ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MARKO FRANCIŠKOVIĆ - SLOBODAN

Go down

MARKO FRANCIŠKOVIĆ - SLOBODAN Empty MARKO FRANCIŠKOVIĆ - SLOBODAN

Post by immortal 3/5/2014, 21:33

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/121839-marko-franciskovic-ostvario-sam-cilj-hvala-svima-koji-su-bili-uz-mene-dnevno-hr-pomogao-je-da-me-ne-bace-u-tamnicu.html

MARKO FRANCIŠKOVIĆ - SLOBODAN 1_253113


Marko Francišković: 'Ostvario sam cilj! Hvala svima koji su bili uz mene! Dnevno.hr pomogao je da me ne bace u tamnicu


Marko Francišković od podneva je slobodan čovjek.
Silno je želio sunce, a dočekala ga je tmurna zagrebačka kiša. No, Marka Franciškovića koji je danas u podne napokon udahnuo silno željenu slobodu vremenske nerpilike ne brinu previše. Iza njega mnogo je teških dana, jer preko noći postao je poznat kao zatvorenik režima koji se nije mogao nositi s njegovim stavovima. Stoga su se s Markom odlučili obračunati na najgori mogući način, oduzimajući mu slobodu.

U ekskluzivnom razgovoru za Dnevno, Marko je kazao kako se susreo s članovima svoje obitelji, a dočekali su ga i prijatelji koji su s njime prolazili teške trenutke. Zatekli su ga, kako je otkrio sitni, životni problemi, a osebujni Marko odmah po izlasku kontaktirao je automehaničara. "Akumulator mi se potpuno ispraznio pa sam morao posjetiti mehaničara. Puno je toga što moram nadoknaditi, a prvi koraci bili su ovi sitni, posjet mehaničaru", govori Marko. Sunce mu je priznaje falilo, ali u Popovači, gdje je bio smješten posljednjih tjedana mogao je uživati u prirodi.

Zahvalan je Marko svima onima koji su svo vrijeme bili uz njega. "Skandalozno je ono što je ministar Ranko Ostojić napravio. Ja sam ga izazvao jer sam smatrao da je pravedno da se vidi kakav je. Svoj cilj sam ostvario, ali u normalnoj državi on nakon ovoga više ne bi mogao ostati ministar. No, ono što je skandaloznije to su ovi naši mediji, posebno HTV koji su sve to ignorirali. Iznimka je vaša redakcija. Pomogli ste mi da me ne bace u tamnicu", kazao je Marko te se preko našeg portala zahvalio svima koji su ga proteklih mjeseci podupirali.

I doista, Markova sloboda radost je za sve one koji su nam se proteklih mjeseci javljali i apelirali na činjenicu da se ovom čovjeku mora pružiti pomoć. Francišković je ipak uspio, pokazao je da je simbol otpora, ali dokazao je na vlastitoj koži da je Hrvatska daleko od europske države jer mjesecima je ležao u tamnici, u tamnici u kojoj su se kršila njegova ljudska prava. Najteža spoznaja jest ta da već sutra svatko od nas može biti Marko!

Podsjetimo, on je otvoreno progovorio o nepravdi koju je policija provodila nad građanima, a kritike je uputio ministru unutarnjih poslova Ranku Ostojiću zbog čega je, kako tvrdi, na koncu uhićen. Tu problemi za njega ne prestaju jer Franciškovića prebacuju u psihijatrijsku ustanovu u Popovači i po nalogu Općinskog državnog odvjetništva u Zagrebu na kraju je odveden na psihijatrijsko vještačenje u Kliniku za psihijatriju na Vrapču.

Tamo su liječnici zaključili da Francisković nema dijagnozu paranoidne shizofrenije te da ga se može pustiti na slobodu. Ispada tako, da je Marko kao posve zdrava osoba devet mjeseci proveo u psihijatrijskoj ustanovi zbog komentara na društvenoj mreži. Marko, član udruge Pravednik nepravdu je osjetio na svojoj koži, no vjerujemo da ga to neće zaustaviti te da će svoju istinu slobodno i uspješno širiti i dalje.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

MARKO FRANCIŠKOVIĆ - SLOBODAN Empty Re: MARKO FRANCIŠKOVIĆ - SLOBODAN

Post by immortal 3/5/2014, 21:39

Traži odštetu!!!!

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

MARKO FRANCIŠKOVIĆ - SLOBODAN Empty Re: MARKO FRANCIŠKOVIĆ - SLOBODAN

Post by Sora 3/5/2014, 23:05

Traži bolje doktore

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

MARKO FRANCIŠKOVIĆ - SLOBODAN Empty Re: MARKO FRANCIŠKOVIĆ - SLOBODAN

Post by danni1 4/5/2014, 00:04

Sad će Markan da oplete po crvenoj gamadi.
Stat će Marko tim titoistima i partizanskim okotima zavrat,neće ovo samo tako proći.

_________________
MARKO FRANCIŠKOVIĆ - SLOBODAN Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

MARKO FRANCIŠKOVIĆ - SLOBODAN Empty Re: MARKO FRANCIŠKOVIĆ - SLOBODAN

Post by Sora 4/5/2014, 00:09

A toliko lud nije

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

MARKO FRANCIŠKOVIĆ - SLOBODAN Empty Re: MARKO FRANCIŠKOVIĆ - SLOBODAN

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum