ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

noćas iznad šumadije...

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

noćas iznad šumadije... Empty noćas iznad šumadije...

Post by Guest 2/6/2019, 10:25

https://www.kurir.rs/vesti/srbija/3261361/potpuna-misterija-cudna-svetlost-nocas-iznad-sumadije-pogledajte-fotografije-iz-predgradja-kragujevca-a-nijednog-pozara-sinoc-nije-bilo-iz-planine-rudnik-isijava-neobicna-crvena-svetlost-foto
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by debotoijusto 2/6/2019, 10:57

noćas iznad šumadije... 1868353_img63da65f7bbdc8855b58682a86c16215fv_ff

jel ovo stadion sumadije iz kragujevca u prvom planu ?

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by vuksadinare 2/6/2019, 11:13

Vaskrsnio cica draza :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by Yehudim 2/6/2019, 11:15

Da nije to posljedica NATO - osiromašenog Uranija

:roll

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by immortal 2/6/2019, 11:28

Yehudim wrote:Da nije to posljedica NATO - osiromašenog Uranija

:roll
ne može biti posljedica natoa
ali možda netko od vaših političara ubrao lovu i pustio da se nuklearni otpad odbacuje u blizini
ako se svjetlost ne nastavi nije ni to u pitanju
immortal
immortal

Female
Posts : 23170
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by Guest 2/6/2019, 11:32

jugoistok Srbije jos uvijek obiluje velikim tajnama...mdaaa... :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by immortal 2/6/2019, 11:34

pismejker wrote:jugoistok Srbije jos uvijek obiluje velikim tajnama...mdaaa... :starac
možda se okupile čede i okrenuli ražanj a ovi odmah misle čudo neviđeno
immortal
immortal

Female
Posts : 23170
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by Guest 2/6/2019, 11:39

mortal wrote:
pismejker wrote:jugoistok Srbije jos uvijek obiluje velikim tajnama...mdaaa... :starac
možda se okupile čede i okrenuli ražanj a ovi odmah misle čudo neviđeno

bez zajebancije,postoje regije u srbiji,gdje je takva konfiguracija tla,da ako bi se nasla tamo,pomislila bi da si u nekoj nenaseljenoj divljini..

a i lijepo jest..

noćas iznad šumadije... Lazars-canyon1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by Guest 2/6/2019, 11:43

pizzon wrote:https://www.kurir.rs/vesti/srbija/3261361/potpuna-misterija-cudna-svetlost-nocas-iznad-sumadije-pogledajte-fotografije-iz-predgradja-kragujevca-a-nijednog-pozara-sinoc-nije-bilo-iz-planine-rudnik-isijava-neobicna-crvena-svetlost-foto

kakva jebena crna misterija? pa čak i šejker koji je totalni srbski debil vašarski filozof zna što se tamo dešava.

znate da je na to mjesto tektonski nestabilna zona, potresa ima tamo stalno znate zašto se planina zove RUDNIK A NE PAŠNJAK? za to jer je ta planina i sve ispod nje krcato rudačom odnosno rudačama olovom, cinkom, bakrom i srebrom u enormnim količinama. malo dalje vam je flotacijsko jezero gdje se odlaže otpad pun mulja koji je saturiran metalima od čišćenja rudače i rudarenja. i sad ajd spojite 2 plus dva---olovo, cink, bakar, srebro su metali i vodiči električne energije. što se dešava ako se u podzemlju na 20-50 km dubine dogodi tektonski poremećaj potres a iznad je metal?

ajmo lumeni odgovorite prednost ima šejker vašarski filozof on sve zna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by Guest 2/6/2019, 11:44

Gnječ wrote:
pizzon wrote:https://www.kurir.rs/vesti/srbija/3261361/potpuna-misterija-cudna-svetlost-nocas-iznad-sumadije-pogledajte-fotografije-iz-predgradja-kragujevca-a-nijednog-pozara-sinoc-nije-bilo-iz-planine-rudnik-isijava-neobicna-crvena-svetlost-foto

kakva jebena crna misterija? pa čak i šejker koji je totalni srbski debil vašarski filozof zna što se tamo dešava.

znate da je na to mjesto tektonski nestabilna zona, potresa ima tamo stalno znate zašto se planina zove RUDNIK A NE PAŠNJAK? za to jer je ta planina i sve ispod nje krcato rudačom odnosno rudačama olovom, cinkom, bakrom i srebrom u enormnim količinama. malo dalje vam je flotacijsko jezero gdje se odlaže otpad pun mulja koji je saturiran metalima od čišćenja rudače i rudarenja. i sad ajd spojite 2 plus dva---olovo, cink, bakar, srebro su metali i vodiči električne energije. što se dešava ako se u podzemlju na 20-50 km dubine dogodi tektonski poremećaj potres a iznad je metal?

ajmo lumeni odgovorite prednost ima šejker vašarski filozof on sve zna.
..nish,cekamo veleumnog Šejkera...mi smo amateri... :kuku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by Guest 2/6/2019, 11:55

zamjeram srbima što su glupi ko kurac ali doslovno su glupi. koji kurac im je trebalo da spašavaju nekoliko puta guzice hrvatima i slovencima? nisu slušali onog svog pametnog Đenerala Živojuna Mišića valjda jedinog pametnog srbina koji je ikad postojao. jebote moraš biti teški mentalni invalid za živjet u bedi a sediš doslovno sediš ili hodaš po zlatu koji je par metara ispod srbskog dupeta, srbskog šupka kakogod oni zvali tu rupu kenjaru.
ali neeee glupi srbi se žele širit po površini umjesto da su bili pametni i odjebali svu debilnu ekipu oko sebe i krenu se širiti u dubinu. trebali su se ŠIRITI U DUBINU!!! danas bi oni bili najbogatija zemlja Evrope. i sad su najbogatija zemlja Evrope ali zakurac kad zemlja više nije njihova.
ali idi ti to objasnit glupim srbima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by Guest 2/6/2019, 12:03

Srbija je sklona misterijima.    Ima u Bg kafana "Šumadijski jeti".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by Guest 2/6/2019, 12:08

za umrit gledajuci... lol! lol! lol!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by Guest 2/6/2019, 12:13

kofein wrote:Srbija je sklona misterijima.    Ima u Bg kafana "Šumadijski jeti".

da znam. taj njihova fiksacija sa misterijama i nadnaravnim mi je išla nakurac još u bivšoj SFRJ. SRBIN VIDI SVOJU SJENU I OD TOGA NAPRAVI HORROR SF FILM U SVOJOJ BOLESNOJ GLAVI I JOŠ MENE UBJEĐUJE DA GA PRATI NEKI ALIEN IZ DRUGE GALAKSIJE KOJEG SE NIKAKO NEMOŽE OTARASITI. a ustvari to je njegova sjena. ja mu objašnjavam da to što vidi je sjena njegova tijela ali jok! ja sam lud i nemam pojma jer sam iz neke talijanske vukojebine koja se zove Istra a on je iz Niš Srbija. on zna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by Serbinho-3 2/6/2019, 12:17

Gnječ wrote:
kofein wrote:Srbija je sklona misterijima.    Ima u Bg kafana "Šumadijski jeti".

da znam. taj njihova fiksacija sa misterijama i nadnaravnim mi je išla nakurac još u bivšoj SFRJ. SRBIN VIDI SVOJU SJENU I OD TOGA NAPRAVI HORROR SF FILM U SVOJOJ BOLESNOJ GLAVI I JOŠ MENE UBJEĐUJE DA GA PRATI NEKI ALIEN IZ DRUGE GALAKSIJE KOJEG SE NIKAKO NEMOŽE OTARASITI. a ustvari to je njegova sjena. ja mu objašnjavam da to što vidi je sjena njegova tijela ali jok! ja sam lud i nemam pojma jer sam iz neke talijanske vukojebine koja se zove Istra a on je iz Niš Srbija. on zna.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26476
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by Guest 2/6/2019, 12:33

Serbinho-3 wrote:
Gnječ wrote:
kofein wrote:Srbija je sklona misterijima.    Ima u Bg kafana "Šumadijski jeti".

da znam. taj njihova fiksacija sa misterijama i nadnaravnim mi je išla nakurac još u bivšoj SFRJ. SRBIN VIDI SVOJU SJENU I OD TOGA NAPRAVI HORROR SF FILM U SVOJOJ BOLESNOJ GLAVI I JOŠ MENE UBJEĐUJE DA GA PRATI NEKI ALIEN IZ DRUGE GALAKSIJE KOJEG SE NIKAKO NEMOŽE OTARASITI. a ustvari to je njegova sjena. ja mu objašnjavam da to što vidi je sjena njegova tijela ali jok! ja sam lud i nemam pojma jer sam iz neke talijanske vukojebine koja se zove Istra a on je iz Niš Srbija. on zna.


becco cornuto sei tu serbo ignorante mangamerda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by Guest 2/6/2019, 12:40

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by Serbinho-3 2/6/2019, 12:41

Gnječ wrote:
Serbinho-3 wrote:
Gnječ wrote:
kofein wrote:Srbija je sklona misterijima.    Ima u Bg kafana "Šumadijski jeti".

da znam. taj njihova fiksacija sa misterijama i nadnaravnim mi je išla nakurac još u bivšoj SFRJ. SRBIN VIDI SVOJU SJENU I OD TOGA NAPRAVI HORROR SF FILM U SVOJOJ BOLESNOJ GLAVI I JOŠ MENE UBJEĐUJE DA GA PRATI NEKI ALIEN IZ DRUGE GALAKSIJE KOJEG SE NIKAKO NEMOŽE OTARASITI. a ustvari to je njegova sjena. ja mu objašnjavam da to što vidi je sjena njegova tijela ali jok! ja sam lud i nemam pojma jer sam iz neke talijanske vukojebine koja se zove Istra a on je iz Niš Srbija. on zna.


becco cornuto sei tu serbo ignorante mangamerda.

:cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26476
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by Guest 2/6/2019, 12:46

Serbinho-3 wrote:
Gnječ wrote:
Serbinho-3 wrote:
Gnječ wrote:
kofein wrote:Srbija je sklona misterijima.    Ima u Bg kafana "Šumadijski jeti".

da znam. taj njihova fiksacija sa misterijama i nadnaravnim mi je išla nakurac još u bivšoj SFRJ. SRBIN VIDI SVOJU SJENU I OD TOGA NAPRAVI HORROR SF FILM U SVOJOJ BOLESNOJ GLAVI I JOŠ MENE UBJEĐUJE DA GA PRATI NEKI ALIEN IZ DRUGE GALAKSIJE KOJEG SE NIKAKO NEMOŽE OTARASITI. a ustvari to je njegova sjena. ja mu objašnjavam da to što vidi je sjena njegova tijela ali jok! ja sam lud i nemam pojma jer sam iz neke talijanske vukojebine koja se zove Istra a on je iz Niš Srbija. on zna.


becco cornuto sei tu serbo ignorante mangamerda.

:cleanteeth

pa šta bre radiš u Italiju jebo ti bog mater srpsku odi bre u Srbija na Šumadija jebote Milano Italia i cila Lombardija. ajd begaj u svoju prepametnu otadžbinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by Guest 2/6/2019, 12:52

nemoj bre da bušim gume autobusu srbskog prevoznika Lasta ovde u Pula koji dolazi i odlazi bit će opet tko to tamo peva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

noćas iznad šumadije... Empty Re: noćas iznad šumadije...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum