ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glup ko kurac d' or

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by FRANK 26/9/2018, 12:57

Znaci nas nadri doktor iz vinkovaca romsko srpskih gena mrzi imocane i hercegovce jer je u dubini svog kokosijeg mozga svjestan svoje inferiornosti naspram njizih. I posebno ga boli sto su te dvije skupine ljudi imocani i hercegovci toliko tijesno vezani da u biti i pripadaju istom genu. Naselili slavoniju unaprijedili je i na kraju ti isti postali najveci heroji obrane slavonije

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by Guest 26/9/2018, 12:59

PABLO ESCOBAR wrote:
Dybala wrote:U jednome imas pravo ..mrzim pedere ..automatski dakle Hitlera i tebe
Mrznja je svojstvena mentalno ogranicenim osobama. Osobama vecinom koja su u djetinjstvu spolno zlostavljana od strane djeda strica ili oca. Jbg ako te je strikan Borivoje ili cale Mihajlo naguzio nemoramo mi biti "zrtve" tvoje frustracije.  Jedno je neslagati se sa necijim uvjerenjima i nepodrzavati ih ali mrznja je nesto drugo. Jeli ti to jasno slavonski srbine

Wau u kojem si to časopisu pročitao ? Mens health ili teen? 

Površnu psihologiju mi nemoj prodavati, to možes svojoj glupoj ženi izdajniče
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by FRANK 26/9/2018, 13:00

Dybala wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Dybala wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Zamisli koliko moras biti glup kad si gluplji od vracale. A to je nemoguce i bilo je dok se nije pojavila ova nadrogirana spodoba i kreten sugavi dybala.
Keva mu radi u munchenu u hansa straße 9. Inace najstariji munchenski pufffff

Da da mali seronjo 

A procitaj Dybalinu biografiju ,vidjeti ces da je Adolfov sin .Doslovno, konjino glupa 

I pizdo koja si utekla iz svoje domovine ne prozivaj druge za ista ,najgori sljam koji nam popuje
I dalje kmecis polutane iz vinkovaca. Razumljivo je da osjecas sram i stid jer si genetski vezan uz sumadiju ali nitko te ne sili da budes gluplji nego sto jesi.

Al si naporan i nezanimljiv 

Koga briga sto kamenjar misli 

Ironija je da najvise "U" zrnaca imam na ovom pederskom nogometu
Koliko ja god bio naporan i nezanimljiv cinjenica je da upravo ti kopiras mene. Pojavljujes se iz neke rupe i povremeno kopiras i pokusavas biti ja. Pocinjem sumnjati da nisi samo iskompleksiran nego i da u potaji svoje sobe tajno drkas na mene. Zivimo u slobodnom svijetu. Budi musko i priznaj da si peder

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by Guest 26/9/2018, 13:00

PABLO ESCOBAR wrote:Znaci nas nadri doktor iz vinkovaca romsko srpskih gena mrzi imocane i hercegovce jer je u dubini svog kokosijeg mozga svjestan svoje inferiornosti naspram njizih. I posebno ga boli sto su te dvije skupine ljudi imocani i hercegovci toliko tijesno vezani da u biti i pripadaju istom genu. Naselili slavoniju unaprijedili je i na kraju ti isti postali najveci heroji obrane slavonije
:mog dobar ,loš,zao trip
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by Guest 26/9/2018, 13:02

PABLO ESCOBAR wrote:
Dybala wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Dybala wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Zamisli koliko moras biti glup kad si gluplji od vracale. A to je nemoguce i bilo je dok se nije pojavila ova nadrogirana spodoba i kreten sugavi dybala.
Keva mu radi u munchenu u hansa straße 9. Inace najstariji munchenski pufffff

Da da mali seronjo 

A procitaj Dybalinu biografiju ,vidjeti ces da je Adolfov sin .Doslovno, konjino glupa 

I pizdo koja si utekla iz svoje domovine ne prozivaj druge za ista ,najgori sljam koji nam popuje
I dalje kmecis polutane iz vinkovaca. Razumljivo je da osjecas sram i stid jer si genetski vezan uz sumadiju ali nitko te ne sili da budes gluplji nego sto jesi.

Al si naporan i nezanimljiv 

Koga briga sto kamenjar misli 

Ironija je da najvise "U" zrnaca imam na ovom pederskom nogometu
Koliko ja god bio naporan i nezanimljiv cinjenica je da upravo ti kopiras mene. Pojavljujes se iz neke rupe i povremeno kopiras i pokusavas biti ja. Pocinjem sumnjati da nisi samo iskompleksiran nego i da u potaji svoje sobe tajno drkas na mene. Zivimo u slobodnom svijetu. Budi musko i priznaj da si peder

To sto su tvoji gay sljedbenici mislili da sam izdajnik iz imotske krajine nije moj problem ,vise bi se ti onda trebao zabrinuti zbog te cinjenice ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by FRANK 26/9/2018, 13:03

Dybala wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Dybala wrote:U jednome imas pravo ..mrzim pedere ..automatski dakle Hitlera i tebe
Mrznja je svojstvena mentalno ogranicenim osobama. Osobama vecinom koja su u djetinjstvu spolno zlostavljana od strane djeda strica ili oca. Jbg ako te je strikan Borivoje ili cale Mihajlo naguzio nemoramo mi biti "zrtve" tvoje frustracije.  Jedno je neslagati se sa necijim uvjerenjima i nepodrzavati ih ali mrznja je nesto drugo. Jeli ti to jasno slavonski srbine

Wau u kojem si to časopisu pročitao ? Mens health ili teen? 

Površnu psihologiju mi nemoj prodavati, to možes svojoj glupoj ženi izdajniče
Tebi je psihologija vjerujem znanstvena fantazija. I cinjenica da ne negiras svoju mrznju prema svojin romsko srpskim genima. Znaci bolujes od sindroma seselj. Tako i on mrzi sve sto je hrvatsko znaci njegovo. Tako i ti prezires pedere i srbe znaci jer si njihov ali jasno je da je biti srbin ipak sramota

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by kic 26/9/2018, 13:05

Glup ko kurac d' or - Page 2 2irbcu
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by FRANK 26/9/2018, 13:05

uglavnom si nasamaran sto ni necudi rome jer si se predstavljao kao doktor. A da jednoga doktora moze nasamarati cinjenicama jedan lik sa sss je malo teze. A ti ocito nemas ni osnovnu. Osim u kradji po vinkovackim i nustarskim salasima.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by FRANK 26/9/2018, 13:06

kic wrote:Glup ko kurac d' or - Page 2 2irbcu
:hail kic ova ti valja

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by kic 26/9/2018, 13:08


nominacije tek u tijeku, a vi već u peaku--
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by FRANK 26/9/2018, 13:09

kic wrote:
nominacije tek u tijeku, a vi već u peaku--
Dosadno mi pa idem isprovocirati ovu kvaziinteligentnu budalu koja do podne mrzi sebe od podne cili svit

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by Guest 26/9/2018, 18:40

kic wrote:Glup ko kurac d' or - Page 2 2irbcu
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by Guest 26/9/2018, 19:51

Ogromna konkurencija-prosto nmg da se odlučim... :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by Zeko 26/9/2018, 21:07

Serbia Strong wrote:Ogromna konkurencija-prosto nmg da se odlučim... :roll
Uopće nije velika konkurencija. Samo su 3 prava kandidata i to 3 forumske  jocolor jocolor jocolor,  niče, the end i isključivi krivac (miioni, amper).

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by kic 29/9/2018, 23:05


nominacijom brenda čestitam mu rođendan
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by darth_vader 30/9/2018, 06:48

Je, imam okruglu brojku sad...neka igre počnu... :starac
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by Guest 30/9/2018, 14:43

Sritan rodjendan, nesrico...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by End 30/9/2018, 16:03

fridrih_niche wrote:Sritan rodjendan, pičko...
:D
:beer
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by Guest 30/9/2018, 21:05

https://www.tportal.hr/lifestyle/clanak/prebacili-ste-cetrdesetu-ove-prehrambene-navike-svakako-morate-mijenjati-foto-20180930
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by darth_vader 30/9/2018, 21:19

Od sada onda list salate i kap maslinvog ulja za večeru... pozdravite seke, svi...  :beer
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by Guest 30/9/2018, 22:36


  • "Četrdeset mi je godina ružno doba: čovjek je još mlad da bi imao želja a već star da ih ostvaruje. Šteta što nemam deset godina više pa bi me starost čuvala od pobuna ili deset godina manje pa bi mi bilo svejedno. Jer trideset godina je mladost, to sad mislim, kad sam se nepovratno udaljio od nje, mladost koja se ničega ne boji, pa ni sebe."

  • :aw

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glup ko kurac d' or - Page 2 Empty Re: Glup ko kurac d' or

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum