ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik, povodom prijetnje smrću: "Nisam naivan, nikakve pretnje me ne mogu pokolebati"

Go down

Dodik, povodom prijetnje smrću: "Nisam naivan, nikakve pretnje me ne mogu pokolebati" Empty Dodik, povodom prijetnje smrću: "Nisam naivan, nikakve pretnje me ne mogu pokolebati"

Post by Eroo Wed 28 Nov - 0:07

"Nisam naivan, nikakve pretnje me ne mogu pokolebati"
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da se varaju oni koji misle da je naivan i da ne shvata šta se sve radi na početku njegovog mandata.
Izvor: Tanjug utorak, 27.11.2018. | 22:50  
Dodik, povodom prijetnje smrću: "Nisam naivan, nikakve pretnje me ne mogu pokolebati" 3490516485bf44e7aae475751136398_v4_big
Foto: Tanjug/AP
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da se varaju svi oni koji misle da je naivan i da ne shvata šta se sve radi na početku njegovog mandata.
Dodik je poručio i da ga nikakve odluke niti pretnje ne mogu pokolebati da nastavi da štiti interese Republike Srpske i srpskog naroda.

"Oni u Sarajevu koji navode da nijedna policijska agencija, osim pripadnika određene direkcije, ne može unositi oružje u zgradu Predsedništva BiH, preporučuju da mene čuvaju isti oni ljudi koji nisu sprečili nasilje i pokušaj ubistva predsednika Srbije Aleksandra Vučića u Srebrenici", naveo je Dodik, preneli su banjalučki mediji.

Dodik je istakao da on u Sarajevu ne participira, već je ''izabrani srpski član Predsedništva BiH''.

To što su oni, kaže Dodik, raznim propisima devalvirali ustavnu poziciju člana Predsedništva BiH, koje je najviši organ zajedničkih institucija, već je davno prošlo vreme i shodno tome će se tako i ponašati.

"Ne želim nikome da budem pokretna meta. Jedina policija kojoj verujem jeste policija Republike Srpske i samo oni mogu da brinu o mojoj bezbednosti tamo gde se ja nalazim", poručio je predsedavajući Predsedništva BiH, povodom pretnji smrću koje su telefonom upućene sa nemačkog broja njemu i njegovim saradnicima.


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=11&dd=27&nav_category=167&nav_id=1474973

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74783
2016-07-22


Back to top Go down

Dodik, povodom prijetnje smrću: "Nisam naivan, nikakve pretnje me ne mogu pokolebati" Empty Re: Dodik, povodom prijetnje smrću: "Nisam naivan, nikakve pretnje me ne mogu pokolebati"

Post by Eroo Wed 28 Nov - 0:25

Dodik će biti u Sarajevu ugrožen čak i sa svojom plicijom. Bez dvojbi. 
Čuvali su u Sarajevu i jednog hr ministra (doministra unutrašnjih poslova)
pa je s podmetanjem eksploziva pod auto letio u zrak.
Kao, ne zna se ni danas tko je to učinio...U arhivu Dnevnog avaza je sve
objašnjeno, kako se mijenjala dokumentacija sa iskazima i tko su krivci. 
Sad bi ti isti čiuvali Dodika... :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74783
2016-07-22


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum