ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by End 21/8/2018, 18:14

čak mi je drago da messi ne sudjeluje u ovim lopovskim nagradama jer on je ipak kategorija za sebe, messija možeš uspoređivat samo sa njim samim i onda tražit dlaku u jajetu u kojoj od 10 sezona je bio malo manje najveći svih vremena..

End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by muckodjubre 21/8/2018, 23:17

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 37210355_10155335870381876_3779738861643497472_n

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by Guest 22/8/2018, 08:44

End wrote:čak mi je drago da messi ne sudjeluje u ovim lopovskim nagradama jer on je ipak kategorija za sebe, messija možeš uspoređivat samo sa njim samim i onda tražit dlaku u jajetu u kojoj od 10 sezona je bio malo manje najveći svih vremena..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by Zeko 22/8/2018, 16:18

Blage veze ti s nogometom nemaš. Blessi nije ni među 10 najvećih svih vremena, a ispod najvećih 5 je 10 svjetlosnih godina. U zadnjih 10 godina nagrade su djelili Blessi i Cristina, a bar u 7 od 10 godina nije ju zaslužio nijedan od njih dvojice. I ovdje sada komičan je uopće ulazak Cristine među prvu trojicu. Na osnovu čega?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by FRANK 22/8/2018, 16:32

Zeko wrote:Blage veze ti s nogometom nemaš. Blessi nije ni među 10 najvećih svih vremena, a ispod najvećih 5 je 10 svjetlosnih godina. U zadnjih 10 godina nagrade su djelili Blessi i Cristina, a bar u 7 od 10 godina nije ju zaslužio nijedan od njih dvojice. I ovdje sada komičan je uopće ulazak Cristine među prvu trojicu. Na osnovu čega?
Reci da Messi I Ronaldo nisu medju top 10 svih vremena moze reci samo totalni nogometnogometni amater

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by scorpion 22/8/2018, 16:58

PABLO ESCOBAR wrote:Reci da Messi I Ronaldo nisu medju top 10 svih vremena moze reci samo totalni nogometnogometni amater
:thumbup1

A pogotovo kad uzmeš u obzir da bi Zeko stavio Pelea u top 10 (koji ne vrijedi ni jedne kopačke od Messija ili Ronalda)

_________________
UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by End 22/8/2018, 19:16

pederko može biti 10. u top 10 isključivo na konto golova i statistički..
ali nema magiju, viziju, kreaciju, svi mu se moraju podrediti, igrati za njega jer inače ne postoji  i shodno tome sve oko sebe čini puno lošijim igračima, a kompletna karijera mu se svodi na čekanje polukontri, kontri i zabijanja penala, i najveći je simulator svih vremena.
brazilski ronaldo je 5 puta kompletniji igrač od njega.
kad se takve stvari gledaju onda možda ulazi u top 50.
AMEN


Last edited by End on 22/8/2018, 19:23; edited 1 time in total
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by End 22/8/2018, 19:20

naravno o činjenicama koliko trofeja je pokrao sa svojim lopovskim ekipama ne trebamo pričati.. 2 la lige mu odma prekriži šta je sramotno da nema čak niti više od toga uz sve krađe, najmanje 2 LP, kup 2011. to je iz glave da ne idem na wiki.
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by Zeko 22/8/2018, 19:33

PABLO ESCOBAR wrote:
Zeko wrote:Blage veze ti s nogometom nemaš. Blessi nije ni među 10 najvećih svih vremena, a ispod najvećih 5 je 10 svjetlosnih godina. U zadnjih 10 godina nagrade su djelili Blessi i Cristina, a bar u 7 od 10 godina nije ju zaslužio nijedan od njih dvojice. I ovdje sada komičan je uopće ulazak Cristine među prvu trojicu. Na osnovu čega?
Reci da Messi I Ronaldo nisu medju top 10 svih vremena moze reci samo totalni nogometnogometni amater
Tvoje mišljenje koje ja poštujem, ali bilo bi pošteno da i ti poštuješ moje mišljenje. Za mene su obojica "one man band" i to nije nogomet, nemreš igrati sam protiv svih a oni upravo to rade. Obojica. I kad im ide najbolji su igrači utakmice, a kad to ne prolazi nema ih nigdje i uvjerljivo su najgori igrači na utakmici.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by scorpion 22/8/2018, 20:54

End wrote:pederko može biti 10. u top 10 isključivo na konto golova i statistički..
ali nema magiju, viziju, kreaciju, svi mu se moraju podrediti, igrati za njega jer inače ne postoji  i shodno tome sve oko sebe čini puno lošijim igračima, a kompletna karijera mu se svodi na čekanje polukontri, kontri i zabijanja penala, i najveći je simulator svih vremena.
brazilski ronaldo je 5 puta kompletniji igrač od njega.
kad se takve stvari gledaju onda možda ulazi u top 50.
AMEN
Ti si glup ko kurac. Počni pratit neki drugi sport, jer o nogmetu pojma nemaš :coffee

_________________
UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by Guest 22/8/2018, 21:28

cristiano ronaldo je najbolji nogometas svih vremena. samo jedan argument je dovoljan a to je odnos broja golova i nastupa za real madrid, brojka koju nitko nikad u modernom nogometu nece dostic. nogomet se igra radi natjecanja, rivaliteta, prestiza, trofeja, taktike i golova koji sve to na kraju objedinjuju, a cr7 je najbolji u tom kljucnom segmentu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by Guest 22/8/2018, 21:31

tko hoce gledat magiju ima 8 nastavaka harrya pottera, bolje nego messi




avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by End 22/8/2018, 22:33

glupost, messi postiže više golova od pederka, a vuče loptu sa svoje polovice i još stigne biti najbolja 9, 10, 8 svih vremena.


znači krenimo sa šamaranjem..

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 XgEqqnm

na kraju krajeva, 0.81 naspram 0.72 eto tko je bolji strijelac..
da ne bi samo gledali godine kad je pederko kao gotov igrač došao u onu lopovsku organizaciju, a messija tamo od 2004. kad je debitirao, a i takav zelen je utrpao lorealu 3 komada šta je za ovoga sci fi...

ali ajmo onda još malo šamara...

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 PWQ60vJ
sveukupno liga kako bi to kristina pederčići željeli..

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 CZBL3aK
i lagana čmrljica...
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by scorpion 22/8/2018, 22:49

Glup si ko kurac sa ovim svojim izmišljenim statistikama. Lessie nikad nije bio golgeter kao Kristina. Drugo čovjek je izdominirao premiership i primeru, a sad će i seriu a. Svaka rasprava završava sa tim da je Ronaldo jednostavno kompletniji igrač od lessia. A sad možeš nastavit kmečat i postavljat glupe statistike koje izmišljate na barcabalkan otpadu

_________________
UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by End 22/8/2018, 22:50

sad čekamo da doleti mostarski homić da nas uvjeri kako je pederko bolji u LP jer ima 121 gol, a messi 100.. ali u 34 utakmice više to je nebitno..  Basketball
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by End 22/8/2018, 22:51

nema te statistike napadačke i bilo kakve druge u kojoj je pederko bolji od messija... a messi je veznjak i zabija golove s centra  Basketball
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by scorpion 22/8/2018, 22:56

https://www.realmadrid.com/en/football/cristiano-ronaldo-top-goalscorer

Ovoliko iznad svih u najvećem i najtrofejnijem klubu na svijetu je dokaz da si jednostavno najveći :coffee 

Nikad ga niko neće srušit (a došao u Real nakon što je izdominirao najjaču ligu na svijetu :hail )

_________________
UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by FRANK 22/8/2018, 23:56

Uskoro strijeljanje

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by FRANK 23/8/2018, 00:01

Sin igra za najveci klub svih vremena a to je Juve.
I tek sa 37 godina kad potpise za najveci klub svih galaksija a to je Schalke onda ce Najveci covik 21.st

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by Guest 23/8/2018, 07:56

End wrote:glupost, messi postiže više golova od pederka, a vuče loptu sa svoje polovice i još stigne biti najbolja 9, 10, 8 svih vremena.


znači krenimo sa šamaranjem..

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 XgEqqnm

na kraju krajeva, 0.81 naspram 0.72 eto tko je bolji strijelac..
da ne bi samo gledali godine kad je pederko kao gotov igrač došao u onu lopovsku organizaciju, a messija tamo od 2004. kad je debitirao, a i takav zelen je utrpao lorealu 3 komada šta je za ovoga sci fi...

ali ajmo onda još malo šamara...

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 PWQ60vJ
sveukupno liga kako bi to kristina pederčići željeli..

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 CZBL3aK
i lagana čmrljica...


lagana cmrljica, i to za sva vremena je da grbavi hobit igra u 1 klubu celu karijeru i da za mrvu ima bolje brojke od ronalda. a ako pogledamo samo istoriju ronalda u realu, dolazi do strasne, strasne razlike. 

daj se samostreljaj, glupaku najglulji...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by Guest 23/8/2018, 08:00

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Gettyimages-545932206
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi - Page 2 Empty Re: UEFA izabrala trojicu najboljih u Europi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum