ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Splitski kromanjonci

Page 2 of 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by vuksadinare 11/2/2019, 07:50

bafalo wrote:bracala se javno snebiva a u sebi slavi šta su splićani natamburali zvezdu kad već partizan ne može
:tu

vuksadinare

Posts : 99104
2015-09-08


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by vuksadinare 11/2/2019, 07:53

inace kad se govori o daskama..ovim vaterpolistima zvezde fali brdo daski u glavi kad su izasli u obuci sa zvezdinim amblemima..u jugovini se to nisu usudili ciniti igraci zvezde a ako jesu onda su bili pod debelom milicijskom pratnjom..a ovi dosli izgravati mangupe...nista drugo doli cista provokacija...na neprijatelsjkom teritoriju...to isto da bijelac dođe u harlem sa oznkama KKK...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99104
2015-09-08


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by Guest 11/2/2019, 13:05

Serbia Strong wrote:A naš hajduk jel osudio napad, ili su oni bili organizatori? :roll Basketball
Tupane, dalmatinci su bili organizatori jer samo u Dalmaciji ima toga.  Basketball

Službeni stav udrugu NH po pitanju nasilja je poznat. Tako da se ne tribaju oglašavati svaki put kad se nešto ne tiče same udruge i kluba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by Guest 11/2/2019, 13:27

Serbia Strong wrote:A naš hajduk jel osudio napad, ili su oni bili organizatori? :roll Basketball
Ajme, Bracala, totalno si izgubljen...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by vuksadinare 11/2/2019, 13:41

ićo legenda je sve rekao ne treba dodati ni oduzeti

https://www.youtube.com/watch?v=xV9yZz-AB4o
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99104
2015-09-08


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by Jack Torrance 11/2/2019, 14:40

Bracala, Dalmatincima ne fali par dasaka nego kubik al u ovon slučaju ipak se ostavi falšeg moraliziranja jer ovo šta ode pokušavaš progurat je na jako klimavim nogama :)

Neš ti, kvartovski kloš u omjeru 4 na 3 napa dobro uhranjene, utrenirane i nabildane profi sportaše za koje su mislili da su neki cigani koji su došli na utakmicu, palo prvo ovosezonsko kupanje, niti su pritučeni, na kraju im strada malo ponos i to je to. Ne bi da se ponovila 2012. di su, nakon početnog šoka u Vršcu kad se ustaše nije napadalo, stvari ipak na kraju u NS i BG sile na svoje misto razbijanjem i paljenjem auta na osiguranim parkinzima, lomljenjem buseva te napadima sikirama na obične ljude simpatizere pa noževima na navijače ;)

Da su po Rivi u sportskoj opremi prošetali npr. vaterpolo reprezentativci Srbije dobili bi pokoji pogled priko oka al ja ti garantiran da bi ih ljudi iskulirali a oni koji bi ih pripoznali bi se s njima slikavali. Ja znan da ja sigurno bi, i to s nekolicinom njih, prvo jer su igračine, drugo jer san trenira i obožavan taj sport, i treće jer mi nijedan Srbin nikad ništa loše u životu nije napravija, za razliku od mnogih Hrvata.

Srpski klubovi već godinama gostuju u Splitu u sklopu regionalnih liga pa se nikad ništa nije dogodilo. Kad ulaziš u tuđu kuću pokažeš poštovanje. Ako ne pokažeš dobiješ u jaketu i moš lajat na misec. A ovi krenili su šetnju po gradu u majicama ne nekog random srpskog kluba već Arkanovog čeda i ponosa svih četnika u otadžbini i inostranstvu, na čijim utakmicama redovito dominiraju šetalice i ostala četnička ikonografija, čija je udarna krpa Četnici Sever a nije im mrsko ni okačit tenk poviše onog Bykobapa. Da ne spominjem kako niko ne voli bacat šetnjice, testirat granice i prešetavat se po hrvatskim gradovima ko cigančad, udarat selfije s kurvinim grbom u prvom planu i posli se kurčit po netu uz #zvezdamijesve. Lipo je to gore spomenuti trojac isplanira, majice su ispod jaketa bile spremne, malo sunce, malo kava, malo se slikat ispod palmi i kod fontane dok niko ne gleda te ispast face kad se vrate svom stadu ;)

U samom Beogradu postoji dobar dio di se ne mogu šetat u kurvinim obilježjima, ne znan otkud im ideja da to mogu u Splitu di ljudi očima ne mogu vidit kurvin grb. Da su ovo napravili na rivi u Solunu kod grčke pravoslavne braće dobili bi nožine a ne kupanje

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by vuksadinare 11/2/2019, 15:13

Tu kod nas su ljudi zaboravljivi ili namjerno su zlonamjerni...zna se da ej zvezdi uvijek najteze gostovanje bilo u splitu dijelom i partizanu ali ne toliko kao zvezdi...vise je razloga za to...zvezda se uvijek tretirala kao prosrpski i veliko srpski klub koji je proteziran..drugo...90% srba u dalmaciji je navijalo zvezdu narocito oni oko knina,benkovca,obrovca i dolazilo ih je podosta u split zbog blizine i nerjetko su se bahatili...jer ih je stitila ondasnaj milicija u kojoj su oni vecina bili..a pridruzili su im s eoni iz beograda i bosne...i sa njima je uvijek bilo na noz i vjecno su se vracali iz splita sa porcijom batina...nerjetko ih dobivsi u kninu kad su dosli provocirati i napadati torcidu na prolasku kroz knin kad se islo na gostovanej ili vracalo u split..naravno gro tih navijaca zvezde je zavrsilo u cetnickim postrojbama i cinili su zlocine po dalmaciji...arkanova postrojba je bila sastavljena vecinom od delija...svi viđeniji srpski nacionalisti su navijali za zvezdu...neki igraci zvezde su bili jos za juge prosrpski nastrojeni i nerjetko su bas u splitu provocirali...sve je to ostalo u sjecanju...i zato setat sa zvezdinim amblemima po splitu znaci ili si lud ili si dosao sa nekom smislejnom provokacijom..pa za vrijeme juge nisu smjeli zvezdini igraci u trenirkama setati po splitu ili su bili u hotelu ili u pratnji tadasnje milicije a ne sad se nasli ovi pametnjakovici nesto glumit...ako nisu znali za ono prije mogli su se komotno raspitati u upravi i od starijih zvezdasa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99104
2015-09-08


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by Zeko 11/2/2019, 15:40


[size=34][size=34]Predsjednik Crvene Zvezde Nebojša Čović: 'Split je postao grad slučaj'

"Split je postao grad slučaj, grad kojim upravljaju ekstremne navijačke skupine. Tamo postoji jedna frustracija, a da im nitko ništa ne može. Kod nas se također pojavljuje zamjena teza, jer ako mi kažemo kako stvari stoje, onda ispada da huškamo na nacionalizam. Potpuno sam siguran, uz sav oprez, da ima idiota na svim prostorima u regiji, ali ovo se nikada neće dogoditi u Beogradu i Srbiji. Ovo je bio napad na aktivne sportaše, što je njihov grijeh? Zar je zabranjeno šetati u trenirkama svojeg kluba? Svi Srbi su četnici? Jesu li onda svi tamo ustaše? Gdje je svemu tome kraj? Navijačka grupa Torcida dala je podršku ovih sedam idiota na nedjeljnoj utakmici, znači to nije samo sedam idiota, njih ima puno više. Vjerujem da većina ljudi osuđuje ovaj napad, ali sam zbunjen kada čujem da su ih napali u kafiću, da nitko nije smogao snage da sve to zaustavi. Trebaju se svi političari u regiji zapitati gdje vodi čitav ovakav pristup? Nekad se pitam da li su neki rođeni samo zato da bi mrzili Srbe? Oni stalno imaju halucinacije od Crvene Zvezde", rekao je Čović.[/size]
[/size]

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by Guest 11/2/2019, 16:07

Zeko wrote:

[size=34]Predsjednik Crvene Zvezde Nebojša Čović: 'Split je postao grad slučaj'[/size]



[size=21]"Split je postao grad slučaj, grad kojim upravljaju ekstremne navijačke skupine. Tamo postoji jedna frustracija, a da im nitko ništa ne može. Kod nas se također pojavljuje zamjena teza, jer ako mi kažemo kako stvari stoje, onda ispada da huškamo na nacionalizam. Potpuno sam siguran, uz sav oprez, da ima idiota na svim prostorima u regiji, ali ovo se nikada neće dogoditi u Beogradu i Srbiji. Ovo je bio napad na aktivne sportaše, što je njihov grijeh? Zar je zabranjeno šetati u trenirkama svojeg kluba? Svi Srbi su četnici? Jesu li onda svi tamo ustaše? Gdje je svemu tome kraj? Navijačka grupa Torcida dala je podršku ovih sedam idiota na nedjeljnoj utakmici, znači to nije samo sedam idiota, njih ima puno više. Vjerujem da većina ljudi osuđuje ovaj napad, ali sam zbunjen kada čujem da su ih napali u kafiću, da nitko nije smogao snage da sve to zaustavi. Trebaju se svi političari u regiji zapitati gdje vodi čitav ovakav pristup? Nekad se pitam da li su neki rođeni samo zato da bi mrzili Srbe? Oni stalno imaju halucinacije od Crvene Zvezde", rekao je Čović.

[/size]


Što bi rekla jedna vaša izreka, rugala se sova sjenici. To govno je od čoveka je direktno isceniralo barem 3 navijačka nereda i orgijanja svojih rent a navijača. Svi mi ovde dobro pamtimo kako je organizovao pljuvanje trenera partizana, gađanje kesama sa mokraćom igrača partizana, drmanje koševa, prekid finala kupa PP aparatima, stvaranje atmosfere mržnje u javnosti...


Splitski kromanjonci - Page 2 42a06b10


A ovo je jutros osvanulo na školi u Splitu. Da je išao u školu, možda mu te budalaštine ne bi padale napamet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by Guest 12/2/2019, 09:53

Splitski kromanjonci - Page 2 0c354f10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by Guest 12/2/2019, 10:19

Ja sam osudio napad i osudit ću jer se ipak radi o sportašima, a ne o navijačkom sukobu.

No žalosno je vidjeti tko se sve javlja i tko sve proziva, a raditi od Splita grad slučaj i prikazivati kao da je nešto drugačije nego drugdje je jadno i žalosno i jadni su oni koji to rade. Nalipija sam neke linkove koji to potvrđuju.

Također, jadno je i žalosno da ono paljenje kombija dice-sportaša iz Dalmacije u Zagrebu nije medijski popraćeno niti 10 % koliko ovaj incident, niti se po forumima otvarala posebna tema. A taj incident u Zagrebu je puno veći nego ovaj na splitskoj rivi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by End 12/2/2019, 10:24

dobili su šta su tražili, svaka čast dečkima da ima netko tko je spreman obraniti čast grada i domovine.
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by Guest 12/2/2019, 11:18

isključivi krivac wrote:Ja sam osudio napad i osudit ću jer se ipak radi o sportašima, a ne o navijačkom sukobu.

No žalosno je vidjeti tko se sve javlja i tko sve proziva, a raditi od Splita grad slučaj i prikazivati kao da je nešto drugačije nego drugdje je jadno i žalosno i jadni su oni koji to rade. Nalipija sam neke linkove koji to potvrđuju.

Također, jadno je i žalosno da ono paljenje kombija dice-sportaša iz Dalmacije u Zagrebu nije medijski popraćeno niti 10 % koliko ovaj incident, niti se po forumima otvarala posebna tema. A taj incident u Zagrebu je puno veći nego ovaj na splitskoj rivi.

Jel osudio neko premlaćivanje juniora Osijeka u Splitu? :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by Guest 12/2/2019, 11:23

Serbia Strong wrote:
isključivi krivac wrote:Ja sam osudio napad i osudit ću jer se ipak radi o sportašima, a ne o navijačkom sukobu.

No žalosno je vidjeti tko se sve javlja i tko sve proziva, a raditi od Splita grad slučaj i prikazivati kao da je nešto drugačije nego drugdje je jadno i žalosno i jadni su oni koji to rade. Nalipija sam neke linkove koji to potvrđuju.

Također, jadno je i žalosno da ono paljenje kombija dice-sportaša iz Dalmacije u Zagrebu nije medijski popraćeno niti 10 % koliko ovaj incident, niti se po forumima otvarala posebna tema. A taj incident u Zagrebu je puno veći nego ovaj na splitskoj rivi.

Jel osudio neko premlaćivanje juniora Osijeka u Splitu? :roll
Naravno da je.
A ti si vidim ostao u tom svom svijetu gdje samo Split i Dalmaciju vidiš kao sredine gdje se događaju sranja, gluposti i incidenti. 

Splitski kromanjonci - Page 2 51979969_1405249942945247_1430073446410223616_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-lhr3-1

Jesi li ti osudio ove napade?  :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by End 12/2/2019, 11:29

ono kad niški cigan otvori još jednu temu na kojoj bude našamaran i poslan natrag u septičku  Basketball
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by Tominjo 12/2/2019, 13:15

Nevjerojatno koliko histerije se diglo oko ovog slučaja. Nije im pisalo na čelu da su sportaši. Isto tako su mogli biti navijači. Oni ko da su s
Marsa pali, što im je trebalo da pokazuju Zvezdina obilježja na Rivi. Najviše mi se gade svi ovi silni domaći dušebrižnici i kvazi liberali koji iz jednog običnog incidenta žele napraviti cirkus. Traže da se vlada, premijer predsjednica i ne znam tko sve očituje o nečemu što je slučaj za lokalnu policiju.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by Guest 12/2/2019, 13:43

Sad me je Baka sitija kako su sikire radile po Novom Sadu...
To je bilo za zgražavanje i da se državni vrhovi pozabave s tim...
A svi se uvatili ove gluparije od slučaja...
Stvarno je sve otišlo u kurac...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by Jack Torrance 12/2/2019, 15:46

Bracalina misao i ideja da svi živimo u svitu međusobnog poštivanja i uvažavanja je plemenita, ali nažalost to nije tako. Simbolika je često iznimno važna i u krivim okolnostima izazove svašta. Ljudi se socijalno konformiraju na radnom mistu prema šefu, doma prema ženi, ne vidin šta je to problem kad se dođe u Split ili Beograd. Meni recimo nikad nije palo na pamet Knez Mihajlovom šetat u Hajdukovoj majici ispod jakete. 

A s obzirom da Bracala moj prethodni post na ovoj temi ili nije pročita ili ga nije razumija, nema onda druge nego mu nacrtat

Splitski kromanjonci - Page 2 FB-IMG-1549980111886

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by FRANK 13/2/2019, 13:05

Cetnici otvorili sezonu kupanja u Hrvatskoj. Jeli vam bilo lepo more. Picka vam materina ti ces sa ciganskim oznakama odat po hrvatskom splitu. 
Putuj stoko

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by Guest 15/2/2019, 11:26

KAKVA GREŠKA
NEVJEROJATAN GAF JEDNOG OD VODEĆIH SRPSKIH MEDIJA Na naslovnici objavili napadače na vaterpoliste Zvezde, na jednoj fotografiji torcidaš ubijen 2017.


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/nevjerojatan-gaf-jednog-od-vodecih-srpskih-medija-na-naslovnici-objavili-napadace-na-vaterpoliste-zvezde-na-jednoj-fotografiji-torcidas-ubijen-2017/8383058/

:facepalm
Šta reći. Jadno i žalosno.
I još uvijek se bave s ovim. Prije par dana je jedan navijač Hajduka u Šibeniku brutalno pretučen od 15-ak maskiranih huligana (navijači Šibenika, Funcuti). Osim loklanih medija u Dalmaciji, gotovo da nitko nije medijski ispratio taj slučaj. SRAMOTA!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by Guest 15/2/2019, 11:50

Selektivnost medija te ne bi tribala cudit...
Niti da falsificiraju vijesti koje objavljuju...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski kromanjonci - Page 2 Empty Re: Splitski kromanjonci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum