ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danas presuda Radovanu Karađiću

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by marcellus 20/3/2019, 18:11

dzango wrote:Ko ne voli Radovana, ne video Đurđevdana.

kako je bilo na prosvjedu? Ti i stanojko otišli a sendivčara ostavili nama ovdje na forumu.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by n_razbojnik 20/3/2019, 18:16

Hektorović wrote:Zagrebački advokat Anto Nobilo za „Avaz“ kaže da je očekivao da će Sud u drugostepenoj presudi utvrditi postojanje međunarodnog oružanog sukoba u BiH, ali da je ta reakcija izostala, zbog čega ne može biti zadovoljan.
 - Što se tiče kazne, najviša kazna mora biti za najvećeg političkog rukovodioca, koji je faktički imao cijelu situaciju u svojim rukama i svaka manja kazna ne bi bila korektna. Ali, nije utvrđen međunarodni oružani sukob, nije utvrđeno da je Slobodan Milošević bio član udruženog zločinačkog poduhvata. Dakle, nakon što Hag završi sa svojim radom, povijesno će ispasti da je samo Hrvatska bila umiješana u oružani sukob u BiH, a da Srbija ni na koji način nije, a to jednostavno ne odgovara istini. Taj dio presude je najproblematičniji i ne odgovara onome što mi pamtimo kao dio povijesti  - rekao nam je Nobilo.
A nije da nije pomogao takvom raspletu, naš karatista

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by Noor 20/3/2019, 18:34

dzango wrote:
ljubo1212 wrote:povlače se priznanja kosovu, što ne bi i genocidnoj?
Ljuba, pritajeni Srbin, potura hrvatskoj javnosti ideju o nezavisnoj RS koju izjednačava sa Kosovom, tobože napadajući Srbe kao hrvatski domoljub.
o, pa pustilo te :D
eto ti tvoje motorke...jel ti to trebalo?? :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by dzango 20/3/2019, 18:38

marcellus wrote:
dzango wrote:Ko ne voli Radovana, ne video Đurđevdana.

kako je bilo na prosvjedu? Ti i stanojko otišli a sendivčara ostavili nama ovdje na forumu.
Poveli bi mi njega u mračnu noć.... Ali neće kurva da se prevari...
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by dzango 20/3/2019, 18:42

Noor wrote:
dzango wrote:
ljubo1212 wrote:povlače se priznanja kosovu, što ne bi i genocidnoj?
Ljuba, pritajeni Srbin, potura hrvatskoj javnosti ideju o nezavisnoj RS koju izjednačava sa Kosovom, tobože napadajući Srbe kao hrvatski domoljub.
o, pa pustilo te :D
eto ti tvoje motorke...jel ti to trebalo?? :D
Malo Slađa, malo Zorka, malo trupci i motorka...
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by Noor 20/3/2019, 18:46

dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
ljubo1212 wrote:povlače se priznanja kosovu, što ne bi i genocidnoj?
Ljuba, pritajeni Srbin, potura hrvatskoj javnosti ideju o nezavisnoj RS koju izjednačava sa Kosovom, tobože napadajući Srbe kao hrvatski domoljub.
o, pa pustilo te :D
eto ti tvoje motorke...jel ti to trebalo?? :D
Malo Slađa, malo Zorka, malo trupci i motorka...
Curo Slađo, pojeli te vuci
Časica mi sad igra u ruci
Ostario, sve ode do vraga
Srce hoće, al' izdade snaga


:P

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by dzango 20/3/2019, 18:49

Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
ljubo1212 wrote:povlače se priznanja kosovu, što ne bi i genocidnoj?
Ljuba, pritajeni Srbin, potura hrvatskoj javnosti ideju o nezavisnoj RS koju izjednačava sa Kosovom, tobože napadajući Srbe kao hrvatski domoljub.
o, pa pustilo te :D
eto ti tvoje motorke...jel ti to trebalo?? :D
Malo Slađa, malo Zorka, malo trupci i motorka...
Curo Slađo, pojeli te vuci
Časica mi sad igra u ruci
Ostario, sve ode do vraga
Srce hoće, al' izdade snaga


:P
Hehehe. E to već ne znam. Naći će se već neka snaga, makar bilo zadnje.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by Guest 20/3/2019, 19:59

I bilo je vrijeme.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by kaya 20/3/2019, 20:49

dzango wrote:
marcellus wrote:
dzango wrote:Ko ne voli Radovana, ne video Đurđevdana.

kako je bilo na prosvjedu? Ti i stanojko otišli a sendivčara ostavili nama ovdje na forumu.
Poveli bi mi njega u mračnu noć.... Ali neće kurva da se prevari...
Dobro jutro, gdje ste vi, missing in action?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by Serbinho-3 20/3/2019, 20:55

Radovan je kockar, svaler i poeta, ima veze sa ratom ko i dezerter.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by Guest 20/3/2019, 21:16

Rašo izdrži

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 2016-03-24T175330Z_265618022_D1AESUJYICAA_RTRMADP_3_WARCRIMES-KARADZIC
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by kaya 20/3/2019, 21:34

kofein wrote:Rašo izdrži

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 2016-03-24T175330Z_265618022_D1AESUJYICAA_RTRMADP_3_WARCRIMES-KARADZIC
:D
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by Maggie19 20/3/2019, 22:08

E, ljudi, Karadzic..ne Karađić..uvest cu pravopisnu policiju na forum..pocelo se pretjerivat ;-@

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by Guest 20/3/2019, 22:11

Maggie19 wrote:E, ljudi, Karadzic..ne Karađić..uvest cu pravopisnu policiju na forum..pocelo se pretjerivat ;-@
:D
Ipak, veći genocid čine č i ć, nego dž i đ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by Maggie19 20/3/2019, 22:14

Rabarbara wrote:
Maggie19 wrote:E, ljudi, Karadzic..ne Karađić..uvest cu pravopisnu policiju na forum..pocelo se pretjerivat ;-@
:D
Ipak, veći genocid čine č i ć, nego dž i đ.
ne znam bas. I jedno i drugo mi bode oci.
Kao i ije/je.
Teme su toliko izluzene da cu se poceti baviti ovim. ;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by veber 20/3/2019, 22:32

sve je to farsa.
cijeli sud i sve te presude.
izdrkavanja.

da je pravi sud i da nekaj valja povješali bi ih.

ovako ispadne totalna farsa.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by Eroo 20/3/2019, 22:33

"Predsednik Predsedništva Boračke organizacije "Ilidžanski borac" Goran Šehovac kaže da je današnja presuda pokazala da je reč o sudu koji ne vodi ka pomirenju naroda u BiH.
- Za mene i sve moje saborce, kao i za sve građane Republike Srpske, Karadžić će uvijek biti heroj i on za nas nikada neće biti ratni zločinac. Reč je o prvom predsedniku Republike Srpske, koja je stvorena iz ljubavi i želje za slobodom, i koja vodi računa o svima koji u njoj žive - istakao je Šehovac."

_____________

Baš kao što sam rekao u jednom mom komentaru s početka teme. 
Na kraju se brojidu šoldi, jebga... :)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by epikur37 20/3/2019, 22:41

Mah, osudilo je i Prlića i šestorku, Srbe  a Bošnjaci su dobro pošteđeni.

Sve skupa je to jedan cirkus...

Haški sud prati političke smjernice stare agende i to je to...zločinci trebaju biti osuđunje i to je ok ali u sferi politike već razgovaramo na drugi način.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by Šandor Winnetou 20/3/2019, 22:44

Eroo wrote:"Predsednik Predsedništva Boračke organizacije "Ilidžanski borac" Goran Šehovac kaže da je današnja presuda pokazala da je reč o sudu koji ne vodi ka pomirenju naroda u BiH.
- Za mene i sve moje saborce, kao i za sve građane Republike Srpske, Karadžić će uvijek biti heroj i on za nas nikada neće biti ratni zločinac. Reč je o prvom predsedniku Republike Srpske, koja je stvorena iz ljubavi i želje za slobodom, i koja vodi računa o svima koji u njoj žive - istakao je Šehovac."

_____________

Baš kao što sam rekao u jednom mom komentaru s početka teme. 
Na kraju se brojidu šoldi, jebga... :)
e sad što to đubre laže ko pas je druga priča. Gdje je bila ljubav o kojoj on laprda kada su genocidnu tvorevinu stvarali protjeravši i pobivši sve nesrbe u ratu koji su započeli?

_________________
Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by epikur37 20/3/2019, 22:48

Rasim Delić, Sefer Halilović  je muslimanima heroj, Hrvatima je Blaškić i šestorka, Srbi imaju svoje.

Hag je tu sve skupa za kurac..
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by veber 20/3/2019, 22:54

epikur37 wrote:Rasim Delić, Sefer Halilović  je muslimanima heroj, Hrvatima je Blaškić i šestorka, Srbi imaju svoje.

Hag je tu sve skupa za kurac..
znači nimberg je zakon.
povješaš ih i sve pet.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Danas presuda Radovanu Karađiću - Page 6 Empty Re: Danas presuda Radovanu Karađiću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum