ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Slovenska inicijativa Peticiju za Tajanijevu ostavku potpisalo 8000 ljudi, među njima su Mesić, Kučan, J. Kosor i Bernardić''

Go down

''Slovenska inicijativa Peticiju za Tajanijevu ostavku potpisalo 8000 ljudi, među njima su Mesić, Kučan, J. Kosor i Bernardić'' Empty ''Slovenska inicijativa Peticiju za Tajanijevu ostavku potpisalo 8000 ljudi, među njima su Mesić, Kučan, J. Kosor i Bernardić''

Post by red wolf 15/2/2019, 20:51

http://novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Peticiju-za-Tajanijevu-ostavku-potpisalo-8000-ljudi-medu-njima-su-Mesic-Kucan-J.-Kosor-i-Bernardic

Ljevica nikad nije bila lišena domoljublja...Domoljublje je nešto sasvim normalno ljevičarima...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''Slovenska inicijativa Peticiju za Tajanijevu ostavku potpisalo 8000 ljudi, među njima su Mesić, Kučan, J. Kosor i Bernardić'' Empty Re: ''Slovenska inicijativa Peticiju za Tajanijevu ostavku potpisalo 8000 ljudi, među njima su Mesić, Kučan, J. Kosor i Bernardić''

Post by AssadNaPodmornici 15/2/2019, 20:52

ja sam na strani fašizma...

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20967
2018-06-14


Back to top Go down

''Slovenska inicijativa Peticiju za Tajanijevu ostavku potpisalo 8000 ljudi, među njima su Mesić, Kučan, J. Kosor i Bernardić'' Empty Re: ''Slovenska inicijativa Peticiju za Tajanijevu ostavku potpisalo 8000 ljudi, među njima su Mesić, Kučan, J. Kosor i Bernardić''

Post by red wolf 15/2/2019, 20:52

AssadNaPodmornici wrote:ja sam na strani fašizma...
Bravo za tebe...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''Slovenska inicijativa Peticiju za Tajanijevu ostavku potpisalo 8000 ljudi, među njima su Mesić, Kučan, J. Kosor i Bernardić'' Empty Re: ''Slovenska inicijativa Peticiju za Tajanijevu ostavku potpisalo 8000 ljudi, među njima su Mesić, Kučan, J. Kosor i Bernardić''

Post by RayMabus 15/2/2019, 20:53

A izdajnik Plenkovic ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

''Slovenska inicijativa Peticiju za Tajanijevu ostavku potpisalo 8000 ljudi, među njima su Mesić, Kučan, J. Kosor i Bernardić'' Empty Re: ''Slovenska inicijativa Peticiju za Tajanijevu ostavku potpisalo 8000 ljudi, među njima su Mesić, Kučan, J. Kosor i Bernardić''

Post by RayMabus 15/2/2019, 21:03

Ti si sine premijer Hrvatske , imaš rok do eu parlamentarnih izbora da ovo potpišeš jer ako neproglasit ću te izdajnikom šta i jesi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

''Slovenska inicijativa Peticiju za Tajanijevu ostavku potpisalo 8000 ljudi, među njima su Mesić, Kučan, J. Kosor i Bernardić'' Empty Re: ''Slovenska inicijativa Peticiju za Tajanijevu ostavku potpisalo 8000 ljudi, među njima su Mesić, Kučan, J. Kosor i Bernardić''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum