ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by Hektorović 10/8/2018, 15:46

[size=46]Erdogan je zbilja u panici; poziva ljude da mijenjaju dolare i eure u tursku liru koja je potpuno propala 

Kaže kako je će se tako boriti protiv 'gospodarskog rata' koji se vodi protiv Turske 

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Telegram_redakcija_2-150x150
 TELEGRAM REDAKCIJA 
 

[/size]
[size][size]

 HINA 
 PRIJE 4 MINUTE 0 PREPORUKA 0 KOMENTARA[/size][/size]
Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Erdogan-840x530

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by Hektorović 10/8/2018, 15:46

TRUMP NAJAVIO DA ĆE TURSKOJ POVEĆATI CARINE

Trump je gotovo istodobno na Twitteru najavio da će SAD povećati carine na turski čelik i aluminij. “Upravo sam odobrio udvostručivanje tarifa na čelik i aluminij iz Turske, dok njezina valuta, turska lira, pada u odnosu na naš vrlo snažni dolar. Aluminij će sada biti na 20 posto, a čelik na 50 posto. Naši odnosi s Turskom u ovom trenutku nisu dobri!”, napisao je Trump.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by RayMabus 10/8/2018, 15:51

Hektorović wrote:

TRUMP NAJAVIO DA ĆE TURSKOJ POVEĆATI CARINE



[size=40]Trump je gotovo istodobno na Twitteru najavio da će SAD povećati carine na turski čelik i aluminij. “Upravo sam odobrio udvostručivanje tarifa na čelik i aluminij iz Turske, dok njezina valuta, turska lira, pada u odnosu na naš vrlo snažni dolar. Aluminij će sada biti na 20 posto, a čelik na 50 posto. Naši odnosi s Turskom u ovom trenutku nisu dobri!”, napisao je Trump.[/size]
Turska je veliki proizvođač čelika 

A Trumpa brajo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by AlfaOmega 10/8/2018, 16:30

Ode i DOW doli. Bravo Krampe, samo oštro!

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10266
2015-09-11


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by Hektorović 10/8/2018, 16:43

Erdogan razgovarao sa Putinom

Izvori iz Predsjedništva Republike Turske su prenijeli da je predsjednik Erdogan danas iz Bayburta razgovarao sa ruskim kolegom Vladimirom Putinom

10.08.2018 ~ 10.08.2018 
Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 5b6d97f96829d
Predsjednik Erdogan je obavio telefonski razgovor sa ruskim kolegom Vladimirom Putinom.
Izvori iz Predsjedništva Republike Turske su prenijeli da je predsjednik Erdogan danas iz Bayburta razgovarao sa ruskim kolegom Vladimirom Putinom, sa kojim je razmijenio mišljenje u vezi bilateralnih i regionalnih tema.
Dvojica lidera su izrazila zadovoljstvo u vezi pozitivnih ekonomsko-trgovinskih odnosa dviju zemalja te razvoja suradnje na polju industrije i energetike. Erdogan i Putin su razgovarali i o razvoju posljednje situacije u Siriji i procesu Astana.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by dijagram 10/8/2018, 16:45

a jebga, sad kad treba pomoci bakiru ima svojih problema
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by RayMabus 10/8/2018, 17:12

Erdogan se pogubio u ekonomiji skroz na skroz, jebat će mu raja majku jer ih zove da uzimaju turske lire a vrijednost joj pada iz sata u sat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by Guest 10/8/2018, 17:16

Venezuela kolabira, preko pola milijuna Venezuelanaca pobjeglo u Ekvador samo ove godine.

http://www.foxnews.com/world.html


Last edited by Qanon on 10/8/2018, 17:19; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by crvenkasti 10/8/2018, 17:16

jebeš carine, treba ga bombardirat
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by Guest 10/8/2018, 17:22

Paralelno sa Trumpovim ekonomskim napadom, kreće vojna ofenziva na Tursku s juga.

Tiger Forces to begin offensive in northern Hama, not the Al-Ghaab Plainhttps://twitter.com/leithfadel/status/1027905892606455810


Last edited by Qanon on 10/8/2018, 17:22; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by Yehudim 10/8/2018, 17:24

Hektorović wrote:Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Slika_57


  Do jučer smo slušali kako TR ima snažnu industriju

 ( danas sam to čuo i za Estoniju, tu na jednoj temi  ;))) )

  Ukrako rečeno........- tigar od papira-

TR uskoro ide na bubanj, unutarnji nemiri pa slijedi gradjanski rat, raspad

serdogana će  Kurdi nabiti na kolac

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by debotoijusto 10/8/2018, 17:27

 Erdogan je već ranije pozvao sugrađane da prodaju svoje devize ne bi li pomogli turskoj liri koja je doživjela nagli pad, rekavši da je riječ o "nacionalnoj borbi" protiv "gospodarskog rata" koji se, kako tvrdi, vodi protiv Turske

kod nas bi se odazvalo 0.4% pucanstva
budemo vidjeli kako to ide u muslimanskoj djamahiriji

sto godina je trebalo da turci iz 19st. uhvate korak s civilizacijom i jedan vladar-vizionar a par da populist premazan svim mastima srusi sagradjeno rutinski , to je turska danas
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by crvenkasti 10/8/2018, 17:28

Onda ništa ni od turskog toka za ruski plin?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by Guest 10/8/2018, 17:29

Yehudim wrote:
Hektorović wrote:Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Slika_57


  Do jučer smo slušali kako TR ima snažnu industriju

 ( danas sam to čuo i za Estoniju, tu na jednoj temi  ;))) )

  Ukrako rečeno........- tigar od papira-

TR uskoro ide na bubanj, unutarnji nemiri pa slijedi gradjanski rat, raspad

serdogana će  Kurdi nabiti na kolac

Definitivno možemo očekivat nekakav vid ofenzive Kurda na turske interese...a ovi ionako čeznu za osvetom nakon Arfina.

A i repozicioniranje Bugarske i Grčke vidimo nije bilo slučajno.


Last edited by Qanon on 10/8/2018, 17:31; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by RayMabus 10/8/2018, 17:31

Oj Bakire pobratime mio, jesi skoro s Erdoganom bio
Jel nam turska lira ojačala il je marka malo pojačala
Oj Bakire mio , ti si nešto konvertibilno pio
Jel nam marka malo ojačala il je turska lira pojačala
Oj Bakire pobratime mio  jesi skoro s Erdoganom bio
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by Guest 10/8/2018, 17:36

Naši sada trebaju dobro iskoristiti nove geopolitičke okolnosti ,te da to max kapitaliziraju u BiH, dobri Bošnjani su sada u nemilosti, prepušteni sami sebi.

Bugarska, Grčka, Makedonija, CG svi su se u godinu dana odrekli Rusa, samo Srbalji im i dalje pušu u diple..sada smo mi u BiH jedini zapadni element, a otklon od Turske je potrebu povlađivanja Bošnjacima neutralizirao.

Zapravo će se vjerovatno ići na potpunu neutralizaciju turskog utjecaja u Siriji i Balkanu, ne bih Bošnjacima bio u koži.


Last edited by Qanon on 10/8/2018, 17:45; edited 5 times in total (Reason for editing : .)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by AssadNaPodmornici 10/8/2018, 17:38

Trump gazi sve redom. Kim Drugi je kleknuo i priznao God Emperora kao svoga vladara, Ruski brat Erdogan će završiti sa graničicom u guzi, a sa druge strane USA ekonomija je takava da firme doslovno skupljaju beskucnike po cesti i nude im posao.(ovo nije zajebancija)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by debotoijusto 10/8/2018, 17:51

AssadNaPodmornici wrote:Trump gazi sve redom. Kim Drugi je kleknuo i priznao God Emperora kao svoga vladara, Ruski brat Erdogan će završiti sa graničicom u guzi, a sa druge strane USA ekonomija je takava da firme doslovno skupljaju beskucnike po cesti i nude im posao.(ovo nije zajebancija)


...i kod nas isto , sto to znaci ?
nije bitno sad nego sto to "sad" donosi u nekom razdoblju , 5-10-50g....
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by Guest 10/8/2018, 17:54

Čitam po bosanskim portalima, poturice mu već savjetuju( Erdoganu) , da poljubi skute Trumpu i ponizi se, citiram: " Bolje za njega da sto prije podvije rep kako bi saucvao makar malo dostojanstva. Bolje da se ponizi dok je jos na nogama nego kada padne na koljena"...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by Guest 10/8/2018, 17:57

debotoijusto wrote:
nije bitno sad nego sto to "sad" donosi u nekom razdoblju , 5-10-50g....

To znači da politička odnosno društvena opcija koju simbolizira Soros nepovratno odlazi u mp3.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by Guest 10/8/2018, 17:59

Yehudim wrote:
TR uskoro ide na bubanj, unutarnji nemiri pa slijedi gradjanski rat, raspad

serdogana će  Kurdi nabiti na kolac

Otprilike, ali ipak ne baš tako skoro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga - Page 2 Empty Re: Turska lira do podneva pala za 14%. Erdogan: Oni imaju dolare, mi imamo Boga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum