ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by RayMabus Fri 21 Dec - 15:06

Mene nezanima Sirija , ako ćete iskreno može je Putin cijelu uzet no ne sad 

Moramo prvo napravit sukob eu i turske dakle eu štiti Kurde a Erdogan ih napada

To je bitno

RayMabus

Posts : 175953
2014-04-11


Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by Leviathan2 Fri 21 Dec - 15:32

AssadNaPodmornici wrote:
Leviathan2 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ja sam  u siriji na strani assada i sirije, a u ukraini sam na strani.. ukraine..
khm khm :)
joda, de nemoj sad forsirat stvari
eo mi svi zaboravili sto je bilo prije osim zlopamtila alfe :)
shuti jebate :P
:D

ali neznam šta nije jasno. cijelo vrijeme na forumu govorim iskreno. ako tko ne laže na forumu onda sam to ja.
druga je stvar, to što kada su rusi krenuli u Siriji(što je dobar potez) svi ste vi govorili da je rat gotov u "3 dana, 3tjedna, 3mjeseca" i tako, jedini sam ja napisao da će rat trajati još godinama da će Rusi pomoći Assadu da ostvari dominaciju i da će vjerojatno na kraju doći do podjele Sirije. I gle čuda točno se to dogodilo. Assad je najjača frakcija, ali i dalje ne drži (za sada) cijelu zemlju pod kontrolom, velik dio Sirije  nekih 30% teritorija drže Američki  Kurdi, 10% Erdoganovi kanibali, i 45% Assad, a 5% ostatak malo isis, kanibali uz granicu sa jordanom itd.. dakle jedini sam u suštini pogodio kako će se stvari razvijati, i zato odjedanput ljudi misle da sam bio kontra Assada jer sam rekao da ulaskom Rusije rat neće trajati 3 dana, nego još par godina :/ 

i da , cijelo vrijeme navijam za Assada. I plus , recimo da se Kurdi povuku.
Na mjestu Assada, bili 40% teritorija imao radije - Trumpa i Kurde, ili Erdogana i Kanibale. Dakle situacija je još daleko od kraja. Erdogan je zapiša velik komad Sirije, a ako USA ode , već čitam  a da kanibali otvaraju šampanjac radi odlaska Amerikanaca da planiraju napad na Kurdski teritorij 
hehehe, nes nigdje naci da sam napisao u 3 dana gotov rat,  u biti bi vec bio gotov da se erdogan nije umjesao i ameri, ameri zapisaoli kurdski dio a erdo idlib a putko bi nebi, mada kako je ostro krenuo u siriji da je nastavio takvim tempom mogao je doci i do meke,
a kanibali se raduju, sad ovisi dokle, sirijsko stanje jos nije ni blizu gotovo da bi se zacementiralo i podjelio teritorij,
u biti rusi cekaju da erdogan sjebe kozojebe u idlibu da bi se nekako situacija rjesila s postupnom integracijom, erdo usput koristi kozojebe da se obracuna s kurdima koji su mu trn u peti, rusi za sad skupa s asadom trljaju ruke i pustaju nek se kolju
u biti vec se sklapaju neki ugovori za investiranja u siriji i rusa i kinezica,
kad pogledas s druge strane, assadu je dosta i ovo sto ima da radi normalno, jedared kad se pocne radit i gradit kod asada, kozojebi ce sami doci moljakat za posao jel ih nece ni erdogan pokrivat , a kurdi, kurdi ko kurdi, ni vrit ni mimo kak bi zagorci rekli
jednostavno se zajebu a to im u krvi, staljin im je vec nudio kurdistan nekad davnoal su ga otpilali i poceli shurovat sa amerima i britsima,  pa ih je odjebo
sad ih je i putko otpilio lagano a u startu su imali otvorene karte kod putka, cak su i neko predstavnistvo otvorili u moskvi
plus sto ih je putko gurao u pregovore i zamjerao se turcadiji
sad ih vise niko ne zove nit spominje

a tebe malo zajebavamo jel si bio veliki navijac umjerenih kanibala i njihovih tow akcija :D

_________________
Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by Leviathan2 Fri 21 Dec - 15:35

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
Da , otkrili su veliko nalazište nafte i plina u Novom Meksiku i sad mogu izrovat cijeli Bliski istok da cijena nafte skoči a Kinezi ostanu bez nafte

dečki poraz je poraz, vaši su popušili. nema vrludanja...evo ero se i ne javlja na temu :D
Trump nije popušio ništa, Amerika je prikjučer otkrila najveće nalazište nafte i plina u Novom Meksiku

Povlači 2000 vojnika iz Sirije , Kurde će iz Sirije branit dronovima a Francuzi ako će slat kopnene trupe tamo samo izvolite , direktni sukob EU i Turske

Je ali vi ste geopolitički podržavali američku agresivnu politiku na bliskom istoku  i u ukrajini, kleli se u amerovehabite i kurde...kad ono dobro vas je ispleskalo :D
Ja ti to tako negledam , moj neprijatelj je Turska

Ako Francuzi tj EU pošalje svojih 2000 vojnika da zamjeni Amere ja sam pobjedio

Direktni vojni sukob eu i turske
eno grci i turcadija poceli da se krve oko nekih otoka opet
grci prijete da ce sravnat otok sa zemljom ako turci stave nogu na njega

_________________
Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by Leviathan2 Fri 21 Dec - 15:36

RayMabus wrote:Mene nezanima Sirija , ako ćete iskreno može je Putin cijelu uzet no ne sad 

Moramo prvo napravit sukob eu i turske dakle eu štiti Kurde a Erdogan ih napada

To je bitno
jebo kurde
turke i grke na megdan

_________________
Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by RayMabus Fri 21 Dec - 15:38

Jučer su Turci opet povrijedili grčki zračni prostor

Šuti jbte ovo američko povlačenje iz Sirije nam je upalo ka sikira u med ako Francuzi zagrizu udicu pa inzistiraju na eu vojsci koja će štitit Kurde u Siriji

Eu vs Turska
RayMabus
RayMabus

Posts : 175953
2014-04-11


Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by vuksadinare Fri 21 Dec - 15:38

man'te se bliskog istoka imamo ga u susjedstvu :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99111
2015-09-08


Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by RayMabus Fri 21 Dec - 15:39

Leviathan2 wrote:
RayMabus wrote:Mene nezanima Sirija , ako ćete iskreno može je Putin cijelu uzet no ne sad 

Moramo prvo napravit sukob eu i turske dakle eu štiti Kurde a Erdogan ih napada

To je bitno
jebo kurde
turke i grke na megdan
Al moramo prvo Francusku navuć u sukob
RayMabus
RayMabus

Posts : 175953
2014-04-11


Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by Leviathan2 Fri 21 Dec - 15:40

RayMabus wrote:
Leviathan2 wrote:
RayMabus wrote:Mene nezanima Sirija , ako ćete iskreno može je Putin cijelu uzet no ne sad 

Moramo prvo napravit sukob eu i turske dakle eu štiti Kurde a Erdogan ih napada

To je bitno
jebo kurde
turke i grke na megdan
Al moramo prvo Francusku navuć u sukob
ma jebo francusku, nostradamus je rekao da ce ionako najebat :)

_________________
Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by RayMabus Fri 21 Dec - 15:42

Leviathan2 wrote:
RayMabus wrote:
Leviathan2 wrote:
RayMabus wrote:Mene nezanima Sirija , ako ćete iskreno može je Putin cijelu uzet no ne sad 

Moramo prvo napravit sukob eu i turske dakle eu štiti Kurde a Erdogan ih napada

To je bitno
jebo kurde
turke i grke na megdan
Al moramo prvo Francusku navuć u sukob
ma jebo francusku, nostradamus je rekao da ce ionako najebat :)
Oće ali to je unutar Francuske , prvo ih triba navuć protiv Turske
RayMabus
RayMabus

Posts : 175953
2014-04-11


Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by RayMabus Fri 21 Dec - 15:45

Ako se sad pojavi Isil u Siriji a oće a imaš napade u Francuskoj to je odlična navlakuša da eu parlament odobri slanje trupa u istočnu Siriju protiv Isila

U praksi Kurdi saveznici

Eu vs Turska
RayMabus
RayMabus

Posts : 175953
2014-04-11


Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by crvenkasti Fri 21 Dec - 15:50

Bez obzira što su Ameri odvratni i sebični, ipak su bili sposobni držati tolike godine Europu mirnom i stabilnom.

Kad Ameri odu, ove europske pizde i nesposobnjakovići će se toliko svi međusobno posvađati i ratovati na se strane, da će uništiti i razjebati cijeli kontinent skup sa svim državama.

A sumnjam da Rusi ili Kinezi imaju ambicije da ih oni drže na uzdi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28775
2014-04-17


Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by RayMabus Fri 21 Dec - 18:45

Nijemci se uzrujali jer shvačaju da će morat iz svog đepa financirat neke vojne snage doli ako žele to kontrolirat

https://www.advance.hr/vijesti/njemacka-zabrinuta-zbog-americkog-povlacenja-iz-sirije-tko-ce-sada-izvesti-pritisak-na-damask-u-fazi-post-ratnih-pregovora/


Trump jebe nevadi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175953
2014-04-11


Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by Ringo10 Fri 21 Dec - 18:48

RayMabus wrote:Nijemci se uzrujali jer shvačaju da će morat iz svog đepa financirat neke vojne snage doli ako žele to kontrolirat

https://www.advance.hr/vijesti/njemacka-zabrinuta-zbog-americkog-povlacenja-iz-sirije-tko-ce-sada-izvesti-pritisak-na-damask-u-fazi-post-ratnih-pregovora/


Trump jebe nevadi
A šta koji kitomir oni imaju kontrolirat i ko njih pita ko će i kako u Siriji vladat.

Nevjerojatno koliko ti majmuni zapadni sebi daju za pravo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by dijagram Fri 21 Dec - 18:48

RayMabus wrote:Nijemci se uzrujali jer shvačaju da će morat iz svog đepa financirat neke vojne snage doli ako žele to kontrolirat

https://www.advance.hr/vijesti/njemacka-zabrinuta-zbog-americkog-povlacenja-iz-sirije-tko-ce-sada-izvesti-pritisak-na-damask-u-fazi-post-ratnih-pregovora/


Trump jebe nevadi
Cemu briga.
Eventualna eskalacija pospjesit ce broj migranata kojih se Nijemci ne mogu zasititi.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by RayMabus Fri 21 Dec - 18:52

Glupi Nijemci , arogantni i bezobrazni, zovu cili svit u Njemačku , dile azil šakom i kapom , čuvaju pare , neulažu ni u vojsku a drugi bi za njihove guzice tribali kontrolirat imigrante koje otvoreno zovu u Njemačku

Ma bezobrazni su do bola
RayMabus
RayMabus

Posts : 175953
2014-04-11


Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by Ringo10 Fri 21 Dec - 18:55

Zajebano za Kurde.

Ako Ameri stvarno odu, oni ostaju sami sa dva neprijatelja.

NA jednoj strani Sirija kojoj su zabili nožekanju u leđa, a na drugoj Osmanlije žedne njihove krvi.

Lijepo je njima Rusija nudila rješenje a oni odbili i sa Amerikom iza leđa bili vrlo bahati i bezobrazni.

Karma is the bitch.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by RayMabus Fri 21 Dec - 19:02

Amerikanci su povukli kopnenu vojsku no jutrosu su iz zraka izrokali Isil u Al Safi

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 DrTdiPbWkAAw_EW


27 mrtvih


http://balkans.aljazeera.net/vijesti/u-siriji-deseci-ubijenih-u-napadu-medunarodne-koalicije
RayMabus
RayMabus

Posts : 175953
2014-04-11


Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by RayMabus Fri 21 Dec - 19:10

Trump je jutros pomoga Assadu da osvoji jako uporište Isila u jugoistoćnoj Siriji

Al Safa , vulkansko područje

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 1*K2ATR-cgqpfHfhKr_Vt7pg


https://medium.com/dfrlab/breakingsyria-the-fall-of-isiss-volcanic-stronghold-d4a947b3bc0


Računaju da ima tu oko 1500 wehabdija, sad će ih Assad dokrajčit
RayMabus
RayMabus

Posts : 175953
2014-04-11


Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by Yehudim Fri 21 Dec - 19:55

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Nijemci se uzrujali jer shvačaju da će morat iz svog đepa financirat neke vojne snage doli ako žele to kontrolirat

https://www.advance.hr/vijesti/njemacka-zabrinuta-zbog-americkog-povlacenja-iz-sirije-tko-ce-sada-izvesti-pritisak-na-damask-u-fazi-post-ratnih-pregovora/


Trump jebe nevadi
A šta koji kitomir oni imaju kontrolirat i ko njih pita ko će i kako u Siriji vladat.

Nevjerojatno koliko ti majmuni zapadni sebi daju za pravo.

 I francuzići nešto serendaju..... - makaron - nešto pizdi

a NITKO  ga ne čuje  drunken

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by RayMabus Fri 21 Dec - 20:06

Francuzima , Nijemcima i Britancima nitko nesmeta da pošalju svoje vlastite trupe u Siriju za borbu protiv Isila

Evo i Hrvatska će se pridružit toj zajedničkoj incijativi pa ćemo i mi nešto tamo isto poslat












Tomato bonove

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175953
2014-04-11


Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by Yehudim Sat 22 Dec - 2:26

RayMabus wrote:Francuzima , Nijemcima i Britancima nitko nesmeta da pošalju svoje vlastite trupe u Siriju za borbu protiv Isila

Evo i Hrvatska će se pridružit toj zajedničkoj incijativi pa ćemo i mi nešto tamo isto poslat












Tomato bonove

lol!

 Eooo odma sutra stižun bonovi od masne...............dr.koline

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja! - Page 7 Empty Re: Kurdi u plač: Ostavljate nas same u sred neprijatelja!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum