ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'' MOJE PISMO KATARINI M. EKSKLUZIVNO: DALIJA OREŠKOVIĆ PIŠE ZA GLOBUS Moj program za mlade koji žele Europu bez granica ''

Go down

''  MOJE PISMO KATARINI M. EKSKLUZIVNO: DALIJA OREŠKOVIĆ PIŠE ZA GLOBUS Moj program za mlade koji žele Europu bez granica '' Empty '' MOJE PISMO KATARINI M. EKSKLUZIVNO: DALIJA OREŠKOVIĆ PIŠE ZA GLOBUS Moj program za mlade koji žele Europu bez granica ''

Post by red wolf 13/3/2019, 20:00

https://www.jutarnji.hr/globus/Globus-politika/ekskluzivno-dalija-oreskovic-pise-za-globus-moj-program-za-mlade-koji-zele-europu-bez-granica/8483939/

Dalija ne shvaća jednu stvar, da je sve ovo jedna igra...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15946
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''  MOJE PISMO KATARINI M. EKSKLUZIVNO: DALIJA OREŠKOVIĆ PIŠE ZA GLOBUS Moj program za mlade koji žele Europu bez granica '' Empty Re: '' MOJE PISMO KATARINI M. EKSKLUZIVNO: DALIJA OREŠKOVIĆ PIŠE ZA GLOBUS Moj program za mlade koji žele Europu bez granica ''

Post by red wolf 13/3/2019, 20:04

Europa bez granica je Utopija...Jer je jedino moguća u potpunom ostvarenju Anarhije...Sušta suprotnost tomu je ono što je Vaša budućnost...Novi svjetski poredak lišen nacionalnih država
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15946
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''  MOJE PISMO KATARINI M. EKSKLUZIVNO: DALIJA OREŠKOVIĆ PIŠE ZA GLOBUS Moj program za mlade koji žele Europu bez granica '' Empty Re: '' MOJE PISMO KATARINI M. EKSKLUZIVNO: DALIJA OREŠKOVIĆ PIŠE ZA GLOBUS Moj program za mlade koji žele Europu bez granica ''

Post by red wolf 13/3/2019, 20:06

No nemojte na to gledati negativno, ali samo u slučaju ako ćete se aktivno pridružiti tome da ostvarite ujedinjeni svijet sa samo jednom državom, jednim parlamentom, jednom vladom i eventualno, jednim predsjednikom...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15946
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''  MOJE PISMO KATARINI M. EKSKLUZIVNO: DALIJA OREŠKOVIĆ PIŠE ZA GLOBUS Moj program za mlade koji žele Europu bez granica '' Empty Re: '' MOJE PISMO KATARINI M. EKSKLUZIVNO: DALIJA OREŠKOVIĆ PIŠE ZA GLOBUS Moj program za mlade koji žele Europu bez granica ''

Post by red wolf 13/3/2019, 20:14

No to je veliki korak...Vaše religije biste trebali svesti u svoja četiri zida stana ili kuće...Najbolje bi bilo kad biste se oslobodili tih istih religija...Podijele na lijevo i desno biste trebali zaboraviti...Svi biste trebali raditi za Vrstu kojoj pripadate...Bez iznimke...Vaše društvo bi trebalo izgledati poput ''košnice''...Vaš je izbor, da li će ta ''košnica'' biti umjetna ili šupljina debla...  ;)
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15946
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''  MOJE PISMO KATARINI M. EKSKLUZIVNO: DALIJA OREŠKOVIĆ PIŠE ZA GLOBUS Moj program za mlade koji žele Europu bez granica '' Empty Re: '' MOJE PISMO KATARINI M. EKSKLUZIVNO: DALIJA OREŠKOVIĆ PIŠE ZA GLOBUS Moj program za mlade koji žele Europu bez granica ''

Post by Regoč 14/3/2019, 08:22

Dalija je zec, nije ona ozbiljna igračica.

_________________
''  MOJE PISMO KATARINI M. EKSKLUZIVNO: DALIJA OREŠKOVIĆ PIŠE ZA GLOBUS Moj program za mlade koji žele Europu bez granica '' Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

''  MOJE PISMO KATARINI M. EKSKLUZIVNO: DALIJA OREŠKOVIĆ PIŠE ZA GLOBUS Moj program za mlade koji žele Europu bez granica '' Empty Re: '' MOJE PISMO KATARINI M. EKSKLUZIVNO: DALIJA OREŠKOVIĆ PIŠE ZA GLOBUS Moj program za mlade koji žele Europu bez granica ''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum