ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by L'âme 5/11/2015, 17:15

Yehudi wrote:
crvenkasti wrote:šta im je to nbgd jbt?


 Pa Novi Beograd bre.
zeza crveni..zna on bolje od nas :)

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by dzango 5/11/2015, 17:24

kaja_333 wrote:
dzango wrote:

Onda okačite ustaške zastave pa kad vam UEFA opet odreže kaznu, vi im objasnite.
koja je to ustaška zastava znaš li?
One sa U.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by dzango 5/11/2015, 17:26

Regoč wrote:
dzango wrote:
Regoč wrote:
dzango wrote:
Regoč wrote:
dzango wrote:
Regoč wrote:
dzango wrote:
Regoč wrote:
dzango wrote:
Regoč wrote:
dzango wrote:
Regoč wrote:Žaliti se treba. Ako ovdje stoka prosvjeduje zbog Zapamtite Vukovar, na ovo se mora reagirati.
Na šta? Navijačka grupa se zove Četnici Sever. Na šta se tačno žalite? Na ime grupe?
Ako treba i na to. Nas vrieđa naziv četnici zbog zločinah koji su počinili nad Hrvatima. Stoga se ne možete tako zvati. Eto ti sad!
Pa ovi su sbe nazvali Četnici a ne vas. Vas može da vređa ako bi vas nazvali četnicima. Daj jebote uključite mozak malo.
Nas vrieđa da se išta zove četničkim, kao što židove vrieđa da se išta zove nacističkim. Sasvim sumnjam da bi prošla FIFA-ine nadzornike navijačka skupina NaziNord.
Po toj logici i Srbe vređa da se neko naziva Hrvatom ili nešto hrvatsko i sad to treba ukinuti? O jebote. Ne možete drugima određivati kako će da se zovu. Sve dok vas ne nazivaju pogrdnim imenima i ne vređaju vas.
Zanimljiva je ta srbska tolerancija i otvorenost. Četnici i nacisti su mu u razini s Hrvatima. Stvarno si četnik.
Jesam. Nisu četnici. Samo nacisti i Hrvati. Jebiga, prtvi si počeo.
Bizantinsko izvrtanje. Ja sam usporedio četnike i naciste, ti si ubacio Hrvate, dakle cieli narod. Što jasno ukazuje na tvoju zločinačku narav, na samu bit srbstva.
Pa kad se već vređamo... Četnici su legitimni i ne mogu da se porede sa nacistima. Da si rekao ustaše, onda OK.
I ustaše su legitimna vojska. Časna vojska. Koja je isprašila četnike gdjegod Talijani nisu smetali.
Onda okačite ustaške zastave pa kad vam UEFA opet odreže kaznu, vi im objasnite.
Tko voli, nek izvoli. No, nikomu to više nije ćef, imamo mi svoju pobjedničku vojsku i njome se ponosimo. Te zastave rado ističemo.
Što ste se onda stisli za zastave i pravite se da vam nije gušt da ih okačite. Budite ljudi bar jednom i ne budite pičke, pa okačite ustaške zastave da ih vidi ceo svet. Najbolje u nekoj prijateljskoj tekmi pred evropsko prvenstvo.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by kaya 5/11/2015, 17:28

dzango wrote:
kaja_333 wrote:
dzango wrote:

Onda okačite ustaške zastave pa kad vam UEFA opet odreže kaznu, vi im objasnite.
koja je to ustaška zastava znaš li?
One sa U.
pa sada, je li malo U na njoj ili nije nama svejedno. nije da nam fali ali niti ne smeta.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by L'âme 5/11/2015, 17:32

Ustaske su ove standardne sa sahovnicom..ne trebaju ustaskije..;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by kaya 5/11/2015, 17:35

A kakve su to točno cetnicke zastave ?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by crvenkasti 5/11/2015, 17:36

Ja se ponosim što sam Hrvat, a istovremeno se sramim što sam ustaša.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by L'âme 5/11/2015, 17:37

Konkretno ova na kojoj pise 'cetnici'..u svakom slucaju,cvilit treba..:P

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by L'âme 5/11/2015, 17:38

crvenkasti wrote:Ja se ponosim što sam Hrvat, a istovremeno se sramim što sam ustaša.
znam,crveni,razumijem te..jer su svi hrvati ustase..Θ_Θ

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by kaya 5/11/2015, 17:39

Pa dobro piše cetnici , moze pisat i klozet levo, ali koje su boje?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by crvenkasti 5/11/2015, 17:40

maggie13 wrote:
crvenkasti wrote:Ja se ponosim što sam Hrvat, a istovremeno se sramim što sam ustaša.
znam,crveni,razumijem te..jer su svi hrvati ustase..Θ_Θ

Stvar je još kompliciranija jer sam prije bio četnik, ali sam se sramio, pa sam zato Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by crvenkasti 5/11/2015, 17:43

Sad kad vičem, ja sam Hrvat, to mi nije dovoljno jer mi možda ne vjeruju.
Zato vičem, ja sam ustaša.
A onda se sramim.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by kaya 5/11/2015, 17:43

Ma ne kompliciraj, cetnik si ali ckomis jer te u Srbiji nisu htjeli a tu ipak imas stan .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by abraham 5/11/2015, 17:43

Koliko opicen u mozak moras biti da putuijes u Grcku da navijas protiv rvata???? Debilana deblja a i kompleksi tezi.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14056
2014-04-14


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by L'âme 5/11/2015, 17:43

kaja_333 wrote:Pa dobro piše cetnici , moze pisat i klozet levo, ali koje su boje?
sad ce ti crveni pojasnit..on je prije bio cetnik..:D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by Guest 5/11/2015, 17:44

abraham wrote:Koliko opicen u mozak moras biti da putuijes u Grcku da navijas protiv rvata???? Debilana deblja a i kompleksi tezi.
Haha, mala čmarsrbija. Nešto kao i bitka s Albancima u dvije utakmice kvalifikacija, a preostalo šamaranje u rangu Farskih Otoka i Malte od prije 15-20 godina. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by L'âme 5/11/2015, 17:46

crvenkasti wrote:Sad kad vičem, ja sam Hrvat, to mi nije dovoljno jer mi možda ne vjeruju.
Zato vičem, ja sam ustaša.
A onda se sramim.
tebe stalno sram...ocito si ostao uvijek isti,sve navodne promjene nisu donijele novu kvalitetu..stedi grlo:P

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by abraham 5/11/2015, 17:46

Neka dodju u Osijek kada igra Dinamo tamo i neka navijaju protiv. Neka razvuku bandrole kakove hoce. To bi znacilo da nedostatak mozga nadopunjavaju volovskim mudima. Medjutim niti mozga niti muda. Nista nova.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14056
2014-04-14


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by crvenkasti 5/11/2015, 17:47

kaja_333 wrote:Ma ne kompliciraj, cetnik si ali ckomis jer te u Srbiji nisu htjeli a tu ipak imas stan .

Ne vrijedi kad čkomim, onda misle da sam još uvijek četnik.

Zato vičem na sam glas da sam Hrvat.
A kad god imam priliku, vičem i da sam ustaša, to je još bolje nego Hrvat.

Kud bi ja sad da mi uzmu stan?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by kaya 5/11/2015, 17:50

Ne, pa koliko ja znam cetnicka zastava je crna sa mrtvačkom glavom i nekim trabunjarijama o kralju. Sto dokazuje da je obično govno koje sluzbeno ne postoji nigdje kao sto oni sluzbeno nisu bili nikada nikakva vojska nego skupina bandita. Hrvatska zastava je uvijek ista, moze imati u ili srp ili nista, ovisno o režimu ali je uvijek službena i ista.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by kaya 5/11/2015, 17:52

A kako to da ti ga nisu uzeli ?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Dinamo se žalio zbog četničke zastave - Page 6 Empty Re: Dinamo se žalio zbog četničke zastave

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum