ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Gost 26/5/2015, 13:15


Gost
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest 28/5/2015, 14:33

ljubav je najvaznija vaznija jos vaznija naj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Gost 14/6/2015, 16:42

avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Gost 20/6/2015, 14:04

avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Gost 22/6/2015, 16:53

avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest 26/7/2015, 22:02

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu...

Koja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest 26/7/2015, 22:05

Najdraža poruka u vezi ljubavi mi je bila kad je moja draga znanica dragom kupila knjigu koja se njemu sviđala,napisala mu je posvetu:

Ljubav.

O ljubavi se nema šta puno pričati. Ili voliš ili ne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest 27/7/2015, 08:10

dzepna_venera wrote:Najdraža poruka u vezi ljubavi mi je bila kad je moja draga znanica dragom kupila knjigu koja se njemu sviđala,napisala mu je posvetu:

Ljubav.

O ljubavi se nema šta puno pričati. Ili voliš ili ne.

Moodro napisano..sve izmedju toga je samo taktiziranje i manipunliranje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest 27/7/2015, 20:57

Istina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest 18/8/2015, 10:26

no od novca se zivi,a u nedostatku istog i najveca ljubav(kemijski disbalans u mozgu),raspada... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest 19/8/2015, 08:09

Oni koji su imali&nemali, prošli svakakvih iskustava znaju da novac voli one koji s  njim dobro raspolažu i drže uzde. A novac u vezi je najveći izazov. Muškarac koji je škrt pošteno je da čuva svoje novce i živi sam :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest 20/8/2015, 11:11

ju mis a point...tko je spomenuo skrtost,cisto cinjenicu da bez novca sve gubi stabilnost,a zene vrlo brzo otperjaju dalje..ne gledam sad novac kao novac,nego nemogucnost placanja zivotnih troskova,ovoga i onoga...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest 20/8/2015, 18:07

bogomdani wrote:ju mis a point...tko je spomenuo skrtost,cisto cinjenicu da bez novca sve gubi stabilnost,a zene vrlo brzo otperjaju dalje..ne gledam sad novac kao novac,nego nemogucnost placanja zivotnih troskova,ovoga i onoga...

Ne znam ja s kakvima si se ti družio :P Žena koja odlazi jer je period s manje novca nije Žena nego mučki izdajnički đubar :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by veber 20/8/2015, 18:09

dzepna_venera wrote:
Ne znam ja s kakvima si se ti družio :P Žena koja odlazi jer je period s manje novca nije Žena nego mučki izdajnički đubar :/
istina.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest 20/8/2015, 18:24

Pa da. Žena ostaje. U stanju je od malo kreirati super klopu, biti vedra i podržavati. Ko nije probao, ne zna o čemu ja sad pričam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by veber 20/8/2015, 18:29

ma ženu pošalješ mami, njenoj. djeca ostaju. a znam o čemu tipkaš.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest 20/8/2015, 18:36

dzepna_venera wrote: Žena koja odlazi jer je period s manje novca nije Žena nego mučki izdajnički đubar :/

Sad opet postoje različite situacije neimanja novca. Što ako je kockar, alkoholičar, sebičnjak?!  x-|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by veber 20/8/2015, 18:44

džepna je mislila na nešto drugačiju interakciju. ne na tvoje navedeno.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest 20/8/2015, 18:47

veber_1 wrote:džepna je mislila na nešto drugačiju interakciju. ne na tvoje navedeno.

Ja volim činjenice  :D ;) Shvatila sam što je zapravo željela reći, i to je lijepo. No, danas postoje mnogobrojne situacije u kojima dolazi do raspada veza/brakova upravo zbog onoga što sam navela. Jedno je neimaština jer si nemoćan, a drugo je neimaština iz obijesti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by veber 20/8/2015, 19:23

ne da sam advocatus diaboli, ali nije mislila na objest. barem tako mislim. neka me ispravi ako griješim.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Guest 20/8/2015, 19:26

Znam i sama da nije tako mislila (kao što sam prethodno navela). Nadovezala sam se na rečenicu koja je bila lepršava..i otvorila jedno novo poglavlje u promišljanju.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubav je najvažnija stvar na svijetu - Page 4 Empty Re: Ljubav je najvažnija stvar na svijetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum