ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by kaya Sat 3 Nov - 12:25

jel u SNS - u? 
ako nije onda moze..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by RayMabus Sat 3 Nov - 12:29

Očete bratstvo i jedinstvo ?

Ok evo ti moj odgovor : Srbe na vrbe
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by dzango Sat 3 Nov - 12:32

kaya wrote:jel u SNS - u? 
ako nije onda moze..
Nije ali kao da jeste. Mala parazitska stranka u koaliciji sa SPS. Sendvičar kao i ostali.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by kic Sat 3 Nov - 12:32




najjači lik
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by kic Sat 3 Nov - 12:33




gledao sinoć.. dobar noćni život, a vodiči onak xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by RayMabus Sat 3 Nov - 12:36

Uopće nje problem gospodarska suradnja nego način na koji ova dvojica mrtvi ladni pričaju o odnosima dva naroda 

Niste nam vratili močvare s onu stranu Dunava 

Zašto da ja dopuštam neiskrenost

Srbe na vrbe
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by vuksadinare Sat 3 Nov - 12:46

A tek 'spalir' kad ulazis u logor...dvadesetak batinasa u dva reda sa pendrecima,motkama,poneko i kolcem...pa udri pa udri a ti 'cio i veseo' pjevajuci kroz 'spalir' vidis sumaglicu na kraju 'tunela' jos na izlazu dobijes cizmom medj noge
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by RayMabus Sat 3 Nov - 12:48

Dok se nerješi pitanje granice na Dunavu ja ovo dopustiti neću a to je ovo ležerno laganje naroda i to oba od strane komunista na kokainu

Tek kad to riješimo onda ću pustit jer to je jedina stvar koja može i oće vratiti odnose unazad 

Gospodarska suradnja može priče o bratstvo i jedinstvo nemože

Srbe na vrbe
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by kaya Sat 3 Nov - 12:50

dzango wrote:
kaya wrote:jel u SNS - u? 
ako nije onda moze..
Nije ali kao da jeste. Mala parazitska stranka u koaliciji sa SPS. Sendvičar kao i ostali.
a ha. pa onda taman po mjeri bandinja.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by kaya Sat 3 Nov - 12:51

RayMabus wrote:Dok se nerješi pitanje granice na Dunavu ja ovo dopustiti neću 
bas ti je to vazno a? 
:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by kaya Sat 3 Nov - 12:54

kic wrote:


najjači lik
:)
mozda dolazi da neku razmjenu  naprave, zirafu za slona ili tako sto
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by RayMabus Sat 3 Nov - 12:57

kaya wrote:
RayMabus wrote:Dok se nerješi pitanje granice na Dunavu ja ovo dopustiti neću 
bas ti je to vazno a? 
:)
Naravno 

Tebi je normalno da ti Mađarska uzme dio države i pričaš o ljubavi sa takvima?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by Guest Sat 3 Nov - 13:00

Longi voli Soru... :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by kaya Sat 3 Nov - 13:04

RayMabus wrote:
kaya wrote:
RayMabus wrote:Dok se nerješi pitanje granice na Dunavu ja ovo dopustiti neću 
bas ti je to vazno a? 
:)
Naravno 

Tebi je normalno da ti Mađarska uzme dio države i pričaš o ljubavi sa takvima?
ma hajde , bas me briga. i tako nije nasa. on je kasica  prasica politicke elite i pripadajucih satelita. 
jebe mi se da im je netko uzme cijelu a ne rukavac.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by RayMabus Sat 3 Nov - 13:06

pismejker wrote:Longi voli Soru... :x
Gledaj ja sam dovoljno pametan da znam da ova njihova priča ne drži vodu dok nam to nevrate i namjere su im ok ali su kratki u psihologiji i na kraju rade zlo za oba naroda 

Ja to sprječavam


Srbe na vrbe
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by kic Sat 3 Nov - 13:06

kaya wrote:
kic wrote:


najjači lik
:)
mozda dolazi da neku razmjenu  naprave, zirafu za slona ili tako sto

i to bi bio posao..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by RayMabus Sat 3 Nov - 13:18

Srbe na vrbe


http://balkans.aljazeera.net/vijesti/veseli-vojska-kosova-imat-ce-8000-pripadnika
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by Hektorović Sat 3 Nov - 13:22

Bandić hvalio Šumadiju, a Palma Hrvate

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 08band10

ZAGREB - OD STALNOG DOPISNIKA
Iako je bilo mnogo protesta zbog dolaska Dragana Markovića Palme u Zagreb, zagrebački gradonačelnik Milan Bandić u petak se susreo sa njim i izrazio zadovoljstvo što se obnavljaju odnosi Hrvatske i Srbije. Uoči dolaska Palme deo hrvatskih medija se raspisao kako je bio bliski saradnik Željka Ražnatovića Arkana, sa kojim je osnovao i Stranku srpskog jedinstva.
- Došao sam u Zagreb da promovišem kulturnu, ekonomsku i sportsku saradnju Zagreba i Srbije - rekao je Palma i najavio da će pet zagrebačkih studenata sledeće godine doći na razmenu u Srbiju.
Uz napomenu kako izuzetno ceni Hrvatsku i Hrvate, Palma je dodao:
- Želimo da obnovimo odnose koji su postojali u staroj Jugoslaviji i da se više nikada ne događa da neko mora da pogine za svoju državu. Niko nema pravo da šalje ratoborne poruke i ne smemo da se vratimo na staro - rekao je Palma.

Rekavši da Bandić i on nisu političari već državnici, predsednik Skupštine Jagodine je najavio da će pozvati delegaciju iz Hrvatske da dođe na druženje u Srbiju: "Prva delegacija 300 ljudi, sledeća hiljadu. Obični ljudi, Srbi vole Hrvate, Hrvati vole Srbe. Moja je poruka da idemo napred".
Bandić je obećao da će sledeći put kada bude išao u Beograd navratiti i u Šumadiju:
- To je kao naša Slavonija, to su krasni ljudi i zato mi je drago što iz Šumadije dolazi naš Palma. Moramo da rušimo barijere, a najvažnije je na ovim prostorima kakav je odnos Hrvata i Srba - rekao je Bandić, dok je Palma naglasio kako nije učestvovao u ratnim događajima devedesetih, a u politiku se uključio 1995. godine.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by RayMabus Sat 3 Nov - 13:23

Bandić je komunista na kokainu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by kaya Sat 3 Nov - 13:32

pa dobro ajd, dobro  su rekli, kakav god da im je motiv .
u svakom slucaju normalniji susret od koli i onog kenjatora sipca vucica koji je toboz spasavao  glavu u zagrebu a u biti setao, zderao i bio bezobrazan.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by RayMabus Sat 3 Nov - 13:37

Motiv im je lova  kroz Jagodinu prolazi željeznica, Jagodina ima nešto industrije , izvoz uvoz 

Ponoviti ću : Nemam ništa protiv gospodarske suradnje imam jako puno protiv načina na koji oni to predstavljaju


Srbe na vrbe
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate - Page 4 Empty Re: Palma u Zagrebu: Hrvati vole Srbe, Srbi vole Hrvate

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum