ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Učili su me da mrzim Srbe

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Učili su me da mrzim Srbe - Page 3 Empty Re: Učili su me da mrzim Srbe

Post by Hektorović Mon 6 Aug - 10:02

vuksadinare wrote:i sto rec na ovo...lik ili je cisti srbin a pise 'hrvat' jer tako moze lakse djelovati..ili je totalni idiot..i takve nebuloze pise s obzirom d aima i neke godine jos tragicnije

Ili idiot ili provokator :D

A Srbi se uvijek hvataju za ovakvu patetiku :D

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Učili su me da mrzim Srbe - Page 3 Empty Re: Učili su me da mrzim Srbe

Post by vuksadinare Mon 6 Aug - 10:10

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:i sto rec na ovo...lik ili je cisti srbin a pise 'hrvat' jer tako moze lakse djelovati..ili je totalni idiot..i takve nebuloze pise s obzirom d aima i neke godine jos tragicnije

Ili idiot ili provokator :D

A Srbi se uvijek hvataju za ovakvu patetiku :D
placeni i ideoloski provokator..sjetim se uvijek rijeci onog banja luckog kosovca u intervjuu jutarnjem od prije nekoliko godina a koji je bio prije rata i za vrijeme pocetka rata na sluzbi u kos-ovoj centrali u maksimirskoj...da i danas ima dosta bisvih kosovoih suradnika koji su raspoređeni u sve sfere hrvatskog drustva i da sad rade za druge obavjestajne sluzbe a najvise za srbiojansku obavjestajnu sluzbu...mislim tesko da je covjek lagao jer je i sam bio visokopozicionirani kosovac u V vojnoj oblasti..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Učili su me da mrzim Srbe - Page 3 Empty Re: Učili su me da mrzim Srbe

Post by Hektorović Mon 6 Aug - 10:15

vuksadinare wrote:placeni i ideoloski provokator..sjetim se uvijek rijeci onog banja luckog kosovca u intervjuu jutarnjem od prije nekoliko godina a koji je bio prije rata i za vrijeme pocetka rata na sluzbi u kos-ovoj centrali u maksimirskoj...da i danas ima dosta bisvih kosovoih suradnika koji su raspoređeni u sve sfere hrvatskog drustva i da sad rade za druge obavjestajne sluzbe a najvise za srbiojansku obavjestajnu sluzbu...mislim tesko da je covjek lagao jer je i sam bio visokopozicionirani kosovac u V vojnoj oblasti..

Mislim da ih malo precjenjuješ...

:D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Učili su me da mrzim Srbe - Page 3 Empty Re: Učili su me da mrzim Srbe

Post by vuksadinare Mon 6 Aug - 10:21

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:placeni i ideoloski provokator..sjetim se uvijek rijeci onog banja luckog kosovca u intervjuu jutarnjem od prije nekoliko godina a koji je bio prije rata i za vrijeme pocetka rata na sluzbi u kos-ovoj centrali u maksimirskoj...da i danas ima dosta bisvih kosovoih suradnika koji su raspoređeni u sve sfere hrvatskog drustva i da sad rade za druge obavjestajne sluzbe a najvise za srbiojansku obavjestajnu sluzbu...mislim tesko da je covjek lagao jer je i sam bio visokopozicionirani kosovac u V vojnoj oblasti..

Mislim da ih malo precjenjuješ...

:D
znqas kako se kaze...'podcjenjivanje majka svih zajeba' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Učili su me da mrzim Srbe - Page 3 Empty Re: Učili su me da mrzim Srbe

Post by marcellus Mon 6 Aug - 10:22

Sora wrote:Prebrojavanje krvnih zrnaca a ? 
A necete čestitao dedinim unucima u Srbiji dan pobjede . santa

nema vranjo unuke u srbiji srećo

to je još jedna srpska izmišljotina

taj krelac na belom što se predstavlja ko vranjin unuk je vranjin unuk kolko sam to i ja

_________________
Učili su me da mrzim Srbe - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Učili su me da mrzim Srbe - Page 3 Empty Re: Učili su me da mrzim Srbe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum