ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Guest 21/10/2015, 09:03

crvenkasti wrote:On mi je utjeha.
Kakva je to utjeha bez sisa? Uvijek je bolje plakat na nekom ramenu, koje u podnožju ima sise.

Guest
Guest


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Guest 21/10/2015, 09:04

RayMabus wrote:Ja bih owo sweo na : za komunikaćiju želim inteligentnu osobu a za seks ipak želim nešto šta se mrda u krewetu ....jel ta sad inteligentna , prosječna , glupa ko kuraz to je nebitno al se mora mrdat.
Sex nastaje u glavi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 09:06

Swe u swemu poanta koju želim reči je da muškarći neizbjegawaju nteligentne žene jer su inteligentne nego jer slabo mrdaju ...owe šta nisu tako inteligentne nego wiše mrdaju ( djeluju , akćija ) sa njima ima mrdanja a onda di ima mrdanja ....ono ostanu zajedno i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by crvenkasti 21/10/2015, 09:07

Eva wrote:
crvenkasti wrote:On mi je utjeha.
Kakva je to utjeha bez sisa? Uvijek je bolje plakat na nekom ramenu, koje u podnožju ima sise.

Marcelusa zamišljam kao još većeg bijednika nego što sam ja.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28810
2014-04-17


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 09:10

To su predrasude da muškarći izbjegawaju inteligentne žene ....jednostawno se swe swodi na mrdanje ....ako puno mozgaš nemrdaš ......onda nema mrdanja , nema weze , muškarći jednostawno tu nemaju šta tražit , odu dalje ...di ima mrdanja ....i to je swe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 09:23

Žene ne biraju jedino kad su silowane. U swim ostalim situaćijama one biraju. Izađeš wanka i onda one između njih deset wide jednoga i kažu tebi ću dat. Inteligentne imaju wisoke kriterije. Sad ti tu dođeš a ona ti nerbalno šalje poruku da nema mrdanja tj nije zainteresirana. Owaj ode dalje i to je swe.

Dakle obrnuta je situaćija. Neizbjegawaju oni njih nego one njima šalju poruku da su teške i da neće bit mrdanja i owi se maknu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Guest 21/10/2015, 09:24

Longi, kaj bu s tobom?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 09:31

Eva wrote:Longi, kaj bu s tobom?
NIšta. Zar mora šta bit na tom planu ? Seks mi wiše nije napet , kuwat znam za sebe , djeća me nezanimaju. Šta bi trebalo da bude ? Nezanimaju me žene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Guest 21/10/2015, 09:32

Ne fali ti društvo, netko da te ljuti, razjebe, mazi i pazi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Guest 21/10/2015, 09:40

kaja_333 wrote:A zasto se muskarci uopće vole uspoređivati sa ženama, zato jer su iskompleksirani i onda im postaju konkurencija. Da nisu bili bi zaštitnički a ne konkurentski nastrojeni.
Da li si ti karakterno snažna, zrela i odrasla osoba, ili ti treba zaštitnik jer imaš "daddy issues"?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Guest 21/10/2015, 09:43

dzepna_venera wrote:
Trinity wrote:
ostrakon wrote:Ispostavilo se da su im privlačnije pametnije od njih, ali ako su s njima na svojevrsnoj psihičkoj distanci, odnosno nisu bliski već ih promatraju s udaljenosti. Ali, ako se radi o ženi s kojom su u bliskom odnosu, tad im to što je pametnija nije toliko privlačno jer se osjećaju ugroženo. Takvu ženu doživljavaju kao prijetnju i osjećaju se uz nju manje muževnima.
Studije iz ranijih godina pokazale su kako muškarcima smeta uspjeh njihovih partnerica, odnosno osjećaju se nelagodno u takvoj situaciji jer to automatski interpretiraju kao svoj neuspjeh. Iako inteligencija i uspjeh nisu često povezani, momci se uz superiornije žene jednostavno ne osjećaju dobro, piše Mic.

Ništa novo, takvi muškarci će sve učiniti da ženu omalovaže, podcijene , "bacaju klipove pod noge", otežat će joj svaki korak samo kako bi oni bili "iznad".

Nesiguran muškarac se boji pametne žene.
Pametna žena zna što je ženstvenost,poniznost i skromnost i pušta svog alfu da bude "iznad" :D
Nesiguran muškarac nije alfa, plus što je tvrdoglav platiti psihijatra ili se obrazovati da se promijeni. Što znači da je uz to škrt i lijen. Nesiguran, škrt i lijen! O Bože king jocolor
Svaka žena misli da je jako pametna. A vrlo često je samo glupa i umišljena i toga se svako boji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 09:45

Eva wrote:Ne fali ti društvo, netko da te ljuti, razjebe, mazi i pazi?
Imam društwo. Za owo ostalo odgowor je ; netreba mi to i ne nefali mi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Tony Soprano 21/10/2015, 09:46

zgdosada wrote:
dzepna_venera wrote:
Trinity wrote:
ostrakon wrote:Ispostavilo se da su im privlačnije pametnije od njih, ali ako su s njima na svojevrsnoj psihičkoj distanci, odnosno nisu bliski već ih promatraju s udaljenosti. Ali, ako se radi o ženi s kojom su u bliskom odnosu, tad im to što je pametnija nije toliko privlačno jer se osjećaju ugroženo. Takvu ženu doživljavaju kao prijetnju i osjećaju se uz nju manje muževnima.
Studije iz ranijih godina pokazale su kako muškarcima smeta uspjeh njihovih partnerica, odnosno osjećaju se nelagodno u takvoj situaciji jer to automatski interpretiraju kao svoj neuspjeh. Iako inteligencija i uspjeh nisu često povezani, momci se uz superiornije žene jednostavno ne osjećaju dobro, piše Mic.

Ništa novo, takvi muškarci će sve učiniti da ženu omalovaže, podcijene , "bacaju klipove pod noge", otežat će joj svaki korak samo kako bi oni bili "iznad".

Nesiguran muškarac se boji pametne žene.
Pametna žena zna što je ženstvenost,poniznost i skromnost i pušta svog alfu da bude "iznad" :D
Nesiguran muškarac nije alfa, plus što je tvrdoglav platiti psihijatra ili se obrazovati da se promijeni. Što znači da je uz to škrt i lijen. Nesiguran, škrt i lijen! O Bože king jocolor
Svaka žena misli da je jako pametna. A vrlo često je samo glupa i umišljena i toga se svako boji.
:20
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 09:49

Tesla o ženama: Civilizacija će propasti jer žene žele biti ravnopravne s muškarcima
Nikola Tesla objasnio je u kolovozu 1924. u ekskluzivnoj izjavi 'Galvestone Daily News' zašto se nije nikada ženio. Kako se navodi, Tesla je najprije istaknuo da je žena superiornija u odnosu na muškarca, ali da je to bilo nekad.
Danas je, navodi znanstvenik, takva žena nestala, a na njeno mjesto "došla je žena koja misli da je njen glavni uspjeh u životu u tome da se što više izjednači sa muškarcem, odijevanjem, glasom i postupcima, u sportovima i dostignućima svake vrste". - Žene postaju jače od muškaraca, i fizički i mentalno. Svijet je iskusio mnoge tragedije, ali po mom mišljenju najveća od svih tragedija je sadašnje ekonomsko stanje, u kom se žene nadmeću s muškarcima, i u mnogim slučajevima zaista i uspijevaju da zauzmu njihovo mjesto u profesijama i industriji. Ova rastuća tendencija žena da bace muškost u sjenu predstavlja znak propadanja civilizacije – rekao je Tesla, prenosi “Blic”. Kako je istakao Tesla u jednom intervjuu, žene kakve je obožavao su nestale, a zamijenile su ih one koje smatraju da u svemu treba da se izjednače s muškarcima. On je tada dodao da su sva dostignuća muškaraca bila inspirirana i nadahnuta ljubavlju ženi, ali da su žene umjesto pobjednica postale žrtve. - U njenom životu nema zadovoljstva. Ambiciozna je, često preko svojih prirodnih sposobnosti, da postigne sve što želi. Žene suviše često zaboravljaju da ne mogu sve biti primadone i filmske zvijezde – kaže Tesla. Znanstvenik iz Smiljana istaknuo je i da će zbog toga naša civilizacija potonuti u stanje koje nalazimo kod pčela, mrava i drugih insekata – u kom se mužjaci bezobzirno ubijaju. “U toj matrijarhalnoj imperiji bit će zavedena ženska pravila”, naveo je Tesla. „Praktično sva velika dostignuća muškarca dosad bila su nadahnuta njegovom ljubavlju i posvećenošću ženi. Muškarac je bio nadahnut za velike stvari jer je neka žena vjerovala u njega, jer je želio zaslužiti njeno divljenje i poštovanje. Zato se borio za nju i stalno iznova riskirao svoj život”, kaže Tesla.
On potom analizira posljedice želje suvremene žene da se izjednači sa muškarcem: Žene koje su neprestano uzbuđene zbog svoje ogromne ambicije da nadmaše muškarca u ovoj igri u isto vrijeme gube nešto što na kraju, čini mi se, vrijedi mnogo više nego što prazne počasti poslovnog ili profesionalnog uspjeha ikada mogu donijeti.” Na kraju, Tesla podsjeća da je povijest puna primjera predivnog utjecaja neobičnih žena. „Među njima su i majke velikih muškaraca. Ali njihov utjecaj ne leži u riješenosti da nadmaše muškarca, ni da se natječe s njim. Možda zato što predstavlja finiji i osjetljiviji instrument, žena instinktivno zna svoju moć i razumije da njen stupanj leži u visokom položaju koji zauzima. Ali ono što je uzvišeno nikada se ne spušta na razinu običnog”, zaključuje Tesla. Što je Tesla govorio o ženama "Moć prave žene je tako velika, da vjerujem da bi lijepa žena - a to će reći lijepa duhom, ponašanjem i mislima, lijepa u svakom pogledu, neka vrsta boginje - ako bi se iznenada pojavila na zemlji, mogla zapovijedati cijelim svijetom". Uredništvo 'Galvestona' o Teslinim stavovima "Ova gledišta gospodina Nikole Tesle bit će primljena s velikim interesovanjem, slagali se mi ili ne s idejom da žena u svojoj novoj ulozi predstavlja mračnu silu koja će srušiti i upropastiti čitavu našu društvenu strukturu. U pitanju je čovjek koji je, u principu, priznat kao jedan od najvećih umova našeg doba”, stoji u završnoj napomeni uredništva lista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by kaya 21/10/2015, 09:49

ostrakon wrote:
kaja_333 wrote:A zasto se muskarci uopće vole uspoređivati sa ženama, zato jer su iskompleksirani i onda im postaju konkurencija. Da nisu bili bi zaštitnički a ne konkurentski nastrojeni.
Da li si ti karakterno snažna, zrela i odrasla osoba, ili ti treba zaštitnik jer imaš "daddy issues"?
nisam, da.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 09:50

MUškarćima današnje ženej ednostawno netrebaju niti ih žele. To je swe. Pa šta će mu to ? Dajte molim was nabrojite mi motiwe zašta će mu ona trebati ???
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by kaya 21/10/2015, 09:53

RayMabus wrote:MUškarćima današnje ženej ednostawno netrebaju niti ih žele. To je swe. Pa šta će mu to ? Dajte molim was nabrojite mi motiwe zašta će mu ona trebati ???
jer je to u ljudskoj prirodi a i u životinjskoj isto, da ima partnera. nisi vidio vuka da hoda okolo sam jer što će mu ženka jel tako?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 09:55

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:MUškarćima današnje ženej ednostawno netrebaju niti ih žele. To je swe. Pa šta će mu to ? Dajte molim was nabrojite mi motiwe zašta će mu ona trebati ???
jer je to u ljudskoj prirodi a i u životinjskoj isto, da ima partnera. nisi vidio vuka da hoda okolo sam jer što će mu ženka jel tako?
Naiwna si ....muškarći su indiwidue.


Last edited by RayMabus on 21/10/2015, 09:56; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Guest 21/10/2015, 09:56

kaja_333 wrote:
ostrakon wrote:
kaja_333 wrote:A zasto se muskarci uopće vole uspoređivati sa ženama, zato jer su iskompleksirani i onda im postaju konkurencija. Da nisu bili bi zaštitnički a ne konkurentski nastrojeni.
Da li si ti karakterno snažna, zrela i odrasla osoba, ili ti treba zaštitnik jer imaš "daddy issues"?
nisam, da.
onda sretno s tim confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Guest 21/10/2015, 09:57

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:MUškarćima današnje ženej ednostawno netrebaju niti ih žele. To je swe. Pa šta će mu to ? Dajte molim was nabrojite mi motiwe zašta će mu ona trebati ???
jer je to u ljudskoj prirodi a i u životinjskoj isto, da ima partnera. nisi vidio vuka da hoda okolo sam jer što će mu ženka jel tako?
ako mu nešto nije u redu s muškim hormonima onda ga neće nikakve ženske a ni sex zanimati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by RayMabus 21/10/2015, 09:59

Sere mi se od današnjih žena. Pa tko to oče imat u kući ? Pa šta će mi to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu... - Page 3 Empty Re: Privlače ih inteligentnije žene, ali žive s onima koje to nisu...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum