ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by vuksadinare 28/6/2019, 10:43

https://www.blic.rs/zabava/sramno-podrzao-nasilje-glumac-bez-stida-rekao-da-zene-treba-samarati-ako-zasluze-ove/x4gxthp
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by vuksadinare 28/6/2019, 10:43

kakva hercegovanska i kamenjarska sirovina lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by RayMabus 28/6/2019, 10:48

Ili još pametnije ne imat s njima posla ili se jednostavno rastavit. Tko će s njima rasprarat kad se navije a ne gasi se. Biži ća. Makni se odma. Rastava braka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by RayMabus 28/6/2019, 11:04

Neda mi se o tome puno pričat jer nema smisla. Ja san se sa starin zakačija u petak popodne pa sjeba nogu sam sebi i sad ne mogu s kauča nigdi i zva policiju pa nek ti po članku 22 stavak 1 pukne i meni i tebi 1000 kuna najmanje zbog obiteljskog nasilja.

Da mu 1000 kuna nikidan , dat ću mu sad prvoga , sve mu lipo objasnija i on ko oni narkoman kad nema sto kuna u đepu onda nervozu širi okolo. Eto ti sad ćeš platiti i ja i ti po najmanje tisuću kuna kazne. Štaš ti mene jebavat u zdrav mozak.


Međuljudski odnosi su teški znači ne mora uopće bit muško ženski odnosi a one kad su dobile neka prava umislile da mogu radit sve i svašta. Zato san mater izbacija iz kuće prije osan godina. Živi lipo u svon stanu kraj sestre pa njoj kidaj živce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by RayMabus 28/6/2019, 11:19

Kad se inkarniraš onda sam biraš di ćeš i to ti je cementirano al muško ženski odnosi ja i neka tamo xy , vidija san ja šta je to pa san se lipo maka od toga.

Matrijaharna imperija. Nešto kao Meni nitko ništa ne može a ja mogu šta god oću.

Dašta ćeš.

https://www.tportal.hr/lifestyle/clanak/evo-zasto-masovno-pucaju-brakovi-u-hrvatskoj-20131017
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by Guest 28/6/2019, 11:45

a kad žena ošamari muškarca to je tako coool baš superiška. to je društveno prihvatljivo jer vjerojatno je muški zaslužio šamar ali kad muški zvekne ženu e onda to nije cooool nego nasilje. ma jebite si mater. i oca. i boga. i majku bojžu. i marlboro. i filter 57. i duha svetoga. i prstace. i tako dalje i bliže.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by Meatke 28/6/2019, 12:11

Meatke
Meatke

Posts : 346
2015-08-16


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by michaellcmacha 28/6/2019, 13:40

Gnječ nemoj zajebavat... Šta si stvarno popio šljagu od curke, ili još gore od žene...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by vuksadinare 28/6/2019, 13:42

michaellcmacha wrote:Gnječ nemoj zajebavat... Šta si stvarno popio šljagu od curke, ili još gore od žene...
da šljagu....popio je metlu ili kramp u vuglu pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by Guest 28/6/2019, 13:45

michaellcmacha wrote:Gnječ nemoj zajebavat... Šta si stvarno popio šljagu od curke, ili još gore od žene...

odakle ti takav zaključak? jel krmak? po genima si srbin po zanimanju ustaša.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by Guest 28/6/2019, 13:46

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:Gnječ nemoj zajebavat... Šta si stvarno popio šljagu od curke, ili još gore od žene...
da šljagu....popio je metlu ili kramp u vuglu pirat

netko je otvorio vrata na forumu i evo odmah se skupilo ustaškog smeća.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by vuksadinare 28/6/2019, 13:48

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:Gnječ nemoj zajebavat... Šta si stvarno popio šljagu od curke, ili još gore od žene...
da šljagu....popio je metlu ili kramp u vuglu pirat

netko je otvorio vrata na forumu i evo odmah se skupilo ustaškog smeća.
ja ustasa i moj caca bio..ja ustasa i moj caca bio..a jos bolje gnjeco od zene u glavu kramp popioooo....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by michaellcmacha 28/6/2019, 13:49

Ma ok zezam se, al nije za zajebanciju, dobro je on uočio, i postoji niz studija koje su se bavile sa ili ignoriranjem nasilja žena nad miškarcima ili negiranjem istog ili relativiziranjem posljedica od te relacije zlostavljanja... Međutim ja kad se sjetim kakvih sam sve ludih intervencija imao, doslovno mi znslo biti žao nekih muškaraca, pa čak i nekih mojih kolega.... kako su ih žene znale ćuškati, pa čak i žestoke šljage lijepiti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by Guest 28/6/2019, 14:06

michaellcmacha wrote:Ma ok zezam se, al nije za zajebanciju, dobro je on uočio, i postoji niz studija koje su se bavile sa ili ignoriranjem nasilja žena nad miškarcima ili negiranjem istog ili relativiziranjem posljedica od te relacije zlostavljanja... Međutim ja kad se sjetim kakvih sam sve ludih intervencija imao, doslovno mi znslo biti žao nekih muškaraca, pa čak i nekih mojih kolega.... kako su ih žene znale ćuškati, pa čak i žestoke šljage lijepiti...

pa to sam iznad i napisao. kad žena prebije muškarca to je coool društveno prihvatljivo ponašanje a kad muškarac nakon svih miroljubivih diplomatskih pregovora ne uspije ženi začepit gubicu pukne mu film i zvekne joj šamar da se resetira. e ali to je nasilje i zato se ide u zatvor  suca boli kurac što je tom šamaru prethodilo koliko je prije tog šamara žena verbalno i n druge načine maltretirala muškarca pa da je morao tako reagirati.

da ne bi talibanske feministkinje mislile da podržavam fizičko, psihičko, emocionalno ili ikakvo nasilje nad ženama ne ne podržavam ali ja jesam zato da se na sudu čuje i druga strana. za luđake muškarce koji mlate žene jer su mentalno poremećeni sadisti psihopate takve bi trebalo mlatiti mjesecima non stop željeznom šipkom po spolovilu i mudima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by RayMabus 28/6/2019, 14:13

Svaka će ti žena kljucat ako joj pustiš. Prije su bile ekonomski ovisne o muškome pa su držale jezik za zubima a danas neće. To nemaš posla s njima i to je to ako imaš rastava braka i svak na svoju stranu. Nemaš se ti šta s njom svađat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by marcellus 28/6/2019, 14:27

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze TeDJfaM

_________________
Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by Guest 28/6/2019, 15:09

marcellus wrote:Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze TeDJfaM

marčelo odmah reklamira lijek za zlostavljane žene

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze 1472536379_l
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by AlfaOmega 28/6/2019, 15:29

Triba samarati svakoga ko zasluži. Zato šamar i postoji, a Bog je ženama da mogućnost da lakše podnose bol jerbo više zaslužuju šamare.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10266
2015-09-11


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by Maggie19 28/6/2019, 15:38

Nulta tolerancija na nasilje.
Bilo koje vrste i predznaka.
Kome nesto ili netko ne odgovara, slobodan/na je otici.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze Empty Re: Nije RayMabus vec Sean Connery:Zene treba samarati ako zasluze

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum