ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by RayMabus 13/2/2019, 20:35

Pa pa Srbadijo

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2063915
RayMabus
RayMabus

Posts : 176034
2014-04-11


Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by RayMabus 13/2/2019, 20:41

S ciganima netriba pričat , oni su sami isprovocirali stvar , umisto da svoje profesionalne igrače discipliniraju oni protestnu notu šalju i pričaju o etničkoj mržnji i sad se svi ujedinili pod četnikom Zvezdom da oni neće igrat 200 km od Splita.

Super odjebi jer smo prije 2014 igrali bez vas jadransku ligu pa nije bilo nikakvih problema.

Daleko van kuća i nemojte se više ode vraćat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176034
2014-04-11


Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by vuksadinare 13/2/2019, 20:44

Ih velike stete inako medju prvih pet klubova na tablici nema nijednog srpskog..tri hrvatska i dva crnogorska kluba...zato i hoce napustit ligu..pa mi sve vise dolazi u glavu da je ovaj incident izazvan sa nekom namjerom da se ima razloga napustit ligu jer u njoj nemaju racunicu za razliku od kosarkaske...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by Šandor Winnetou 13/2/2019, 20:53

Velika šteta, idem popiti gemišt u to ime :grin

_________________
Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by RayMabus 13/2/2019, 20:57

Nek se brčkaju na adi Ciganliji.

Tu došli provocirat , izazvali sami incident , onda pišu protestne note , sad oće neke ultimatume da neće oni igrat ode.

Pa nemoj , još bolje , aj piči jebi mater.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176034
2014-04-11


Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by Guest 13/2/2019, 21:00

ne letimo mi iz lige
vec ostavljamo seljobere i primitivce
sto dalje to mirnije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by RayMabus 13/2/2019, 21:02

Normalno da letiš , zadnji ste u nju upali , liga se zove Jadranska a ne Šar planina
Aj vozi.

Sad će fino Šiptari umisto vas uletit , jonsko jadranska regija a vi se brčkajte na Adi Ciganiliji.

Pun mi vas je kurac , bezobrazni ste skroz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176034
2014-04-11


Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by RayMabus 13/2/2019, 21:12

Vi letite pajdo moj , nećete se vi više ovde vratit a ima razlog zašto

Sad će hrvatska mornarica i albanska mornarica razvijat vaterpolo u Albaniji i eto jadranske lige sa zemljama na Jadranu a vi odjebite i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176034
2014-04-11


Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by RayMabus 13/2/2019, 21:22

Evo

https://tangosix.rs/2019/13/02/nato-ce-uloziti-51-milion-evra-u-osavremenjivanje-albanske-vazduhoplovne-baze/

I sad će doć.naša mornarica tamo i reć da osnuju vaterpolo klub Viore za kadete i da taj klub igra u jadranskoj ligi.

Eto vidiš i sad se gubi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176034
2014-04-11


Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by RayMabus 13/2/2019, 21:24

Pa ćemo i na Kosovo isto vaterpolo klub da organiziramo

A bolit će vas šupak radi ovoga sranja samo tako nemaš pojma koliko
RayMabus
RayMabus

Posts : 176034
2014-04-11


Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by vuksadinare 13/2/2019, 21:31

pizzon wrote:ne letimo mi iz lige
vec ostavljamo seljobere i primitivce
sto dalje to mirnije
nema to veze nego neigrate glavne role u ligi kao u kosarkaskoj...jos vas savez je jesenas razmisljao o napustanju lige a incidenata nije bilo...ali me mos samo tako napustit ligu a da nemas neki ozbiljni razlog...i zato mi mekako smrdi da su ova cetvorica vaterpolista sa nekim ciljem izasli van hotela u grad..a dva dana prije iz bg je pustena prica da postoji mogucnost da skupina delija dodje u grad
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by RayMabus 13/2/2019, 21:35

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:ne letimo mi iz lige
vec ostavljamo seljobere i primitivce
sto dalje to mirnije
nema to veze nego neigrate glavne role u ligi kao u kosarkaskoj...jos vas savez je jesenas razmisljao o napustanju lige a incidenata nije bilo...ali me mos samo tako napustit ligu a da nemas neki ozbiljni razlog...i zato mi mekako smrdi da su ova cetvorica vaterpolista sa nekim ciljem izasli van hotela u grad..a dva dana prije iz bg je pustena prica da postoji mogucnost da skupina delija dodje u grad
Ma tko ih jebe , šta se zamaraš , po jedan klub iz Albanije i po jedan sa Kosova i mirna Bosna , može i iz Bosne jedan.

Vaterpolo se igra jer je to razvoj vodenih sportova a ne da četnička Zvezda i Vučic iživljavaju nad Spličanima.

Aj pedala i vozi da vas nevidin više ode.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176034
2014-04-11


Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by immortal 13/2/2019, 21:35

pizzon wrote:ne letimo mi iz lige
vec ostavljamo seljobere i primitivce
sto dalje to mirnije
tko je seljober i primitivac
tko siluje i kolje po Hrvatskoj još 91-95??
saberi se i ne seri više

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by immortal 13/2/2019, 21:37

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:ne letimo mi iz lige
vec ostavljamo seljobere i primitivce
sto dalje to mirnije
nema to veze nego neigrate glavne role u ligi kao u kosarkaskoj...jos vas savez je jesenas razmisljao o napustanju lige a incidenata nije bilo...ali me mos samo tako napustit ligu a da nemas neki ozbiljni razlog...i zato mi mekako smrdi da su ova cetvorica vaterpolista sa nekim ciljem izasli van hotela u grad..a dva dana prije iz bg je pustena prica da postoji mogucnost da skupina delija dodje u grad
Ma tko ih jebe , šta se zamaraš , po jedan klub iz Albanije i po jedan sa Kosova i mirna Bosna , može i iz Bosne jedan.

Vaterpolo se igra jer je to razvoj vodenih sportova a ne da četnička Zvezda i Vučic iživljavaju nad Spličanima.

Aj pedala i vozi da vas nevidin više ode.
da je cijela Hrvatska kao Split i Splićani ne bi nam ni bilo ovako kako nam je
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by RayMabus 13/2/2019, 21:41

Oni će lete iz ove lige u koju su upali 2014 i to cila priča

https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/vodeni-sportovi/clanak/id/589001/hvs-zahtjev-srpskih-klubova-nije-ostvariv-sto-nam-ukazuje-da-zele-istupiti-iz-lige

Vaterpolo se neigra da bi četnička Zvezda radila ovo šta radi , isprovocirali incident , šalju protestne note i onda daju neke ultimatume.

Nećete vi ode više nikad igrat a mi idemo u Albaniju , hrvatska i albanska mornarica , vojni vaterpolo klub za kadete , posli jedan na Kosovu ako oće Bosna jedan i imaš tri države sa po jednim klubom koji će se natjecat.

A vi sebi jebite mater na Adi Ciganliji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176034
2014-04-11


Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by Guest 13/2/2019, 22:19

posteno :)
ustaski smradovi napadnu
igrace u civilnim jaknama
proglase provokaciju :)
jos da im se zvezda izvini
sto su ih splicani jurili, boli nozevima,
udarali metalnim palicama i primorali
da koriste more u febtuaru kao zastitu. plus, to sve bilo malo, nego
mu dovikivali da skine dres ili ce ga
zaklati.
ajde, jebite se !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by immortal 13/2/2019, 22:24

pizzon wrote:primorali
da koriste more u febtuaru kao zastitu. 
naši Hrvatski galebovi ulaze u more i za Novu godinu i ostatak zime
poznajem jednog koji stalno pliva maraton.. nema za njega zime 
nećete valjda kukanjem pokazati kakve ste pichkice
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by darth_vader 14/2/2019, 03:42

Fala kurcu više.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by Ringo10 14/2/2019, 03:47

pizzon wrote:ne letimo mi iz lige
vec ostavljamo seljobere i primitivce
sto dalje to mirnije
MA hajde, sad se ponasate ko neke pizde. Eto vi nekome kenjate za huliganizam, to je vic desetljeca.
Hocete da napustite tu ligu, pa napustite, samo prestanite srat i glumatat neke uvrijedjene moralne vertikale.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by Ringo10 14/2/2019, 03:49

RayMabus wrote:Evo

https://tangosix.rs/2019/13/02/nato-ce-uloziti-51-milion-evra-u-osavremenjivanje-albanske-vazduhoplovne-baze/

I sad će doć.naša mornarica tamo i reć da osnuju vaterpolo klub Viore za kadete i da taj klub igra u jadranskoj ligi.

Eto vidiš i sad se gubi.
MA jebo te NATO i albanske baze. Amerika i NATO svojski upiru da na Balkanu bude novo veliko krvoprolice.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige Empty Re: Perica Bukić : Srbi lete iz regionalne vaterpolo lige

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum