ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by Guest 17/10/2015, 12:31

Rekla mi je jedna ptičica :trept

Guest
Guest


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by Guest 17/10/2015, 12:34

citam da je zenski wc u VB pakao :))  ne mogu da otvore vrata od
sopstvenih ulozaka. nakon toga, muskarci ih miluju i ljube , svuda po
telu, ko da su od kristala.
neprane zadnjice i ono napred, valjda im je to pi.ka :)) ja, bogami,
ne napustam wc dok ne proverim da je za mnom sve uredno i t.d. :))
prilicno se zadrzavam, to je tacno. ali, opravdano. volim da eksperimentisem,
sa pomadama, šamponima, losionima, nozicima za brijanje i ostalom muskom:)
opremom za licnu higijenu i negu tela, lica i kose. a nije mi blam, kad zeni
nije ok, kad je nesto bolseljiva, da oribam wc. ja licno, u tom slucaju,
koristim zicu sa sudje :)) i pomesam neki wc sanitar sa limontosom.
to izmiksam u nekoj posudi i nanasem po plocicama, horiznatalno i vertikalno :))
 zatim tus kabini i wc solji. to se " kiseli " jedno 15 m.
i onda krenem u akciju :)) sve gotovo za 1h. i tako, volim da zateknem
i napustim uredan wc, makar i sam bio zrtva :)):)
p.s. zica za sudje je samo za kupatilo koju nakon upotrebe operem
i potopim vrelom vodom :)):) ali, ozbiljno !


Last edited by pizzon on 17/10/2015, 12:39; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by Guest 17/10/2015, 12:38

dzepna_venera wrote:
tre911 wrote:
kaja_333 wrote:Pa po firmama je ženski wc neuredan ali ne znam kakav je muški. Ali sumnjam da su takve i doma. Mozda im se ne da a dovoljno su krave da ih nije sram izaći iz takvog wc i odšetati. Ali doma samo žene ciste wc i kupaonu, ja nisam vidjela u životu muskarca koji je oprao kadu, wc, tuš , pobrisao prašinu sa krema, stakla prema tome..
Ja ću priznati da jesam ali me ne smijete zvati papučar :D


Ako živiš u paru to da ribaš kupionu nek ti bude iznimka, a ne pravilo :starac
Nije pravilo, jednostavno nekada pomognem supruzi i to je to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by Guest 17/10/2015, 13:44

AlfaOmega wrote:
dzepna_venera wrote:
AlfaOmega wrote:Nisam htio o tome da pričam, ali svaka druga ex je imala loše nehigijenske navike. Dakle, slažem se sa autorom teksta, iako je dio mene pokušavao cijelih 15 minuta suzdržati se da to priznam, čisto iz respekta prema lje.... drugom spolu. No

Ako ti je svaka druga bila loših higijenskih navika, kakva ti je zadnja ex :D
Već sam je zaboravia.... naostojim gledat naprijed a ne nazad. :shy

Ako je svaka druga takva, a zadnja ex je bila loša to znači da je sadašnja čistunica a buduća će opet biti kreativno neuredna haha
Zezam se malo jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by Guest 17/10/2015, 13:46

tre911 wrote:
dzepna_venera wrote:
tre911 wrote:
kaja_333 wrote:Pa po firmama je ženski wc neuredan ali ne znam kakav je muški. Ali sumnjam da su takve i doma. Mozda im se ne da a dovoljno su krave da ih nije sram izaći iz takvog wc i odšetati. Ali doma samo žene ciste wc i kupaonu, ja nisam vidjela u životu muskarca koji je oprao kadu, wc, tuš , pobrisao prašinu sa krema, stakla prema tome..
Ja ću priznati da jesam ali me ne smijete zvati papučar :D


Ako živiš u paru to da ribaš kupionu nek ti bude iznimka, a ne pravilo :starac
Nije pravilo, jednostavno nekada pomognem supruzi i to je to.


Super :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by neva 17/10/2015, 13:47

Mislim da se forumaši nemaju zašto toliko veseliti ovom glupom i nepotrebnom istraživanju (nečim se valjda mora opravdati novac koji se pokupi B-)), stvar je samo u tome da su žene većinom čistije, paze na sebe i svoju higijenu, pa su zato i ženski wc-i u pravilu čistiji.

Mi ih rabimo sjedeći i to na nekoliko komada toalet-papira, tako da dasku uglavnom nije nužno brisati ni prije ni poslije uporabe... dok muški vjerojatno češće promaše školjku, pa moraju ili čistiti za sobom ili za onim prije njih :D

A što se tiče dodirivanja predmeta koje su drugi koristili, mi rukama ne držimo nijedan dio svog tijela, pa se zato ni ne bojimo toliko :P
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by Guest 17/10/2015, 13:52

pizzon wrote:citam da je zenski wc u VB pakao :))  ne mogu da otvore vrata od
sopstvenih ulozaka. nakon toga, muskarci ih miluju i ljube , svuda po
telu, ko da su od kristala.
neprane zadnjice i ono napred, valjda im je to pi.ka :)) ja, bogami,
ne napustam wc dok ne proverim da je za mnom sve uredno i t.d. :))
prilicno se zadrzavam, to je tacno. ali, opravdano. volim da eksperimentisem,
sa pomadama, šamponima, losionima, nozicima za brijanje i ostalom muskom:)
opremom za licnu higijenu i negu tela, lica i kose. a nije mi blam, kad zeni
nije ok, kad je nesto bolseljiva, da oribam wc. ja licno, u tom slucaju,
koristim zicu sa sudje :)) i pomesam neki wc sanitar sa limontosom.
to izmiksam u nekoj posudi i nanasem po plocicama, horiznatalno i vertikalno :))
 zatim tus kabini i wc solji. to se " kiseli " jedno 15 m.
i onda krenem u akciju :)) sve gotovo za 1h. i tako, volim da zateknem
i napustim uredan wc, makar i sam bio zrtva :)):)
p.s. zica za sudje je samo za kupatilo koju nakon upotrebe operem
i potopim vrelom vodom :)):) ali, ozbiljno !

Da te vidim sa žicom u mom kupatilu tztztz... affraid
To je preagresivno za čišćenje i lonca a kamoli emajliranih,staklenih i drugih finih površina. Pa ima za to ribaća četka sa kojom smo nekad ranije prali džins, mi dalmoši to zovemo bruškin.
Ah, svačega se i ja nagledah. Npr.inženjerka hemije koja je solnom kiselinom ribala kadu u zatvorenoj kupaoni.
Skoro hitnu zvali jer ona zna najbolje da oriba kupaonu.. :doh
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by Guest 17/10/2015, 13:54

r_nevjesta wrote:Mislim da se forumaši nemaju zašto toliko veseliti ovom glupom i nepotrebnom istraživanju (nečim se valjda mora opravdati novac koji se pokupi B-)), stvar je samo u tome da su žene većinom čistije, paze na sebe i svoju higijenu, pa su zato i ženski wc-i u pravilu čistiji.

Mi ih rabimo sjedeći i to na nekoliko komada toalet-papira, tako da dasku uglavnom nije nužno brisati ni prije ni poslije uporabe... dok muški vjerojatno češće promaše školjku, pa moraju ili čistiti za sobom ili za onim prije njih :D

A što se tiče dodirivanja predmeta koje su drugi koristili, mi rukama ne držimo nijedan dio svog tijela, pa se zato ni ne bojimo toliko :P

Haha
Ipak je to sve individualno :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by Guest 17/10/2015, 13:55

Pizzon, zaboravih napisati ovo za pomadice ti lajkam! Baš mi je cool njegovan mirisan muškarac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by kaya 17/10/2015, 14:21

I meni je to ok.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by AlfaOmega 17/10/2015, 14:35

dzepna_venera wrote:
AlfaOmega wrote:
dzepna_venera wrote:
AlfaOmega wrote:Nisam htio o tome da pričam, ali svaka druga ex je imala loše nehigijenske navike. Dakle, slažem se sa autorom teksta, iako je dio mene pokušavao cijelih 15 minuta suzdržati se da to priznam, čisto iz respekta prema lje.... drugom spolu. No

Ako ti je svaka druga bila loših higijenskih navika, kakva ti je zadnja ex :D
Već sam je zaboravia.... naostojim gledat naprijed a ne nazad. :shy

Ako je svaka druga takva, a zadnja ex je bila loša to znači da je sadašnja čistunica a buduća će opet biti kreativno neuredna haha
Zezam se malo jocolor
Na sadašnjoj ću nastojat pritisnut kočnicu, kak ne bih otišao na buduću. ;) Samo još da upoznam tu sadašnju ^^

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by neva 17/10/2015, 14:39

Da, super je to.. zamislite njega i sebe kako opušteno ležite, svaki s maskom od banane i krastavaca na licu, i čavrljate o hidratantnim kremicama i vosku za depilaciju, wow :P

(ma šalim se, i ja volim čiste i mirisne muškarce, ali ipak ne bih da pretjeruju, kradu mi kremice i naguravaju se sa mnom u kupaonici :))
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by AlfaOmega 17/10/2015, 14:40

Tajna je u većoj kupaonici

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by neva 17/10/2015, 14:42

Svejedno, kupaonica = intima, neću da mi zaviruje, smeta i troši skupe kremice B-)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by AlfaOmega 17/10/2015, 14:44

Zar nije bolje muškarca+kupaonica=intima?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by neva 17/10/2015, 14:49

Je, ali to je intima br. 1 koja ima puno prednosti, ali ova o kojoj govorim je intima br. 2 i on je u njoj čisti višak :]
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by Guest 17/10/2015, 14:50

r_nevjesta wrote:Svejedno, kupaonica = intima, neću da mi zaviruje, smeta i troši skupe kremice B-)

Obično oni koji zaviruju drugima se boje da i njima netko ne zaviruje, misle kako su svi poput njih.

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 2YQ3lLh
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by neva 17/10/2015, 14:55

Svi i jesu kao mi, samo što su kukavice i boje se priznati B-)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by betty.boop 17/10/2015, 14:56

tko jos sjeda po skoljkama na javnim wc-ima ?  affraid


ma i s deset slojeva papira na njoj, no way man !
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by Guest 17/10/2015, 16:13

AlfaOmega wrote:
dzepna_venera wrote:
AlfaOmega wrote:
dzepna_venera wrote:
AlfaOmega wrote:Nisam htio o tome da pričam, ali svaka druga ex je imala loše nehigijenske navike. Dakle, slažem se sa autorom teksta, iako je dio mene pokušavao cijelih 15 minuta suzdržati se da to priznam, čisto iz respekta prema lje.... drugom spolu. No

Ako ti je svaka druga bila loših higijenskih navika, kakva ti je zadnja ex :D
Već sam je zaboravia.... naostojim gledat naprijed a ne nazad. :shy

Ako je svaka druga takva, a zadnja ex je bila loša to znači da je sadašnja čistunica a buduća će opet biti kreativno neuredna haha
Zezam se malo jocolor
Na sadašnjoj ću nastojat pritisnut kočnicu, kak ne bih otišao na buduću. ;) Samo još da upoznam tu sadašnju ^^

Ne brinem ja za tebe, vidim na drugoj temi imaš šarma, ide te :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by Guest 17/10/2015, 16:14

betty.boop wrote:tko jos sjeda po skoljkama na javnim wc-ima ?  affraid


ma i s deset slojeva papira na njoj, no way man !


Baš tako! Nema šanse da sjednem!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca - Page 4 Empty Re: Žene imaju lošije higijenske navike od muškaraca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum