ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

projekt katolicke djamahirije nije uspio

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by Sora 7/5/2019, 13:57

A ta njegova prica o  svicarcima 

El ti to Sejki volis bajke ? 
Naivno slikarstvo ? 


Hrpa love .. to buši gdje burgija nece 
Plus neko izvjesno vrijeme

Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by IL Risorto 7/5/2019, 13:59

Sprega krupnog kapitala i kulturološkog marxizma je nešto zbog čega se Marx okreće u grobu,ali dobro si detektirao gde leži glavna poluga za projket ,,nove Europe''
Svatko radi svojih interesa podržaje ovaj neoliberalni multikulturni koncept Europe,kapitalisti radi pomanjkanja jeftine radne snage a liberali poradi nekih njihovih utopijskih ideala,no Švedska je najbolji primjer što se izrodi iz takve sprege.
Kapitalisti su pragmatični,jer znaju kako će vremenom korporativna putovnica vrijedit više nego putovnica neke države,tak da nekom inžinjeru iz Srbije s korporativnim pasošom neke njemačke automobilske ili farmaceutske kompanije,otvaraju se sva ona vrata koja ne bi mogao s pasošom Srbije.
Svijet je sve više globalno selo, a kao zaposlenik neke mega korporacije,imat ćeš veća prava u svim dijelovima svijeta,više nego što bi imao kao građanin neke države,tak da će bit svejedno u kojoj državi živiš,ako radiš za određenu korporaciju.
Primjerice nekom građaninu Srbije,treba viza za ulazak u SAD,ali kao zaposlenik mega korporacije,koji će posjedovat korporativnu putovnicu,ta viza neće biti potrebna.
Korporacije će nadrast države,a odumiranje države je nešto što priželjkuju i kulturni marxisti,ali jednog dana kad dođedo toga,tad će nestat i sprege krupnog kapitalizma i kulturnog marxizma.
Idealizam kulturnog marxizma rasplinut će se,jer su klasnu borbu zamjenili rodnom,a borba za radnička i socijalna prava su mogla pokrenut široke mase,dok teško da će sexualni i rasni proletarijat postić ono što je radnički.

Radnici su ginuli za marxističku revoluciju,a gayevi ili muslimani neće nikad niti biti topovsko meso za neku novu marxističku revoluciju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by IL Risorto 7/5/2019, 14:05

Sora wrote:Jbt 
I covjrk mrtav ladan preporučuje rekonkvistu 
:stare1

Pa ti budi vjernik. 
Ni mrtva
Progresivne snage Europe,neće nikad dozvolit da ponovno dođe do toga.
Možda se stvori koalicija različitih,vjerojatno nespojivih elemenata,koji će udruženi spriječit neki novi oblik europskog fašizma.
Evo,u Njemačkoj su anarhisti,antifašisti,ljevičari,zeleni,pa i selafisti,zajednički ustali protiv fašista iz Pegide.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by Sora 7/5/2019, 14:08

I ljudska prava 
I kulturni marksizam 
I svi gayevi i muslimani 
Nece primjeniti suštinsku razliku u drustvu O kojoj givori Marx 
A to je klasna razlika 
I ona postaje sve vecer
A revolucije ce biti onda kad roblje ne bude vise moglo bježati iz jedne zemlje u drugu jer ce svuda biti isto Lose i jos losije 

Ili ce se slozitins time da zive kao roblje, bez kulture i civilizscije

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by Sora 7/5/2019, 14:12

סמאל wrote:
Sora wrote:Jbt 
I covjrk mrtav ladan preporučuje rekonkvistu 
:stare1

Pa ti budi vjernik. 
Ni mrtva
Progresivne snage Europe,neće nikad dozvolit da ponovno dođe do toga.
Možda se stvori koalicija različitih,vjerojatno nespojivih elemenata,koji će udruženi spriječit neki novi oblik europskog fašizma.
Evo,u Njemačkoj su anarhisti,antifašisti,ljevičari,zeleni,pa i selafisti,zajednički ustali protiv fašista iz Pegide.
Pa nadat se 
Vjerskih ratova da ne bude 
Ali u pokret za oslobađanje  potlačene klase vjerujem 
Pitanje je u kpjem obliku i ne mora biti krvava revolucija ali buna i sl MORA BITI

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by prckov 7/5/2019, 14:14

sore, sta je to u ljevicaru I muslimanu sto ih void ka imamu

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by IL Risorto 7/5/2019, 14:16

Sora wrote:I ljudska prava 
I kulturni marksizam 
I svi gayevi i muslimani 
Nece primjeniti suštinsku razliku u drustvu O kojoj givori Marx 
A to je klasna razlika 
I ona postaje sve vecer
A revolucije ce biti onda kad roblje ne bude vise moglo bježati iz jedne zemlje u drugu jer ce svuda biti isto Lose i jos losije 

Ili ce se slozitins time da zive kao roblje, bez kulture i civilizscije
Samo,islam može bit odličan alat u rukama korporativnog fašizma.Saudijska Arabija je najbolji primjer.
Imat ćeš roblje navigirano i kontrolirano od vjerskih poglavara,koji će bit u sprezi s krupnim kapitalom.
Evo,i ovdje u Hrvatskoj imaš dobar primjer profesionalnog domoljublja,katoličkih biskupa i tajkuna.
Dok su ratni profiteri,tajkuni i biskupi u svečanim ložam,uživaju u svim blagodatima nacionalne države,obični mali puk valja se u blatu i još su sretni jer imaju ,,Rvatsku,himnu,zastavu i nogometnu reprezentaciju'' a uvijek će bit podatni zato što im ista ta vjerska i politička elita govori da su sretni.
Religija je uvijek išla pod ruku s državnom vlasti,jer kako kontrolirati priglupe mase da ne idu protiv cara,jer im tako kažu njihovi vjerski autoriteti.
Priprostom puku najvažnije klanjat u džamiji i crkvi,tak da ne propitkuju zašto njihovi vjerski i državni poglavari uživaju u blagodatima ovog svijeta.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by Yehudim 7/5/2019, 14:21

:tu

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by crvenkasti 7/5/2019, 14:22

Nema veze ako nije uspjelo.
Bar smo bili Hrvati.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28804
2014-04-17


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by prckov 7/5/2019, 15:05

סמאל wrote:Sprega krupnog kapitala i kulturološkog marxizma je nešto zbog čega se Marx okreće u grobu,ali dobro si detektirao gde leži glavna poluga za projket ,,nove Europe''
Svatko radi svojih interesa podržaje ovaj neoliberalni multikulturni koncept Europe,kapitalisti radi pomanjkanja jeftine radne snage a liberali poradi nekih njihovih utopijskih ideala,no Švedska je najbolji primjer što se izrodi iz takve sprege.
Kapitalisti su pragmatični,jer znaju kako će vremenom korporativna putovnica vrijedit više nego putovnica neke države,tak da nekom inžinjeru iz Srbije s korporativnim pasošom neke njemačke automobilske ili farmaceutske kompanije,otvaraju se sva ona vrata koja ne bi mogao s pasošom Srbije.
Svijet je sve više globalno selo, a kao zaposlenik neke mega korporacije,imat ćeš veća prava u svim dijelovima svijeta,više nego što bi imao kao građanin neke države,tak da će bit svejedno u kojoj državi živiš,ako radiš za određenu korporaciju.
Primjerice nekom građaninu Srbije,treba viza za ulazak u SAD,ali kao zaposlenik mega korporacije,koji će posjedovat korporativnu putovnicu,ta viza neće biti potrebna.
Korporacije će nadrast države,a odumiranje države je nešto što priželjkuju i kulturni marxisti,ali jednog dana kad dođedo toga,tad će nestat i sprege krupnog kapitalizma i kulturnog marxizma.
Idealizam kulturnog marxizma rasplinut će se,jer su klasnu borbu zamjenili rodnom,a borba za radnička i socijalna prava su mogla pokrenut široke mase,dok teško da će sexualni i rasni proletarijat postić ono što je radnički.

Radnici su ginuli za marxističku revoluciju,a gayevi ili muslimani neće nikad niti biti topovsko meso za neku novu marxističku revoluciju.
kapitalisti podrzavaju politicku korektnost I kulturni marksizam prvenstveno radi toga sto se ostrica ljevice koja je oduvjek bila uperena na klasne podjele okrenula protiv radnika I zapadnog covjeka generalno
a ljevica misli da ce do komunizma kad dovoljno unisti zapadnu kulturu, sto unutarnjim podjelama kroz identitetsku politiku sto vanjskim kroz masovnu ilegalnu migraciju

radnici nisu ginuli za marksisticku revoluciju na zapadu, naprotiv, svi su se borili u okviru I za svoje nacionalne drzave
zato je I nastala kriza marksizma poslije 2 svjetskog rata I dovela do podjele medu marksistima na usolinijeve fasite I lenjinov boljsevizam
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by Guest 7/5/2019, 15:10

prckov wrote:

radnici nisu ginuli za marksisticku revoluciju na zapadu, naprotiv, svi su se borili u okviru I za svoje nacionalne drzave
zato je I nastala kriza marksizma poslije 2 svjetskog rata I dovela do podjele medu marksistima na usolinijeve fasite I lenjinov boljsevizam

Prvog. I kvaka je u tome da su se klasne razlike pokazale puno manje važnima od nacionalnih, odnosno da su nacionalna obilježja puno snažnije utkana u ljude kao dio njihovog temeljnog identiteta od onih klasnih.
Zato uostalom i nije došlo do svjetske revolucije kako su to po definiciji glupi marksisti zamišljali da će se dogoditi u skladu sa predviđanjima svog intelektualno nekompetentog gurua Karla.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by prckov 7/5/2019, 15:13

Speare Shaker wrote:
prckov wrote:

radnici nisu ginuli za marksisticku revoluciju na zapadu, naprotiv, svi su se borili u okviru I za svoje nacionalne drzave
zato je I nastala kriza marksizma poslije 2 svjetskog rata I dovela do podjele medu marksistima na usolinijeve fasite I lenjinov boljsevizam

Prvog. I kvaka je u tome da su se klasne razlike pokazale puno manje važnima od nacionalnih, odnosno da su nacionalna obilježja puno snažnije utkana u ljude kao dio njihovog temeljnog identiteta od onih klasnih.
Zato uostalom i nije došlo do svjetske revolucije kako su to po definiciji glupi marksisti zamišljali da će se dogoditi u skladu sa predviđanjima svog intelektualno nekompetentog gurua Karla.
ja prvog, zajeb
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by Guest 7/5/2019, 15:14

samo za Čika-Prckoffa... cheers cheers cheers

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by prckov 7/5/2019, 15:16

pismejker wrote:samo za Čika-Prckoffa... cheers cheers cheers

cika sretene
bolje ti je da umjesto sto gledas djecu zauzmes grobno mjesto  :D
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by Guest 7/5/2019, 15:19

prckov wrote:
pismejker wrote:samo za Čika-Prckoffa... cheers cheers cheers

cika sretene
bolje ti je da umjesto sto gledas djecu zauzmes grobno mjesto  :D
E sad,,,jbtg..Mi vremesni Muski uvbijek imamo legalne kredite da pohvalimo st oje lijepo od zena u mladjim danima...zato Bog stvori oci.. :clown

E ja sam uzeo Urnu,pa budem se sprašio u nju,a onda ce me Longijeva medjuzvjezdala krstarica odnijeti na alfa Kentauri,cujem tamo je lijepo pocivati.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by prckov 7/5/2019, 15:21

pismejker wrote:
prckov wrote:
pismejker wrote:samo za Čika-Prckoffa... cheers cheers cheers

cika sretene
bolje ti je da umjesto sto gledas djecu zauzmes grobno mjesto  :D
E sad,,,jbtg..Mi vremesni Muski uvbijek imamo legalne kredite da pohvalimo st oje lijepo od zena u mladjim danima...zato Bog stvori oci.. :clown

E ja sam uzeo Urnu,pa budem se sprašio u nju,a onda ce me Longijeva medjuzvjezdala krstarica odnijeti na alfa Kentauri,cujem tamo je lijepo pocivati.. :clown
vidi prave li vece urne da smjestis i jednu lutku  :D
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by Guest 7/5/2019, 15:22

prckov wrote:
pismejker wrote:
prckov wrote:
pismejker wrote:samo za Čika-Prckoffa... cheers cheers cheers

cika sretene
bolje ti je da umjesto sto gledas djecu zauzmes grobno mjesto  :D
E sad,,,jbtg..Mi vremesni Muski uvbijek imamo legalne kredite da pohvalimo st oje lijepo od zena u mladjim danima...zato Bog stvori oci.. :clown

E ja sam uzeo Urnu,pa budem se sprašio u nju,a onda ce me Longijeva medjuzvjezdala krstarica odnijeti na alfa Kentauri,cujem tamo je lijepo pocivati.. :clown
vidi prave li vece urne da smjestis i jednu lutku  :D
ehhh,a sto mislis...??? da nisam mislio na zagrobni zivot?? king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by prckov 7/5/2019, 15:25

pismejker wrote:
prckov wrote:
pismejker wrote:
prckov wrote:
pismejker wrote:samo za Čika-Prckoffa... cheers cheers cheers

cika sretene
bolje ti je da umjesto sto gledas djecu zauzmes grobno mjesto  :D
E sad,,,jbtg..Mi vremesni Muski uvbijek imamo legalne kredite da pohvalimo st oje lijepo od zena u mladjim danima...zato Bog stvori oci.. :clown

E ja sam uzeo Urnu,pa budem se sprašio u nju,a onda ce me Longijeva medjuzvjezdala krstarica odnijeti na alfa Kentauri,cujem tamo je lijepo pocivati.. :clown
vidi prave li vece urne da smjestis i jednu lutku  :D
ehhh,a sto mislis...??? da nisam mislio na zagrobni zivot?? king
dobro
ajd sad idi na sex I veze
dosadan si  :D
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by Guest 7/5/2019, 15:26

prckov wrote:
pismejker wrote:
prckov wrote:
pismejker wrote:
prckov wrote:
cika sretene
bolje ti je da umjesto sto gledas djecu zauzmes grobno mjesto  :D
E sad,,,jbtg..Mi vremesni Muski uvbijek imamo legalne kredite da pohvalimo st oje lijepo od zena u mladjim danima...zato Bog stvori oci.. :clown

E ja sam uzeo Urnu,pa budem se sprašio u nju,a onda ce me Longijeva medjuzvjezdala krstarica odnijeti na alfa Kentauri,cujem tamo je lijepo pocivati.. :clown
vidi prave li vece urne da smjestis i jednu lutku  :D
ehhh,a sto mislis...??? da nisam mislio na zagrobni zivot?? king
dobro
ajd sad idi na sex I veze
dosadan si  :D
No eto sad me tjera kod onijah baki...odo odo.. bye
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

projekt katolicke djamahirije nije uspio - Page 3 Empty Re: projekt katolicke djamahirije nije uspio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum