ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Page 18 of 37 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 37  Next

Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by Guest 28/3/2019, 20:16

End wrote:
fridrih_niche wrote:
End wrote:
fridrih_niche wrote:Jebate, ona Raketina sezona u Sevilli vridi vise od cile karijere malog alzheimerskog lopova...
;)
postoji li uopće u povijesti veznjak koji je imao bolju sezonu od te raketine..
jedino messi...  Basketball

Ima je Lampard jednu sličnu sezonu...
;)
:tu i gerrard, i KDB prošle sezone i to je to.

I dodaj još Niku Kranjcara i to je to...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by Zeko 28/3/2019, 20:17

Serbia Strong wrote:Opet pušenje ispod stola 2 najveće forumske gluperde... Basketball
Ma to znamo već odavno, ali njih dvojica najavili su ozbiljnu kandidaturu za 2 najgluplje osobe u Hrvatskoj, a čisto sumnjam da i kod vas u Srbiji ima takvih glupana.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by Guest 28/3/2019, 20:27

Zeko wrote:
Serbia Strong wrote:Opet pušenje ispod stola 2 najveće forumske gluperde... Basketball
Ma to znamo već odavno, ali njih dvojica najavili su ozbiljnu kandidaturu za 2 najgluplje osobe u Hrvatskoj, a čisto sumnjam da i kod vas u Srbiji ima takvih glupana.


Pizzon Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by End 28/3/2019, 20:30

u toj sezoni iz seville zabio je barci, realu 2x i atleticu, da ne pričamo o onoj genijalnoj asistenciji protiv madridskih cigana

ovo samo messi ima i raketa i nitko drugi na svijetu.
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by Guest 28/3/2019, 21:19

Mogu ostali na forumu govorit šta god oce...
Al ovo šta End piše je istina 100 %...
Raketa je Maradona za hobitsku prevaru...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by Guest 28/3/2019, 21:23

Ajde bre više, odjebite obojica. Smorili ste sve više ovde sa vašim klinačkim glupostima. Idite u inbox pa se frljajte sa tim svojim ,,istinama”... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by Tominjo 28/3/2019, 21:27

Serbia Strong wrote:Ajde bre više, odjebite obojica. Smorili ste sve više ovde sa vašim klinačkim glupostima. Idite u inbox pa se frljajte sa tim svojim ,,istinama”... Basketball
Basketball lol!
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by Guest 28/3/2019, 21:33

Opet pušenje izmedju dva grada sa sjevera Engleske...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by Guest 28/3/2019, 21:36

fridrih_niche wrote:Opet pušenje izmedju dva grada sa sjevera Engleske...
Basketball


Samo ti i ono tvoje smrdljivo ciganče pušite ovde ispod stola. Basketball 
Tominjo i ja se ne slažemo u 95% stvari, ali ipak se iz aviona vidi ko ovde baljezga i smara sve ostale... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by FRANK 28/3/2019, 21:37

Najveca prevara na balkanu je bio stjepan bobek.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by Guest 28/3/2019, 21:39

Jedini veći debil od pušača ispod stola je ovaj pijani ratni zločinac iz CR-a. Toliko je glup i očajan da ne ume ni da troluje kako valja... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by Guest 28/3/2019, 21:39

PABLO ESCOBAR wrote:Najveca prevara na balkanu je bio stjepan bobek.
Ko je taj?
Nikad cua za lika...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by Guest 28/3/2019, 21:40

fridrih_niche wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Najveca prevara na balkanu je bio stjepan bobek.
Ko je taj?
Nikad cua za lika...
Basketball


5x bolji igrač od bajde. Basketball 
Posle modrića najbolji i najveći HR igrač svih vremena...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by Guest 28/3/2019, 21:42

:mog
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by FRANK 28/3/2019, 22:20

Serbia Strong wrote:Jedini veći debil od pušača ispod stola je ovaj pijani ratni zločinac iz CR-a. Toliko je glup i očajan da ne ume ni da troluje kako valja... Basketball
Kako sam te u srce pogodija  Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by FRANK 28/3/2019, 22:21

Serbia Strong wrote:
fridrih_niche wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Najveca prevara na balkanu je bio stjepan bobek.
Ko je taj?
Nikad cua za lika...
Basketball


5x bolji igrač od bajde. Basketball 
Posle modrića najbolji i najveći HR igrač svih vremena...
On je samo smrdljivi izdajnik.
Slavu je izgradio na vojnoj pomoci. Uzimao naslove kraduci. Uglavnom bija je suga i kao suga krepa

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by FRANK 28/3/2019, 22:23

fridrih_niche wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Najveca prevara na balkanu je bio stjepan bobek.
Ko je taj?
Nikad cua za lika...
Basketball
Bracala lupeta gluposti zanemareno dijete u proslosti trazi suosjecanje i vaznost na najjadnijem forumu u povijesti foruma. Glasac je SNSa a to dovoljno govori koliko je glup

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by sat2 28/3/2019, 22:34

fridrih_niche wrote:
sat2 wrote:
fridrih_niche wrote:Ovi još diskutiraju o kiks golmanu kojem upadaju sviće protiv Benfice...
Ajme...
:(
Ako ozbiljno ovo misliš onda priča o tebi kao nogometnom sladokuscu, španeru i romantičaru pada u vodu ... svića?
Suvi list, prekrasan gol šta je - je...
Al neki zamjeraju golmanu kad uopće ne pokaže nikakvu reakciju prema balunu...
Znaci, kiks golmana...
;)
E sad je to to ... slažem se! Malo golmana pazi na poziciju u odnosu na pucača i gol ... pa iako imaju više od dva metra budu "prekratki"! A najjače mi je kad ih dva tri puta na utakmici ulovi na "krivoj nozi"! Sve je to protiv Benfike imao Livaković! Mi u stvari nemamo kompletnog golmana ... kiksevi čak i ne bi bili problem! Gledam neki dan malog Grbića ... sve super i onda loptu koja mu ide na prsa boksa protivniku na 16 m!!??
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by Zeko 29/3/2019, 09:44

Ma mi od Ladića nemamo golmana. I njemu se znao dogoditi kiks (a kome nije), ali on je bio jedini golman koji je mogao obraniti jedan na jedan, udarce izvan 16, penale, izvrsno je igrao nogom i u svom petercu je bio gazda što golman i mora biti. Sve ovo iza njega su "polugolmani". S tim da je Subašić malo iznad, a ovo ostalo (Pletikosa, Butina, Kalinić) ubi bože.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by Tominjo 29/3/2019, 10:03

Zeko wrote:Ma mi od Ladića nemamo golmana. I njemu se znao dogoditi kiks (a kome nije), ali on je bio jedini golman koji je mogao obraniti jedan na jedan, udarce izvan 16, penale, izvrsno je igrao nogom i u svom petercu je bio gazda što golman i mora biti. Sve ovo iza njega su "polugolmani". S tim da je Subašić malo iznad, a ovo ostalo (Pletikosa, Butina, Kalinić) ubi bože.
Subašić je najkompletniji nakon Ladića. Ladić nije živio sportski i zato je imao kikseva i padova. Za SP '98 je bio vrhunski pripremljen i zato je tamp bio najbolji. Pletikosi je jedina mana bila ti centaršutevi i izlasci s crte, inače vrhunski golman. Kalinić je sad u krizi, inače isto odličan osim mane ko i Pletikosa, što mi je neshvatljivo za golmana od 2 metra.
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by Guest 29/3/2019, 10:04

sat2 wrote:
fridrih_niche wrote:
sat2 wrote:
fridrih_niche wrote:Ovi još diskutiraju o kiks golmanu kojem upadaju sviće protiv Benfice...
Ajme...
:(
Ako ozbiljno ovo misliš onda priča o tebi kao nogometnom sladokuscu, španeru i romantičaru pada u vodu ... svića?
Suvi list, prekrasan gol šta je - je...
Al neki zamjeraju golmanu kad uopće ne pokaže nikakvu reakciju prema balunu...
Znaci, kiks golmana...
;)
E sad je to to ... slažem se! Malo golmana pazi na poziciju u odnosu na pucača i gol ... pa iako imaju više od dva metra budu "prekratki"! A najjače mi je kad ih dva tri puta na utakmici ulovi na "krivoj nozi"! Sve je to protiv Benfike imao Livaković! Mi u stvari nemamo kompletnog golmana ... kiksevi čak i ne bi bili problem! Gledam neki dan malog Grbića ... sve super i onda loptu koja mu ide na prsa boksa protivniku na 16 m!!??
Ništa od njega, propast će jer je boksa loptu.  lol!

Dobar je Grbić, ima potencijal, poslin Subašića najveći potencijal. Vidjet ćemo kako će se razvijati karijera, ali on ima sve predispozicije. Ima visinu, odličan je u igri nogom, a zna i može obraniti i spašavati. Najveća greška bivše Uprave,točnije onog manekena iz Osijeka. Nije se ni struka iskazala jer nakon prodaje Kale, staviti Stipicu za prvog golmana pored Grbića je amaterizam. Kad sam manekena pitao zašto važnim igračima (tip zolja) ili potencijalima (Grbić) nude novi ugovor kad ulaze u zadnjih 6 mjeseci postojećeg, odgovara majstor da im je to praksa.  :facepalm Uz jednu kobasicu demagogije.

Primjerice Posavec je isto dobar golman, dobar je u dosta segmenata, ali mu baš fali koji centimetar. Pričam o visini, naravno...  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za EP u nogometu 2020. - Page 18 Empty Re: Kvalifikacije za EP u nogometu 2020.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 37 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 37  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum