ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/1/2019, 16:30

NBA je totalno propala...
Čak i vise od prevare zvane nogomet...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/1/2019, 16:36

A koji sport nije leglo kurvi i svodnika?!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/1/2019, 17:22

A i to sta kažeš...
Sve je otišlo na kvasinu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 4/1/2019, 17:23

medication wrote:Kakva je vasa Portanova?
 
Bezveze :D

Osim ak bas ne furas samo ono sto je trenutno in.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 4/1/2019, 17:25

Uuot razmisljam..bas bi se sada volila suncat na recimo Filipinima :D
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 4/1/2019, 17:48


ovdje svaki dan suncano na Azurnoj

evo i insta sam napravio, slucajno klikno follow sve^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 4/1/2019, 18:44

kic wrote:
ovdje svaki dan suncano na Azurnoj

evo i insta sam napravio, slucajno klikno follow sve^^

Jel to znači da si follower? Ili stalker?

Bio sam u Nici,Cannesu i Monte Carlu ,pravi mediteranski štih ,samo bez tovara ali sa žabarima
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 4/1/2019, 18:44

fridrih_niche wrote:Ultras vs Kohorta!
:^O

Cak i nije navijački,grad je dno dna ^^
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 4/1/2019, 18:45

fridrih_niche wrote:NBA je totalno propala...
Čak i vise od prevare zvane nogomet...
;)

Bojim se da ce sa mundialom od 48 ekipa unistiti totalno nogomet
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 4/1/2019, 20:14

Imagine Breaker wrote:
kic wrote:
ovdje svaki dan suncano na Azurnoj

evo i insta sam napravio, slucajno klikno follow sve^^

Jel to znači da si follower? Ili stalker?

Bio sam u Nici,Cannesu i Monte Carlu ,pravi mediteranski štih ,samo bez tovara ali sa žabarima

a sve im Englezi izgradili, fukkin bstards^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/1/2019, 22:23

Imagine Breaker wrote:
kic wrote:
ovdje svaki dan suncano na Azurnoj

evo i insta sam napravio, slucajno klikno follow sve^^

Jel to znači da si follower? Ili stalker?

Bio sam u Nici,Cannesu i Monte Carlu ,pravi mediteranski štih ,samo bez tovara ali sa žabarima
Posjetija u prolazu sva tri mista na ekskurziji...
Bili smo udimljeni, činili su se super...
:D

Stali i u Grasseu, kupija materi sve najbolje parfeme za sitnu lovu...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/1/2019, 22:25

Imagine Breaker wrote:
fridrih_niche wrote:NBA je totalno propala...
Čak i vise od prevare zvane nogomet...
;)

Bojim se da ce sa mundialom od 48 ekipa unistiti totalno nogomet
Ma balun je propa prije cca 12-15 godina...
Cisti horor...
Osim Messija, sve mi se gadi...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 6/1/2019, 17:44

Sretan Bozic ,Hristos se rodi :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 6/1/2019, 18:00

Ovi slobodni dani prekratko traju
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/1/2019, 18:20

Guest wrote:Pusto mi je bez veg, elysium, med, zagy, modre, klera, mestra...

Sve dragi ljudi koji vise bas toliko ni ne pisu.


Nadam se da ce vam bozic proci ugodno i lijepo u krugu obitelji.

evo me, nisam ni skužila da je toliko prošlo otkako sam zadnji put bila... mjesec dana valjda affraid 

sretan Božić i Nova Godina svima s malim zakašnjenjem!

meni tako proletili dani/tjedni da sve ne vjerujem da je već 1. mj.

bilo je ludo prije Božića, nakon tako da sam više vremena provela na mobu, nego za kompom pa zanemarih forum i sad treba nadoknaditi sunny   sunny 

većinom je sve po starom, jelo se i pilo sad za vrijeme blagdana i zapravo sam minimalno bila za kompom jer ili smo bili okolo, u gostima, na druženjima ili doma uz board game-ove, čak serije nisu stigle na red! :D

netko je spomenuo onaj osjećaj kad ne možeš spavati od uzbuđenja... e to se upravo dragom i meni desilo pred nepunih 10 dana... frend je išao na operaciju i svi smo iščekivali ishod tako da doslovno tu noć nismo mogli zaspati, refreshali fejs za novosti cijelo vrijeme

a netko je spomenuo i filipine koji su mi od sad na crnoj listi...

ne znam je li se to ikome dogodilo, no evo blokirana mi kartica 10 dana i ovaj tjedan ću dobiti novu

netko mi je par dana prije Božića pokušao izvršiti transakciju preko kartice, s Filipina i obavijest o tome mi je došla na drugi broj koji je rijetko uz mene, tako da sam to vidjela tek na badnjak i u toj ludnici smetnula s uma tako da sam banku stigla nazvati tek prošli petak, sve su blokirali, ništa se nije desilo, no meni nije i dalje jasno kako se to desilo... to je kartica tekućeg koju nikako ne koristim za plaćanje online, za to imam prepaid karticu druge banke, veli žena moguće tijekom kupovine ili na bankomatu da mi je netko ukrao podatke...

to mi se još nikada nije desilo, čak sam razmišljala o promjeni banke, nisam nigdje vidjela nikakav članak o tome da se još nekome takvo što desilo sad u ovom periodu i onak  - wtf!? confused 

kaj je najbolje, taj dan kad su to navodno pokušali, nisam uopće koristila karticu, a ne bih ni skužila da mi je kartica blokirana (i tako se sjetila obavijesti - i nazvati banku) da nisam išla nešto usput kupiti za kaj nisam htjela trošiti gotovinu i 2 put su mi je odbili, sva sreća pa sam imala keš... ma katastrofa, baš mi je bilo bed jer mi se to nikad nije desilo, baš ništa od toga... i moram priznati da je scary shit pomisao da ti je netko negdje pokušao koristiti karticu i ima tvoje podatke... pitaš se kaj je uopće danas više sigurno :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 7/1/2019, 10:28

I tako smo za sada odustali od gledanja stanova. Razum nam jednostavno vristi da situacija s cijenama nije normalna. Sve je isto ko i 2007. Podstanarstvo i dalje. Pa ako sto uleti u meduvremenu, super. Ako ne, sve ok.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 7/1/2019, 11:01

BAs su cijene pocele divljati,da bar nude nesto za tu cijenu.

Bas mi je drago smo gradili sami svoje.
Gledajuci cijene,prosli smo jeftinije nego da smo kupili kucu gotovu
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/1/2019, 15:56

medication wrote:I tako smo za sada odustali od gledanja stanova. Razum nam jednostavno vristi da situacija s cijenama nije normalna. Sve je isto ko i 2007. Podstanarstvo i dalje. Pa ako sto uleti u meduvremenu, super. Ako ne, sve ok.
Evo ti jedan fun fact...
Cijena kvadrata u 2018.-oj za Dubrovnik je skočila za 20 % vise nego šta je bila 2017.-e...
A i tad je bija najskuplji kvadrat u Hrvatskoj i to debelo...
Ajme...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 7/1/2019, 17:37

Mostarski paroh Krulj: Hristos je u svima nama, u bolesnicima, beskućnicima, u migrantima

Paljenjem badnjaka i služenjem svečanih, ponoćnih liturgija pravoslavni vjernici u Mostaru i dolini Neretve dočekali su Božić. Praznik je ovo da čovjek osjeti drugog čovjeka kao svog brata ili sestru, praznik sreće i zajedništva.
Ponoćnu božićnu liturgiju u Hramu Rođenja Presvete Bogorodice u Mostaru predvodio je mostarski paroh Radivoje Krulj, koji je u svojoj besjedi kazao kako je sve nastalo ljubavlju Božijom.

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 190106095.10_xl



"Svojim grijehom Adam je pao i sam postao najamnik na zemlji, da u znoju svom se bori i stvara. Generacije i generacije ljudi i naroda su čekale iskupljenje, a taj čudesni događaj se tako nenametljivo dogodio da Bog s neba siđe u utrobu zemlje, u pećinu", kazao je paroh Krulj.

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 190106095.3_xl



Bog se rađa u utrobi zemlje, pećini, među pastirima, nastavio je paroh te naveo kako se sila Božija pokazuje savršenom u nemoći.

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 190106095.4_xl



"Tako i mi u svom smirenju, ljubavi, odnosu jednima prema drugima crpimo ljubav Božiju i zaista postajemo nasljednici, sinovi. Sin nije najamnik, već nasljednik carstva. Bog je došao da kaže kako je u svakom čovjeku on, on koji je savršeni čovjek i savršeni Bog. Tako je on u onom bolesniku, u onom beskućniku, komšiji, u onim migrantima, ustvari sam Hristos. I naš odnos prema njima je odnos prema njemu", zaljučio je svoju besjedu mostarski paroh Radivoje Krulj.

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 190106095.6_xl



Prije liturgije u dvorištu crkve naložen je badnjak. Badnjak simboliše hrast koji su pastiri doneli u vitlejemsku pećinu gde je rođen Isus i koje je pravedni Josif založio da ugrije hladnu pećinu. Varnice koje su poletjele u nebo su najavile poseban događaj. Takođe, badnjak je najava Časnog krsta Hristovog.

Ponoćne liturgije služene su i u Hramu Vaznesenja Gospodnjeg u Bijelom Polju, Hramu Svetog Vasilija Ostroškog u Blagaju i u Manastiru Žitomisliću.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/mostarski-paroh-krulj-hristos-je-u-svima-nama-u-bolesnicima-beskucnicima-u-migrantima/190106095

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 7/1/2019, 17:49

Hristos se rodi vaistinu :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 8/1/2019, 17:55

ostvario sam danas svoj san ,marljivo sam stedio, i uzeo George Foreman grill :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum