ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istinski heroj

Go down

Istinski heroj Empty Istinski heroj

Post by FRANK 31/8/2018, 02:02

Prica o coviku velikanu legendi.
Coviku koji je te 2007 godine prizivio pakao.
Covik kojega je RH poslala da gasi pusti otok travu i raslinje.
Covik kojega je ta RH.
Proglasila varalicom i odrezala mu 250000 kn kazne.
Njegovo ime je Frane Lucic
Kornatski vatrogasac.
"Budi zalostan"
Hrvatski narode.
Diste sada domoljubi koji ste ponosni.
Diste sada rvatine. Jeste li nakon zanosne euforije posjetili loncerte dare bubamare itd. 
Diste rvatine. Jel znate za Franu Lucica. Znate li da 1000e heroja tipa Lucic spasava vase domove. Ma koga jebe jel tako.
Sutkinja koja je sirotom Lucicu opalila 250000 kazne ce osloboditi vase heroje horvatincica mamica. Cila ce hrvatska na noge se dici u obranu digniteta naseg malog mozarta luke
Tko ce se dici u obranu Uljanika. Ko ih jebe 
Tko ce se dici u obranu Tome Mercepa.
Pa on se borio protiv segluka i ciganskih proslava po stolovima u kojima rvatine uzivaju.
Uostalom jebes Franu Lucica. Glupi vatrogasac sta prica gluposti. Ionako krece liga nacija a na maksimiru nece igrati Ronaldo. 
Jebenti mater nacijo preponosna.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Istinski heroj Empty Re: Istinski heroj

Post by FRANK 31/8/2018, 02:04

Tko slavi slave prica o laznim herojima slavi ih i uziva u seglucima a zaboravlja prave junake taj se moze nazivati slavserbom hrvatom nikada. 
Dr. ANTE STARCEVIC
Otac Domovine

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Istinski heroj Empty Re: Istinski heroj

Post by FRANK 31/8/2018, 02:06

Hrvatska drzava ne postoji.
Nit je postojala 1991 ni 1995 ni 2018
Hrvatska drzava je umrla prije 73 godine

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Istinski heroj Empty Re: Istinski heroj

Post by Guest 31/8/2018, 09:55

Samo jedan primjer koliko je svit osa u kurac...
Istinski junak, koji je izgorija zbog neispravnog vojnog helikoptera, biva kažnjen na sudu i bačen na samo dno egzistencije...
Ponižavan i pljucan od strane kriminalaca iz sudstva i inih drugih...
S druge strane, kriminalci koji imaju tonu para, bivaju oslobođeni zbog sinkopa, jer dolaze iz uglednih obitelji, a neki bivaju amnestirani od odgovornosti za kriminalne radnje, jer su doveli Repku do srebrne medalje na Svjetskom...
Užas...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istinski heroj Empty Re: Istinski heroj

Post by Guest 31/8/2018, 10:06

fridrih_niche wrote:Samo jedan primjer koliko je svit osa u kurac...
Istinski junak, koji je izgorija zbog neispravnog vojnog helikoptera, biva kažnjen na sudu i bačen na samo dno egzistencije...
Ponižavan i pljucan od strane kriminalaca iz sudstva i inih drugih...
S druge strane, kriminalci koji imaju tonu para, bivaju oslobođeni zbog sinkopa, jer dolaze iz uglednih obitelji, a neki bivaju amnestirani od odgovornosti za kriminalne radnje, jer su doveli Repku do srebrne medalje na Svjetskom...
Užas...
;)
A neki bi bili goat a osudeni su kriminalci
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istinski heroj Empty Re: Istinski heroj

Post by Guest 31/8/2018, 10:07

PABLO ESCOBAR wrote:Hrvatska drzava ne postoji.
Nit je postojala 1991 ni 1995 ni 2018
Hrvatska drzava je umrla prije 73 godine

Kostarikanac ne seri
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istinski heroj Empty Re: Istinski heroj

Post by FRANK 31/8/2018, 14:41

Dybala wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Hrvatska drzava ne postoji.
Nit je postojala 1991 ni 1995 ni 2018
Hrvatska drzava je umrla prije 73 godine

Kostarikanac ne seri
Da serem pocastio bih te

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Istinski heroj Empty Re: Istinski heroj

Post by FRANK 31/8/2018, 14:41

Dybala wrote:
fridrih_niche wrote:Samo jedan primjer koliko je svit osa u kurac...
Istinski junak, koji je izgorija zbog neispravnog vojnog helikoptera, biva kažnjen na sudu i bačen na samo dno egzistencije...
Ponižavan i pljucan od strane kriminalaca iz sudstva i inih drugih...
S druge strane, kriminalci koji imaju tonu para, bivaju oslobođeni zbog sinkopa, jer dolaze iz uglednih obitelji, a neki bivaju amnestirani od odgovornosti za kriminalne radnje, jer su doveli Repku do srebrne medalje na Svjetskom...
Užas...
;)
A neki bi bili goat a osudeni su kriminalci
Kod u saboru uredno sjedi dr. Stanimirovic a cetnik

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Istinski heroj Empty Re: Istinski heroj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum