, igrao sam za novac prije tri godine i tu sam počeo zarađivati, a moji su bili skeptični s riječima 'hajde, što to radiš', htjeli su da upišem Muzičku akademiju. Onda sam krenuo igrati jer ne studiram i ne radim, a kada su roditelji vidjeli da mogu od toga zarađivati i priložiti i njima, nisu se bunili", rekao je lani za srpski Blic.
Kad je krenuo s gamerskom karijerom, vrijeme je provodio u igraonici jer nije imao svoj kompjuter. O razmjerima njegove popularnosti svjedoči činjenica da se njegovo gostovanje u trgovačkom centru u Novom Sadu pretvorilo u stampedo tinejdžera koji su ga željeli upoznati.
>>>Srbin kojeg mladi Hrvati obožavaju poručio roditeljima pratitelja: "Pušite k..."
"Zamisao je bila da to bude interaktivno druženje s publikom, da odgovaram na pitanja koja mi postave i da se na kraju slikamo. Međutim, došlo je previše ljudi tako da nisam bio u mogućnosti izaći na binu", rekao je za magazin Hello.
Priznao je da cenzurira svoja videa.
"Ne mogu pričati baš sve što hoću. Donekle cenzuriram sadržaje koje plasiram, ali trudim se da to bude u što manjoj mjeri kako bi bilo iskrenije i prisnije", rekao je.
“Ne podržavam dio rječnika i slika koje moj sin koristi”, poručio je svojedobno njegov otac, pravoslavni svećenik Nenad Ilić. 
"Nikada nisam čuo ni oca ni majku da psuju, to sam pokupio iz škole i od društva. Znam i sam da psovanje nije nešto pozitivno, ali mislim da je neusporedivo manje štetno nego da netko puši, pije ili se drogira. Ja to ne radim i trudim se i svojoj publici prenijeti takvu poruku", komentirao je Baka riječi svog oca.



Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by Hektorović Wed 10 Jul - 11:01

Srpski influencer hvali se Porscheom: Ovo je najpopularnija pjesma u Hrvatskoj
prije 2 dana

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate 058f2b79-d988-4a6c-ae41-bea1726928cb-baka
Screenshot: YouTube
BAKA Prase, srpski YouTuber kojeg obožavaju mladi Hrvati, ponovno je dokazao da je njegova popularnost na internetu ogromna. Kada se pogleda trending lista, Baka Prase sa svojom pjesmom Poni prvi je po popularnosti u Hrvatskoj. Baka Prase i njegova pjesma imaju 1,5 milijuna pregleda za samo dva dana, a Poni je dobio i više od 180 tisuća lajkova.



Baka Prase u pjesmi repa o svom životu, hvali se Porscheom kojeg je kupio zaradom od YouTubea i Rolexom. Hrvatski tinejdžeri su oduševljeni njime, a počeli su koristiti čak i njegove izraze u svakodnevnom govoru.
Ostatak liste najpopularnijih pjesama u Hrvatskoj također zauzimaju Srbi. Druga najpopularnija je Tanja Savić, dok treće mjesto zauzima još jedna YouTuberica iz Srbije koja je snimila pjesmu. 
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by vuksadinare Wed 10 Jul - 11:50

nikad cuo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by Hektorović Wed 10 Jul - 11:56

vuksadinare wrote:nikad cuo

#1 na HR youtube
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by Counter-Strike Wed 10 Jul - 12:12

cim neko istice tako naprasiti brendiranu robu,patike,sat,autine to su vec neki zesci kompleksi,nisam primjetio da ima i zlatni lanac oko vrata,debilana,rep nije za bijelu rasu.RAP=retard atempting poetry
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by T. Wed 10 Jul - 12:40

tako su govorili i da nije golf za crnce...

_________________
Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Unname11
T.
T.

Posts : 17180
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by Counter-Strike Wed 10 Jul - 13:52

za golf kazu da je za bogatase

_________________
Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by immortal Thu 11 Jul - 9:48

vuksadinare wrote:nikad cuo
pokušaj vraćanja dominacije srba nad Hrvatima postavljanjem uzora pogotovo mladima
da je netko naš u pitanju tko ima love , makinu, super radno mjesto.. itd bilo bi već 100 napisa o bahatosti, lopovluku, osuda tisuću...
kao što je do sada već dosta puta bio slučaj

tekstopisac na ovoj način pljucka po Hrvatima
a ti nazovi mladi Hrvati koji ga kao slijede uvjeren sam da su najmanje od svega Hrvati  :love

da je negdje pisalo sin katoličkog velečasnog ............ ne smijem ni zamisliti koliko bi pljuvačine bilo i po ocu i po crkvi i po sinu
za ovog će pokušati plasirati primisao i da mu je možda i ona stvar sveta
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by Hektorović Fri 26 Jul - 1:11

Unimatrix_Zero wrote:cim neko istice tako naprasiti brendiranu robu,patike,sat,autine to su vec neki zesci kompleksi,nisam primjetio da ima i zlatni lanac oko vrata,debilana,rep nije za bijelu rasu.RAP=retard atempting poetry

Evo mu i oca...

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Dd570939ac83ed99ee659a3a3ef8b767


Gost emisije "Intervju" bio je sveštenik Nenad Ilić, jedan od najistaknutijih stvaralaca u modernoj srpskoj pravoslavnoj kulturi. Nenad Ilić je počeo je da studira arhitekturu, ali je prešao na pozorišnu režiju. Deceniju nakon diplomiranja, režirao je pozorišne predstave po beogradskim scenama, pisao pozorišne tekstove, bio asistent na Fakultetu dramskih umetnosti, umetnički direktor u više beogradskih pozorišta i pozorišnih scena, da bi početkom devedesetih upisao teologiju. Rukopoložen je u čin đakona. Trenutno je starešina u crkvi Sv. Nikole u Amsterdamu. Preporučujemo





Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by Guest Fri 26 Jul - 9:04

imbecilnost ne poznaje granice...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by crvenkasti Fri 26 Jul - 9:51

Moja kćerkica više voli Dex Rocka. Jedva čeka svaki njegov novi video.

Po cijeli dan slušam njegovo deranje.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28832
2014-04-17


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by Hektorović Fri 26 Jul - 9:53

Serbia Strong wrote:imbecilnost ne poznaje granice...

Pa "čale" mu je "jedan od najistaknutijih stvaralaca u modernoj srpskoj pravoslavnoj kulturi."


:D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by Guest Fri 26 Jul - 9:56

Hektorović wrote:
Serbia Strong wrote:imbecilnost ne poznaje granice...

Pa "čale" mu je "jedan od najistaknutijih stvaralaca u modernoj srpskoj pravoslavnoj kulturi."


:D


aha, isto kao što je deretić član SANU-a Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by Guest Fri 26 Jul - 17:13

Otac mu je fenomenalan lik. Vidi se da nije baš pozitivno utjecao na odgoj malog. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by jastreb Fri 26 Jul - 17:16

Sranje od muzike.

Nakon propasti srpskog filma i srpskog rocka,na red je došla i srpska narodna muzika.

Od Šabana Šauzlića i Vesne Zmijanac spali su na smeće od raznih Mc Stojana ili pak nekakvog Raste.

Bože sačuvaj.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by Guest Fri 26 Jul - 17:34

mortal wrote:
vuksadinare wrote:nikad cuo
pokušaj vraćanja dominacije srba nad Hrvatima postavljanjem uzora pogotovo mladima
da je netko naš u pitanju tko ima love , makinu, super radno mjesto.. itd bilo bi već 100 napisa o bahatosti, lopovluku, osuda tisuću...
kao što je do sada već dosta puta bio slučaj

tekstopisac na ovoj način pljucka po Hrvatima
a ti nazovi mladi Hrvati koji ga kao slijede uvjeren sam da su najmanje od svega Hrvati  :love

da je negdje pisalo sin katoličkog velečasnog ............ ne smijem ni zamisliti koliko bi pljuvačine bilo i po ocu i po crkvi i po sinu
za ovog će pokušati plasirati primisao i da mu je možda i ona stvar sveta

Ne mre ti nitko Morty,nametnut nestosto ti se ne svidja..jel..cisto logika..Meni narodnjaci nikad nisu sjeli,kolikogod stari pjevaci kvalitetni bili..nije to to i amen..

Problem je prije u Hrvata,koji pomodno prihvacaju,ali i nasljedjem,naklonost prema necemu..tako,tko je za vrijeme Tite slusao ..astotijaznam narodno,vrlo rado ce to prenositi na pokoljenja svoja..i ona ce to usvajati...sva sreca da mi je Stari bio nezainteresiran za muziku kao takvu,osim Rock-Rolla,i to stvarno klasicare mahere..Klepton i slicni..stara-nish..ali to pasivno,tako da mi nije nish nabaceno u nasljedje..najbolja mi je muzika ona uz koju sam odrastao,dakle,PRAVA disko muzika,Italo disko i slicno..Rock aC-DC i takve stvari.,nish lokalno,od lokalnih "artista"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by jastreb Fri 26 Jul - 17:41

mortal wrote:
vuksadinare wrote:nikad cuo
pokušaj vraćanja dominacije srba nad Hrvatima postavljanjem uzora pogotovo mladima
da je netko naš u pitanju tko ima love , makinu, super radno mjesto.. itd bilo bi već 100 napisa o bahatosti, lopovluku, osuda tisuću...
kao što je do sada već dosta puta bio slučaj

tekstopisac na ovoj način pljucka po Hrvatima
a ti nazovi mladi Hrvati koji ga kao slijede uvjeren sam da su najmanje od svega Hrvati  :love

da je negdje pisalo sin katoličkog velečasnog ............ ne smijem ni zamisliti koliko bi pljuvačine bilo i po ocu i po crkvi i po sinu
za ovog će pokušati plasirati primisao i da mu je možda i ona stvar sveta
Opet kuknjava o ugroženom hrvatstvu od strane Srba,koje nazivaš slugama.

Ako su Srbi sluge,kako nas te sluge,lakeji,batleri,lakrdijaši i trubaduri mogu ugrožavati???

No u jednom se slažem s tobom. Nisam imao niš protiv dok su Hrvati slušali Mitra Mirića,Draganu,Čorbu, Galiju, Cecu,Šabana,ali ovo što danas slušaju teško je smeće i otrov.

One su pjesme nekad imale dušu i mogle su se zapjevati u društvu uz piće,a ovo danas je kao stvoreno za potpuno razvaljene mozgove u nekom psihodeličnom bunilu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by crvenkasti Fri 26 Jul - 17:56

jastreb wrote:
mortal wrote:
vuksadinare wrote:nikad cuo
pokušaj vraćanja dominacije srba nad Hrvatima postavljanjem uzora pogotovo mladima
da je netko naš u pitanju tko ima love , makinu, super radno mjesto.. itd bilo bi već 100 napisa o bahatosti, lopovluku, osuda tisuću...
kao što je do sada već dosta puta bio slučaj

tekstopisac na ovoj način pljucka po Hrvatima
a ti nazovi mladi Hrvati koji ga kao slijede uvjeren sam da su najmanje od svega Hrvati  :love

da je negdje pisalo sin katoličkog velečasnog ............ ne smijem ni zamisliti koliko bi pljuvačine bilo i po ocu i po crkvi i po sinu
za ovog će pokušati plasirati primisao i da mu je možda i ona stvar sveta
Opet kuknjava o ugroženom hrvatstvu od strane Srba,koje nazivaš slugama.

Ako su Srbi sluge,kako nas te sluge,lakeji,batleri,lakrdijaši i trubaduri mogu ugrožavati???

No u jednom se slažem s tobom. Nisam imao niš protiv dok su Hrvati slušali Mitra Mirića,Draganu,Čorbu, Galiju, Cecu,Šabana,ali ovo što danas slušaju teško je smeće i otrov.

One su pjesme nekad imale dušu i mogle su se zapjevati u društvu uz piće,a ovo danas je kao stvoreno za potpuno razvaljene mozgove u nekom psihodeličnom bunilu.

Skinuo sam iz glave 'Da me nisi ..' od Galije na klavijature s aranžerom. 
Nigdje nema nota sa klavijature, samo za gitaru. 
Sad učim kćerkicu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28832
2014-04-17


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by jastreb Fri 26 Jul - 18:00

crvenkasti wrote: 
Skinuo sam iz glave 'Da me nisi ..' od Galije na klavijature s aranžerom. 
Nigdje nema nota sa klavijature, samo za gitaru. 
Sad učim kćerkicu.
Gle,kao stari roker,ne mogu se načuditi da Hrvati nikad nisu masovnije slušali dvije odlične srpske grupe;Galiju i Kerber(obje iz Niša).

Ono,slušali su,pak ono što ja nikad nisam baš preferirao;EKV, Partibrejkerse ili El.orgazam.

Galija se dosta prije rata puštala na hrvatskim radio stanicama,dok je Kerber bio prisutan samo na TV-u i to u emisijama iz BG.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by vuksadinare Fri 26 Jul - 18:23

jastreb wrote:
crvenkasti wrote: 
Skinuo sam iz glave 'Da me nisi ..' od Galije na klavijature s aranžerom. 
Nigdje nema nota sa klavijature, samo za gitaru. 
Sad učim kćerkicu.
Gle,kao stari roker,ne mogu se načuditi da Hrvati nikad nisu masovnije slušali dvije odlične srpske grupe;Galiju i Kerber(obje iz Niša).

Ono,slušali su,pak ono što ja nikad nisam baš preferirao;EKV, Partibrejkerse ili El.orgazam.

Galija se dosta prije rata puštala na hrvatskim radio stanicama,dok je Kerber bio prisutan samo na TV-u i to u emisijama iz BG.
pa onda i nisu ih mogli masovno slusati..nikako ili rijetko su dolazili u hrvatsku a iz tv bg smo preuzimali samo dnevnik,nedeljom popodne,dozvolite da se obratimo,kockicu i sport :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate Empty Re: Sin pravoslavnog svećenika zaludio mlade Hrvate

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum