ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by vuksadinare 10/11/2018, 05:24

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/ekskluzivno-iz-beograda-kajkica-su-gusili-i-psovali-mu-ustasku-majku-1246502/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by Guest 10/11/2018, 05:53

Procitao sam tvoja dva posta i shvatio za sva vremena da si kreten kojemu ni jedan psiholog ne moze pomoci...tebi chovjek moze pomoci samo da ti gurne cizmu u tvoja zvalava usta i to poprijeko..Velis vuk sa dinare...ma ti si jedn aobicna kujica koja laje na daljinu i misli da cuva "svoj narod"...tebi je kamen u glvi i u bubrezima ..to s samo explozivom razbija,,,Meni je zabavno citati vas idiote sa kamenjara,,jer se ne mogu nacuditi kako jedno ljudsko bice moze biti tako primitivno uz sav ovaj pristup informacijama na internetu koji svakako nije savrsen ali i ameba bi nesto naucila da zna citai a vi sa kamenjara posajete samo gluplji i gluplji,,,dakem,,,treba vam oduzeti internet da vam se olaksa bol u mozgu,,Svi vi takozvani rvati keljite.. a i neki srbi glupe naslove iz nekih novina,,,vijesti koje nemaju veze sa zdravim razumom..Pa ova kurvetina samo dokazuje koliko je Srbija tolerantna,,Uzasavam se ovakvih zena koje su spremne prodati rodjeno dijete z amalo paznje ili "slave".Uzasavam se ljudi koji prodaju kroz razne takozvane nevladine organizacije svoj "moral ..etiku"..bijedni ..austro ugarski konjusari od kojih su podguzne muhe vrednije poshtivanja od tih kokoraca..Ja se samo cudim tim jebenim glupim srbima kako vec jednom netko nije tu spodobu gurnuo u Dunav da ledjno pliva ako nije plivala dok ju je netko guzio,,,No dobro,,,valjda nema takvog jebaca u srbiji da to smece naguzi,,ali valjda ima netko tko ce joj pokazati kako se roni bez maske,,,do crnog mora..Kada citam ovakve stvari ne mogu se nacuditi tim sjebanim srbima kako trpe takve idiote u svojoj zemlji,,,Da ja tamo zivim,,ta krmaca bi zaroktala samo jednom i skliznula bi u u neku rupu odakle se to smece nikada ne bi pojavilo...No dobro...kuzim da se ovdje radi o portalu Dnevno koji ima svoju ispostavu i u Srbiji..jebaji ga ..demokracija,,,svaka budala moze reci sto hoce..A davno u antickoj Grckoj...nije svaka budala mogla imati pravo glasa ...sa razlogom..a sada ima da bi se lakse moglo manipulirati sa idiotima kao sto je ovaj sto je otvorio temu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by vuksadinare 10/11/2018, 06:03

Koji idiot...stavio sam temu nista komentirao a ovaj mislio da sam odu napisao...svasta na beton ispadne i majka rodi :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by Guest 10/11/2018, 06:06

Pa bog ti jebo mater ,,,kada ti spavas,,,::))???Iskljuci to sranje od googla,,,jer ces skroz podilkaniti,,,a to malo kamenog mozga ce ti ishlapiti...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by vuksadinare 10/11/2018, 06:11

frka wrote:Pa bog ti jebo mater ,,,kada ti spavas,,,::))???Iskljuci to sranje od googla,,,jer ces skroz podilkaniti,,,a to malo kamenog mozga ce ti ishlapiti...

a sto ti radis onda budan?...kad ti spavas...vidis koliki si retardinjo cim takvo pitanje postavis...jesi moruzgva :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by Guest 10/11/2018, 06:14

Sve vas sa Dinare bi ja spali napalmom..osim Tina Ujevica i Stipe Suvara..jer ste stvorili mentalni sklop,,,kako ukrasti,,,oteti,,,zajebati,,,prevariti ..unistiti ...a nitko od vas ne zna nista stvoriti..majku vam jebem kamenjarsku..nekreativnu..ajd ...jos shvacam da to radite drugima koje mrzite,,,ali to radite i onima koje "volite" ,,rodjenoj djeci,,mater vam jebem bolesnu,,,samo vas napalm spasava,,od veceg grijeha .::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by Guest 10/11/2018, 06:15

A sta ja radim ovako rano.....jebem budale u njihov glupi mozak::)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by vuksadinare 10/11/2018, 06:16

frka wrote:Sve vas sa Dinare bi ja spali napalmom..osim Tina Ujevica i Stipe Suvara..jer ste stvorili mentalni sklop,,,kako ukrasti,,,oteti,,,zajebati,,,prevariti ..unistiti ...a nitko od vas ne zna nista stvoriti..majku vam jebem kamenjarsku..nekreativnu..ajd ...jos shvacam da to radite drugima koje mrzite,,,ali to radite i onima koje "volite" ,,rodjenoj djeci,,mater vam jebem bolesnu,,,samo vas napalm spasava,,od veceg grijeha .::))
glupaneeeee.....pa najveci sportasi,glazbenici,umjetnici dolaze sa kamena... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by Guest 10/11/2018, 06:19

O boze...zasto si najvise idiota posijao u Cro??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by Guest 10/11/2018, 06:22

frka wrote:O boze...zasto si  najvise idiota posijao u Cro??
Pa nisu svi ko ti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by vuksadinare 10/11/2018, 06:24

frka wrote:O boze...zasto si  najvise idiota posijao u Cro??
mate parlov,drazen petrovic,sandra perkovic,blanka vlasic,milan begovic,mia begovic,oliver dragojevic,miso kovac,dinko simunovic,marin drzic,tereza kesovija,vinko coce,marko marulic,tin ujevic,ante gotovina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by Guest 10/11/2018, 06:44

Ti si pismen ko kurac od magarca,,bog te jebo tebe je caca izdrko na lopatu i baustelski ubacio u materinu ..zato si i ispo tako bistar::)
Pa covjece ,,,90% sto si nabrojao nisu hrvati,,,jesi ti toga svjestan???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by Guest 10/11/2018, 06:46

Casanova ..ti si sigurno neki zavodnik koza i ovaca,,,jer tako glup sigurno ne mresh zavesti ni jednu normalnu zensku osim onih koje se pale na kockaste glave::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by vuksadinare 10/11/2018, 06:48

frka wrote:Ti si pismen ko kurac od magarca,,bog te jebo  tebe je caca izdrko na lopatu i baustelski ubacio u materinu ..zato si i ispo tako bistar::)
Pa covjece ,,,90% sto si nabrojao nisu hrvati,,,jesi ti toga svjestan???
Nemoj se ljutiti..ali stari ti si opako bolestan...tebe je nesto opasno sjebalo...odjebi od mene...ti bolesnu kad te naslov sa kandickom iznervira...odi se lijeciti moja preporuka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by Guest 10/11/2018, 06:49

frka wrote:Casanova ..ti si sigurno neki zavodnik koza i ovaca,,,jer tako glup sigurno ne mresh zavesti ni jednu  normalnu zensku osim onih koje se pale na kockaste glave::))
Ako su ti rekli da si vidovit, lagali su te. Nisi.
A ako ti nisu rekli, a ovo si napisao, onda si glup.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by vuksadinare 10/11/2018, 06:52

cassanowa wrote:
frka wrote:Casanova ..ti si sigurno neki zavodnik koza i ovaca,,,jer tako glup sigurno ne mresh zavesti ni jednu  normalnu zensku osim onih koje se pale na kockaste glave::))
Ako su ti rekli da si vidovit, lagali su te. Nisi.
A ako ti nisu rekli, a ovo si napisao, onda si glup.
Idiot
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by Guest 10/11/2018, 07:00

Jebiga ..ja sam vidio 1991 kamo idete,,a neki tek sada vide,,,laganini sisao sa vlaka i presjeo u drugi,,jer nisam toliki mazohista da sjurim u provaliju,,Danas sam materijalno osiguran za slijedece tri generacije,,,mada mi to uopce nije toliko vazno,,cijela mi je obitelj,,,na dobrim nogama,,u svakom pogledu,,ljudi me postuju i dive mi se kako nesebicno pmazem drugima ,,,ali sao onima koji prvenstveno zele pomoci sami sebi,,,zivot mi je lijep ali mi je dosadan pa sam dosao ovdje da vas cackam u to malo sjebanog mozga koji imate,,,tko zna,,,mozda vam upali neka lampica::)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by Guest 10/11/2018, 07:03

frka wrote:zivot mi je lijep  ali mi je dosadan
Što reći? Idiot.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by vuksadinare 10/11/2018, 07:04

frka wrote:Jebiga ..ja sam vidio 1991 kamo  idete,,a neki tek sada vide,,,laganini sisao sa vlaka i presjeo u drugi,,jer nisam toliki mazohista da  sjurim u provaliju,,Danas sam materijalno  osiguran za slijedece tri generacije,,,mada mi to uopce nije toliko vazno,,cijela mi je obitelj,,,na dobrim nogama,,u svakom pogledu,,ljudi me postuju i dive mi se kako nesebicno pmazem drugima ,,,ali sao onima koji prvenstveno zele pomoci sami sebi,,,zivot mi je lijep  ali mi je dosadan pa  sam dosao ovdje da vas cackam u to malo sjebanog mozga koji imate,,,tko zna,,,mozda vam  upali neka lampica::)
Dam se kladiti da za pivu nemas...hajde suradnice kos-a '91 odjeb da ne bi isla istraga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by Guest 10/11/2018, 07:09

Bio vidio ...popiso vas i otisao::)) Ustvari iskreno,,,vas dvojica i ovi ostali kreteni,,pa i oni sa Dnevnog ste mi jako simpa...jer radite posao tako uspjesno da ni jedan cetnik nije toliko sposoban kao vi,,Posebno onaj "ovinar" marcelo..on je od boga poslan da vas napravi josh glupljim nego shto jeste jer da imate malo mozga,,to smece od portala nikada ne bi otvorili...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku Empty Re: Natasa Kandic:Kajkica su gusili i psovali mu ustasku majku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum