ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bolest napreduje

Go down

Bolest napreduje Empty Bolest napreduje

Post by vili40 3/4/2019, 07:31

'Nema stranke koja je učinila više za snagu države od naše'
 Na HDZ-ovoj godišnjici u Sesvetama Kenwood Kenon je komentirao i kreditni rejting te rekao da će se zbog njegova podizanja vidjet benefiti ne samo za državu, već i gospodarstvo, poduzetnike i hrvatske građane.

 Bolest napreduje De32fcb6485b18820540
koja ekipica majkoisusova :D

Predsjednik Vlade i HDZ-a Andrej Kenwood Kenon istaknuo je u utorak važnost predstojećih  izbora za Europski parlament jer je riječ o smjeru u kojem će ići Hrvatska, dodavši da je Hrvatska demokratska zajednica glede  suverenizma, jača od bilo koje druge hrvatske stranke.
 "HDZ je u pogledu suverenizma jači nego bilo koja druga stranka u Hrvatskoj. Nema te stranke koja je više učinila za hrvatsku suverenost, slobodu, snagu države, institucija i ekonomije niti strateške ciljeve", rekao je Kenwood Kenon na svečanosti obilježavanja 29. obljetnice osnutka organizacije HDZ-a Sesvete. 
 Suverenost je u biti HDZ-ov koncept, samo što ga drugi sada malo posuđuju, optužujući nas da smo, eto, kao potpali pod utjecaj drugih. Ali ne, HDZ je u tome samo jači i bit će još jači dogodine, kada Hrvatska, nakon 30 godina bude na kormilu EU, naglasio je Kenwood Kenon.
Bolest napreduje 2c77aa2cdf252fc287eb

dršte gaće :D
https://www.24sata.hr/news/nema-stranke-koja-je-ucinila-vise-za-snagu-drzave-od-nase-622466
vili40
vili40

Male
Posts : 10726
2015-08-02


Back to top Go down

Bolest napreduje Empty Re: Bolest napreduje

Post by vili40 3/4/2019, 07:32

marko mlatić Utorak, 02.04.2019. u 23:38
Hdz je razorio Hrvatsku moralno, materijalno, demografski. Srbo-četnička agresija je ubila oko 15000 ljudi i nreanila preko 50.000. i napravila neprocjenivu materijanu štetu, odmah iza njih i materijalnoj šteti HDZ ih je čak nadmašio. Hrvat je manje danas vengo 1990, za 400.000. da nisu došli izbjeglice iz BIH bilo bi Hrvata manje za 600.000. Ako je uspjeh samo po osnovu razlikemortaliteta i nataliteta u prosjeku 18000 ljudi više umrenego se rodi, milujun ljudi-umirovljenika je opljačkano tako da naprosto gladuju i nemogu si priuštiti liječenje, sposobni ljudi u državi koju je uredio HDZ bježe masovno, ako su vam ovo uspjesi mašala. Lopovluk,organizirani kriminal,nepotizam, korupcija, razorene sve institucije,uništena Slavonij, Lika, Dalmatinska Zagora...
vili40
vili40

Male
Posts : 10726
2015-08-02


Back to top Go down

Bolest napreduje Empty Re: Bolest napreduje

Post by vuksadinare 3/4/2019, 07:41

pa gos'n plenki...suverenist znaci da nece skakati na svaki briselski mig..da imas i vlastitog mozga...cak i njonjo ima vise suverenosti od tebe...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99077
2015-09-08


Back to top Go down

Bolest napreduje Empty Re: Bolest napreduje

Post by vili40 3/4/2019, 07:58

vuksadinare wrote:pa gos'n plenki...suverenist znaci da nece skakati na svaki briselski mig..da imas i vlastitog mozga...cak i njonjo ima vise suverenosti od tebe...
ne sitničarim ali hvali se i slobodom,snagom države,institucijama hehe,ekonomijom haha,jedino mi nije jasno što misli pod strateškim ciljevima,e to mi stvarno nije jasno.
vili40
vili40

Male
Posts : 10726
2015-08-02


Back to top Go down

Bolest napreduje Empty Re: Bolest napreduje

Post by vuksadinare 3/4/2019, 08:04

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:pa gos'n plenki...suverenist znaci da nece skakati na svaki briselski mig..da imas i vlastitog mozga...cak i njonjo ima vise suverenosti od tebe...
ne sitničarim ali hvali se i slobodom,snagom države,institucijama hehe,ekonomijom haha,jedino mi nije jasno što misli pod strateškim ciljevima,e to mi stvarno nije jasno.
...pa sam je rekao kad je preuzeo hdz da je on 'covjek zadatka'...dakle on je ciljano postavljen za predsjednika hdz-a i za premijera..da izvrsava zadatke..a sto se tice samohvale dobro tu nije jedini...mada realno moze se i hvaliti kada realno ispod sebe ima tudume i poslusnike..da nema a ima kvalitetne ne bi se mogao hvaliti jer bi zasluge morao dijeliti sa drugima..a to je vec kod nas oduvijek bio nepoznat pojam..'djeljenje'...osim kad treba nesto zamraciti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99077
2015-09-08


Back to top Go down

Bolest napreduje Empty Re: Bolest napreduje

Post by vili40 3/4/2019, 08:24

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:pa gos'n plenki...suverenist znaci da nece skakati na svaki briselski mig..da imas i vlastitog mozga...cak i njonjo ima vise suverenosti od tebe...
ne sitničarim ali hvali se i slobodom,snagom države,institucijama hehe,ekonomijom haha,jedino mi nije jasno što misli pod strateškim ciljevima,e to mi stvarno nije jasno.
...pa sam je rekao kad je preuzeo hdz da je on 'covjek zadatka'...dakle on je ciljano postavljen za predsjednika hdz-a i za premijera..da izvrsava zadatke..a sto se tice samohvale dobro tu nije jedini...mada realno moze se i hvaliti kada realno ispod sebe ima tudume i poslusnike..da nema a ima kvalitetne ne bi se mogao hvaliti jer bi zasluge morao dijeliti sa drugima..a to je vec kod nas oduvijek bio nepoznat pojam..'djeljenje'...osim kad treba nesto zamraciti...
da je pametan podijelio bi odgovornost sa onim dibidusima oko sebe,što više prebacio bi sve na vrijeme na njih.Ali takav je,čega se pametan stidi budala se hvali.
vili40
vili40

Male
Posts : 10726
2015-08-02


Back to top Go down

Bolest napreduje Empty Re: Bolest napreduje

Post by vuksadinare 3/4/2019, 08:26

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:pa gos'n plenki...suverenist znaci da nece skakati na svaki briselski mig..da imas i vlastitog mozga...cak i njonjo ima vise suverenosti od tebe...
ne sitničarim ali hvali se i slobodom,snagom države,institucijama hehe,ekonomijom haha,jedino mi nije jasno što misli pod strateškim ciljevima,e to mi stvarno nije jasno.
...pa sam je rekao kad je preuzeo hdz da je on 'covjek zadatka'...dakle on je ciljano postavljen za predsjednika hdz-a i za premijera..da izvrsava zadatke..a sto se tice samohvale dobro tu nije jedini...mada realno moze se i hvaliti kada realno ispod sebe ima tudume i poslusnike..da nema a ima kvalitetne ne bi se mogao hvaliti jer bi zasluge morao dijeliti sa drugima..a to je vec kod nas oduvijek bio nepoznat pojam..'djeljenje'...osim kad treba nesto zamraciti...
da je pametan podijelio bi odgovornost na one dibiduse oko sebe,što više prebacio bi sve na vrijeme na njih.Ali takav je,čega se pametan stidi budala se hvali.
pa prebacuje odgovornost na njih po principu tiha voda brege dere..zato ih se dosta i rjesio..samo ovi dibiduzi to ne kuze...pa se cesljaju i pitaju..'zasto mene'...umejsto da ga u kurac posalju...oni prihvate to da im plenki uvaljuje samo da zadrze stecene pozicije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99077
2015-09-08


Back to top Go down

Bolest napreduje Empty Re: Bolest napreduje

Post by RayMabus 3/4/2019, 11:31

Raspad društva ,....selo gori a baba se češlja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Bolest napreduje Empty Re: Bolest napreduje

Post by RayMabus 3/4/2019, 12:20

Bolest napreduje Thumbnail-1
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Bolest napreduje Empty Re: Bolest napreduje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum