ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ezeku,protumaci nam...Tri znaka biblijskog prorocanstva,o kraju svijeta,su se ostvarila

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ezeku,protumaci nam...Tri znaka biblijskog prorocanstva,o kraju svijeta,su se ostvarila - Page 2 Empty Re: Ezeku,protumaci nam...Tri znaka biblijskog prorocanstva,o kraju svijeta,su se ostvarila

Post by Guest 6/11/2018, 12:57

red wolf wrote:Prvi, odnosno četvrti znak Vam je bilo rađanje potpuno bijelih životinja unutar određenih vrsta...Što se tiče crvene boje...Promatrajte nebo...

Znao sam..!!! nedavno sam vidio Bijelu Chamugicu,istinski svjetle puti,jako zgodno..jel se i to broji?? Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

Ezeku,protumaci nam...Tri znaka biblijskog prorocanstva,o kraju svijeta,su se ostvarila - Page 2 Empty Re: Ezeku,protumaci nam...Tri znaka biblijskog prorocanstva,o kraju svijeta,su se ostvarila

Post by Guest 6/11/2018, 13:11

red wolf wrote:Indijanska proročanstva Vam govore da će kraj biti blizu, a znak ćete vidjeti na nebu...Promatrajte nebo jer ga vidite svaki dan...
neposredno prije pocetka WW2,moja mama je bila sasim mala..5-6 godina,i pricala mi je kak oje na nebu vidjela neke znakove,koji su se brzo smjenjivali,nije ih mogla shvatiti...jel to to Ezeku...? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ezeku,protumaci nam...Tri znaka biblijskog prorocanstva,o kraju svijeta,su se ostvarila - Page 2 Empty Re: Ezeku,protumaci nam...Tri znaka biblijskog prorocanstva,o kraju svijeta,su se ostvarila

Post by red wolf 6/11/2018, 21:15

pismejker wrote:
red wolf wrote:Indijanska proročanstva Vam govore da će kraj biti blizu, a znak ćete vidjeti na nebu...Promatrajte nebo jer ga vidite svaki dan...
neposredno prije pocetka WW2,moja mama je bila sasim mala..5-6 godina,i pricala mi je kak oje na nebu vidjela neke znakove,koji su se brzo smjenjivali,nije ih mogla shvatiti...jel to to Ezeku...? Suspect
Ne.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ezeku,protumaci nam...Tri znaka biblijskog prorocanstva,o kraju svijeta,su se ostvarila - Page 2 Empty Re: Ezeku,protumaci nam...Tri znaka biblijskog prorocanstva,o kraju svijeta,su se ostvarila

Post by red wolf 6/11/2018, 21:16

Vidite to svakodnevno.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ezeku,protumaci nam...Tri znaka biblijskog prorocanstva,o kraju svijeta,su se ostvarila - Page 2 Empty Re: Ezeku,protumaci nam...Tri znaka biblijskog prorocanstva,o kraju svijeta,su se ostvarila

Post by melkior 6/11/2018, 21:30

newuser wrote:Kraj je blizu, no što znači blizu je li to 10, 50 ili 150 godina?
Potrebna je izgradnja hrama koji bi mogao biti uskoro izgrađen kako stvari stoje a znamo što nakon toga ide...
Kad umre Ariel Sharon (sad je u komi, na aparatima).
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ezeku,protumaci nam...Tri znaka biblijskog prorocanstva,o kraju svijeta,su se ostvarila - Page 2 Empty Re: Ezeku,protumaci nam...Tri znaka biblijskog prorocanstva,o kraju svijeta,su se ostvarila

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum