ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti

Go down

Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti Empty Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti

Post by epikur37 14/4/2019, 19:29

Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti 79351eb7b866a257085e

[size=57]Na iskustvima Vladimira Šeksa mogao sam naučiti da se za ideale isplati boriti'[/size]
Karlo Ressler politikom se zarazio za vrijeme studija budući da je njegova tadašnja djevojka Karla iz Pirovca, poslije supruga, bila aktivna i gorljiva članica HDZ-a.


ridesetogodišnji Karlo Ressler, nositelj HDZ-ove liste za izbor zastupnika u Europskom parlamentu, iako je rođen i školovao se u Zagrebu, osjeća se Slavoncem odakle su mu korijeni. Poznat je po tome što se kao srednjoškolac u VII. gimnaziji u Križanićevoj i kao student na Pravnom fakultetu bavio debatiranjem u Hrvatskom debatnom društvu (HDD). S debatnim klubom Pravnog fakulteta sudjelovao je na nekoliko svjetskih debatnih prvenstava. Za vrijeme studija bio je demonstrator kod profesora Ivana Šimonovića na kolegiju Opće teorije prava i države, a i demonstrator na Katedri za građansko pravo kod profesorice Tatjane Josipović. BORISLAV RISTIĆ Kolega Sova – hrvatski Kissinger Politikom se zarazio za vrijeme studija budući da je njegova tadašnja djevojka Karla iz Pirovca, poslije supruga, bila aktivna i gorljiva članica HDZ-a. Stoga se na drugoj godini studija učlanio u HDZ i pohađao program Političke akademije Zaklade hrvatskog državnog zavjeta. Bio je među boljim polaznicima Akademije, a predavali su mu, uz ostale, Davor Božinović, Davor Ivo Stier i drugi. Na zadnjoj godini studija Ressler je, zahvaljujući Erasmusu, studirao u britanskom Sheffieldu, prema programu koji je stavljao naglasak na međunarodno i europsko pravo. KAZNILA GA FINA Karlo Ressler otkrio što mu je bila ispiracija za ime tvrtke Siva sova Kako su europski zastupnici iz Hrvatske tražili asistente, voditelj Političke akademije Srećko Prusina iz stranačke baze preporučio je Plenkoviću nekoliko polaznika – Resslera, Marka Milića, Miroslava Smetiška i Marijanu Balić. Tako su oni postali Plenkovićevi asistenti u Bruxellesu. Ressler je poslije doktorirao te kao perspektivan pravnik postao asistent na Pravnom fakultetu kod profesorice Anne Marije Getoš Kalac, koja je vodila znanstveno-istraživačku grupu osnovanu s njemačkim Max Planck institutom za međunarodno kazneno pravo. Stoga je Ressler završio doktorat na Pravnom fakultetu u Freiburgu na temu trgovanja ljudima u jugoistočnoj Europi. Međutim, vrlo je brzo morao birati između političke i akademske karijere. Izabrao je politiku. Danas je potpredsjednik Mladeži Europske pučke stranke i jedan od ključnih ljudi u HDZ-u. Cijeli tekst pročitajte u sutrašnjem izdanju Večernjeg lista! Neke od tema koje još donosimo u sutrašnjem izdanju:

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/na-iskustvima-vladimira-seksa-mogao-sam-nauciti-da-se-za-ideale-isplati-boriti-1313143?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_content=1313143&utm_campaign=FB+page+statusi&fbclid=IwAR1YOjXE8WBLo1KBBNcLIDuShHvkbAps0Nrhx8p3uWtw5OXxvqDQeMZUuSY - www.vecernji.hr


...................

Važno je da se elita nastavlja  a iskustva generacija kapitalizira i prenosi.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti Empty Re: Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti

Post by Noor 14/4/2019, 19:32

Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti 79351eb7b866a257085e

Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti 6987634

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti Empty Re: Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti

Post by melkior 14/4/2019, 19:42

Ušao u HDZ iz ideala  geek
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti Empty Re: Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti

Post by epikur37 14/4/2019, 20:00

melkior wrote:Ušao u HDZ iz ideala  geek


svi smo
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti Empty Re: Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti

Post by melkior 14/4/2019, 20:05

epikur37 wrote:
melkior wrote:Ušao u HDZ iz ideala  geek


svi smo
Jeste
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti Empty Re: Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti

Post by red wolf 14/4/2019, 22:53

Ovaj će nas s idealima HDZ-a tako usrećiti...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti Empty Re: Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti

Post by vili40 15/4/2019, 07:33

sve vrvi od ideala i lijepih sladunjavih riječi,rezultat znamo.Francek se u grobu okreče...
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti Empty Re: Ressler: Od Šeksa sam naučio da se za ideale vrijedi boriti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum