ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vuk sa dinare... Vrhunac

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by FRANK 8/3/2019, 15:58

Povremeno bacim oko na psihijatriju zvanu VIP. I prije kojeg vremena neki marcellus objavi link kako je neka sponzorusa znaci drolja optuzila nekog crnog dinamova igraca za fizicki napad. Nesumnjam da je crno govno i to uradilo. Ipak je on crnac. Mada nezalim ni drolju koja je rasirila noge crnom majmunu. I sve to nije bitno i nebi bilo bitno da Vuk sa dinare nije virovali ili ne optuzio HAJDUK da je jadnoj postenoj crnodivljackoj kmici namjerno podvalio drolju koja je sasvim slucajno iz Osijeka naglasavam Osijeka ne iz dalmacije samo da ta ista nasteti Dinamu protiv Benfice i da ocrni dinamove igrace. 
Mislim uvik su klubovi podvaljivali jedni drugima ali ovo je cak i za najveceg hrvatskog heroja koji se odaziva na ime Vuk sa Dinare malo previse.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by RayMabus 8/3/2019, 16:01

Građanski nogometni klub Vuk sa dinare... Vrhunac 1f602

Vuk sa dinare... Vrhunac Iyayi_atiemwen1-290119_1

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by FRANK 8/3/2019, 16:05

RayMabus wrote:Građanski nogometni klub Vuk sa dinare... Vrhunac 1f602

Vuk sa dinare... Vrhunac Iyayi_atiemwen1-290119_1

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Dinamo je najveci hrvatski klub. A ova crncuga je nepotrebna

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by RayMabus 8/3/2019, 16:29

PABLO ESCOBAR wrote:
RayMabus wrote:Građanski nogometni klub Vuk sa dinare... Vrhunac 1f602

Vuk sa dinare... Vrhunac Iyayi_atiemwen1-290119_1

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Dinamo je najveci hrvatski klub. A ova crncuga je nepotrebna
Hrvatski ?!?!?!?

Vuk sa dinare... Vrhunac Gnkdinamo

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by FRANK 8/3/2019, 16:43

Da ovo je sramota da u nasoj svlacionici budu objesene i dvi neprijateljsle zastave smrdije i tzv pederacije

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by FRANK 8/3/2019, 16:45

Ne priokreci temu ovo je tema o marticevu cetniku vuku sa dinare

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by Guest 8/3/2019, 17:11

Koga li taj laže da je hajdukovac i da nije hdz-ovac? :roll Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by RayMabus 8/3/2019, 17:28

NK Dinamo :

Vuk sa dinare... Vrhunac 54576361478006abe4cb97f794a5f797

Eto ti sad osam stranaca u klubovima hrvatske nogometne lige di se ide na ruku menađerima koji trguju sa igračima , e pa eto sad na , samo trpaj


https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/domaci-nogomet/clanak/id/569852/kako-ubijamo-svoju-bazu-u-hnl-u-igra-cak-123-strana-nogometasa-ima-ih-od-ugande-do-gvatemale
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by vuksadinare 8/3/2019, 18:21

PABLO ESCOBAR wrote:Povremeno bacim oko na psihijatriju zvanu VIP. I prije kojeg vremena neki marcellus objavi link kako je neka sponzorusa znaci drolja optuzila nekog crnog dinamova igraca za fizicki napad. Nesumnjam da je crno govno i to uradilo. Ipak je on crnac. Mada nezalim ni drolju koja je rasirila noge crnom majmunu. I sve to nije bitno i nebi bilo bitno da Vuk sa dinare nije virovali ili ne optuzio HAJDUK da je jadnoj postenoj crnodivljackoj kmici namjerno podvalio drolju koja je sasvim slucajno iz Osijeka naglasavam Osijeka ne iz dalmacije samo da ta ista nasteti Dinamu protiv Benfice i da ocrni dinamove igrace. 
Mislim uvik su klubovi podvaljivali jedni drugima ali ovo je cak i za najveceg hrvatskog heroja koji se odaziva na ime Vuk sa Dinare malo previse.
Da si procitao bolje a ne kako ti zelis rekao sam zadruga NH a ne Hajduk kao Hajduk
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by vuksadinare 8/3/2019, 18:24

PABLO ESCOBAR wrote:Ne priokreci temu ovo je tema o marticevu cetniku vuku sa dinare
Ne bi se osvrtao na niske udarce...inace vele da si dezerter i necasno otpusten iz HV-a
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by vuksadinare 8/3/2019, 18:26

Serbia Strong wrote:Koga li taj laže da je hajdukovac i da nije hdz-ovac? :roll Basketball
Hajdukovac sto posto..hdzovac nisam..ne zelim u klubu i oko kluba ljevicare,neradnike,neambiciozne i filozofe...sano rezultati i trofeji parole i govorancije me ne zanimaju..naslusao sam ih se...kriv ovaj kriv onaj..priznam samo rezultate
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by darth_vader 8/3/2019, 18:34

Serbia Strong wrote:Koga li taj laže da je hajdukovac i da nije hdz-ovac? :roll Basketball


Sebe.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by vuksadinare 8/3/2019, 19:11

jasambrend wrote:
Serbia Strong wrote:Koga li taj laže da je hajdukovac i da nije hdz-ovac? :roll Basketball


Sebe.
Samo rezultati kluba me zanimaju dosta mi je dalmatinske filozofije i opravdanja za vlastitu neucinkovitost..ne zelim hajduk u drugij ligi vec u europi..u suprotnom mars u bosansku ligu ili zupanijsku....optuzivat druge da su lopovi a najvise lopova smo dali u svim sferama zivota u hrvatskoj..SAMO REZULTAT HAJDUK SPASAVA
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by darth_vader 8/3/2019, 19:27

Prigodničarski navijač.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by vuksadinare 8/3/2019, 19:29

jasambrend wrote:Prigodničarski navijač.
Nisam...nego mi je pun kurac da svatko silji kurac na nas...zbog debila ala bojan safet i slicni
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by darth_vader 8/3/2019, 19:32

Obrati se Štimcu, Svaguši i Vidoševiću za to stanje..
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by vuksadinare 8/3/2019, 19:47

jasambrend wrote:Obrati se Štimcu, Svaguši i Vidoševiću za to stanje..
Pod svagusom i vidosevicem smo igrali ligu prvaka i euro ligu a sa pod ovom jebenim anarhistima drugu ligu i samo nemoj dugovi i slicno..deset godina je proslo ta nismo duzni bili milijardu eura...nego istina je ta..nitko nece dati novac a da drugi upravlja..nema toga..
.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by darth_vader 8/3/2019, 19:58

A boktejeba... :doh
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by vuksadinare 8/3/2019, 20:24

jasambrend wrote:A boktejeba... :doh
Sta bog te jeba..nije istina pizda vam strinina..podrzavas tu gamad anarhisticku...sad smo druga liga kom se to svidja jebem im sve po spisku..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by Guest 8/3/2019, 22:41

PABLO ESCOBAR wrote:Povremeno bacim oko na psihijatriju zvanu VIP. I prije kojeg vremena neki marcellus objavi link kako je neka sponzorusa znaci drolja optuzila nekog crnog dinamova igraca za fizicki napad. Nesumnjam da je crno govno i to uradilo. Ipak je on crnac. Mada nezalim ni drolju koja je rasirila noge crnom majmunu. I sve to nije bitno i nebi bilo bitno da Vuk sa dinare nije virovali ili ne optuzio HAJDUK da je jadnoj postenoj crnodivljackoj kmici namjerno podvalio drolju koja je sasvim slucajno iz Osijeka naglasavam Osijeka ne iz dalmacije samo da ta ista nasteti Dinamu protiv Benfice i da ocrni dinamove igrace. 
Mislim uvik su klubovi podvaljivali jedni drugima ali ovo je cak i za najveceg hrvatskog heroja koji se odaziva na ime Vuk sa Dinare malo previse.

Gospe Sinjska, daj mu malo pameti!
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vuk sa dinare... Vrhunac Empty Re: Vuk sa dinare... Vrhunac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum