ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

neki novi, stari, klinci

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by £otk@ 2/25/2019, 22:50

marcellus wrote:





vladu vodi srb pupovac a pomaže mu udbaško dite Kenwood Kenon, havc, hina, hrt, mediji, sve udbašija, srbadija doduše manje zadnje vrijeme osim u havcu
Ti se baviš novinarstvom? Onim histeričnim CNN/MSNBC/žutarnji/RTS fake news novinarstvom?

Drži se reportaža sa kulturološkim opservacijama, tu si zbilja fantastičan.

U politici si povodljiv i širiš parole i opće tvrdnje. Travko se zajebavao oko forme, marcel, znaš. Ali ti ne znaš napisati kako on piše, ne zna nitko od nas, a onda i povrh svega, nisi u pravu.

Makar bi volio biti.

£otk@

Posts : 1907
2019-02-12


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by £otk@ 2/25/2019, 22:58

epikur37 wrote:






Iracionalni su, ali stanoviti potencijal imaju, tako da treba držati na oku. U ovom momentu više nego razvaljeni sdp.

Ne mogu okupiti kritičnu masu, bez HDZ-a su zanemariva pojava na pol. sceni.

Lijevo-liberalni centar je druga priča, i bez efekta sinergije skupa imaju cca četvrtinu biračkog tijela, ali nemaju više integrativni faktor. Da ga imaju, bila bi to tijesna utrka, uz pokoje ugadjanje tona navukli bi i Živi zid u postizbornu koaliciju.

Svi drugi scenariji su pobjeda HDZ-a.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by Guest 2/25/2019, 22:58

blago Hrvatskoj... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by AssadNaPodmornici 2/25/2019, 22:59

£otk@ wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
£otk@ wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:


Kako koje, nečiji su preci bili i u sk  a ima ih koje su bile i u ustašama i što sad?

Gluposti.

Danas živimo u demokraciji, nove elite se odgajanju u njoj i stavri idu dalje.

kakve ustaše ovo je sve udba od a do ž
20-godišnjaci u UDBA-i  neki novi, stari, klinci - Page 6 1f602  neki novi, stari, klinci - Page 6 1f602
di su im očevi i djedovi bili. lako ti je to provjeriti. i google je dovoljan
Opasno je generalizirati.

Ne mogu dovoljno naglasiti kako uopće imamo državu zbog politike pomirbe, ne ideologija nego ljudi koji su im služili. Jedni su iznijeli 1991., drugi 1995. Oko svega se u HDZ-u zajebavamo, oko ovoga ne.

Važno je napisati da su to redom okej klinci od kojih sam često čuo, puno češće nego od 40-godišnjaka, “ali to ne koristi Hrvatskoj...”. Iznimno su pametni i konzervativni, i jastrebe, slušaju Olivera, Gibonnija, Natali Dizdar, Miu Dimšić i slično. Možeš ih naći u muzeju i kad nije Noć muzeja, kazalištu, itd.

Neka se oni uče i korigiraju, teren i operativu zasad drže drugi i držati će ga dok i ako ovi budu bili spremni preuzeti i to, ali na pomladjivanje se mora ići.

Još jedna stvar: imamo generacijski jaz u članstvu, relativno malo članova od 35. do 55. godine. Naprotiv imamo starijih od 55 i mladjih od 35 (pa i 25) koliko hoćeš, ali to se mora vidjeti na profilu vodstva stranke.

I ohrabrujemo žene, posebno mlade žene, držimo se 40% kvote (nažalost, ne i sad u LSŽ), ali naše djevojke su poprilično nježne i plahe.
e nemožeš meni prodavati te priče

recimo da znam jednu osobu od navedenih. nije važno koja je. 
ta osoba niti je konzervativna, i bolioju/ga je kurac za HDZ dok je familija nije progurala u HDZ radi toga da dobija plaću a nemora raditi, osim što nije konzervativna, osoba praši na cajke, i boli je kurac za HDZove vrijednosti. 

te priče prodavaj nekome drugome. mi svi ovdje znamo čemu služi ta partija. za krasti i uhljebljivati. i ništa drugo. nemaju oni nikakve vrijednosti osim materijalne, a te materijalne stječu nad ostatkom Hrvata.

državu će razjebati, ali mene boli kurac. Državu ste već sada razjebali da nema vam šanse. Vi neshvaćate da mi ostali ne-HDZovci , nas boli kurac za RH. i mene kao desničara a ljevičare još više. do toga ste došli.
tebi je ova spoznaja šok, jer ja znam neke HDZovce- ekipi je neugodno se družiti sa normalnim ljudima, ekipa se druži samo međusobno, žene se međusobno, namještaju sebi poslove u državnoj administraciji, i tješe se na svojim druženjima , tepaju jedni drugima da su domoljubi, katolici, .. ono kao ona srpska poslovica "mi srbi lažemo, moramo lagati, " tako i HDZovci. 


mislim iskreno boli me kurac za ovu državu, svjestan sam da ste je preuzeli, i da vladate njome, i da cijedite ostatak populacije, ali isto tako nedaj bože nekog sranja, 90% nas ne-HDZovaca od lijevičara, ateista, desničara, liberala, nitko neće nokat dati .. ostat će te vi na državnoj sisi da branite.. uskoro će financijska kriza za koju godinu pa ćemo vas vidjeti..

a tada je moguće da ovi iz ŽZa dođu na vlast, pa će oni dokrajičiti ovo što ste vi započeli 
budi kao Epikur reicmo "takva je situacija , to je realnost, ja sam se snaša preko partijske veze, tako to ide" i bok - a ne ideš prodavati priče 

gle nemoj se sada ljutiti , nisam ja ništa ljut dok ovo pišem, samo ti govorim kakva je realnost :) ne umišljajte vi nešto da ste domoljubi i katolici i konzervativci, kada znamo što ste, i znamo da ste Hrvatsku koja je bila druga ili treća najbogatija zemlja istočne Europe, sveli na zadnju u EU, a biti će nam još gore, jer ste iselili 10% populacije, i dalje uništavate

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20987
2018-06-14


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by epikur37 2/25/2019, 23:01

£otk@ wrote:
epikur37 wrote:






Iracionalni su, ali stanoviti potencijal imaju, tako da treba držati na oku. U ovom momentu više nego razvaljeni sdp.

Ne mogu okupiti kritičnu masu, bez HDZ-a su zanemariva pojava na pol. sceni.

Lijevo-liberalni centar je druga priča, i bez efekta sinergije skupa imaju cca četvrtinu biračkog tijela, ali nemaju više integrativni faktor. Da ga imaju, bila bi to tijesna utrka, uz pokoje ugadjanje tona navukli bi i Živi zid u postizbornu koaliciju.

Svi drugi scenariji su pobjeda HDZ-a.


SDP je prirodna protuteža HDZ-u, kao takva i poželjna,  ali nikad dovoljno dostatna za prevagu, rijetko i iznimno u periodima hdz-ovog dubljeg kompromitiranja.

Ovdje je važno ideološki sačuvati desni centar i već poznatim manevrima obuhvatiti većinu a margina ostaje margina. Premda pokušavaju zabiti klinove.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by Guest 2/25/2019, 23:01

£otk@ wrote:
I ohrabrujemo žene, posebno mlade žene, držimo se 40% kvote

:tu što više low IQ ekipe poput tebe to bolje :popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by Guest 2/25/2019, 23:03

AssadNaPodmornici wrote:
£otk@ wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
£otk@ wrote:
marcellus wrote:

kakve ustaše ovo je sve udba od a do ž
20-godišnjaci u UDBA-i  neki novi, stari, klinci - Page 6 1f602  neki novi, stari, klinci - Page 6 1f602
di su im očevi i djedovi bili. lako ti je to provjeriti. i google je dovoljan
Opasno je generalizirati.

Ne mogu dovoljno naglasiti kako uopće imamo državu zbog politike pomirbe, ne ideologija nego ljudi koji su im služili. Jedni su iznijeli 1991., drugi 1995. Oko svega se u HDZ-u zajebavamo, oko ovoga ne.

Važno je napisati da su to redom okej klinci od kojih sam često čuo, puno češće nego od 40-godišnjaka, “ali to ne koristi Hrvatskoj...”. Iznimno su pametni i konzervativni, i jastrebe, slušaju Olivera, Gibonnija, Natali Dizdar, Miu Dimšić i slično. Možeš ih naći u muzeju i kad nije Noć muzeja, kazalištu, itd.

Neka se oni uče i korigiraju, teren i operativu zasad drže drugi i držati će ga dok i ako ovi budu bili spremni preuzeti i to, ali na pomladjivanje se mora ići.

Još jedna stvar: imamo generacijski jaz u članstvu, relativno malo članova od 35. do 55. godine. Naprotiv imamo starijih od 55 i mladjih od 35 (pa i 25) koliko hoćeš, ali to se mora vidjeti na profilu vodstva stranke.

I ohrabrujemo žene, posebno mlade žene, držimo se 40% kvote (nažalost, ne i sad u LSŽ), ali naše djevojke su poprilično nježne i plahe.
e nemožeš meni prodavati te priče

recimo da znam jednu osobu od navedenih. nije važno koja je. 
ta osoba niti je konzervativna, i bolioju/ga je kurac za HDZ dok je familija nije progurala u HDZ radi toga da dobija plaću a nemora raditi, osim što nije konzervativna, osoba praši na cajke, i boli je kurac za HDZove vrijednosti. 

te priče prodavaj nekome drugome. mi svi ovdje znamo čemu služi ta partija. za krasti i uhljebljivati. i ništa drugo. nemaju oni nikakve vrijednosti osim materijalne, a te materijalne stječu nad ostatkom Hrvata.

državu će razjebati, ali mene boli kurac. Državu ste već sada razjebali da nema vam šanse. Vi neshvaćate da mi ostali ne-HDZovci , nas boli kurac za RH. i mene kao desničara a ljevičare još više. do toga ste došli.
tebi je ova spoznaja šok, jer ja znam neke HDZovce- ekipi je neugodno se družiti sa normalnim ljudima, ekipa se druži samo međusobno, žene se međusobno, namještaju sebi poslove u državnoj administraciji, i tješe se na svojim druženjima , tepaju jedni drugima da su domoljubi, katolici, .. ono kao ona srpska poslovica "mi srbi lažemo, moramo lagati, " tako i HDZovci. 


mislim iskreno boli me kurac za ovu državu, svjestan sam da ste je preuzeli, i da vladate njome, i da cijedite ostatak populacije, ali isto tako nedaj bože nekog sranja, 90% nas ne-HDZovaca od lijevičara, ateista, desničara, liberala, nitko neće nokat dati .. ostat će te vi na državnoj sisi da branite.. uskoro će financijska kriza za koju godinu pa ćemo vas vidjeti..

a tada je moguće da ovi iz ŽZa dođu na vlast, pa će oni dokrajičiti ovo što ste vi započeli 
budi kao Epikur reicmo "takva je situacija , to je realnost, ja sam se snaša preko partijske veze, tako to ide" i bok - a ne ideš prodavati priče 

gle nemoj se sada ljutiti , nisam ja ništa ljut dok ovo pišem, samo ti govorim kakva je realnost :) ne umišljajte vi nešto da ste domoljubi i katolici i konzervativci, kada znamo što ste, i znamo da ste Hrvatsku koja je bila druga ili treća najbogatija zemlja istočne Europe, sveli na zadnju u EU, a biti će nam još gore, jer ste iselili 10% populacije, i dalje uništavate


e takoc..da se pobolda i uCrveni..mozda padne prijedlog zabraniti crvenu boju... lol! lol! lol!

Inace,Bravo Yoda,vrlo mudro sroceno..
ekipa se trudi dokazati kako su oni bogomdani,sto je u biti nebitno...na vlasti treba biti onaj koji nesto cini za drzavu ui narod,makar bio i sam Lucifer..
Ovi sto drze jednu ruku na srcu,a drugu u drzavnoj kasi,dok svira himna,svakako nisu nesto sto ce biti dobro za RH.. :sherlock
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by Guest 2/25/2019, 23:05

Jos se bahate,kako su neoborivi na vlasti...e ako je to neki uspjeh koji treba Hrvatskoj..onda Boze cuvaj Hrvatsku od takvih karakternih profila..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by epikur37 2/25/2019, 23:07

pismejker wrote:Jos se bahate,kako su neoborivi na vlasti...

Treba neka revolucija, malo montirati slike...glad u hrvatskoj...netko da doda rivolvere i opleti :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by Guest 2/25/2019, 23:07

boli me u stvari Kitonja,ja sam svoje nekretnine unovcio,lovu izvukao iz te ..ne znam vise niti kako reci,i sad mi je lova na sigurnom..niti zrna zita neprijatelju.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by epikur37 2/25/2019, 23:10

pismejker wrote:boli me u stvari Kitonja,ja sam svoje nekretnine unovcio,lovu izvukao iz te ..ne znam vise niti kako reci,i sad mi je lova na sigurnom..niti zrna zita neprijatelju.. lol! lol! lol!

važno da si ti nakon Aljaske, Sibira, pičke materine.....sretan kao gastarbajter u Njemačkoj :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by Guest 2/25/2019, 23:12

epikur37 wrote:
pismejker wrote:Jos se bahate,kako su neoborivi na vlasti...

Treba neka revolucija, malo montirati slike...glad u hrvatskoj...netko da doda rivolvere i opleti :D

Ma daleko od toga..nisam ja ekstrem..samo da..kad bi..moglo...da se rodi postenje...a istina je da mnogi gladuju,jos prije negol sam otisao starci su vrpali po kontejnerima,.svojim ocima vidio..covjek se ubio jer nije mogao zelenasu vracati "kredit",a ovaj mu zenu i djecu izbacio na ulicu..
cuveni Micko,ponosni clan HDZ-a koji je na slican nacin postao vlasnik preko 300 nekretnina u RH..Da se covjek pobljuje..gori ste od venecuele....umjetni kurs Kune i clanstvo u EU,vam drze kimu u komadu..jos je jedino Bugarska u EU ispod vas,a vi se busajteu grudi..

Jebe se mene,kad dojdem,za sitnis cu vam iebati kćeri i razvlaciti po hotelskim apartmanima...samo daj.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by Guest 2/25/2019, 23:13

epikur37 wrote:
pismejker wrote:Jos se bahate,kako su neoborivi na vlasti...
Treba neka revolucija, malo montirati slike...glad u hrvatskoj...netko da doda rivolvere i opleti :D
10% stanovništva manje, zatvaranje industrije, uspjeh cheers
treba montirat jer je sve odlično, medi i mlijeko teče

dat će bog, treba se pomolit

nude vam režimski nezavisni mediji alternativu, imate Alexu Wild i Živi zid, nema drugih opcija u medijskom prostoru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by Guest 2/25/2019, 23:15

epikur37 wrote:
pismejker wrote:boli me u stvari Kitonja,ja sam svoje nekretnine unovcio,lovu izvukao iz te ..ne znam vise niti kako reci,i sad mi je lova na sigurnom..niti zrna zita neprijatelju.. lol! lol! lol!

važno da si ti nakon Aljaske, Sibira, pičke materine.....sretan kao gastarbajter u Njemačkoj :)
..hmmm..??? ovo onako,malo vise ad hominem??..
Nebitno..Aljaska,Sibir,vrlo hladne zone,ali i prelijepe,zdrav zivot..u sibiru 300 km od Nvosibirska imam daču,kupio prosle godine..
u Svabiji sam sretan,jer je drzava i Vlast postena,i pravedna prema svakom pojedincu isto...i sretan i zadovoljan moj Epi..
nisu samo oni menthalni konstrukti balkanski,koji su navikli neraditi,bilo mozgom bilo rukama.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by Guest 2/25/2019, 23:15

epikur37 wrote:
pismejker wrote:boli me u stvari Kitonja,ja sam svoje nekretnine unovcio,lovu izvukao iz te ..ne znam vise niti kako reci,i sad mi je lova na sigurnom..niti zrna zita neprijatelju.. lol! lol! lol!

važno da si ti nakon Aljaske, Sibira, pičke materine.....sretan kao gastarbajter u Njemačkoj :)
..hmmm..??? ovo onako,malo vise ad hominem??..
Nebitno..Aljaska,Sibir,vrlo hladne zone,ali i prelijepe,zdrav zivot..u sibiru 300 km od Nvosibirska imam daču,kupio prosle godine..
u Svabiji sam sretan,jer je drzava i Vlast postena,i pravedna prema svakom pojedincu isto...i sretan i zadovoljan moj Epi..
nisu samo oni menthalni konstrukti balkanski,koji su navikli neraditi,bilo mozgom bilo rukama.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by epikur37 2/25/2019, 23:17

pismejker wrote:
epikur37 wrote:
pismejker wrote:boli me u stvari Kitonja,ja sam svoje nekretnine unovcio,lovu izvukao iz te ..ne znam vise niti kako reci,i sad mi je lova na sigurnom..niti zrna zita neprijatelju.. lol! lol! lol!

važno da si ti nakon Aljaske, Sibira, pičke materine.....sretan kao gastarbajter u Njemačkoj :)
..hmmm..??? ovo onako,malo vise ad hominem??..
Nebitno..Aljaska,Sibir,vrlo hladne zone,ali i prelijepe,zdrav zivot..u sibiru 300 km od Nvosibirska imam daču,kupio prosle godine..
u Svabiji sam sretan,jer je drzava i Vlast postena,i pravedna prema svakom pojedincu isto...i sretan i zadovoljan moj Epi..
nisu samo oni menthalni konstrukti balkanski,koji su navikli neraditi,bilo mozgom bilo rukama.. :)

A šta znam, dobro ako ti je dobro.

Meni je isto dobro tu. Čak nemam nikakvu volju za putovanjem. 

Izuzev tjednog krstarenja pacifičkom obalom Aljaske.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by Guest 2/25/2019, 23:20

epikur37 wrote:
pismejker wrote:
epikur37 wrote:
pismejker wrote:boli me u stvari Kitonja,ja sam svoje nekretnine unovcio,lovu izvukao iz te ..ne znam vise niti kako reci,i sad mi je lova na sigurnom..niti zrna zita neprijatelju.. lol! lol! lol!

važno da si ti nakon Aljaske, Sibira, pičke materine.....sretan kao gastarbajter u Njemačkoj :)
..hmmm..??? ovo onako,malo vise ad hominem??..
Nebitno..Aljaska,Sibir,vrlo hladne zone,ali i prelijepe,zdrav zivot..u sibiru 300 km od Nvosibirska imam daču,kupio prosle godine..
u Svabiji sam sretan,jer je drzava i Vlast postena,i pravedna prema svakom pojedincu isto...i sretan i zadovoljan moj Epi..
nisu samo oni menthalni konstrukti balkanski,koji su navikli neraditi,bilo mozgom bilo rukama.. :)

A šta znam, dobro ako ti je dobro.

Meni je isto dobro tu. Čak nemam nikakvu volju za putovanjem. 

Izuzev tjednog krstarenja pacifičkom obalom Aljaske.

Mda..drago mi je da ti je dobro..no,jel tebi ne bi bilo drago da svatko IMA SANSU da mu bude dobro kao i tebi u rH?..O tome se radi..

Tebi je dobo,a drugi...kako Jemeri kazu... DAMN JOE..IM FINE..dakle,tebi je dovboljno da je tebi dobro,a druge tko iebe...

Meni nije dovoljno da je meni dobro,nego volim vidjeti i da je drugima oko mene dobro..a u svabiji sVI imaju priliku da se osiguraju da im bude dobro..

Jos puno pohoda Brodicom ti zelim i da ti bude stvarno dobro.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by Guest 2/25/2019, 23:21

iliti..sretno ti more bilo... :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by epikur37 2/25/2019, 23:24

pismejker wrote:
epikur37 wrote:
pismejker wrote:
epikur37 wrote:
pismejker wrote:boli me u stvari Kitonja,ja sam svoje nekretnine unovcio,lovu izvukao iz te ..ne znam vise niti kako reci,i sad mi je lova na sigurnom..niti zrna zita neprijatelju.. lol! lol! lol!

važno da si ti nakon Aljaske, Sibira, pičke materine.....sretan kao gastarbajter u Njemačkoj :)
..hmmm..??? ovo onako,malo vise ad hominem??..
Nebitno..Aljaska,Sibir,vrlo hladne zone,ali i prelijepe,zdrav zivot..u sibiru 300 km od Nvosibirska imam daču,kupio prosle godine..
u Svabiji sam sretan,jer je drzava i Vlast postena,i pravedna prema svakom pojedincu isto...i sretan i zadovoljan moj Epi..
nisu samo oni menthalni konstrukti balkanski,koji su navikli neraditi,bilo mozgom bilo rukama.. :)

A šta znam, dobro ako ti je dobro.

Meni je isto dobro tu. Čak nemam nikakvu volju za putovanjem. 

Izuzev tjednog krstarenja pacifičkom obalom Aljaske.

Mda..drago mi je da ti je dobro..no,jel tebi ne bi bilo drago da svatko IMA SANSU da mu bude dobro kao i tebi u rH?..O tome se radi..

Tebi je dobo,a drugi...kako Jemeri kazu... DAMN JOE..IM FINE..dakle,tebi je dovboljno da je tebi dobro,a druge tko iebe...

Meni nije dovoljno da je meni dobro,nego volim vidjeti i da je drugima oko mene dobro..a u svabiji sVI imaju priliku da se osiguraju da im bude dobro..

Jos puno pohoda Brodicom ti zelim i da ti bude stvarno dobro.. :)

No, mi smo u slabijem ekonomskom stanju od Njemačke nije usporedivo ali s druge strane po mom mišljenju smo zdravije društvo.

Ljudi su tu doma, malo se treba potruditi, građani a i vlast da bude još bolje, ipak može se.

Ovisi što tko u glavi zamišlja na kraju.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by epikur37 2/25/2019, 23:25

pismejker wrote:iliti..sretno ti more bilo... :starac

Ae planiram za Vis na proljeće i pripremam se ....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by £otk@ 2/25/2019, 23:28

AssadNaPodmornici wrote:
£otk@ wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
£otk@ wrote:
marcellus wrote:

kakve ustaše ovo je sve udba od a do ž
20-godišnjaci u UDBA-i  neki novi, stari, klinci - Page 6 1f602  neki novi, stari, klinci - Page 6 1f602
di su im očevi i djedovi bili. lako ti je to provjeriti. i google je dovoljan
Opasno je generalizirati.

Ne mogu dovoljno naglasiti kako uopće imamo državu zbog politike pomirbe, ne ideologija nego ljudi koji su im služili. Jedni su iznijeli 1991., drugi 1995. Oko svega se u HDZ-u zajebavamo, oko ovoga ne.

Važno je napisati da su to redom okej klinci od kojih sam često čuo, puno češće nego od 40-godišnjaka, “ali to ne koristi Hrvatskoj...”. Iznimno su pametni i konzervativni, i jastrebe, slušaju Olivera, Gibonnija, Natali Dizdar, Miu Dimšić i slično. Možeš ih naći u muzeju i kad nije Noć muzeja, kazalištu, itd.

Neka se oni uče i korigiraju, teren i operativu zasad drže drugi i držati će ga dok i ako ovi budu bili spremni preuzeti i to, ali na pomladjivanje se mora ići.

Još jedna stvar: imamo generacijski jaz u članstvu, relativno malo članova od 35. do 55. godine. Naprotiv imamo starijih od 55 i mladjih od 35 (pa i 25) koliko hoćeš, ali to se mora vidjeti na profilu vodstva stranke.

I ohrabrujemo žene, posebno mlade žene, držimo se 40% kvote (nažalost, ne i sad u LSŽ), ali naše djevojke su poprilično nježne i plahe.
e nemožeš meni prodavati te priče

recimo da znam jednu osobu od navedenih. nije važno koja je. 
ta osoba niti je konzervativna, i bolioju/ga je kurac za HDZ dok je familija nije progurala u HDZ radi toga da dobija plaću a nemora raditi, osim što nije konzervativna, osoba praši na cajke, i boli je kurac za HDZove vrijednosti. 

te priče prodavaj nekome drugome. mi svi ovdje znamo čemu služi ta partija. za krasti i uhljebljivati. i ništa drugo. nemaju oni nikakve vrijednosti osim materijalne, a te materijalne stječu nad ostatkom Hrvata.

državu će razjebati, ali mene boli kurac. Državu ste već sada razjebali da nema vam šanse. Vi neshvaćate da mi ostali ne-HDZovci , nas boli kurac za RH. i mene kao desničara a ljevičare još više. do toga ste došli.
tebi je ova spoznaja šok, jer ja znam neke HDZovce- ekipi je neugodno se družiti sa normalnim ljudima, ekipa se druži samo međusobno, žene se međusobno, namještaju sebi poslove u državnoj administraciji, i tješe se na svojim druženjima , tepaju jedni drugima da su domoljubi, katolici, .. ono kao ona srpska poslovica "mi srbi lažemo, moramo lagati, " tako i HDZovci. 


mislim iskreno boli me kurac za ovu državu, svjestan sam da ste je preuzeli, i da vladate njome, i da cijedite ostatak populacije, ali isto tako nedaj bože nekog sranja, 90% nas ne-HDZovaca od lijevičara, ateista, desničara, liberala, nitko neće nokat dati .. ostat će te vi na državnoj sisi da branite.. uskoro će financijska kriza za koju godinu pa ćemo vas vidjeti..

a tada je moguće da ovi iz ŽZa dođu na vlast, pa će oni dokrajičiti ovo što ste vi započeli 
budi kao Epikur reicmo "takva je situacija , to je realnost, ja sam se snaša preko partijske veze, tako to ide" i bok - a ne ideš prodavati priče 

gle nemoj se sada ljutiti , nisam ja ništa ljut dok ovo pišem, samo ti govorim kakva je realnost :) ne umišljajte vi nešto da ste domoljubi i katolici i konzervativci, kada znamo što ste, i znamo da ste Hrvatsku koja je bila druga ili treća najbogatija zemlja istočne Europe, sveli na zadnju u EU, a biti će nam još gore, jer ste iselili 10% populacije, i dalje uništavate
Ma pa nisam ljut ovo je forum i zajebancija, iako teme znaju biti ozbiljne.

Ovako, to često čujem ovdje. Da prodajem fore i sl. Možda je to imalo smisla na net.hr forumu pred 10-15 godina. Ovdje nema.

Tema je članak, a intencija članka i jest bila da izazove ovakve reakcije. Ja, za razliku od redakcije telegrama, te ljude znam - i ne mogu ih pronaći u ovom opisu.

Bilo bi glupo tvrditi da je Hrvatska tamo gdje bi svi mi željeli da bude. Medjutim, zemlje istočne Europe su strahovito napredovale i napreduju. Nije daleko dan kad će Poljska izdvajati za Italiju.

U tom kontekstu, biti predzadnji u EU 2019. u odnosu na biti drugi iza željezne zavjese 1989. znači da smo, usprkos svemu, u zadnjih 30 godina napravili neke poprilično impresivne stvari - okolnostima usprkos. Ne pristajem ni na crnilo zbog crnila.

Iskreno, samo me jedna kriza zbilja strahovito brine, a to je populacijska kriza. Ima načina da se ona premosti u gospodarstvu i sigurnosti (robotika, e-warfare), ali uzalud svačiji trud ako nećemo iza sebe ostaviti jedno-dvoje kopija. :)

I naravno, čisto eugenički, u inozemstvo nam se odlijeva apsolutno najbolje što smo imali. Nismo daleko od poprilično radikalnih rješenja...

Ostalo je sve premostivo, ali me smeta pesimizam. Evo što nisi vjerojatno čuo. Hrvatska je 2014. povukla 5% sredstava iz EU omotnice. 2018. smo povukli 62%, i jest, još uvijek smo najgori, ali ne zaostajemo za rumunjskih 67-68% za beznadežnih 60-70%, već za jedno 5%. Sa izgledima da već slijedeće godine povučemo 80%, i povećamo si omotnicu u 2021-2027 razdoblju, i to za puno.

U apsolutnim iznosima, danas, uz standardni državni proračun od 10.8 milijardi EUR, imamo i rezervni, razvojni, europski od skoro 8 milijardi EUR godišnje.

Ali to vam nitko ne govori, jel? Važni su F-16 Barak i afera SMS.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

neki novi, stari, klinci - Page 6 Empty Re: neki novi, stari, klinci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum