ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by vuksadinare Fri 14 Jun - 4:18

https://narod.hr/sport/navijaci-tvrde-ovo-je-jedan-od-napadnutih-u-supetru-uzrok-provokacija-oko-vukovara
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by vuksadinare Fri 14 Jun - 4:21

Pa sad ti stavljaj fotke na fejsu,instagramu...misleci da te netko nece snimiti...i onda ovaj glupi vatrogasac popije batine zbog hvalisavog srbina..sa provocirajucim slikama i porukom 'vukovar navija za zvezdu'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by vuksadinare Fri 14 Jun - 4:24

Odmah je bilo sumnjivo kad su napadaci napali ovu grupu sa pitanjem 'di je srbin'...znaci znali su ovog deliju..jbg snimili su ga u ovoj grupi..a ovi nisu znali da im je 'frend' hvalisava navijacka budala koja jos se javno slika sa neprimjerenim parolama..da je vatrogasac znao ne bi ga isao glupo branit kao i ova varazdinka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by RayMabus Fri 14 Jun - 4:57

Zvezdaši ga puše na veliko doli kod nas , samo neke batine dobivaju. Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by michaellcmacha Fri 14 Jun - 6:06

radi se o klincu koji je rodom iz slavskog polja, inače mjestu između gvozda i karlovca, poznatom po okupljanju i orgijanju četnika uz dozvolu Ranka Ostojića i Zorana Milanovića. ime mu je Aleksandar Vučinić, a ćaća mu je bio četnik koji je bio zarobljen u Oluji. i ostatak rodbine je također bio u četnicima od kojih mu je najistaknutiji bio neki rođak miloš... uzori su mu Bobić i Busić komandanti četničke mladeži koji su se svojevremeno naslikavali po kavicama sa ezekielovim favoritom za predsjedničke izbore Zoranom Milanovićem... Busić je pobjegao u srbiju prije par godina, nakon što je prijetio policajki, a bobić je zdimio na bauštelu sa Svetozarom...

uzori bobić i busić... 


Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Bobi_i10

tak da jbga dečko je pod lošim utjecajem od kolevke na ovamo...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by RayMabus Fri 14 Jun - 6:51

Malo su ga popeglali Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by immortal Fri 14 Jun - 7:12

To nam je nasa drzava dala
Hrvati pod zemljom, agresor na slobodi
Liberalni zakoni zapadnog smeca

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23196
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by Guest Fri 14 Jun - 7:27

jel
oni nisu trazili zvezdase vec srbe
koji bre agresor
sta je vama
pa ili su bili klinci ili nisu ni rodjeni
na kraju, agresor iz ulice :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by RayMabus Fri 14 Jun - 7:41

michaellcmacha wrote:radi se o klincu koji je rodom iz slavskog polja, inače mjestu između gvozda i karlovca, poznatom po okupljanju i orgijanju četnika uz dozvolu Ranka Ostojića i Zorana Milanovića. ime mu je Aleksandar Vučinić, a ćaća mu je bio četnik koji je bio zarobljen u Oluji. i ostatak rodbine je također bio u četnicima od kojih mu je najistaknutiji bio neki rođak miloš... uzori su mu Bobić i Busić komandanti četničke mladeži koji su se svojevremeno naslikavali po kavicama sa ezekielovim favoritom za predsjedničke izbore Zoranom Milanovićem... Busić je pobjegao u srbiju prije par godina, nakon što je prijetio policajki, a bobić je zdimio na bauštelu sa Svetozarom...

uzori bobić i busić... 


Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Bobi_i10

tak da jbga dečko je pod lošim utjecajem od kolevke na ovamo...
Ja koliko vidin oni to svake godine organiziraju ,...2016 , 2017 , 2018 ....tako da nemoj puno srat i ubacivat Milanovića a onu svoju kurvetinu od Kolinde koja se žvali s četnikom Vučićem nespominješ.

Milanović je bar tu bija suverenista pa otvoreno jebava četniku mater za razliku od ove obične lutke na koncu koja nešto glumata a u biti je Plenkovićev pijun.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by vuksadinare Fri 14 Jun - 7:45

pizzon wrote:jel
oni nisu trazili zvezdase vec srbe
koji bre agresor
sta je vama
pa ili su bili klinci ili nisu ni rodjeni
na kraju, agresor iz ulice :)
gle..lik ej sam sebe usosio postavljajuci debilne navijacke poruke na intsagramu,fejsu..normalno nece ostati nezamjecen narocito među radikalnijim navijacima..koji se uobicajno tamo prepucavaju tipa 'kad dođes bice po picki' i slicno..jbg lika je normalno netko prepoznao ekipa se skupila supetar je mali gradic..jedna ulica ili riva takorec..i ne mos izbjec da si isus dragi..e sad vjerojatno ekipa koja ej bila sa njim nije imala pojma sto ovaj stavlja i predstavlja jer su sezonci svi bili...da ej onaj vatrogasac znao sto lik stavlja na fejs ili instgram sigurno zbog njega siguirno s ene bi batinama izlozio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by RayMabus Fri 14 Jun - 7:48

Sad se može hvalit u ton svon selu kako su ga ustaše nabubetale.Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by vuksadinare Fri 14 Jun - 7:49

ne bi me uopce cak cudilo da je doticni 'mudrac' napsiao 'evo mene doel mozete da mi pusite racku' mislim u tom stilu..vjerujuci da je netko zaboravio sto je mozda napsiao ili vidio..isto ko onaj debil iz knina..sto je gol do pasa setao bacvicama sa tetovazama delije knin..delije...srbija i slicno..pa ga pol plaze naganjalo dok ga neka baba nije spasila...sami izazivaju sudbinu niko ih na to ne tjera..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by vuksadinare Fri 14 Jun - 7:49

RayMabus wrote:Sad se može hvalit u ton svon selu kako su ga ustaše nabubetale.Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' 1f602
interesantno..on je prosao mozda i najbolje od  svih nezasluzeno..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by vuksadinare Fri 14 Jun - 7:53

mislim ovo meni nije neocekivano..cak mislim da ej uzrok tome..sto su zadnej dvije godien ako se sjecate delije provocirale torcidu slikajuci se po splitu,poljudu sa zvezdinim obiljezjima..naljepnicama..pa sam tad napisao da ce torcida od tad i na hladno puhati tko se mota i provocira po njenom u zargonu dvoristu..i tako ispade izgleda
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by vuksadinare Fri 14 Jun - 7:58

evo moj sin..koji ej dinamovac..prije par godina a da nisam znao upravo na bacvicama on ponio rucnik sa dinamovim grbom...ja srecom odmah zamjetio kad ga je poceo vaditi..poludio sam doslovce...rekao sam odmah to spremaj jebote bog oces da mene moji naganjaju plus i tebe..provokatora..koji ti je kurac sto si sa tim htio postici..a on ej inace zesci bbb-ovac...dakle isoa se samo s ajedniom ciljem junaciti..i kad dođemo u zagreb ekipi hvaliti se kako je eto on usred bacvica suncao se na velikom rucniku sa dinamovim grbom..a na bacvicama ima kafica koji su bas stjeciste i okupljaliste torcidasa...i zato me niko ne moze razuvjeriti da opdređeni likovi dolaze i zbog kurcenja pa akd dobiju po cunki onda su ovi drugi jedini krivi a takvi 'nevinasca'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by RayMabus Fri 14 Jun - 8:01

vuksadinare wrote:evo moj sin..koji ej dinamovac..prije par godina a da nisam znao upravo na bacvicama on ponio rucnik sa dinamovim grbom...ja srecom odmah zamjetio kad ga je poceo vaditi..poludio sam doslovce...rekao sam odmah to spremaj jebote bog oces da mene moji naganjaju plus i tebe..provokatora..koji ti je kurac sto si sa tim htio postici..a on ej inace zesci bbb-ovac...dakle isoa se samo s ajedniom ciljem junaciti..i kad dođemo u zagreb ekipi hvaliti se kako je eto on usred bacvica suncao se na velikom rucniku sa dinamovim grbom..a na bacvicama ima kafica koji su bas stjeciste i okupljaliste torcidasa...i zato me niko ne moze razuvjeriti da opdređeni likovi dolaze i zbog kurcenja pa akd dobiju po cunki onda su ovi drugi jedini krivi a takvi 'nevinasca'
Mali ti je kreten. To bi tako i shvatili ka provokaciju pa bi mu izbilo zube.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by vuksadinare Fri 14 Jun - 8:06

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:evo moj sin..koji ej dinamovac..prije par godina a da nisam znao upravo na bacvicama on ponio rucnik sa dinamovim grbom...ja srecom odmah zamjetio kad ga je poceo vaditi..poludio sam doslovce...rekao sam odmah to spremaj jebote bog oces da mene moji naganjaju plus i tebe..provokatora..koji ti je kurac sto si sa tim htio postici..a on ej inace zesci bbb-ovac...dakle isoa se samo s ajedniom ciljem junaciti..i kad dođemo u zagreb ekipi hvaliti se kako je eto on usred bacvica suncao se na velikom rucniku sa dinamovim grbom..a na bacvicama ima kafica koji su bas stjeciste i okupljaliste torcidasa...i zato me niko ne moze razuvjeriti da opdređeni likovi dolaze i zbog kurcenja pa akd dobiju po cunki onda su ovi drugi jedini krivi a takvi 'nevinasca'
Mali ti je kreten. To bi tako i shvatili ka provokaciju pa bi mu izbilo zube.
tad je ispao kreten..ali psoliej toga nema vise rucnika..osim sto ima manju tetovazu dinamovog grba na nozi..ali nije to toliko vidljivo...ali brate mili ono ogroman rucnik ko zastava pa sa marjana ga mozes uociti pirat ..irud te jebo ako se nisam tada dva puta preznojio ne od vrucine..srecom ajd nije ga skroz otvorio...on s ebio tad naljutio..a ja mu rekao..'ako te nece oni ja cu te budes li ga slucjano izvadio..ja bi ga ganjao po bacvicama pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by vuksadinare Fri 14 Jun - 8:10

ja sam uvijek za psotovanje neprijateljskog teritorija ako tamo idem..tipa price 'ne bi te oni' ako nije utakmcia..pusti to jebote..ima dovoljno kretena na svijetu..u takvim slucajevima ne volim riskirati i radije sam citav..druga stvar su utakmice..tu s epodrazumjeva da neprijateljski gostujuci navijaci dolaze i normalne su proviokacije protivnicke strane..ali van utakmica takve stavri ne odobravam..to je kreteniozam i bespotrebno 'junacenje' a znas da mozes dobiti grdih batina..zbog cega?..da s ehvalis pred istim budalama i budes 'faca' kad s evratis doma...budi junak npr.na dan utakmice pa sa obiljezjima idi setati po neprijateljskom teritoriju...bar imas opravdanje utakmica je i slicno...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by RayMabus Fri 14 Jun - 8:10

Pa mali debil ,...na ćaću. Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' 1f602

Šalim se. Šta će on ne kuži da to može biti shvaćeno samo ka provokacija i ništa drugo i onda kad takvi dobiju batine onda je Kako to ?

Meni uopće nije problem prošetat s Hajdukovin dreson po Zagrebu ,jebe se mene al znan da će to biti shvaćeno ka provokacija a provocirat nekoga iz čistog mira nije moj stil.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by michaellcmacha Fri 14 Jun - 8:25

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:radi se o klincu koji je rodom iz slavskog polja, inače mjestu između gvozda i karlovca, poznatom po okupljanju i orgijanju četnika uz dozvolu Ranka Ostojića i Zorana Milanovića. ime mu je Aleksandar Vučinić, a ćaća mu je bio četnik koji je bio zarobljen u Oluji. i ostatak rodbine je također bio u četnicima od kojih mu je najistaknutiji bio neki rođak miloš... uzori su mu Bobić i Busić komandanti četničke mladeži koji su se svojevremeno naslikavali po kavicama sa ezekielovim favoritom za predsjedničke izbore Zoranom Milanovićem... Busić je pobjegao u srbiju prije par godina, nakon što je prijetio policajki, a bobić je zdimio na bauštelu sa Svetozarom...

uzori bobić i busić... 


Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Bobi_i10

tak da jbga dečko je pod lošim utjecajem od kolevke na ovamo...
Ja koliko vidin oni to svake godine organiziraju ,...2016 , 2017 , 2018 ....tako da nemoj puno srat i ubacivat Milanovića a onu svoju kurvetinu od Kolinde koja se žvali s četnikom Vučićem nespominješ.

Milanović je bar tu bija suverenista pa otvoreno jebava četniku mater za razliku od ove obične lutke na koncu koja nešto glumata a u biti je Plenkovićev pijun.
aj da ponovim da ipak nekim čudom dođe do te tvoje glavudže... milanović se naslikavao sa notornim četnicima poput busića, bobića, vukelića... ne u sklopu nekog protokola nego na privatnim sedeljkama u prijatnom prijateljskom okruženju... zadnje 3 godine organizira se zbor, koji niko nikada nije ni osporavao da se održava, pa i nek im svira tko god, ali na tom zboru navedenih godina ne četnikuju likovi poput busića, bobića i vukelića, naveo sam i zašto... u vrijeme milanovića su se ti kreteni osilili do te mjere da je onaj mali četnik zaklao onu dvojicu hrvata, longi napuši se kurca zajedno sa Milanovićem, i doma si reci da ne sere ako imaš kome... ja sam napisao od kud je mladi delija, budući četnik od potencijala, rodom i tko su mu uzori... aj sad razguli... jebo te milanović... a i ti njega...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum