ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by T. 8/11/2018, 13:06

Tinder user, 69, who identifies as a 49-year-old asks court to change his age

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... BBPrl6d Emile Ratelband says he doesn't get any messages when he lists his real age on Tinder A single pensioner has launched a legal battle to change his age so he can go back to work and meet more women on Tinder.
Emile Ratelband, 69, wants to be recognised as a 49-year-old because he feels 20 years younger, but his application was refused by his local authority.
He argues that if transgender people are legally allowed to change sex, he should be allowed to give himself a new birth date because doctors told him he has the body of a 45-year-old.
The entrepreneur and self-help guru, from the Netherlands, is suing his local authority after they refused the amend his age on official documents.
Mr Ratelband's case has now gone to a court in the city of Arnhmen in the eastern Dutch provice of Gelderland.
He was born on March 11, 1949, but says he feels at least 20 years younger and wants to change his birth date to March 11, 1969.
Mr Ratelband said: "I have done a check-up and what does it show? My biological age is 45 years.
"When I'm 69, I am limited. If I'm 49, then I can buy a new house, drive a different car. I can take up more work.
korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... BBPrl6j "When I'm on Tinder and it say I'm 69, I don't get an answer.
"When I'm 49, with the face I have, I will be in a luxurious position. 
"Transgenders can now have their gender changed on their birth certificate, and in the same spirit there should be room for an age change."
He claims he is discriminated against because of his age, and that he encounters problems in society on a daily basis.
He said companies are reluctant to hire someone the age of a pensioner as a consultant.
And he said his move would also be good news for the government as he would be renouncing his pension until he reaches retirement age again.
The judge said that he had some sympathy with Mr Ratelband, but the court said there would be practical problems in allowing people to change their birth date - as it would mean legally deleting part of their lives.
korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... BBPrAX2 The judge asked Mr Ratelband about the status of his early years, from 1949 to 1969, if his official birth date was put back.
"For whom did your parents care in those years? Who was that little boy back then?" the judge asked.
The court is due to deliver a written ruling within four weeks.
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by Šandor Winnetou 8/11/2018, 13:22

sloboda za 69togodišnjaka, pardon 49togodišnjaka :troll1

_________________
korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by kaya 8/11/2018, 14:33

pa vidi, ideja nije losa i mislim da se gospodin treba zaliti na odluku suca da ne moze pod obrazlozenjem da bi tako izbrisao dio njegovog zivota. mozda ga gospodin i zeli izbrisati :)
naime, ako netko promjeni spol sa 50 iz zenskoga  u muski takoder mu brises dio zivota koje je ostvario kao osoba zenskog spola, na primjer ako je postao majka do 50. tj, to dijete vise nema majku , ili oca. vec dvije majke ili dva oca. a to je isto promjena podataka i brisanje prvobitnih.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by Guest 8/11/2018, 14:52

ja bi želio da me država službeno proglasi mrtvim pa da ne moram više plaćati poreze, prireze, razreze, pdv i sva ostala sranja i harače, nitko me nemože ovršiti niti me može krivično i sudski goniti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by Guest 8/11/2018, 14:56

svi koji odu na estetsku kirurgiju trebali bi ostvariti pravo na promjenu dobi

ako transeksualci mogu kirurški mjenjati spol, onda se sigurno i dob može kirurški mijenjati faceliftingom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by Guest 8/11/2018, 15:10

NPC wrote:svi koji odu na estetsku kirurgiju trebali bi ostvariti pravo na promjenu dobi

ako transeksualci mogu kirurški mjenjati spol, onda se sigurno i dob može kirurški mijenjati faceliftingom

ako dokažu da imaju fizičku kondiciju kao 30 ili 20 godišnjaci onda može.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by kaya 8/11/2018, 15:22

Gnječ wrote:ja bi želio da me država službeno proglasi mrtvim pa da ne moram više plaćati poreze, prireze, razreze, pdv i sva ostala sranja i harače, nitko me nemože ovršiti niti me može krivično i sudski goniti.
pa mislim da bi se to dalo urediti promjenom datuma rođenja na koje mislim da imamo pravo kao i ovaj gospodin.
recimo da staviš da si se rodio danas i krećeš od nule. pa kada stigne harač ponovo promjena.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by kaya 8/11/2018, 15:24

isto tako ja mislim da ljudi imaju pravo promjeniti OIB , da te više nitko ne može naći :)
molim vas dajte mi novi OIB , želim da sam se rodio  jučer .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Novi iskorak liberalizma: Osjećam se mlađe upišite mi u dokumente

Post by epikur37 8/11/2018, 16:00

Izvor: EPA / Autor: Robert_Vos


Emile Ratelband 69-godišnji je guru samopomoći i bivši političar koji je započeo pravnu bitku na sudu kako bi postao 20 godina mlađi jer se ne osjeća onoliko starim koliko mu je zapravo godina. Sve je počelo zbog nepovoljnog položaja ili diskriminacije stvarnih godina na aplikacijama za pronalazak partnera. Ratelband traži da mu se promijeni datum rođenja iz 11. ožujka 1949. u 11. ožujka 1969.




[size=16]Emile Ratelband, 69-godišnji nizozemski 'pozitivni guru', 2003. je bio kandidat stranke Nizozemska u kojoj se može živjeti, populističkog pokreta koji su tad uspoređivali sa strankom Forza Italia Silvija Berlusconija. Ovih dana ponovno je završio u svjetskim medijima, budući da je započeo pravnu bitku na sudu kako bi postao 20 godina mlađi. Tvrdi da je zbog bioloških godina u diskriminirajućem položaju na aplikacijama koje koristi za pronalazak partnera, piše [size=16]The Guardian.

Na sudu u nizozemskom gradu Arnhemu rekao je kako se ne osjeća 'ugodno' sa svojim datumom rođenja, a svoju želju usporedio je s transseksualcima.[/size]

[/size]


  • korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... 850167
    5

    OSUJEĆENI NAPAD

    Nizozemska policija uhitila sedmoricu terorista koji su planirali napad granatama i automatskim oružjem




  • korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... 852381

    OPASNOST NA CESTI

    Nizozemska privremeno zabranila električne teretne bicikle




  • korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... 841955
    17

    NOVI VAL

    Nizozemska Katolička crkva pogođena otkrićima o spolnom zlostavljanju




[size]

Ratelband je rekao kako zbog službenog godišta koje ne odražava njegovoemocionalno stanje, trudio se pronaći posao i ljubav. Traži da mu se promijeni datum rođenja iz 11. ožujka 1949. u 11. ožujka 1969.
'Kada imam 69 sam limitiran. Ako sam 49 godina, onda mogu kupiti novu kuću, voziti različite automobile, raditi više. Kada sam na Tinderu rekao da sam 69 godina, nisu mi odgovarali. Kada sam 49 s licem kojim imam, imat ću luksuznu poziciju', rekao je.
Liječnik mu je, tvrdi on, rekao kako ima tijelo 45-godišnjaka. Sebe opisuje kao 'mladog Boga'.
Sudac je priznao kako je promjena spola rezultat razvoja prava.
'Slažem se s vama: prije mnogo godina smo mislili kako je to nemoguće', rekao je sudac te ga pitao kako će se njegovi roditelji osjećati ako mu se obriše 20 godina života.
'Za koga su se roditelji brinuli? Tko je bio taj dječak onda?', upitao ga je sudac.



Na to mu je Ratelband koji je motivacijski govornik i trener u neurolingvističkom programu odgovorio kako su njegovi roditelji mrtvi.
Rekao je također kako je spreman odreći se prava na mirovinu zbog promjene svoje dobi.
Nakon 45-minute sudske rasprave, Ratelband je rekao: 'To je doista pitanje slobodne volje'
Njegov odvjetnik Jan-Hein Kuijpers rekao je kako je krajnje vrijeme za promijenu godina.
Državni tužitelj je pitao na sudu hoće li mogućnost promjene datuma rođenja u zakonu zahtjevati i liječničke preglede u budućnosti kako bi država mogla procijeniti nečije 'emocionalno godište'.
Kuijpers je na sudu ipak priznao kako 'postoji zdrav razum'.

[/size]
https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/nizozemac-trazi-od-drzave-osjecam-se-dvadeset-godina-mladi-upisite-mi-to-u-dokumente-ako-mogu-transseksualci-20181108

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by epikur37 8/11/2018, 16:01

Pošteno, soloboda osvaja nove niše ...zapad napreduje sve više.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by Guest 8/11/2018, 16:13

epikur37 wrote:Pošteno, soloboda osvaja nove niše ...zapad napreduje sve više.

dementnu ćoravu senilnu kramu poput tebe treba izbacit s foruma. tema već postoji

https://www.ex-iskon-pleme.com/t29843-korisnik-tindera-trazi-od-suda-da-mu-prizna-20-godina-manje-radi-vece-sanse-kod-zena#1287648
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by Yehudim 8/11/2018, 16:51

Gnječ wrote:ja bi želio da me država službeno proglasi mrtvim pa da ne moram više plaćati poreze, prireze, razreze, pdv i sva ostala sranja i harače, nitko me nemože ovršiti niti me može krivično i sudski goniti.
:aw

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by epikur37 8/11/2018, 16:56

Gnječ wrote:
epikur37 wrote:Pošteno, soloboda osvaja nove niše ...zapad napreduje sve više.

dementnu ćoravu senilnu kramu poput tebe treba izbacit s foruma. tema već postoji

https://www.ex-iskon-pleme.com/t29843-korisnik-tindera-trazi-od-suda-da-mu-prizna-20-godina-manje-radi-vece-sanse-kod-zena#1287648


 sad vidim tko će sve ubrarti posebno u ovim godinama...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by catabbath 8/11/2018, 17:54

Pa ako se možeš rodno i rasno identificirati, zašto se nebi mogao vremenski :)

_________________
korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by Guest 8/11/2018, 20:34

Bome, sve si nesto mislim da se deklariram kao 6-godisnja djevojcica iz Pakistana sa lezbijskim sklonostima. Cini mi se da je to maksimalna zastita koju mozes dobiti u drzavi... :cro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by Guest 8/11/2018, 20:56

Počinim li zločin prije promjene spola (iz muškarca u ženu)......  nakon toga zahvata me štiti Istanbulska konvencija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by T. 8/11/2018, 22:42

Razmišljam o tome da se počmem deklarirati kao antifašist...
It's a long shot, znam... :|
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by Leviathan2 8/11/2018, 23:30

Gnječ wrote:ja bi želio da me država službeno proglasi mrtvim pa da ne moram više plaćati poreze, prireze, razreze, pdv i sva ostala sranja i harače, nitko me nemože ovršiti niti me može krivično i sudski goniti.
ima u bosni tip koji se godinama bori da dokaze da je ziv
proglasili ga za vrijeme rata mrtvim i on sad oce dokazat da je ziv, idijot

_________________
korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by AssadNaPodmornici 9/11/2018, 00:01

logično čovik pazi na spizu, trenira, ne puši , ne pije, i normalno da se osjeća 20godina mlađi i želi jebavati, za razliku od njega većina njegovih vršnjaka jednom nogom u grobu(ili u grobu)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21046
2018-06-14


Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by Šandor Winnetou 9/11/2018, 00:05

AssadNaPodmornici wrote:logično čovik pazi na spizu, trenira, ne puši , ne pije, i normalno da se osjeća 20godina mlađi i želi jebavati, za razliku od njega većina njegovih vršnjaka jednom nogom u grobu(ili u grobu)
A sa drugom stoje na kori od banane

_________________
korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena... Empty Re: korisnik 'Tindera' traži od suda da mu prizna 20 godina manje, radi veće šanse kod žena...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum