ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by RayMabus Fri 28 Sep - 17:51

Jeste, zato i naoružava Srbiju 

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/biznis/clanak/id/567594/azimov-nitko-ne-voli-hrvate-kao-rusi

Je ga pajdo laže maže 

Ajde Boga ti pukni cijenu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Ringo10 Fri 28 Sep - 18:06

RayMabus wrote:Jeste, zato i naoružava Srbiju 

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/biznis/clanak/id/567594/azimov-nitko-ne-voli-hrvate-kao-rusi

Je ga pajdo laže maže 

Ajde Boga ti pukni cijenu
A sto ne bi naoruzavali Srbiju. Platite im pa ce i vama prodati oruzje. I nista to nije besplatno.

Uostalom ko ste vi pa da vama neko polaze racune kome ce i kako prodavat oruzje.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21563
2015-09-24


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by RayMabus Fri 28 Sep - 18:09

Pa neka naoružavaju samo jbga nemoš sidit na dvi stolice ovdje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by kaya Fri 28 Sep - 18:12

RayMabus wrote:Jeste, zato i naoružava Srbiju 

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/biznis/clanak/id/567594/azimov-nitko-ne-voli-hrvate-kao-rusi

Je ga pajdo laže maže 

Ajde Boga ti pukni cijenu
Ne laže, Rusi vole Hrvate.
I obrnuto.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by RayMabus Fri 28 Sep - 18:18

Pa sad neznam jeli ih baš volimo, nemamo ništa protiv njih, sve ok ono šta se toga tiče, ima ih dosta po Dalmaciji, priselili ovdje, udomačili se pa guštaju

Uglavnom nemamo ništa protiv njih tako da ono to je to , nemogu baš govorit o ljubavi ali nesmetaju nam i ok su uglavnom više manje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by kaya Fri 28 Sep - 18:23

RayMabus wrote:Pa sad neznam jeli ih baš volimo, nemamo ništa protiv njih, sve ok ono šta se toga tiče, ima ih dosta po Dalmaciji, priselili ovdje, udomačili se pa guštaju

Uglavnom nemamo ništa protiv njih tako da ono to je to , nemogu baš govorit o ljubavi ali nesmetaju nam i ok su uglavnom više manje
Pa dobro, simpatiziraju ih.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by RayMabus Fri 28 Sep - 18:33

Energetika, bankarstvo, turizam 

Nije mi baš nešto to zanimljivo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Eroo Fri 28 Sep - 18:39

Nemamo mi razloga za , nedo Bog, mrziti Ruse. 
Bilo je nekih poteza s njihove strane, koji nisu bili za pohvalit, ali, Bože moj, svi griješimo...
S RF treba imati maksimalno korektne odnose i to je to. 
Azimov kaže: "Potpišimo političku deklaraciju o strateškom partnerstvu!"
Ono "političku" mi je bez veze. HR je u EU i NATO i ste strane ima obaveze.
Sve ostalo mimo toga bi bila prozirna laž. Kao što rekoh, maksimalno korektni odnosi
i međusobno uvažavanje je sasvim dovoljan okvir.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74835
2016-07-22


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Eroo Fri 28 Sep - 18:43

PS: 
Kad Azimov kaže da Rusi vole Hrvate, ništa nije slagao. 
To će vam potvrditi svatko tko je ikad došao u kontakt snekim od Rusa..
od običnog mužika do intelektualca. Ne znam zašto je to tako, ali je tako.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74835
2016-07-22


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by RayMabus Fri 28 Sep - 18:44

Srbima Migovi a nama krastavci 

Tuga brate tuga
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Eroo Fri 28 Sep - 18:52

RayMabus wrote:Srbima Migovi a nama krastavci 

Tuga brate tuga
Ma kakvi Migovi, jebate...S300 ste dobili prije 25 godina, a Srbi ih ni danas ne mogu kupiti.
Uostalom, je li netko tražio Migove od Rusa? Tražili ste helikoptere i dobili ste...
Oš i muzičku želju da ti ispune? Naruči. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74835
2016-07-22


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by RayMabus Fri 28 Sep - 18:59

Eroo wrote:Nemamo mi razloga za , nedo Bog, mrziti Ruse. 
Bilo je nekih poteza s njihove strane, koji nisu bili za pohvalit, ali, Bože moj, svi griješimo...
S RF treba imati maksimalno korektne odnose i to je to. 
Azimov kaže: "Potpišimo političku deklaraciju o strateškom partnerstvu!"
Ono "političku" mi je bez veze. HR je u EU i NATO i ste strane ima obaveze.
Sve ostalo mimo toga bi bila prozirna laž. Kao što rekoh, maksimalno korektni odnosi
i međusobno uvažavanje je sasvim dovoljan okvir.
Slažem se 

To je tako zato i jesu energetika, turizam  prehrambena industrija i bankarstvo u opticaju jer su civilna domena
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by RayMabus Fri 28 Sep - 20:06

Eroo wrote:
RayMabus wrote:Srbima Migovi a nama krastavci 

Tuga brate tuga
Ma kakvi Migovi, jebate...S300 ste dobili prije 25 godina, a Srbi ih ni danas ne mogu kupiti.
Uostalom, je li netko tražio Migove od Rusa? Tražili ste helikoptere i dobili ste...
Oš i muzičku želju da ti ispune? Naruči.  :D
To je sarkazam, s njima po već viđenome najbolje neimat posla tu jer Putin blokira sve ako neplešeš kako on svira a onda jebeš takvi biznis a šta je najveća baza odma uskočile firme sa zapada tako da daleko im kuća
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Eroo Fri 28 Sep - 20:12

RayMabus wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:Srbima Migovi a nama krastavci 

Tuga brate tuga
Ma kakvi Migovi, jebate...S300 ste dobili prije 25 godina, a Srbi ih ni danas ne mogu kupiti.
Uostalom, je li netko tražio Migove od Rusa? Tražili ste helikoptere i dobili ste...
Oš i muzičku želju da ti ispune? Naruči.  :D
To je sarkazam, s njima po već viđenome najbolje neimat posla tu jer Putin blokira sve ako neplešeš kako on svira a onda jebeš takvi biznis a šta je najveća baza odma uskočile firme sa zapada tako da daleko im kuća

Što će vam Migovi pored F-16?
Što se tiče naoružanja, boljeg strateškog partnera od Israelaca niste ni  mogli dobit.
Oni i danas većinom koriste F-16 ito veoma uspješno. Avionika i naoružanje su važni, a ne pleh.
Opremaju vam s automatskim stanicama za Patrie i puno toga...Ostalo Ameri i Njemci i to je to.


PS:
Uskoro dobivate i BlackHowk helikoptere, ali ne vidm po čemu bi bili bolji od ruskih helikoptera, koje već imate.
Kiowa Warrior? Solidna igračka za borbu izbliza, kao  i za čuvanje granica.


Last edited by Eroo on Fri 28 Sep - 20:18; edited 2 times in total

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74835
2016-07-22


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by RayMabus Fri 28 Sep - 20:16

Nisam mislio ne Migove nego nešto vezano uz brodogradnju
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by kaya Fri 28 Sep - 20:31

Eroo wrote:PS: 
Kad Azimov kaže da Rusi vole Hrvate, ništa nije slagao. 
To će vam potvrditi svatko tko je ikad došao u kontakt snekim od Rusa..
od običnog mužika do intelektualca. Ne znam zašto je to tako, ali je tako.
Pa je, i ja kažem..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Eroo Fri 28 Sep - 20:35

kaya wrote:
Eroo wrote:PS: 
Kad Azimov kaže da Rusi vole Hrvate, ništa nije slagao. 
To će vam potvrditi svatko tko je ikad došao u kontakt snekim od Rusa..
od običnog mužika do intelektualca. Ne znam zašto je to tako, ali je tako.
Pa je, i ja kažem..

Mislim da se je Levi upravo vratio iz Rusije. Na jednoj temi je ovo ovlaš spomenuo.
Ako je u blizini neka se javi.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74835
2016-07-22


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by RayMabus Fri 28 Sep - 20:37

Triba razlikovat Rusa privatnika i rusku državnu firmu jer kao što je Ero primjetio on priča o milijarda eura ulaganja ali političko strateško partnerstvo

Zajeb
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Ringo10 Sat 29 Sep - 15:23

Eroo wrote:Nemamo mi razloga za , nedo Bog, mrziti Ruse. 
Bilo je nekih poteza s njihove strane, koji nisu bili za pohvalit, ali, Bože moj, svi griješimo...
Ma da, a nasa 369ta pod Staljingradom je bas ono za pohvalit.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21563
2015-09-24


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Ringo10 Sat 29 Sep - 15:26

kaya wrote:
RayMabus wrote:Pa sad neznam jeli ih baš volimo, nemamo ništa protiv njih, sve ok ono šta se toga tiče, ima ih dosta po Dalmaciji, priselili ovdje, udomačili se pa guštaju

Uglavnom nemamo ništa protiv njih tako da ono to je to , nemogu baš govorit o ljubavi ali nesmetaju nam i ok su uglavnom više manje
Pa dobro, simpatiziraju ih.
Hrvati su uvijek bili germanofili, posebno sjever Hrvatske.

Prema Rusima je odnos uvijek bio prilicno ambivalentan, vise je naginjao prema minus nego prema plus.

Iako nam Rusi nikad nista lose u sustini nisu ucinili. 

A nismo ni imali neki povijesno bitnijih veza i kontakata.

A ako sad ima nekih simpatija, to je radi razocarenja Zapadom i Amerikom i odbojnosti prema ovoj odvratnoj americkoj imperijalstickoj politici.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21563
2015-09-24


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum