ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by Guest 22/10/2015, 20:08

Kako ne shvaćate?...Ušli su vam u mozak...I postali ste njihovi...Poput lutaka ste na koncu...

Guest
Guest


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by Guest 22/10/2015, 20:12

Zena bez djece je kao gulash bez vina....mdaaa... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by Guest 22/10/2015, 20:13

bogomdani wrote:Zena bez djece je kao gulash bez vina....mdaaa... :clown
ovo je udar na čovjeka...@sveče, barem jednom budi svetac... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by epikur37 22/10/2015, 20:13

red wolf wrote:Kako ne shvaćate?...Ušli su vam u mozak...I postali ste njihovi...Poput lutaka ste na koncu...
ajme
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by Guest 22/10/2015, 20:14

epikur37 wrote:
red wolf wrote:Kako ne shvaćate?...Ušli su vam u mozak...I postali ste njihovi...Poput lutaka ste na koncu...
ajme
Baš tako...Zato su i uspjeli...Umijeće ratovanja...Praksa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by dijagram 22/10/2015, 20:16

ezekijel je u pravu
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by Guest 22/10/2015, 20:17

dijagram wrote:ezekijel je u pravu
Otkrit ću ti tajnu @Dijagram, oni misle da sam na onoj drugoj strani...Ali, nisam... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by Guest 22/10/2015, 20:18

red wolf wrote:
bogomdani wrote:Zena bez djece je kao gulash bez vina....mdaaa... :clown
ovo je udar na čovjeka...@sveče, barem jednom budi svetac... ;)
Davno sam bio svetac..sad sam uzvisen na polozaj bogomdane Emanacije..koji udar na covjeka..Zena ima moc da obnavlja covjecanstvo..u vecini to i rade,u manjini samozive bičezi to ignoriraju,odaju se politici,pa jos i tu useru perspektivu covjecanstvu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by Guest 22/10/2015, 20:19

bogomdani wrote:
red wolf wrote:
bogomdani wrote:Zena bez djece je kao gulash bez vina....mdaaa... :clown
ovo je udar na čovjeka...@sveče, barem jednom budi svetac... ;)
Davno sam bio svetac..sad sam uzvisen na polozaj bogomdane Emanacije..koji udar na covjeka..Zena ima moc da obnavlja covjecanstvo..u vecini to i rade,u manjini samozive bičezi to ignoriraju,odaju se politici,pa jos i tu useru perspektivu covjecanstvu..
Auuuu...Isprali ti mozak do kraja...Nema od tebe više ništa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by Stribor 22/10/2015, 20:21

Le Roi Soleil wrote:
gargamel0101 wrote:
Majčinstvo nije "prirodna" uloga žena, već koncept, društvena uloga nametnuta ženama.

:)

:)
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by Guest 22/10/2015, 20:22

red wolf wrote:
bogomdani wrote:
red wolf wrote:
bogomdani wrote:Zena bez djece je kao gulash bez vina....mdaaa... :clown
ovo je udar na čovjeka...@sveče, barem jednom budi svetac... ;)
Davno sam bio svetac..sad sam uzvisen na polozaj bogomdane Emanacije..koji udar na covjeka..Zena ima moc da obnavlja covjecanstvo..u vecini to i rade,u manjini samozive bičezi to ignoriraju,odaju se politici,pa jos i tu useru perspektivu covjecanstvu..
Auuuu...Isprali ti mozak do kraja...Nema od tebe više ništa...
jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by epikur37 22/10/2015, 20:22

red wolf wrote:
dijagram wrote:ezekijel je u pravu
Otkrit ću ti tajnu @Dijagram, oni misle da sam na onoj drugoj strani...Ali, nisam... ;)

A možda je i dijagram na toj strani, jel se viđate tamo :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by gargamel0101 22/10/2015, 20:24

Hik
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by Guest 22/10/2015, 20:24

epikur37 wrote:
red wolf wrote:
dijagram wrote:ezekijel je u pravu
Otkrit ću ti tajnu @Dijagram, oni misle da sam na onoj drugoj strani...Ali, nisam... ;)

A možda je i dijagram na toj strani, jel se viđate tamo :D
Ne znam...Tvoj mozak je povodljiv, posebice zbog nekontroliranog korištenja vina...Kako ti zaključuješ nakon svega, nisam siguran...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by Regoč 22/10/2015, 20:25

Prihvatljiv bi bio izričaj da majčinstvo nije jedina uloga žene, ali da nije uopće je teški kretenizam.

_________________
Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by Guest 22/10/2015, 20:31

Stribor wrote:
Le Roi Soleil wrote:
gargamel0101 wrote:
Majčinstvo nije "prirodna" uloga žena, već koncept, društvena uloga nametnuta ženama.

:)

:)

Dakako, očinstvo je također nametnuto.

Prava sloboda: dopustiti da muškarac bude majka a žena otac.

I Boga obično zovemo Ocem ali to je diskriminacija. Ona - tako ćemo zvati Božansko. A Majka Božja - neka bude Otac. Otac Sinu Božjemu ovaj Kćeri Njegovoj ovaj Njenoj king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by neva 22/10/2015, 20:41

Zanimljivo su prevrtljive ove feministice, okreću ploču kako im paše i onako kako to ženama potencijalno donosi najviše koristi, pa je jednom ključna stvar u poštivanju žene njezina apsolutna volja i individualni izbori, a drugi put je to najednom kolektivizam i zajednica. 

Pa piše:

"Konzervativcima i libertarijancima se očito malo pomiješalo jer – budući isključivo površni i nedorasli zadatku – nisu u stanju razumjeti da su izvori feminizma antikapitalistički/antipatrijarhalni. Jedini stvarni "izbor" žena da rađaju i budu majke može isključivo slijediti iz kolektivističke odgovornosti, uz puna rodiljno-roditeljska prava, trajnu zaposlenost, rasterećenje od kućanskog rada, dostupnu kvalitetnu hranu, javno osigurano žensko reproduktivno zdravlje, javno osiguranu njegu djece itd."

Drugim riječima, ovdje se iznosi svojevrsna feministička društvena ucjena--budući da je kao polazna premisa postavljena tvrdnja kako ženi majčinstvo nije prirodno, iz toga je izveden zgodan spin: znači, ako društvo, kolektiv treba i želi da žene rađaju, onda nam mora služiti, mora nas izdignuti u posebno zaslužni i povlašteni stalež koji treba imati na raspolaganju sve što poželi, od punih rodiljno-roditeljskih prava (znači, ne radiš ako ne želiš), preko zaposlenosti i kvalitetne hrane, do služavki u kući i dadilja uz djecu.

Milina :x B-)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by gargamel0101 22/10/2015, 20:42

Le Roi Soleil wrote:
Stribor wrote:
Le Roi Soleil wrote:
gargamel0101 wrote:
Majčinstvo nije "prirodna" uloga žena, već koncept, društvena uloga nametnuta ženama.

:)

:)

Dakako, očinstvo je također nametnuto.

Prava sloboda: dopustiti da muškarac bude majka a žena otac.

I Boga obično zovemo Ocem ali to je diskriminacija. Ona - tako ćemo zvati Božansko. A Majka Božja - neka bude Otac. Otac Sinu Božjemu ovaj Kćeri Njegovoj ovaj Njenoj king
Prava sloboda za muškarce bi ti bila ono što imaš kod američkih crnaca. 75% crnkinja su samohrane majke. Crnjo dođe, crnjo oplodi i crnjo ode. Zapravo čini mi se da Čakardićka to hoće, jer uprotivnom ona i njoj slični ostaju bez posla, jer većina tih crnkinja ovise o državi. Naravno većina te djece su delikventi.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by Guest 22/10/2015, 20:44

r_nevjesta wrote:Zanimljivo su prevrtljive ove feministice, okreću ploču kako im paše i onako kako to ženama potencijalno donosi najviše koristi, pa je jednom ključna stvar u poštivanju žene njezina apsolutna volja i individualni izbori, a drugi put je to najednom kolektivizam i zajednica. 

Pa piše:

"Konzervativcima i libertarijancima se očito malo pomiješalo jer – budući isključivo površni i nedorasli zadatku – nisu u stanju razumjeti da su izvori feminizma antikapitalistički/antipatrijarhalni. Jedini stvarni "izbor" žena da rađaju i budu majke može isključivo slijediti iz kolektivističke odgovornosti, uz puna rodiljno-roditeljska prava, trajnu zaposlenost, rasterećenje od kućanskog rada, dostupnu kvalitetnu hranu, javno osigurano žensko reproduktivno zdravlje, javno osiguranu njegu djece itd."

Drugim riječima, ovdje se iznosi svojevrsna feministička društvena ucjena--budući da je kao polazna premisa postavljena tvrdnja kako ženi majčinstvo nije prirodno, iz toga je izveden zgodan spin: znači, ako društvo, kolektiv treba i želi da žene rađaju, onda nam mora služiti, mora nas izdignuti u posebno zaslužni i povlašteni stalež koji treba imati na raspolaganju sve što poželi, od punih rodiljno-roditeljskih prava (znači, ne radiš ako ne želiš), preko zaposlenosti i kvalitetne hrane, do služavki u kući i dadilja uz djecu.

Milina :x B-)
Upravo tako u većini, ali ne i neki tvoji zaključci...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by Guest 22/10/2015, 20:48

gargamel0101 wrote:
Le Roi Soleil wrote:
Stribor wrote:
Le Roi Soleil wrote:
gargamel0101 wrote:
Majčinstvo nije "prirodna" uloga žena, već koncept, društvena uloga nametnuta ženama.

:)

:)

Dakako, očinstvo je također nametnuto.

Prava sloboda: dopustiti da muškarac bude majka a žena otac.

I Boga obično zovemo Ocem ali to je diskriminacija. Ona - tako ćemo zvati Božansko. A Majka Božja - neka bude Otac. Otac Sinu Božjemu ovaj Kćeri Njegovoj ovaj Njenoj king
Prava sloboda za muškarce bi ti bila ono što imaš kod američkih crnaca. 75% crnkinja su samohrane majke. Crnjo dođe, crnjo oplodi i crnjo ode. Zapravo čini mi se da Čakardićka to hoće, jer uprotivnom ona i njoj slični ostaju bez posla, jer većina tih crnkinja ovise o državi. Naravno većina te djece su delikventi.

Mah, bez obzira što si rekao neke činjenice ovo je rasizam. Za pokoru nešto klasično, Psalam 51 ("Ispovijed raskajana grešnika"):

Smiluj mi se, Bože, po milosrđu svome,
po velikom smilovanju izbriši moje bezakonje!

Operi me svega od moje krivice,
od grijeha me mojeg očisti!

Poškropi me izopom da se očistim,
operi me, i bit ću bjelji od snijega

:|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by Guest 22/10/2015, 20:49

U nekim protestantskim crkvama SAD-a ovo "bjelji od snijega" je izbačeno, jer ima rasistički prizvuk.

Kao i "Otac, Sin i Duh Sveti" - zamijenjeno spolno neutralnim terminima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majčinstvo nije prirodna uloga žena - Page 2 Empty Re: Majčinstvo nije prirodna uloga žena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum