ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Page 13 of 17 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by Guest Thu 17 Jan - 10:50

veber wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:koji odron.
Ko? Mesić? Kažu da on zna ruski. Valjda onih par slogana šta ih je ponavlja 10 godina, a la "neka institucije rade svoj posao"
i još jednu, ne mogu se sad sitit...nešto o resursima... :D

koja kontra u pizdu mile matere evo sav sam se uzrujao moram popit ljekić...
ljekić ti je potreban, daleko od toga da nije. no ti si naš lakmus papir.

ero, ero je stari udbaš i vjetrokaz. kako vjetar puše on se okrene.

što se mene tiče mogu svi hrvati drop dead pogotovo ero. on misli da sam ja ljevičar što li? pa mi puca kontru sa mesićem a ja sam prvi koji bi mesića likvidirao puca mi kurac za mesića i sve rvacke političare. svi isto misle i isti im je cilj i prije i danas: kako nešto pokrasti. iz jednopartijskog jednoumlja prešli su u višepartijsko jednoumlje koje zovu demokracija.

Guest
Guest


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by veber Thu 17 Jan - 10:53

Gnječ wrote:
veber wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:koji odron.
Ko? Mesić? Kažu da on zna ruski. Valjda onih par slogana šta ih je ponavlja 10 godina, a la "neka institucije rade svoj posao"
i još jednu, ne mogu se sad sitit...nešto o resursima... :D

koja kontra u pizdu mile matere evo sav sam se uzrujao moram popit ljekić...
ljekić ti je potreban, daleko od toga da nije. no ti si naš lakmus papir.

ero, ero je stari udbaš i vjetrokaz. kako vjetar puše on se okrene.

što se mene tiče mogu svi hrvati drop dead pogotovo ero. on misli da sam ja ljevičar što li? pa mi puca kontru sa mesićem a ja sam prvi koji bi mesića likvidirao puca mi kurac za mesića i sve rvacke političare. svi isto misle i isti im je cilj i prije i danas: kako nešto pokrasti. iz jednopartijskog jednoumlja prešli su u višepartijsko jednoumlje koje zovu demokracija.
ero se pogubio jer mu je partija propala. ti si munjen.
naravno nisi ljevičar, no ekipa čim im udreš po udbi odmah si ljevičar, zaboravljajući da su do jučer bili u partiji.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by Guest Thu 17 Jan - 10:54

vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
zato jel fata izmisljaga i izmislja te lazno optuzuje...vec sam je sto puta argumentima poklopio i en odustaje..jos vrijeđa...ako joj ne povjerujes...ona kaze mi izdali muslimane?..tuđman u sedmom mjesecu 1991 moli aliju da na neki nacin oteza jna koaj je vec tada kretala iz bh-a u napade na hravtsku i mobilizirajuci tamosnji to te saljuci ih u hrvatsku...alija odgovara 'evo samo sto nisam' a istovremeno potajno salje tunju filipovica i adil zulfikarpasica na tajni sastanak sa slobom u beograd radi postizanaj 'historisjkog srpsko muslimanskog sporazuuma i dogovora'..onda tuđman dijelio sa slobom bh-a...a da ne pricam da je ejdna citava brigada u 5 banjaluckom korpusu koji je napadao zapadnu slavoniju 1991 bila sastavljena od muslimana...koji su se hvalili u kamere kako su dosli tamaniti 'ustase' ko ne vjeruje neka pogleda dokumentarac 'komšije 2'...sa oriđiđi snimkama

sad ti i sora smeta? slabom kurcu svaka dlaka smeta...ali kad vi nju častite uvredama onda je to društveno poželjno ponašanje.
ja je donedavno nisam vrijeđao ali vidim da pomoci nije bilo i sa mojom uljuđenosti prema njoj dapace ona je pocela mene vrijeđati..jos prije dok sam ja to izbjegavao..sto ima granice ima granice

momče, ako si izdržao granate na ratištu i gledao smrti u oči sad se  bojiš jedne žene? da ti nisi falsificirao svoj ratni put?
..ja da se bojim sore?... :D ..nego jednostavno ne mogu odsutjeti na ocigledne lazi bez argumentacije...evo npr..danas jedne ocigledne lazi..abaz arslanagic(uzgred naravno musliman) stvorio hrvatski rukomet? :D ...kao prvo koliko je to bio njena laz govori o tome..da abaz je vrlo malo radio u muskom rukometu gotovo nikako..vec je radio u zenskom rukometu i ne strogo samo u hrvatskoj vec jedan dio..radio je u bh-a,sloveniji,svicarsjkoj isto koliko u hrvatskoj....druga laz abaz arslanagic nije rođen u hercegovini kako je tvrduila vec u derventi..ako vjeruje da ja lazem neka provjeri na wikiju :)

ponekad trebaš shvatiti i priznati samom sebi da sora ima pravo jer je nemoguće da si ti stalno u pravu a ona stalno u krivu. jel tako ustašo? ali jebiga to je mana u rvata neće nikad priznati da su u krivu i da su zajebali. evo ti primjer ološa i kriminalaca u Vladi Krstičevića i don Anemia.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by veber Thu 17 Jan - 11:00

Gnječ wrote: evo ti primjer  ološa i kriminalaca u Vladi Krstičevića i don Anemia.
zanimljivo da kada krade kradezej, govinda ili gangsterčić to je društveno prihvatljivo. jebo majku naši su.
kada sam natipkao kradezejovsku formulu da je F=0 samo je četnik crveni ušao u matematiku, ero i kompanija nisu vidjeli matematičku grešku, yoda me razočarao.


sada je pitanje hoće li izraelci oprostiti mito ili će umanjiti garanciju za 20 milijuna dolara.

ero će nam o avionici tipkat i kako se u ljubljani borio za nezavisnost ercegovine.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by Guest Thu 17 Jan - 11:01

veber wrote:
Gnječ wrote:
veber wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Ko? Mesić? Kažu da on zna ruski. Valjda onih par slogana šta ih je ponavlja 10 godina, a la "neka institucije rade svoj posao"
i još jednu, ne mogu se sad sitit...nešto o resursima... :D

koja kontra u pizdu mile matere evo sav sam se uzrujao moram popit ljekić...
ljekić ti je potreban, daleko od toga da nije. no ti si naš lakmus papir.

ero, ero je stari udbaš i vjetrokaz. kako vjetar puše on se okrene.

što se mene tiče mogu svi hrvati drop dead pogotovo ero. on misli da sam ja ljevičar što li? pa mi puca kontru sa mesićem a ja sam prvi koji bi mesića likvidirao puca mi kurac za mesića i sve rvacke političare. svi isto misle i isti im je cilj i prije i danas: kako nešto pokrasti. iz jednopartijskog jednoumlja prešli su u višepartijsko jednoumlje koje zovu demokracija.
ero se pogubio jer mu je partija propala. ti si munjen.
naravno nisi ljevičar, no ekipa čim im udreš po udbi odmah si ljevičar, zaboravljajući da su do jučer bili u partiji.

dosta puta sam se zapitao kako bi izgledao forum da je SFRJ opstala. što bi ero pisao? hvalospjeve i davorije drugu Titu istim fanatizmom kako danas piše i otvara zilion tema o Kolindi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by Guest Thu 17 Jan - 11:04

veber wrote:
Gnječ wrote: evo ti primjer  ološa i kriminalaca u Vladi Krstičevića i don Anemia.
zanimljivo da kada krade kradezej, govinda ili gangsterčić to je društveno prihvatljivo. jebo majku naši su.
kada sam natipkao kradezejovsku formulu da je F=0 samo je četnik crveni ušao u matematiku, ero i kompanija nisu vidjeli matematičku grešku, yoda me razočarao.


sada je pitanje hoće li izraelci oprostiti mito ili će umanjiti garanciju za 20 milijuna dolara.

ero će nam o avionici tipkat i kako se u ljubljani borio za nezavisnost ercegovine.

vidio ja ali pomislih sigurno računaš rvackom verzijom matematike.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by veber Thu 17 Jan - 11:08

Gnječ wrote:dosta puta sam se zapitao kako bi izgledao forum da je SFRJ opstala. što bi ero pisao? hvalospjeve i davorije drugu Titu istim fanatizmom kako danas piše i otvara zilion tema o Kolindi?
da, to i sam se pitam.
ero bi pisao o titu pjesmice, kleo se u samoupravni socijalizam, bratsvo među narodima i kom partijama, udba svugda. i te spike. ali ni drugi dio te ekipe nije daleko od toga. socijalizam zmijenili katoličanstvo, subnor domovinskim ratom, prava žena s markićkom.

kada ne pizdiš skroz si dobar sugovornik, realan.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by veber Thu 17 Jan - 11:10

Gnječ wrote:vidio ja ali pomislih sigurno računaš  rvackom verzijom matematike.
rvacka matematika poštuje predznake, onadomoljubna koristi F=0 i 100=80

živo me zanima kako će završiti 4%
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by Guest Thu 17 Jan - 11:17

veber wrote:
Gnječ wrote:dosta puta sam se zapitao kako bi izgledao forum da je SFRJ opstala. što bi ero pisao? hvalospjeve i davorije drugu Titu istim fanatizmom kako danas piše i otvara zilion tema o Kolindi?
da, to i sam se pitam.
ero bi pisao o titu pjesmice, kleo se u samoupravni socijalizam, bratsvo među narodima i kom partijama, udba svugda. i te spike. ali ni drugi dio te ekipe nije daleko od toga. socijalizam zmijenili katoličanstvo, subnor domovinskim ratom, prava žena s markićkom.

kada ne pizdiš skroz si dobar sugovornik, realan.

sad je markić i crkva umjesto AFŽ.

pa jebote jednostavno je u komunikaciji se ponašam isto onako kako se sugovornik ponaša prema meni. ako vidim da me netko provocira i jebe u zdrav mozak oplest ću mu rod i porod sve do stoljeća sedmog. ako je sugovornik normalan onda ću i ja bit normalan, ako je sugovornik lud onda ću ja bit još luđi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by veber Thu 17 Jan - 12:28

Gnječ wrote:
veber wrote:
Gnječ wrote:dosta puta sam se zapitao kako bi izgledao forum da je SFRJ opstala. što bi ero pisao? hvalospjeve i davorije drugu Titu istim fanatizmom kako danas piše i otvara zilion tema o Kolindi?
da, to i sam se pitam.
ero bi pisao o titu pjesmice, kleo se u samoupravni socijalizam, bratsvo među narodima i kom partijama, udba svugda. i te spike. ali ni drugi dio te ekipe nije daleko od toga. socijalizam zmijenili katoličanstvo, subnor domovinskim ratom, prava žena s markićkom.

kada ne pizdiš skroz si dobar sugovornik, realan.

sad je markić i crkva umjesto AFŽ.

pa jebote jednostavno je u komunikaciji se ponašam isto onako kako se sugovornik ponaša prema meni. ako vidim da me netko provocira i jebe u zdrav mozak oplest ću mu rod i porod sve do stoljeća sedmog. ako je sugovornik normalan onda ću i ja bit normalan, ako je sugovornik lud onda ću ja bit još luđi.
ziher te nisu primili u pionire. odtud sve tvoje frustracije  :P
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by marcellus Thu 17 Jan - 12:42

veber wrote:
kaya wrote:bio si tri mjeseca u ratu i pises o ta tri mjeseca  25 godina. 
pa jebote ..
bio je 6mjeseci. jedva je čekao da se objavi registar branitelja da narcisoidno pročita svoje ime.
tre, dijagram, mara, alexandar22 i još dio ekipe koji su bili od početka pa do kraja ne mogu se mjeriti sa vučkovim zaslugama, jerbo je sam s boškom buhom oslobodio pola like

rat je oko 6 mjeseci i trajao, od proljeća 92. do oluje se uglavnom sjedilo na čuki i cugalo, ako se ne računa bosna ali govorimo o ratu u hrvatskoj

a nismo ni ti ni ja pozvani kritizirati ratni put nekog tko je bio na prvoj crti 91 jer ni ti ni ja nismo bili, kužiš

_________________
Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by vuksadinare Thu 17 Jan - 12:57

marcellus wrote:
veber wrote:
kaya wrote:bio si tri mjeseca u ratu i pises o ta tri mjeseca  25 godina. 
pa jebote ..
bio je 6mjeseci. jedva je čekao da se objavi registar branitelja da narcisoidno pročita svoje ime.
tre, dijagram, mara, alexandar22 i još dio ekipe koji su bili od početka pa do kraja ne mogu se mjeriti sa vučkovim zaslugama, jerbo je sam s boškom buhom oslobodio pola like

rat je oko 6 mjeseci i trajao, od proljeća 92. do oluje se uglavnom sjedilo na čuki i cugalo, ako se ne računa bosna ali govorimo o ratu u hrvatskoj

a nismo ni ti ni ja pozvani kritizirati ratni put nekog tko je bio na prvoj crti 91 jer ni ti ni ja nismo bili, kužiš
tocno..a ja sam bio u tigrove dosao 24.8.1991...i bio sam do 4.1.1992...sto se tice hrvatske...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by veber Thu 17 Jan - 13:07

marcellus wrote:a nismo ni ti ni ja pozvani kritizirati ratni put nekog tko je bio na prvoj crti 91 jer ni ti ni ja nismo bili, kužiš
na tvoju žalost bio sam.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by veber Thu 17 Jan - 13:15

06.01.1990 mobiliziran u ondašnju miliciju
12.03.1992 demobiliziran jer smo odbili ići u ercegovinu.
(14.03.1992 se oženio)
05.04.1994 stavio se na raspolaganje OS, sjećam se dana jer se ubio Curt.

a, to što ti nisi bio nigdje nije stvar osude, netko je morao i radit.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by vuksadinare Thu 17 Jan - 13:17

veber wrote:06.01.1990 mobiliziran u ondašnju miliciju
12.03.1992 demobiliziran jer smo odbili ići u ercegovinu.
(14.03.1992 se oženio)
05.04.1994 stavio se na raspolaganje OS, sjećam se dana jer se ubio Curt.

a, to što ti nisi bio nigdje nije stvar osude, netko je morao i radit.
ne kuzim ka'k si mogao biti mobiliziran 6.1.1990 u ondasnju miliciju osim ako te nisu poslali na kosovp...znam as u janezi pred kraj 1989 godine mobilizirali u milicju ali zbog prijetnji dolaskom slobinih mitingasa u sloveniju...za kosovo znam da su osamdesetih mobilizirali u miliciju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by veber Thu 17 Jan - 13:25

vuksadinare wrote:
veber wrote:06.01.1990 mobiliziran u ondašnju miliciju
12.03.1992 demobiliziran jer smo odbili ići u ercegovinu.
(14.03.1992 se oženio)
05.04.1994 stavio se na raspolaganje OS, sjećam se dana jer se ubio Curt.

a, to što ti nisi bio nigdje nije stvar osude, netko je morao i radit.
ne kuzim ka'k si mogao biti mobiliziran 6.1.1990 u ondasnju miliciju osim ako te nisu poslali na kosovp...znam as u janezi pred kraj 1989 godine mobilizirali u milicju ali zbog prijetnji dolaskom slobinih mitingasa u sloveniju...za kosovo znam da su osamdesetih mobilizirali u miliciju
gle vuče, svi mi znamo tvoj ratni put.
svi znamo da ti znaš sve o svemu.


ali činjenice su činjenice.


vuče, vuče, nemaš ti pojma.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by vuksadinare Thu 17 Jan - 13:29

veber wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:06.01.1990 mobiliziran u ondašnju miliciju
12.03.1992 demobiliziran jer smo odbili ići u ercegovinu.
(14.03.1992 se oženio)
05.04.1994 stavio se na raspolaganje OS, sjećam se dana jer se ubio Curt.

a, to što ti nisi bio nigdje nije stvar osude, netko je morao i radit.
ne kuzim ka'k si mogao biti mobiliziran 6.1.1990 u ondasnju miliciju osim ako te nisu poslali na kosovp...znam as u janezi pred kraj 1989 godine mobilizirali u milicju ali zbog prijetnji dolaskom slobinih mitingasa u sloveniju...za kosovo znam da su osamdesetih mobilizirali u miliciju
gle vuče, svi mi znamo tvoj ratni put.
svi znamo da ti znaš sve o svemu.


ali činjenice su činjenice.


vuče, vuče, nemaš ti pojma.
pa lijepo te pitaj ako si mobiliziran u milicju 6.1.1990 moze biti jedino razlog da su te poslali na kosovo jer je to bilo vrijeme demonstracija ucestalih na kosovu...te mitingasenja srba..iz tog razloga janezi su mobiizirali u svoju miliciju..tada...jerbo tad nije bilo hrvatske policije ili redarstva pod hrvatskim grbom.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by Guest Thu 17 Jan - 13:33

eeeee...da ste vi ratovali kao ovi u siriji kozojebi,danas bi Balkan bio mrtav i pust...mnogi se uhljebili u sluzbama,efektivno stvarnog picvajza je bilo ,kako je Marc rekao,i to je to..ajd ti svaki dan kupi guzicom vlagu negdje u sumi ili na vewlebitu jaja i noge podapiri Štokom,da se ne usmrdis..bljak..!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by vuksadinare Thu 17 Jan - 13:35

veber kad ovo ero procita da si mobiliziran bio u omrazenu yu miliciju... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by veber Thu 17 Jan - 13:37

vuksadinare wrote:pa lijepo te pitaj ako si mobiliziran u milicju 6.1.1990 moze biti jedino razlog da su te poslali na kosovo jer je to bilo vrijeme demonstracija ucestalih na kosovu...te mitingasenja srba..iz tog razloga janezi su mobiizirali u svoju miliciju..tada...jerbo tad nije bilo hrvatske policije ili redarstva pod hrvatskim grbom.. :)
mislim, uđem u raspravu s idiotom. kao i ero iz novog mesta.

ti bulazniš konstantno. po sebi si odredio vrijeme. do tebe i od tebe.


ti a priori dovodiš u pitanje druge ljude koji su samozatajni i ne trkeljaju o "ratnom putu" ovdje su trojica ljudi koji su jebeno prošli rat i rijetko kad pišu o tome. ali ti se hvališ kao da si berlin osvojio.

da si bio u vukovaru ili tri put bio ranjen ili prošao petrinju, dvor na uni...
...šutio bi, a ti nastavi dalje o "ratnom putu"
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by veber Thu 17 Jan - 13:39

vuksadinare wrote:veber kad ovo ero procita da si mobiliziran bio u omrazenu yu miliciju... :)
ti očito ne poznaješ kronologiju.
JNA>Milicija>Policija>ATJL
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod - Page 13 Empty Re: Krstičević podivljao u saboru , divljački bacio maketu aviona o pod

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 17 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum