ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit - Page 6 Empty Re: Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit

Post by Sora 1/4/2019, 18:28

marcellus wrote:
Sora wrote:Neki dan sam bila u centru Zagreba s mladim katolicima 
Oni su nesto prestrasno 
Protive se znanosti 

sora, ti ne bi znala što je znanost da te opali kurcem po glavi

usput znanost kaže, kad već spominješ AB, da život počinje začećem a ne biblija
Marcelo 
Ti i ja nismo tema niti ista imamo zajednicko 

Znanost koja se ne sviđa vjernicima je pickologijs, spljologija , kretemolpgija 

Sve ostale im se sviđaju 
Osobito evolucija , povijest i  to narocito nacionalna 
Vjernici su dusu dali DA ZATRU HRVATSKU POVIJSET 
A SZO CE IM 
IONAK BOGO SVE PLANIRA I JEBE KOG STIGNE 
BUDALE NAROCITO KOJE SE DAJU


Last edited by Sora on 1/4/2019, 18:32; edited 1 time in total

Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit - Page 6 Empty Re: Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit

Post by Sora 1/4/2019, 18:29

marcellus wrote:u današnjem ljevičarenju nema ničeg racionalnog, ono je potpuno iracionalno
Ha ha ha ha ha 

Nije me Regic zarazi smijehom :clown

Ne ne

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit - Page 6 Empty Re: Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit

Post by Sora 1/4/2019, 18:30

Ono desničaru  reci ZNANOST 

BUUUUUU 
ODMA SE USERE KO FOKA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit - Page 6 Empty Re: Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit

Post by Guest 1/4/2019, 18:41

Sora wrote:Ono desničaru  reci ZNANOST 

BUUUUUU 
ODMA SE USERE KO FOKA
Pa ja sam desnicar i obozavam znanost..pogotovo onu koja istrazuje nove nacine sticanja profita i investiranja...jel.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit - Page 6 Empty Re: Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit

Post by Sora 1/4/2019, 18:42

pismejker wrote:
Sora wrote:Ono desničaru  reci ZNANOST 

BUUUUUU 
ODMA SE USERE KO FOKA
Pa ja sam desnicar i obozavam znanost..pogotovo onu koja istrazuje nove nacine sticanja profita i investiranja...jel.. :clown
A cuj 
Ima čarolija za to 
Budes u hdzeju i da vidis profita

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit - Page 6 Empty Re: Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit

Post by Guest 1/4/2019, 18:48

Sora wrote:
pismejker wrote:
Sora wrote:Ono desničaru  reci ZNANOST 

BUUUUUU 
ODMA SE USERE KO FOKA
Pa ja sam desnicar i obozavam znanost..pogotovo onu koja istrazuje nove nacine sticanja profita i investiranja...jel.. :clown
A cuj 
Ima čarolija za to 
Budes u hdzeju i da vidis profita
PUJ..PUJ..!!! Drz me podalje od tog politikantskog udruzenja ghovana..pas im mater poharoo...

Drzim se ja postene skole i postenog nacina sticanja... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit - Page 6 Empty Re: Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit

Post by Šandor Winnetou 1/4/2019, 19:08

Ringo10 wrote:
Speare Shaker wrote:
tre wrote:
prckov wrote:
Ringo10 wrote:
Ne znam ja sta je socijalizam. Ono sto je nekad postojalo sasvim vjerojatno i nije bio socijalizam.

I ne terbam volit bilo kakav socijalizam pa da vidim da je kapitalisticki model dotrajao.
ne, taj model nije dotrajo
nego ne moze funkcionirat kad ima puno budala koji ga zloupotrebljavaju, a jos vise budala koji ga hoce srusit
ne moze privatno vlasnistvo slobodna razmjena dotrajat 
mogu samo parazitski majmuni da ga ukinu I naprave po ko zna koji put isto sranje, kroz koje smo I mi prosli
grablje su sastavni i neizostavni predmet u životu svakog leftarda i ako ne stane par puta na njih u tjedan dana stvori im se ogromna praznina  u životu ali ne i u glavi, tamo je uvijek praznina.

Rekao bih da to posebno vrijedi za neizliječene jugo-komunističke nostalgičare.
Samo serete o tim nekakvim jugonostalgicarima. Prosao sam Hrvatsku uzduz i porijeko i nikad ni jednog nisam ni sreo ni vidio. Vidio sam na TV Igora Mandica i to je jedini pravi JN za kojeg znam.

Samo izmisljate kojekakve utvare i avetinje.
Ali si zato vidio ustaša na meleone! Ma šta vidio, i sad ih vidiš svaki dan iako si u Australiji. Ajde ne seri jebali te tito i partija tako mutavog.

_________________
Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit - Page 6 Empty Re: Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit

Post by Šandor Winnetou 1/4/2019, 19:10

n_razbojnik wrote:
Ringo10 wrote:
prckov wrote:
Ringo10 wrote:
prckov wrote:
jasta si nego leftard
samo mi nije jasno kako se ne vratis u BiH da malo komsicu pripomognes u pri stvaranju gradanstva
Sa leftardima se slazem samo po pitanju NOPa, J.B. Tita i u odredjenoj mjeri po pitanju ustasa i ustaskog pokreta u 2. sv ratu.

I NI U CEMU VISE.

Ali vama tamo je dovoljno da neko popljuje ustase i sve njihove debilizme i da osudjuje neoustaske tendencije  i da odmah bude leftard.


I da, skoro zaboravih - jebo te Komsic u supak i ti njega.
jaro ja ti zivim u 21 stoljecu
a ti u tom 21 stoljecu preferiras socijalizam
sta vise imamo pricat,
 mislim osim bijelih miseva koji se tebi prividaju
Ne znam ja sta je socijalizam. Ono sto je nekad postojalo sasvim vjerojatno i nije bio socijalizam.

I ne terbam volit bilo kakav socijalizam pa da vidim da je kapitalisticki model dotrajao.
Jel to u Australiji gotov kapitalizam?
Je, ringo se sprama se otići u venecuelu :clown

_________________
Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit - Page 6 Empty Re: Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit

Post by kaya 1/4/2019, 19:19

Pa je, da ih vidis kad krenu u crkvu u kosuljicama, ko amisi... mlada populacija do 20. Oni nesto ko pile na tri noge danas, prudukt crkve u hrvata.
Eno onaj sto je bio na misi dva put dnevno , pisala sam nedavno da mi je cudan, ubio se decko..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit - Page 6 Empty Re: Najvažnija antropološka studija: Hrvatska se pretvorila u ultrakatoličku zabit

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum