ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kozmeticki tretmani

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kozmeticki tretmani - Page 2 Empty Re: Kozmeticki tretmani

Post by Guest Thu 7 Feb - 16:23

Otidi u bas profi frizeraj, ne ovaj kvartovski

Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmeticki tretmani - Page 2 Empty Re: Kozmeticki tretmani

Post by EstebanEnrique Sat 9 Feb - 10:05

ja sam jenom isa na cupanje obrva,pa sam odusta ,sad  jos vise rastu pa cesljam :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Kozmeticki tretmani - Page 2 Empty Re: Kozmeticki tretmani

Post by medication Wed 20 Feb - 10:49

kakav je lpg?
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Kozmeticki tretmani - Page 2 Empty Re: Kozmeticki tretmani

Post by Guest Sat 3 Aug - 8:59

sad je sezona branja smilja pa podsjećam na najprirodniju anti age i anti upalnu terapiju smiljem..
kćer mi je imala jako upaljeno lice i nakon što ga je tretirala uljem od smilja domaće proizodnje upala se smirila, ožiljci i fleke na licu nestale 90% nakon pola godine, lice joj je mekano i blistavo.. toplo preporučam svima.. uz to smo za pripravu ulja koristile naše maslinovo ulje, oba sastojka 100% ekološka

mogla bih i ja upotrebljavati ulje od smilja za svoje lice, malo nove mladosti nikada ne fali..  flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmeticki tretmani - Page 2 Empty Re: Kozmeticki tretmani

Post by Guest Sat 3 Aug - 9:16

ULJE  od SMILJA :hearts 
Uberemo  još zatvorene pupoljke smilja, odvojimo  ih od peteljki i dobro ih u mužaru potuckamno tj. gnječimo.. Pripremiti manju  sterilnu staklenku i napunite ju do pola sa zgnječenim pu­poljcima, a do vrha stavimo  ulje sjemena grožđa (u zamjenu može bilo koje hladno prešano ulje kao npr: maslinovo ulje ili kokosovo,  ulje od repice , sezamovo).   Staklenku zatvorimo , stavimo  na sunce i nakon tri tjedna procijedi se  i ponovo pročitajte  recept..bar ja moram podsjetiti se..  Utrljamo ujutro  izmasiramo usput kožu lica ujutro i na­večer. Nakon mjesec dana korištenja smilja, vjerujem da ćete vidjeti odlične rezultate na svom licu. Smatra se ovo ulje kao serum za pomlađivanje lica, bora...
 Ima antialergijsko djelovanje :hearts   Osip na koži  je problem koji pogađa značajan broj ljudi. Ova pojava može biti praćena i bolovima u trbuhu, ali i napadima gušenja, zbog čega treba delovati blagovremeno. Za tu priliku najbolje je koristiti ulje smilja, jer uspešno izlazi na kraj sa uzrocima ali i simptomima alergije.
Uklanja akne, bubuljice i fleke:hearts Ulje od smilja za lice je odličan  saveznik koji vasneće iznevjeriti i oduševiće vas svojom učinkovitošću....uspješno čisti pore kože i uklanja najprijee sve nečistoće koje dovode do njihovih začepljenja. Zatim  hrani tkivo i ćelije, a pri tom ima i smirujući efekt na mesto gdje se nanosi. Ove neugodne  pojave riješit ćemo se za kratko vreme, a koža lica će biti sjajna, meka i  lijepog rezultata za kožu.
Podmlađuje vas i eliminiše bore:hearts  odlično se pokazalo  za bore  kožu na vratu ako imate ovaj divan dar prirode. Rezultati ma najbolje se vide u kada  hoćemo umanjiti , ovaj probl+em , koristite ulje od smilja protiv bora koje je najbolji anti-age preparat.
Vješto uklanja ožiljke:hearts   Tragovi n nastali povredom blem, naročito ukoliko su prisutni na licu. Tretman uklanjanja ožiljaka laserom je zaista skup poduhvat koji često ne daje neke  rezultate. Ulje od smilja za ožiljke se sjajno pokazalo, pošto divno utječe na  regeneraciju stanica i uspješno smanjuje tragove povreda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmeticki tretmani - Page 2 Empty Re: Kozmeticki tretmani

Post by medication Sat 3 Aug - 11:23

Mama mi taman radi ulje od smilja. Imam pigmentacijske mrlje na celu, nadam se da ce pomoc.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Kozmeticki tretmani - Page 2 Empty Re: Kozmeticki tretmani

Post by betty.boop Thu 13 Aug - 20:03

bok cure ! 

ne mogu naci post, a sigurna sam da ste o tome pisale ... dakle zanima me ima li koja od vas one laser aparatice za epilaciju (mislim da egy ima, egyyyy ?! ) 

mislim se uzet, al volila bi jos koji savjet iz prve ruke ... imam i par pitanja, tipa moze li se na sunce nakon tretmana, koliko cesto se blicate, boli li itd ... e, i koju marku imate ?

hvala unaprijed, ako itko ovo uopce vidi :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Kozmeticki tretmani - Page 2 Empty Re: Kozmeticki tretmani

Post by Imagine Breaker Fri 14 Aug - 13:16

Upucao sam se jednom tim pistoljem iz sprdnje dok sw zena epilirala ,pecka ,lvl bolnosti 2/10
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

Kozmeticki tretmani - Page 2 Empty Re: Kozmeticki tretmani

Post by betty.boop Sat 15 Aug - 15:10

ma ja sam bila na trajnoj epilaciji laserom i nije strasno (pazuh i bikoni zona), al ja sam i na tetoviranju zaspala, tako da valjda imam veliku toleranciju na tu bol

ovo ce mi onda bit pizdarija

koju marku/model ti ima zena ? 

navodno su lumee philipsove naj, al ne znam za koji se odlucit kad ih ima masu :/
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Kozmeticki tretmani - Page 2 Empty Re: Kozmeticki tretmani

Post by Imagine Breaker Sat 15 Aug - 17:52

Kozmeticki tretmani - Page 2 20200810

Ti stvarno ocekujes da znam koji ima haha ..eo ovo ..sto god to bilo ^^
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

Kozmeticki tretmani - Page 2 Empty Re: Kozmeticki tretmani

Post by betty.boop Sat 15 Aug - 21:09

hehe, a smisan si ! 

hvala na trudu, kuzim otprilike ;)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Kozmeticki tretmani - Page 2 Empty Re: Kozmeticki tretmani

Post by Guest Sat 15 Aug - 23:24

Imagine Breaker wrote:Kozmeticki tretmani - Page 2 20200810

Ti stvarno ocekujes da znam koji ima haha ..eo ovo ..sto god to bilo ^^
To mi žena ima...
Zadovoljna je...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmeticki tretmani - Page 2 Empty Re: Kozmeticki tretmani

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum