ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by Guest 10/10/2018, 21:03

red wolf wrote:
Neće.
a vidit cemo, ja ipak imam vise optimizma od tebe... Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f609

Guest
Guest


Back to top Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by Guest 10/10/2018, 21:04

Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:



A ne...Ja sam otisao u Njemuacku,ja sam na sigurnom.. :clown
pa i u dojclandiji ti je bilo "supercellova" koji su otpuhivali auteke, cupali drvca i napravili dar mar u prometu vlakova. Bilo pred koju godinu, bu i opet ako nazivciraju Gromovnika Iknara, a budu...

:aw

ufffff,ma znam,no ja gdje dojdem,samo me sunce i vrucina prati..BW nije tako ekstreman kao sjeverne drzave..
Iknar mi obecao zahladjenje i ofriskenje veliko kisom,pa nish...ja jos cekam.. :drinks
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by red wolf 10/10/2018, 21:04

Leteca Pegla wrote:
red wolf wrote:
Neće.
a vidit cemo, ja ipak imam vise optimizma od tebe... Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f609
Sve O.K.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by Guest 10/10/2018, 21:06

pismejker wrote:




ufffff,ma znam,no ja gdje dojdem,samo me sunce i vrucina prati..BW nije tako ekstreman kao sjeverne drzave..
Iknar mi obecao zahladjenje i ofriskenje veliko kisom,pa nish...ja jos cekam.. :drinks
ma doci ce, zaokupljen je trenutno ovima budalama u americi izgleda, a meni zatopljenje super iz ove moje zablje perspektive, mozda skoknem na more i okupam se jos koji put ovaj mjesec, a i paradajzi na terasi mi mozda dozriju... Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by Guest 10/11/2018, 20:07

no dobro, Mihael nije bas otpuhao cijelu floridu ali ostavio je jako upecatljiv dojam... cheers 

https://www.yahoo.com/news/gone-mexico-beach-fla-left-ruins-hurricane-michael-153300455.html

odvalio je cak i vlak sa tracnica, ides... cheers cheers


no dobro, ajmo gledati kamo sad nam  ide Mihael, evo nekakvi prognosticki pravci....

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Hurricane-michael-tampa

eto, ocemo vidit oce li Gromovniku Iknaru uspit ojacat Mihaela kad izadje na atlantik i usmjerit ga prema nju jorku, to bi bilo veselo, evo drzim fige, kad se vec zove uragan Mihael, neka shvate ljudi sto znaci to ime! Neka dobro ostane svima u pamcenju, i sad je za pamcenja ali bome treba to jos malo ekstra, takvo ime to zasluzuje! 

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by Guest 10/11/2018, 20:24

Leteca Pegla wrote:no dobro, Mihael nije bas otpuhao cijelu floridu ali ostavio je jako upecatljiv dojam... cheers 

https://www.yahoo.com/news/gone-mexico-beach-fla-left-ruins-hurricane-michael-153300455.html

odvalio je cak i vlak sa tracnica, ides... cheers cheers


no dobro, ajmo gledati kamo sad nam  ide Mihael, evo nekakvi prognosticki pravci....

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Hurricane-michael-tampa

eto, ocemo vidit oce li Gromovniku Iknaru uspit ojacat Mihaela kad izadje na atlantik i usmjerit ga prema nju jorku, to bi bilo veselo, evo drzim fige, kad se vec zove uragan Mihael, neka shvate ljudi sto znaci to ime! Neka dobro ostane svima u pamcenju, i sad je za pamcenja ali bome treba to jos malo ekstra, takvo ime to zasluzuje! 

:aw

Pridruzujem se slavljenju... :20 :20 :20 

ufffff,vjetrich je morao biti brutalno brutalan,da prevrne vagone...oni su ionako niskoloezece komadine metala..ajd ti to prevrni... Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by Guest 10/11/2018, 20:25

sad pogledao bolje..otrgnuta nadogradnja..vrlo brutalno..kotaci i ostalo ostalo na sinama..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by Guest 10/12/2018, 19:31

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 DpT_yomWwAEmo6z


eno, nestanak struje nakon uragana Mihaela se vidi cak iz svemira... cheers

inace koliko malo mogu naci, Mihael trnutno u sjevernoj karolini, radio cirkuse cijelim putem. Ocekuju da ce ponovno ojacati nesto malo kad izadje na Atlantik. Skrivaju ameri ove informacije iz nekog razloga ko zmija noge, bice se isprepadali Iknara pa pokusavaju zataskat sve sto vise mogu, ono na yahoo samo neke glupave nebitne vijesti o kim kardashian i to, ovaj info moras googlat da ostanes u toku. He he he  cheers

Po predvidjanjima misle da ce ici sve do kanade gore. Ja se ipak nadam da ce se zabit u new york barem ko kategorija 3, to ne bi mogli izignorirat nikako, ono prst u oko. A nista, vidit cemo sto sprema nas Gromovnik Iknar, drzimo mu fige da uspije u cemu god je naumio!

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by Guest 10/14/2018, 19:46

evo jedna vijest za ljubitelje aviona i vojnih bazi! Uragan Mihael razvalio americku vojnu bazu Tyndal. Satralo ih totalno, oko uragana izgleda direktno proslo tamo, potrgalo ih. Cak je i pistu rastrgalo... cheers

Iako su ameri sve avione koji mogu letititi prebacili u drugu bazu, izgleda da im je mozda ostalo u hangarima aviona koji su bili u remontu i na popravku, pa im je mozda koji nekakav f22 nastradao. Eto nisam ziher za taj podatak jos, ali koliko malo to pratim, moglo bi biti da im je i koji avioncek stradao! Dakle ne ovi prevaljeni sa slike, to su samo za ukras otpisane kante, koje nisu uspjeli uvaliti nekoj svojoj pudlici tipa hrvatska, nego oni pravi sto inace lete jelte...  cheers

evo snimka sa yubita kako izgleda vojna baza nakon sto ju pohara uragan 4te kategorije...



https://www.yahoo.com/news/cost-hurricane-could-skyrocket-damage-212416156.html

inace, evo neki dan vijest da ce nam jamerika donirat 2 ganc nova helikoptera. Znam da je Gromovnik Iknar zelio upravo te. Mozda se usrali nakon ovog uragana, pa rekli ono, ajmo ovome dat 2 helica, jeftinije to nego ovo, em sto je materijalna steta ogromna, em se ne mogu baviti sa pizdarijama tipa kanje kod dotarda ako im lete avioni iz vojne baze, dakle ne vlastitim pogonom nego Gromovnik Iknar, katapult verzija!

Gromovnik Iknar vs. americka vojna baza... Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f60d  Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f60d  Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f60d  Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f499  Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f49a  Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f49b  Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f496  Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f493  Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f60d  Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f60d  Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f60d


Last edited by Leteca Pegla on 10/14/2018, 19:49; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by Guest 10/14/2018, 19:48

lijepo..Ero na aparatimah...ono zamracenje na mapi,slicno kokad neku zonu poharaju demoni...ono iz supernachurala..odoh pohati kruff..fina vecerica..usput pozdrav Peglici.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by Guest 10/14/2018, 19:50

pismejker wrote:lijepo..Ero na aparatimah...ono zamracenje na mapi,slicno kokad neku zonu poharaju demoni...ono iz supernachurala..odoh pohati kruff..fina vecerica..usput pozdrav Peglici.. :)
 Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f619 

samo nas dvoje navijamo ovdje, a eto zanimljiva tema, ali dobro, pratim ja i izvjestavam o vaznim stvarima! Uzivaj u pohanciji... Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by Guest 10/15/2018, 07:46

evo kazu ovdje da je u toj bazi bilo 55 f22. Od toga ih je 33 pobjeglo letom. Neznaju sudbinu onih preostalih 22 komada... :popcorn

o hoj! o hoj! Nadam se da ce dat i koju sliju tih aviona razvaljotina, to je divno i predivno! Da ne kazemo necuveno! Dobro ih Gromovnik Iknar ulovio, svaka cast! Uragan Mihael ide u anale... cheers

https://www.news.com.au/technology/innovation/military/f22-raptors-damaged-destroyed-by-hurricane-michael/news-story/d89d7c18e1b3caf550238cbdd7a8a2ba

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by Guest 10/15/2018, 18:05

evo narancasti dotard promijenio pricu nakon uragana Mihaela u svezi klimatskih promjena... lol!

https://www.yahoo.com/news/trump-says-climate-change-not-hoax-not-sure-000139393--politics.html


narancasti dotard: ""I think something's happening. Something's changing and it'll change back again," he said. "I don't think it's a hoax. I think there's probably a difference. But I don't know that it's manmade. I will say this: I don't want to give trillions and trillions of dollars. I don't want to lose millions and millions of jobs."

da naravno da nije manmade nego Iknar made... Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f602 

Da ne zeli dati ove nekakve triljone i triljone i izgubiti te neke miljune i miljune pa odlucio Gromovniku Iknaru dati 2 pisljiva helikoptera. E dotarde, dotarde, prosla baba sa kolacima, trebao si dat te helice mnogo prije, sad ces trebat dat  vise ako ne zelis da ti se dese ovi neki triljuni i miljuni. Pa nije Gromovnik Iknar blesav...

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by Guest 10/15/2018, 18:52

Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:lijepo..Ero na aparatimah...ono zamracenje na mapi,slicno kokad neku zonu poharaju demoni...ono iz supernachurala..odoh pohati kruff..fina vecerica..usput pozdrav Peglici.. :)
 Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f619 

samo nas dvoje navijamo ovdje, a eto zanimljiva tema, ali dobro, pratim ja i izvjestavam o vaznim stvarima! Uzivaj u pohanciji... Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f619


Definitivno zanimljiva tema..te atmosferalije,cuda u znanosti,svasta nesto...simpa i zanimljivo..jos kad zvizne Amere po tintari...pravo zadovoljstvo...
Hvala,budem,na zalost predaleko smo pa ti ne mogu ponuditi...inace na pohanjce malo nastruze mcesnjaka i sa tim pijuckam kefir...uffff....bas prija.. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by Guest 10/15/2018, 18:55

Leteca Pegla wrote:evo kazu ovdje da je u toj bazi bilo 55 f22. Od toga ih je 33 pobjeglo letom. Neznaju sudbinu onih preostalih 22 komada... :popcorn

o hoj! o hoj! Nadam se da ce dat i koju sliju tih aviona razvaljotina, to je divno i predivno! Da ne kazemo necuveno! Dobro ih Gromovnik Iknar ulovio, svaka cast! Uragan Mihael ide u anale... cheers

https://www.news.com.au/technology/innovation/military/f22-raptors-damaged-destroyed-by-hurricane-michael/news-story/d89d7c18e1b3caf550238cbdd7a8a2ba

:aw


Fino,samo tako..Bog opleo po biblijskoj bludnici punom snagom..malo ce potrajati jer je prilicno velika,ali dotle ostale djelove mori sve vece isusivanje vodnih resursa..
dodao bih,...Uragan Michael je Amere analno sprasio...ejmen.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by Guest 10/15/2018, 23:15

ma...iduci uragan bi trebao u kanadu lupit. Ono sve nam neka sranja dolaze iz kanade u zadnje vrijeme, prvo ona gradjevina od kvazi premijera, pa ovi neki glupavi politicari (ka ono nemamo dovoljno toga pa moramo jos uvoziti iz kanade), pa onaj krelac sto mlati pimpekom na telki i sada evo citam da su otkazali gradnju brodova i oce nam uzet 300 miljuna. Ljepo si to kanadjani smislili, kupili nekoj nasoj lokalnoj vucibatini neku glupu kucu, a ovaj im smjestio 300 miljuna odstete. Ma sjekira u med ovima kanadjanima, sa takvim saveznicima kome trebaju neprijatelji....No, evo glasam ipak za  jedan uragan da u kanadu ode, ipak me trenutno zivciraju vise od nju jorka i vasingtona. Iako, nju jork i vasingron mislim da su sagradili one replike neke baalovog hrama iz palmire pa ono, di lupit, toliko govana trebao bi to biti neki ekstra veliki uragan za to sve pomest...  Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f602 

no kako god, uragane Mihaele, ostat ces u lijepom sjecanju... :loveshower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by Guest 10/15/2018, 23:20

Leteca Pegla wrote:ma...iduci uragan bi trebao u kanadu lupit. Ono sve nam neka sranja dolaze iz kanade u zadnje vrijeme, prvo ona gradjevina od kvazi premijera, pa ovi neki glupavi politicari (ka ono nemamo dovoljno toga pa moramo jos uvoziti iz kanade), pa onaj krelac sto mlati pimpekom na telki i sada evo citam da su otkazali gradnju brodova i oce nam uzet 300 miljuna. Ljepo si to kanadjani smislili, kupili nekoj nasoj lokalnoj vucibatini neku glupu kucu, a ovaj im smjestio 300 miljuna odstete. Ma sjekira u med ovima kanadjanima, sa takvim saveznicima kome trebaju neprijatelji....No, evo glasam ipak za  jedan uragan da u kanadu ode, ipak me trenutno zivciraju vise od nju jorka i vasingtona. Iako, nju jork i vasingron mislim da su sagradili one replike neke baalovog hrama iz palmire pa ono, di lupit, toliko govana trebao bi to biti neki ekstra veliki uragan za to sve pomest...  Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 1f602 

no kako god, uragane Mihaele, ostat ces u lijepom sjecanju... :loveshower

king :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu - Page 2 Empty Re: Gromovnik Iknar vs Amerika: Uragan Mihael otpuhao Floridu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum