ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

End je Mrtav

Go down

End je Mrtav Empty End je Mrtav

Post by FRANK 9/3/2019, 16:24

Iskreno se nadam da je lazna vijest. Ali kako kazu Pep je sve vec dogovorio sa Juventusom. End rip.
Postajes ti jedan pravi posteni bianconeri

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

End je Mrtav Empty Re: End je Mrtav

Post by End 9/3/2019, 16:27

pripremljen sam na to već godinama jer vjerojatno hoće još porušiti sve rekorde serie a i onda u mirovinu. nadam se da će izabrati milan ako se uspiju malo trgnuti još..
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

End je Mrtav Empty Re: End je Mrtav

Post by FRANK 9/3/2019, 16:44

End wrote:pripremljen sam na to već godinama jer vjerojatno hoće još porušiti sve rekorde serie a i onda u mirovinu. nadam se da će izabrati milan ako se uspiju malo trgnuti još..
Znade da mu je Juventus vrhunac karijere vece od toga nema. Nista se sa time nemoze usporediti. Juventus je vrhunac vrhunaca. A prevariola to znade

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

End je Mrtav Empty Re: End je Mrtav

Post by Guest 9/3/2019, 17:28

Samo u tako cigansko-lopovskom klubu i može ta prevara da radi. Čerga, čmayern, $hitty. Već je okrenuo triling iz ekipe 6 najgorih klubova na svetu... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

End je Mrtav Empty Re: End je Mrtav

Post by Guest 10/3/2019, 00:53

End je Mrtav 9ea73310
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

End je Mrtav Empty Re: End je Mrtav

Post by darth_vader 10/3/2019, 03:42

darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

End je Mrtav Empty Re: End je Mrtav

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum